Svadba v roku 2013

25. nov 20122920
  • @raverka  my mame 20.4.. bola som tam v juli, chceli sme iny termin 13.4.2013 a uz bol obsadeny, tak drzim palce 🙂 Echo je supeeeeeeer 🙂

• @livulienka  ani sami este nevieme kolko presne... mozno okolo tych 70 🙂

• @mw070913  No fajn, my budeme mať na Lodenici 🙂

• Sponzor fóra
  • my mame termin 29.6 🙂

• nasa svadba bude 27. aprila, mame salu a fotografku, hladame dj-a a starejsieho

• @tinulikpn  tak 70 ludi je uz velka svadba 😃

• @livulienka  mno 😃 ved hovorim 😃

• my mame 11.5.2013 a mame uz salu,fotografa,saty,oblek a potobne pomalicky si nakupujeme veci 🙂

• ahojte kočky, my máme plánovanú svadbu na 13.7.2013 🙂

• ahojte baby .. my máme naplánovanú na 24.8. ... zatial máme sálu, kamerama a fotografa v jednom a hudobnú skupinu.. 🙂 budeme mať zhruba 140 ludí takže len to je veľká svadba 🙂 brala by som tých 70 🙂 ale už to viac zriediť nejde 😃 svokor nedovolí 🙂

• ahojte, nechapem, preco som toto forum este nevidela... ale tak asi mi uslo... takze:
    pripajam sa my mame 25.05.2013 - mame salu, kostol, foto, video, kadernicku, vizazistku, ja mam uz aj saty, farbu vyzdoby... a to je asi vsetko.

• My máme tiež 25.5.2013 a je to normálne,že do kopy ešte nemáme nič??? 😃 ..no,okrem sály,kostola DJ-a a fotografa...

• @selinka11  jeeeeeeeeeeej ahoj, no jasne ze je to normalne, vsak mas este kopec casu, ja som pracovne vytazena, chcem viac veci stihnut do konca roka.

• @julka1990  kde budes mat svadbu a pre ktoreho fotografa si sa rozhodla? lebo v tom okoli nepoznam vela fotografov a kameramanov v jednom 🙂

• kirriana dakujem,odlahlo mi, 😃 lebo uz zacinam pomaly premyslat,ze co ak to vsetko nestihnem?aj ked viem,ze sa to v pohode da,ale predsa..🙂)

• Sponzor fóra
  • @guiseppinka   kameramana a aj fotografa mam zo Slovenskej Vsi..

• @selinka11   mate to podstatne. vsetko ostatne sa da riesit za pochodu a aj na poslednu chvilu.

• ahojte mi planujeme svadbu na jul 2013

• my máme svadbu 27.apríla a máme sálu, dj, kameramana aj fotografa 🙂 😉 ostatné veci mám už v hlave, teda vo svadobnom zošite, ktorý si vediem 🙂

• na moj zoznam aprilovej svadby dnes uz pribudli aj saty 😉

• @selinka11  pohodicka, vsetko pomalicky a v klude...
    inak baby dnes sa mi snivalo ze sme uz mali ten den D a ze ja som sedela v pohode len tak vo svetriku doma a ziaden stres... a potom ze ma trklo ze treba sa ist malovat a cesat, a nakoniec som svadbu nestihla... este ze som sa potom zobudila... a vcera sa mi snivalo ze svadbu mame az o rok,... a nakoniec som sa zobudila a vydychla som si ze to je len sen a svadba pomaly za rohom 🙂 mna uz z toho vsetkeho prepina krucinal...

• Mi mame svadbu 13.4 3013

• A mame skoro vsetko.ja mam saty,kadernicku,vizazistku.drahy este nema nic kupene.ale mame uz salu, DJ(starejsiho) fotografku, kameramana, salu, zakusky, na vyzdbe sa pracuje, na matriku pojdeme dva tyzdne pred svadbou,lebo sme v zahranici a prideme asi 2 tyzdne pred svadbou na SR tak dufam, ze moj drahy zozenie oblek.

• ahoojte babule...
    my mame svadbičku 25.5.2013 o 15.00 hod a máme zatial, kostol, salu, fotografa, kameramana, cukrarku, DJ a tiez az terchovskych fidlikantov a rezervovanu kaderničku... zatiaľ všetko a momentalne mrkam jednym očkom po šatach :O)
    pekný večer :O)

• my mame svadbu v auguste 2013 a mame co to z vyzdoby, fotografa, DJ, salu, saty, topánky. tot vsio :oň

• @hello_kitty87  napríklad aj ja ale 31.8

• Milé nevesty. Dovoľte mi, aby som Vám dal do pozornosti moju firmu. Ponúkam Vám služby svadobného kameramana. Disponujeme profesionálnou technikou a samozrejmosťou je videozáznam v HD kvalite. Okrem kamerovania sa zaoberáme aj svadobnou fotografiou. Ak ste tu také, ktoré ešte nemajú objednané práve tieto služby, budem veľmi rád ak si pozriete náš profil, internetovú stránku, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Sme z Krompách, ale veľa času sa nachádzame aj v KE. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak som Vás zaujal rád zodpoviem na Vaše otázky a ak nie, tak ďakujem za Váš čas. Prajem pekný večer.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov