Svadba v roku 2013

25. nov 20122920

Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?

• Ahoj, my planujeme svadbu na buduci rok, niekedy v lete...a vy? 🙂

• Ahoj, my na september 🙂

• 8.6.2013 .... už sa to blíži...

• Sponzor fóra
  • my este nevieme, zavisi od mojich statnic 🙂

• ahoj my 1.6.2013 🙂 🙂 🙂 den deticiek bude nas den D

• ahoj, my plánujeme 6.7.2013 🙂 ...teda plánujeme ako plánujeme..dohodli sme si termín a zabezpečili kostol..tento rok už viac ani neriešime...ešte je čas.. 🙂

• 08.06.2013 - máme miesto, termín s poslancom a vo štvrtok ideme podpísať aj fotografa, ešte hudbu a na tento rok asi stačí..

• my mame termin 13.7.2013 a zajednane miesto hostiny a fotografa...

• Ahoj 🙂 my tiež máme september istý 🙂

• Ahoj 🙂 my máme termín 1.6.2013 a mame zajednanú miestnosť, DJ-ja aj fotografa s vizážistkou som už tiež dohodnutá 🙂 ešte do kostola sa musíme ísť opýtať a zatiaľ stačí 🙂 🙂

@papalinka7 deň detí bude aj náš deň 🙂

• Caute kocenky, my mame 27.7.2013 🙂 mame vybavene foto, salu a to je asi tak vsetko, s tou salou este spekulujeme 😉

• @veronka31  super datum sme si vybrali, nie? 🙂 po polnoci uz nebudeme detmi.. 🙂

@olliviaa  a s foto nespekulujes? 😃

• Ahojte, my v septembri 😃 bud 7-meho alebo 14-teho 😉 zatial este neplanujeme nic, len vyberame adeptov na miesto hostiny 😃

• @papalinka7  veru po polnoci už nebudeme deťmi 🙂

• @tinulikpn  aj si si zistovala ci maju volne na tieto dva terminy este? 🙂

• Sponzor fóra
  • @papalinka7  a inak teraz pozerám, že DJ Gusta sme aj my chceli, tak vidím kto nám ho uchmatol 🙂 🙂 🙂

• @veronka31  prepac 🙂 a koho mate?

• @papalinka7  my mame DJ Csengel, ale spokojna som s nim 🙂

• ahojte, my planujeme na 22.6.2013 ale zatial hladame len miesto, nie je na farara, fotografa, DJ este skoro?

• @papalinka7  este nie, dufam, ze v Piestanoch sa tak skoro saly nerezervuju a ze to budu mat volne.. ale ak nie, tak potom mame aj ine alternetivy.. mame tri miesta-favoritov 😃 myslis papalinka ze uz by sme mali zarezervovat?

• @tinulikpn  neviem ako to chodi v piestanoch - ale u nas (sered a okolie) tu mame len take dve saly schopne.. a kamoska si rezervovala rok a pol dopredu.. tak ja mam preto tiez rezervovanu uz - ale iba tak ze ma maju zapisanu a mam prist v oktobri..

• @kacenka_1  Aj my.. aj my 8.6.2013 😃

• No tak to ma teší, že nás je už toľko 🙂 My sa ešte stále rozhodujeme medzi júlom a septembrom a nemáme ešte nič rezervované. Snáď je ešte dosť času, ale nechcem nechať nič na náhodu ... Ešte sme sa ani poriadne nerozhodli, kde svadba bude, keďže ja som z Považskej, snúbenec z Oravy a bývame v Trenčíne 😃 Nejako to vymyslíme 😃 😃 😃

• @kabo ano viem 🙂 ... inak už mám DJ konečne - včera dohodnuté a na sálu ideme dať zálohu tento týždeň, snaď mi to nik nevyfúkne 😎. Ešte kameramana, fotografa, a nakonci roka do kostola sa spýtať a tohtoročná misia bude splnená.... jupííííííí...
    Mimochodom keď som zisťovala sály boli obsadené aj na rok 2014 niektoré !!!!!!!!!!!

• @papalinka7  v piestanoch je sal dost, tak dufam, ze s tym problem nebude ak to rezervujem "len" rok vopred 🙂 este mi zostavaju v skole dve skusky, tak od jula to zacnem teda asi uz riesit, kazdopadne dakujem za "nakopnutie" 😉 stale si vravime, ze este je casu a casu, ale ono to ozaj zbehne ako voda.. 😃

• @veronka31
    vidím že nás pribuda...naš termín je tiež 1.6.2013 😃 tešííím

• @gabi24  ak si hľadáš miesto, tak musíš vedieť, že v ten termín je ešte voľný aj na fare, či úrade a naopak, či berieš čo prídeš??? My budeme mať obrad aj hostinu na jednom mieste, takže bez jedného sa nedá druhé a napr. foto mi už odmietli dvaja z nášho okolia, lebo už majú zaplatenú rezerváciu, a keďže nechceme kameramana, tak zase nevezeš hoc akého šuplikanta... Ak máš predstavu, tak je potom správny čas, ak ju nemáš, tak je skoro 🙂

• @kacenka_1  presne tie iste skusenosti s obsadenostou sal mam aj ja, a potom sa tu niektori cuduju, ze co sa tak skoro nahaname 😒 no bodaj by nie, ked nas trh nuti 😠

• Fuuu, tak ja to radsej v juli uz poistim a zarezervujem, dakujem kocky 😉

• @gabi24  aj ja som si hovorila že je skoro, a niektorí sú už obsadení.... čo sa týka farára, za tým ja pôjdem až ku koncu roku, ale ja som z dediny a to by nemal byť problém, a ak tak mám možnosti v meste.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.