Svadba v roku 2013

25. nov 20122920

Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?

• Ahoj, my planujeme svadbu na buduci rok, niekedy v lete...a vy? 🙂

• Ahoj, my na september 🙂

• 8.6.2013 .... už sa to blíži...

• Sponzor fóra
  • my este nevieme, zavisi od mojich statnic 🙂

• ahoj my 1.6.2013 🙂 🙂 🙂 den deticiek bude nas den D

• ahoj, my plánujeme 6.7.2013 🙂 ...teda plánujeme ako plánujeme..dohodli sme si termín a zabezpečili kostol..tento rok už viac ani neriešime...ešte je čas.. 🙂

• 08.06.2013 - máme miesto, termín s poslancom a vo štvrtok ideme podpísať aj fotografa, ešte hudbu a na tento rok asi stačí..

• my mame termin 13.7.2013 a zajednane miesto hostiny a fotografa...

• Ahoj 🙂 my tiež máme september istý 🙂

• Ahoj 🙂 my máme termín 1.6.2013 a mame zajednanú miestnosť, DJ-ja aj fotografa s vizážistkou som už tiež dohodnutá 🙂 ešte do kostola sa musíme ísť opýtať a zatiaľ stačí 🙂 🙂

@papalinka7   deň detí bude aj náš deň 🙂

• Caute kocenky, my mame 27.7.2013 🙂 mame vybavene foto, salu a to je asi tak vsetko, s tou salou este spekulujeme 😉

• @veronka31  super datum sme si vybrali, nie? 🙂 po polnoci uz nebudeme detmi.. 🙂

@olliviaa  a s foto nespekulujes? 😃

• Ahojte, my v septembri 😃 bud 7-meho alebo 14-teho 😉 zatial este neplanujeme nic, len vyberame adeptov na miesto hostiny 😃

• @papalinka7  veru po polnoci už nebudeme deťmi 🙂

• @tinulikpn  aj si si zistovala ci maju volne na tieto dva terminy este? 🙂

• Sponzor fóra
  • @papalinka7  a inak teraz pozerám, že DJ Gusta sme aj my chceli, tak vidím kto nám ho uchmatol 🙂 🙂 🙂

• @veronka31  prepac 🙂 a koho mate?

• @papalinka7  my mame DJ Csengel, ale spokojna som s nim 🙂

• ahojte, my planujeme na 22.6.2013 ale zatial hladame len miesto, nie je na farara, fotografa, DJ este skoro?

• @papalinka7  este nie, dufam, ze v Piestanoch sa tak skoro saly nerezervuju a ze to budu mat volne.. ale ak nie, tak potom mame aj ine alternetivy.. mame tri miesta-favoritov 😃 myslis papalinka ze uz by sme mali zarezervovat?

• @tinulikpn  neviem ako to chodi v piestanoch - ale u nas (sered a okolie) tu mame len take dve saly schopne.. a kamoska si rezervovala rok a pol dopredu.. tak ja mam preto tiez rezervovanu uz - ale iba tak ze ma maju zapisanu a mam prist v oktobri..

• @kacenka_1  Aj my.. aj my 8.6.2013 😃

• No tak to ma teší, že nás je už toľko 🙂 My sa ešte stále rozhodujeme medzi júlom a septembrom a nemáme ešte nič rezervované. Snáď je ešte dosť času, ale nechcem nechať nič na náhodu ... Ešte sme sa ani poriadne nerozhodli, kde svadba bude, keďže ja som z Považskej, snúbenec z Oravy a bývame v Trenčíne 😃 Nejako to vymyslíme 😃 😃 😃

• @kabo   ano viem 🙂 ... inak už mám DJ konečne - včera dohodnuté a na sálu ideme dať zálohu tento týždeň, snaď mi to nik nevyfúkne 😎. Ešte kameramana, fotografa, a nakonci roka do kostola sa spýtať a tohtoročná misia bude splnená.... jupííííííí...
    Mimochodom keď som zisťovala sály boli obsadené aj na rok 2014 niektoré !!!!!!!!!!!

• @papalinka7  v piestanoch je sal dost, tak dufam, ze s tym problem nebude ak to rezervujem "len" rok vopred 🙂 este mi zostavaju v skole dve skusky, tak od jula to zacnem teda asi uz riesit, kazdopadne dakujem za "nakopnutie" 😉 stale si vravime, ze este je casu a casu, ale ono to ozaj zbehne ako voda.. 😃

• @veronka31  
    vidím že nás pribuda...naš termín je tiež 1.6.2013 😃 tešííím

• @gabi24  ak si hľadáš miesto, tak musíš vedieť, že v ten termín je ešte voľný aj na fare, či úrade a naopak, či berieš čo prídeš??? My budeme mať obrad aj hostinu na jednom mieste, takže bez jedného sa nedá druhé a napr. foto mi už odmietli dvaja z nášho okolia, lebo už majú zaplatenú rezerváciu, a keďže nechceme kameramana, tak zase nevezeš hoc akého šuplikanta... Ak máš predstavu, tak je potom správny čas, ak ju nemáš, tak je skoro 🙂

• @kacenka_1  presne tie iste skusenosti s obsadenostou sal mam aj ja, a potom sa tu niektori cuduju, ze co sa tak skoro nahaname 😒 no bodaj by nie, ked nas trh nuti 😠

• Fuuu, tak ja to radsej v juli uz poistim a zarezervujem, dakujem kocky 😉

• @gabi24  aj ja som si hovorila že je skoro, a niektorí sú už obsadení.... čo sa týka farára, za tým ja pôjdem až ku koncu roku, ale ja som z dediny a to by nemal byť problém, a ak tak mám možnosti v meste.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov