Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 8. a stale vsetko vybavovanie odkladame:)
Odpovedať
Dievcata vy co mate prveho necuduju sa vam ostatni? ja ked niekomu poviem, ze sa vtedy berieme tak mi kazdy povie, ze bude prsat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa pridávam k vám septembrovým...aj my budeme mať a to 8.9.2012. Už sa teším aj ked som bola dosť sklamaná ked som dnes volala ohľadom rezervácie sály, ktorú som si vybrala a mali už všetko na august a september rezervované...No nevadí skúsim inde :D
Odpovedať
ahojte ..my mame svadbu 22.9.2012..,velmi sa tesime a mame uz vsetko zarezervovane okrem kostola..,,salu,foto,kameru,kapelu sme rezervovali minuleho roku v septembri..,cize 2 roky dopredu a kazdy koho sme oslovili bol volny,a schvalili nam,ze tak skoro zhaname,lebo v januari sa skoro vsetko rozchyta a ostanu len nezaujimave priestory,kapela,foto...atd.taktiez tym,ze sme zmluvy podpisovali tak skoro,tak vsetko mame za stare ceny,lebo kazdy sa chysta v novom roku zvysovat..,,tak podla mojej skusenosti nic za to nedate,ked si zacnete skor vybaavovat veci..,naopak mozno usetrite a mozte si vyberat a nie brat co vam ostane...,, :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariabol ahoj... aj my máme 1.9., ale nás sa skôr pýtajú "a to je sobota"? ... lebo vtedy je štátny sviatok... už mi to príde komické... a čo sa týka dažďa, pozri sa teraz vonku, je júl a stále prší... počasie je už nevyspytateľné ... to neovplyvníš... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my to máme 8.9.2012 - tuším nás už je viac :) ... máme už miesto a kapelu... ostatne asi necham na buduci rok... ale aj tak neviem odolať a stale pozeram po nete a zbieram inšpirácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
burelka ...tak to sme na tom rovnako :D
Odpovedať
@suzannaa aj nas sa pytaju, ze aky je to den. ako keby statny sviatok nemohol byt aj v sobotu. no, ale narazili sme vcera na problem. boli sme pozriet salu kvoli vyzdobe a bola tam druha pani prevadzkarka. a ta sa zacala cudovat, ze preco sme si dali tento datum lebo tam hned vedla byva rockovy ulet vacsinou tento vikend. ked sme salu zajednavali som sa pytala pani prevadzkarky, ze ci tam vtedy nebyva aj nieco ine a hovorila, ze nie. teraz musim volat na mestske kulturne stredisko a zistovat ci uz maju program na dalsi rok. dufam, ze to tam nebude. naozaj sa mi nechce menit datum. hlavne pri nasich dodavateloch, ktori uz maju milion objednavok a neviem ci sa mi ich podari sklbit na jeden den
Odpovedať
Profilova fotka
@mariabol eeejha... tak to máš teda pestré... no ale čo, tak by si si odbehla na rock :D ... len sa smejem, trošku odľahčujem... nooo... nám zas urobili nedávno rekonštrukciu toho hotela a postavili hneď 5m od neho Tesco... a samí počierni ľudia sa tam potulujú.... no čo ti budem hovoriť... ale tak ti držím palce, aby si to vybavila a nech nám ten deň D vyjde podľa našich predstáv... :))))
Odpovedať
@suzannaa dakujem, aj ja tebe
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ja som dnes cestou z prace zabehla do salonu, mala som rezervacku a po prvy krat v zivote som si na seba dala svadobne saty.... chcela som si skusit ake sa mi hodia a zistila som ze vobec nie ako som si myslela, je to fajn pocit a este doteraz mam motyle v brusku, teraz si dam pauzu do februara.... mame uz aj kostoli, problem je zohnat salu v Martine... :(
Odpovedať
