Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 a kde to budete mat? @tinulikpn tak ked je sal v piestanoch dost tak myslim ze nebudete mat problem :) @jajkaj jeeeeeeeeej dalsia s mojim terminom :) super, tesim sa.. @pomme presne ako hovoris.. trh nas nuti blbnut :) @edusik ja tiez nemam este vybrate ci urad alebo kostol a neni sme velke mesto tak myslim ze to tu nebude natrieskane tak ze sa mi neujde jeden casovy termin na moj den :)
Odpovedať
@papalinka7 Pevne verim a dufam :-) v lete to zarezervujeme stoj co stoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn urcite ano :) drzim palce
Odpovedať
@papalinka7 Dakujeme pekne a vam co este chyba, ci uz mate zarezervovane vsetko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 jéééj, vy budete mať svadbu presne rok po nás. Všetko dobré prajem!
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn nieeeeeeeee :) mame salu, foto+kamera a DJ.. tot vsio :) (mam teda doma este podvazok ale asi bude ina vyzdoba, tak ho zjavne predam :) ) @petkave dakujeeeeeem :) dufam ze to rychlo ubehne ten rok..
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 dnes mi priatel povedal taku uzasnu vetu, ze : ,,naco my chystame svadbu rok a pol dopredu, ked stejne vsetko, co vybavime, ty zas zacnes spekulovat, namiesto toho, aby si to brala za uzavrete,, :D no parada nie? ale foto zatial ostava ;-)
Odpovedať
@papalinka7 Ahaaaaa, tak ale ved staci, ved je casu esje habakuk :-) aka vyzdoba? aka farba? mne sa velmi paci broskynova, pripadne tmavsia marhulova, ale ani fialova nie je zla... mam este casu a casu tak mozem rozmyslat :-D
Odpovedať
@papalinka7 v Prestige Trnava
Odpovedať
ahojte, ja mam uz zariesenu asi tak polovicunajdolezitejsie ako farar, salu, saty a ostatne si nehavam na neskor.. :-) myslim, ze to uz pojde lahucko ;-) hlavne bez stresov
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn no chcela som cyklamenovo-zelenu (co mi drahy zamietol ze ruzova ee), a strasne sa mi teraz paci zlta - so zelenou je krasna.. ked su napr. tulipany zlte na stoloch a zlte masle na stolickach a zvysok doladeny tak je to strasne pekne.. takze asi zlta bude nakoniec :) @kacenka_1 ja som na nich nepocula moc dobre ohlasy, tiez som rozmyslala ze by sme to mohli mat v prestige.. ak sa mozem spytat kolko tam vyjde komplet cena na osobu?mozes aj do ip :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 fúha, tak to je s tými sálami strašné. Sranda je, že sme už mali vybrané a behli sme ešte do jednej a tá zvíťazila nakoniec :-D. Tú už máme zajednanú...akurát sa máme stretnúť s pani čo bude robiť výzdobu aby sme sa dohodli. Už sa neviem dočkať na farby, aby som mohla vymýšľať ešte nejaké sprostosti k výzdobe a nakupovať :-D. Inak ak sa môžem spýtať odkiaľ si? Ja pochádzam tiež z okr. Trnava. Napíš mi do IP. Inak akú budeš mať kaderníčku? máš predstavu? Ja zvažujem že pôjdem k svojej do TT, ale nemám potuchy ešte o cenách, či sa mi oplatí pendlovať z PK do TT.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kabo Vôbec netuším kaderníčku... mám jednu známu tak snáď ona..... ale ja kaderníčky nepoznám, lebo raz začas ma sestranica ostrihá a to vše...
Odpovedať
Profilova fotka
No ak niekoho poznáš, tak je to super :-), snáď sa ti podarí u nej.
Odpovedať
@papalinka7 :-D viem si predstavit, moj by tiez tak reagoval na ruzovu :-D mnooo, zlto-zelena, si mi tusim vnukla novu inspiraciu :-D predsa len mame este vyse roka, tak asi vystriedam v mysli vsetky farby :-) ale broskynova, resp. oranzova aj so zltou mi boli vzdy blizke :-) @lialinda a kedy mate termin?
