Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
1
9
10
Profilova fotka
@raverka my mame 20.4.. bola som tam v juli, chceli sme iny termin 13.4.2013 a uz bol obsadeny, tak drzim palce :) Echo je supeeeeeeer :)
Odpovedať
@livulienka ani sami este nevieme kolko presne... mozno okolo tych 70 :-)
Odpovedať
@mw070913 No fajn, my budeme mať na Lodenici :-)
Odpovedať
my mame termin 29.6 :-)
Odpovedať
nasa svadba bude 27. aprila, mame salu a fotografku, hladame dj-a a starejsieho
Odpovedať
@tinulikpn tak 70 ludi je uz velka svadba :D
Odpovedať
@livulienka mno :D ved hovorim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 11.5.2013 a mame uz salu,fotografa,saty,oblek a potobne pomalicky si nakupujeme veci :-)
Odpovedať
ahojte kočky, my máme plánovanú svadbu na 13.7.2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby .. my máme naplánovanú na 24.8. ... zatial máme sálu, kamerama a fotografa v jednom a hudobnú skupinu.. :) budeme mať zhruba 140 ludí takže len to je veľká svadba :) brala by som tých 70 :) ale už to viac zriediť nejde :D svokor nedovolí :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nechapem, preco som toto forum este nevidela... ale tak asi mi uslo... takze: pripajam sa my mame 25.05.2013 - mame salu, kostol, foto, video, kadernicku, vizazistku, ja mam uz aj saty, farbu vyzdoby... a to je asi vsetko.
Odpovedať
My máme tiež 25.5.2013 a je to normálne,že do kopy ešte nemáme nič??? :-D ..no,okrem sály,kostola DJ-a a fotografa...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@selinka11 jeeeeeeeeeeej ahoj, no jasne ze je to normalne, vsak mas este kopec casu, ja som pracovne vytazena, chcem viac veci stihnut do konca roka.
Odpovedať
@julka1990 kde budes mat svadbu a pre ktoreho fotografa si sa rozhodla? lebo v tom okoli nepoznam vela fotografov a kameramanov v jednom :-)
Odpovedať
kirriana dakujem,odlahlo mi, :-D lebo uz zacinam pomaly premyslat,ze co ak to vsetko nestihnem?aj ked viem,ze sa to v pohode da,ale predsa..:))
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka kameramana a aj fotografa mam zo Slovenskej Vsi..
Odpovedať
@selinka11 mate to podstatne. vsetko ostatne sa da riesit za pochodu a aj na poslednu chvilu.
Odpovedať
ahojte mi planujeme svadbu na jul 2013
Odpovedať
my máme svadbu 27.apríla a máme sálu, dj, kameramana aj fotografa :) ;-) ostatné veci mám už v hlave, teda vo svadobnom zošite, ktorý si vediem :)
Odpovedať
na moj zoznam aprilovej svadby dnes uz pribudli aj saty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@selinka11 pohodicka, vsetko pomalicky a v klude... inak baby dnes sa mi snivalo ze sme uz mali ten den D a ze ja som sedela v pohode len tak vo svetriku doma a ziaden stres... a potom ze ma trklo ze treba sa ist malovat a cesat, a nakoniec som svadbu nestihla... este ze som sa potom zobudila... a vcera sa mi snivalo ze svadbu mame az o rok,... a nakoniec som sa zobudila a vydychla som si ze to je len sen a svadba pomaly za rohom :) mna uz z toho vsetkeho prepina krucinal...
Odpovedať
Profilova fotka
Mi mame svadbu 13.4 3013
Odpovedať
Profilova fotka
A mame skoro vsetko.ja mam saty,kadernicku,vizazistku.drahy este nema nic kupene.ale mame uz salu, DJ(starejsiho) fotografku, kameramana, salu, zakusky, na vyzdbe sa pracuje, na matriku pojdeme dva tyzdne pred svadbou,lebo sme v zahranici a prideme asi 2 tyzdne pred svadbou na SR tak dufam, ze moj drahy zozenie oblek.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoojte babule... my mame svadbičku 25.5.2013 o 15.00 hod a máme zatial, kostol, salu, fotografa, kameramana, cukrarku, DJ a tiez az terchovskych fidlikantov a rezervovanu kaderničku... zatiaľ všetko a momentalne mrkam jednym očkom po šatach :O) pekný večer :O)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbu v auguste 2013 a mame co to z vyzdoby, fotografa, DJ, salu, saty, topánky. tot vsio :oň
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87 napríklad aj ja ale 31.8
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty. Dovoľte mi, aby som Vám dal do pozornosti moju firmu. Ponúkam Vám služby svadobného kameramana. Disponujeme profesionálnou technikou a samozrejmosťou je videozáznam v HD kvalite. Okrem kamerovania sa zaoberáme aj svadobnou fotografiou. Ak ste tu také, ktoré ešte nemajú objednané práve tieto služby, budem veľmi rád ak si pozriete náš profil, internetovú stránku, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Sme z Krompách, ale veľa času sa nachádzame aj v KE. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak som Vás zaujal rád zodpoviem na Vaše otázky a ak nie, tak ďakujem za Váš čas. Prajem pekný večer.
Odpovedať
1
9
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?