ahojte "zatial" slečny. My sme sa včera rozhodli pre 22.09.2012 ale ako vidím z vašich skúseností bude problém všekto zohnať. Neviete niekto poradiť sala Pezinok a okolie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som sa chcela ist pozriet tiez do salona,ale nejako to stale odkladam, ze este je casu dost, aj ked na nete stále obzeram svadobne saty :) no ved uvidime :) so salami je teda dost problem, ja si neviem tiez vybrat...este cakam na jednu,ale to az niekedy v septembri mozem ist obzriet...ale nezavidim vam, nastastie nemame ziaden rock ani pocernych spoluobcanov v blizkosti...my sme to zas kvoli jarmoku prekladali na september,lebo som chcela but jun alebo september...v tom najteplejsom lete svadbu nechcem :)
Odpovedať
dievcata nemate skusenosti so svadobnymi stanmi? rozmyslame, ze ked sa nam nepodari zohnat velka sala, tak by sme si prenajali stan. len si neviem predstavit, ze ked pride burka co sa stane
Odpovedať
Baby nemyslíte že je na šaty ešte skoro alebo? čo všetko máte už zabezepčené? dajte typy, napady, postrehy... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, to akoze uz mam normalne vsetko vybavovat???? Teda zacat vybavovat????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce nevesticky! My tiez mame svadbu 8.9.2012 a uz sa nemozem dockat :-) Zatial mame vybavenu salu, hudbu, kameramana, fotografa a vyzdobu......kedze zijeme v zahranici v oktobri ideme domov a pokracujeme s dalsim vybavovanim.....sa normalne tesim :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adelka2610 coze? tak to uz mas toho naozaj dost :) my mame ten isty termin a mame salu a hudbu... a zacinam rozmyslat ze sa poobzeram po fotografovi :) ty nezahalas teda
Odpovedať
Profilova fotka
@burelka po skusenosti ked kamoska nemohla zohnat hudbu na svadbu 9 mesiacov pred svadbou a museli ju presunut o mesiac neskor sme dlho necakali a zacali vybavovat kedze som vedela akych dodavatelov chcem na svadbu....takze velka vdaka kamoske, ze toho uz tolko mame :-D a mam to o troska zlozitejsie ako ine nevesty kedze nie som doma :-( ale velmi mi zo vsetkym pomaha moja buduca svagrina za co jej velmi dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adelka2610 no tak ja to riesim tiez na dielku v podstate kedze zijem na zapadnom slovensku a svadba bude na vychode takze je to tiez o nieco zlozitejsie.... Tak zacnem uz toho fotografa asi naozaj zhanat :) a myslim, ze sala, hudba a fotograf je to najnutnejsie co sa na termin viaze nie? a stale rozmyslam ci chcem kameramana... ci sa mi chce dat nejaky 300 - 500 € - neviem kolko beru za to... ked povedzme si pravdu si to pozries raz a asi aj naposledy... rozmyslam, ze len nejake amaterske niekto z rodiny by tocil ze by to stacilo... ty si kolko dala za kameru? dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, naša svadba bude 22.9.....ako burelka tiež máme svadbu na východe a žijeme v trnave. zatiaľ to je veľmi zaujímavé, keďže nevieme nájsť schopného fotografa, s kameramanom to bolo ľahké, lebo bol len 1 a tak sme si aj rýchlo vybrali...tiež si myslím, že 400 alebo 500 € je veľa, ale vraj to je "normálne". prosím vás, viete ako je to s náukou v rím. katolíckom kostole? a ako je to, ak je iba 1 z budúcich manželov veriaci??? kostol chceme ísť vybavovať v novembri..je to neskoro? bývajú s tým problémy??? :-)
Odpovedať
Ahojte. Tak dnes som bola v Žiline a mala som dosť času. Zabehla som teda s mamou do salónu a prvýkrát som si obliekla svadobné šaty :-) Konečne som zistila, aký strih sa mi nehodí. Mám z toho celkom pekný zážitok. Pani bola veľmi milá a ochotná. Termín sme si určili na 15. septembra 2012. Uvidíme, či budú mať všetci vybraní dodávatelia voľno. Od septembra začneme obvolávať, snáď budeme mať šťastie.
