Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
s tymi statnicami je nas tu viac :)
Odpovedať
@riana12 okruh Trencin az po Nitru:) uz mi dochadzaju napady:(
Odpovedať
@riana12 ak sa nic nezmeni tak posledny majovy tyzden...a dufam ze budem na svadbe vysmiata ako cerstva absolventka....takze sa pomalicky zacinam venovat diplomovke...a rozmyslam co ma vsetko caka vybavit ohlado svadby.. vidim ze fotografa uz mas
Odpovedať
@stankav tak to aby si teraz popracovala na diplomke, jar môžeš venovat pripravam svadby, tie prestriedas ucenim a potom sup svadba :-) ano, máme fotografa, ostatné budem riešiť pravdepodobne az v novom roku...
Odpovedať
Ahojte vsetci ma niekto z Vas niekoho kto skusenosti so svadbou v BA - Hotel Albrecht, Au cafe, DNV - Rolando, devin - Hradna restauracia? Prosim ak ano dajte vediet...dik
Odpovedať
Ahojte babyyyy, pridavam sa k vam aj ja :-D termin mame 7.9.2013 a mame zajednaneho kameramana, foto, dj, starejsi, miesto... ostatne ma cas... :-D len sa stale nevieme rozhodnut ci budeme robit velku alebo malu svadbu =-) :-)
Odpovedať
@stankav my sme boli pozriet hotel Albrecht- je to tam naozaj na urovni a tiez maju velmi profesionalneho prevadzkara. Pre nas, zial, malu ubytovaciu kapacitu.
Odpovedať
@tinulikpn ak by ste robili malu,o kolko ludi sa bude jednat? =-) :-N
Odpovedať
@riana12 ak by bola mala, tak by bola ozaj malilinka.. len ja s drahym, moji a jeho rodicia, jeho brat s priatelkou a moja sestra s manzelom... a este draheho babicka.. tak asi 11 ludi :-)
Odpovedať
@tinulikpn no tak to by ste mali fajn :-) a podla coho zistite, ci mala ci velka?
Odpovedať
@riana12 mne sa to tiez stale viac a viac pozdava :-) podla nicoho, len podla toho, ako sa rozhodneme este :-D chceli by sme aj velku, aj malu, stale vahame.. :-) a druha vec, nakolko ideme kupovat a dokoncovat domcek, tak peniazky sa nam buduci rok naramne zídu :-D tak tazko povedat aka svadba nakoniec bude :-D
Odpovedať
@tinulikpn :-D my tiez robime kvoli bytiku malu, nas som naratala 22... tiez to kreseme aj kvoli bytu... aj ked obcas mam planovacu maniu ako na velku svadbu, ale realne si tu velku predstavit absolutne neviem :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
@riana12 :-D no asi tak napodobne :-D niekedy mam strasnu chut spravit svadbu s 10-timi ludmi a niekedy ma tiez prepadne svadobna horucka a chcem velku :-D som zvedava ako to nakoniec dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať 27.apríla. už sa neviem dočkať. zatiaľ iba fotograf je istý. sály ideme obzerať tento víkend, dúfam, že bude aj rezervácia. :)
Odpovedať
Ahojte, ak plánujete svadbu v BA, tak viem odporučiť super miesto - hotel Barónka. My sme tam mali svadbu a bola to pecka, fakt si na nič nemôžem sťažovať. A je to dosť veľký hotel, takže aj ubytko si viete zabezpečiť.
Odpovedať
@lucy_liu_19 aj ja sa pridávam k nevestám, ktoré budú mať svadbu v roku 2013 :-) Termín je 17.08. :-) Máme vybavené miesto, Dj a fotografku... Kameru ani starejšieho nechceme. Ktorá ešte máte svadbu v auguste? :-)
Odpovedať
@tinulikpn aj my mame 7.9.2013 v piestanoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky! ;-) hlásim sa Vám s dátumom 31.8.! :-D
Odpovedať
@mw070913 jeeeeeej, to je supeeeeeeer :-) a kde budete mat hostinu?
Odpovedať
Ahojte zienky, neviete o niekom kto mal svadbu v hotel Sorea BA Kralovske udolie? Hladam salu pre cca 85 ludi v okoli BA a akosi sa nedari...dakujem
Odpovedať
@aubergine dakovala bola som tam osobne ale zial akosi nam to na pocet 85 ludi nevyhovuje ale dík
Odpovedať
@tinulikpn bola som na takej "svadbe", kde nas bolo 12. a bolo to dost o nicom. nebolo to vobec ako svadba ale ako nejaky slavnostnejsi obed. obrad bol o 16tej a o 20tej sme uz boli doma.
Odpovedať
@livulienka mne by mala svadba vobec nevadila, skor naopak. Ale nakoniec sme sa zhodli, ze predsa len spravime klasicku velku svadbu :-)
Odpovedať
@tinulikpn kolko ludi je to velka svadba? inak to uz by som sa skor zobrala a potom potom vsetkym povedala,ze uz je po :D taka predstava by sa pacila zas mne :D
Odpovedať
@stankav skús maranello ristorante v BA v hoteli adonis. hotel nič moc, reštaurácia krásna..
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky, aj ja sa pridavam :) 20.4, mame rezervacku v hotely v ba, saty, obrucky, topanky, oblek :) druzicky, svedkov :) kolace :) kyticu, foto :) a hlavne, jeden druheho :)
Odpovedať
my máme v máji a nemáme absolútne nič poriešené, teraz zháňame zariadenie, plánujeme osloviť Studené a echo v BA :)
Odpovedať
Profilova fotka
@raverka hotel echoooooooo :) aj my tam mame :)
Odpovedať
@tinulikpn hostina bude v kursalone. tak tam sa pravdepodobne nestretneme :-)
Odpovedať
@zoldynka a kedy? ja ani neviem, či ešte zoženieme termín na máj..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?