Odpovedať
ahojte no my planujeme na buduci rok svadbu v maji.Uz mame rezervovane veci, ale neviem si vybrat farbu výzdoby :)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez budeme mat v aprili 20 :) mame zajednanu salu,hudbu,fotografa a kameramana a aranzerku...uz keby bol aspon december nech objednam saty :-) vy uz mate vybrane?
Odpovedať
@tinulikpn 24.11. este v tomto roku... tak pocitam, ze od septembra uz zase zacnem... :-) vy ste ako na tom? ;-)
Odpovedať
@lialinda jasne, myslim ze od septembra to pojde fajn, ved aj tak najpodstatnejsie veci uz mate, pojde to jedna basen a bez stresov si myslim ;-) my az buduci rok, v septembri.. ale neviem sa stale rozhodnut pre konkretny termin, rozmyslam medzi 7. a 14. september. Najskor som bola naklonena 14-temu, teraz zase rozmyslam, ze buduci rok to vlastne bude 7 rokov co sme spolu tak by bolo fajn sa vziat teda toho 7-meho a stale takto spekulujem :-D ale uz sa budem musiet rozhodnut aby sme si mohli ist zajednat salu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn ja by som brala toho 7.9 :)
Odpovedať
@papalinka7 Však? Tiež sa teraz už viac k tomu prikláňam :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn my sme si dali termin s tym ze v maji sme nechceli a v juni ked som pozrela ako budu soboty tak ma 1.6 hned uputalo - sice je to MDD - ale aj to bude symbolicke.. kedze moj drahy je stale ako keby dieta :) a 1+6=7 (moje stastne cislo a drahy sa narodil 7.7) :)
Odpovedať
@papalinka7 Pravdaze, 1.6. je super datum, vtedy sa aj moj drahy narodil :-D len my to nemozme mat v juni, nakolko ja budem mat v maji statnice, tak to budem mat hlavu plnu ucenia :-) tak sme sa rozhodli po lete, najskor sme rozmyslali koniec augusta - tam je sobota 31.8. alebo potom zaciatkom septembra, no a tam sme rozmyslali nad tymi uz spominanymi datumami :-D a teda vedie 7.9.2013 ;-) inak, moje stastne cisla su 13 (narodila som sa tiez 13-teho), a aj 7 ;-) tak myslim, ze aj cisla praju aj vam, aj nam :-D super x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn no pekne :) ja dufam ze cely rok 2013 bude stastnym (ze sa v 2012 neskonci svet).. :) a ze vsetko nam pekne vyjde tak ako ma a tak ako si to predstavujeme :)
Odpovedať
@papalinka7 Ja tiez dufam a verim ;-) Vsetko bude najsamlepsie uvidiiiis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
365 :-D tak už zajtra môžem byť happy, že to už nebude AŽ o rok :-D včera sme zajednali fotografa (po dvoch neúspechoch), a zaskočil nás či už máme hudbu - tú som chcela vyberať až začiatkom nového roka...
Odpovedať
Tak kočky, zajtra by sme to chceli oficiálne oznámiť našim :-D Mamina a sestra síce vedia, že sa chceme na budúci rok brať, len som zvedavá ako to zoberie otec, hádam nedostane šok, lebo on je taký impulzívny človek.. môjho nastávajúceho majú veľmi radi, tak snáď to bude ok... zajtra sme u nás všetci doma, tak pri podvečernej grilovačke by sme to oznámili.. len chcela by som nejako originálne, alebo proste aspoň inak, než povedať: berieme sa. Máte prosím vás nejaké nápady, prípadne ako ste to oznámili rodine vy? :-)
Odpovedať
@tinulikpn :) aj my zajtra ideme rodine oznámiť dátum svadby :)))) držím palce
Odpovedať
@tiiinuskaaa jeeeeeej, to je super, este aj podobne mena mame :-D :-D dakujem velmi pekne, tiez drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
o fararovi mam tiez predstavu, ze ho vybavim, az ked budem mat istu salu. My sme zo Zarnovice a to je nieco ako väcsia dedina, tak snad nebude problem a ak by bol, vyberiem si iny kostol v okoli. Nechcela som s fararom zacinat velmi skoro, aby nam nenariadil uz odteraz povinne navstevy kostola a pravidelne spovede, ale to tiez asi zavisi od farara. Kezde pracujeme v Ba, tazko by sa nam kazdy vikend dochadzalo na omsu, len aby nas farar videl .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?