Odpovedať
Profilova fotka
@burelka my sme boli na svadbe kde nebol kameraman a musim povedat, ze bolo super ale ja na svojej svadbe kameramana chcem mat. My budeme platit 350 eur za kameramana a bude s nami od rana az do noci. V oktobri ked budeme doma chceme sa s nim stretnut tak az potom budem mat viac info.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikatt no s tym kostolom ti nepomozem mna by zaujimali presne tie iste otazky :) ale ja som rozmyslala ze kostol zacnem vybavovat az buduci rok tak dufam ze takych 8 mesiacov pred svadbou nie je neskoro... snad nam poradi niekto skusenejsi :) @adelka2610 a mohli by ste mi obe napisat akych mate kameramanov? ked nezozeniem vhodneho kandidata na kamerovanie z rodiny alebo kamosov budem sa po nejakom profesionalom musiet poobzerat
Odpovedať
Profilova fotka
@burelka my máme kameramana Zbojovského z Trebišova, je najlepší... mojej kamarátke opravil dvd - redovy - počas ktorého jej začal spievať úplne opitý DJ....on tam dokázal dať hudbu tak, že to vyzerá ako keby to tak bolo normálne na svadbe...že fakt waw.... :) ale neviem ani kolko od nás vezme, lebo nám to vybavovala známa, ktorá mala kontakt, ale počula som, že to záleží podľa času a asi 400-500€. Hudbu a fotografa už máte? alebo máš nejaké dobré tipy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my mame termin 29.9.2012 v Humennom, zatial mam zajednanu kapelu, kameramana no a v piatok idem odklepnut saly =)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás to máme tak, že sa u farára musíš ohlásiť min. 3 mesiace dopredu a musíš u neho absolvovať 4 náuky, ktoré máme vždy v sobotu...myslím, že problém by nemal byť žiaden s týmto, ja plánujem zájsť za farárom niekedy vo februári...horšie je to, ke´d chceš mať svadbu mimo svojho bydliska (alebo je to len problém v Ružomberku)...lebo napr. som chcela mať svadbu v takom krásnom kostolíku,ale nie je ružomberský,ale je v priľahlej dedine...a proste nechcú mi to dovoliť....
Odpovedať
Baby to nemyslíte vážne toľko vecí už máte povybavovaných.Asi na tuto stránku pošlem mojho drahého pretože on ma stále zmýšlanie že je ešte koooopec času.Svadbu sme si stanovili na 8.9 2012 no ak sa on nezačne činit tak asi zo svadby nič nebude.Čo je na tom najlepšie tak že nemám nič sama vybavovať lebo vraj na dojednávanie hudby a podobného majú byť obaja.No on sa nečiní v ničom.Ide ma z toho poraziť.
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 no to presne ako ten môj. Keď začnem riešiť niečo okolo svadby, že toto by sme už mohli alebo tamto tak začne krútiť očami, že taaak straaašne skoro to už chcem riešiť. Ale proste nedala som sa odbiť aspoň tu salu a kapelu som ho presvedčila. Proste som mu iba rovno dala možnosti nech aj on povie svoj názor čo chce, aby mal pocit, že aj on o niečom rozhodol ;-) a správne som ho nasmerovala aby mal rovnaky názor ako ja :-) a bolo. Teraz už ho varujem, že začneme vyberať fotografa :-) a na ostatne už potom bude asi ozaj čas...
Odpovedať
Profilova fotka
@burelka @dandy26 jéééj to isté robí ten môj :-) ....ja som mu ukázala fotografa, kameramana, dj, a potom sme sa dohodli, čo bude asi najlepšie, ale celé to hľadanie, vybavovanie, telefonovanie je na mne a už ma to prestáva baviť. my máme okrem kostola už všetko a miláčik sa teraz začína vykrúcať, že kameraman by byť nemusel, že stačí fotograf na celý deň, že Dj mohol byť ten drahší (samozrejme, že ak nebude kameraman... :-) ) hroznééé :-) ale ja som skončila, ak má problém, dostane čísielko a môže telefonovať on :-D inak som šťastná, milujem ho najviac jak móžem, ale už teraz viem, že tie prípravy budú aj o množstve hádok, nervov a pod. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?