Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Veronikatt a burelka vy ste aspon celý čas nemuseli počúvať vyhovorku že si najprv musime nasetrit kopec peniazkov a potom zacat vybavovat lebo všade ze chcu zálohy 50% z ceny.No drahý už má smolu dnes ma prijalki do zamestnania tak peniazky budu a nakolko on má stále čas tak nech sa snaží tzohnat dobrého kameramana a hudbu.O sálu a kostol sa nebojim lebo svadba bude na dedine a fotografka je moja kamoska robi super fotky a za lacny peniaz.tak pekne nech sa snazi inak ostane budem veeeľmi zlá a nevidám sa za neho ani o 10 rokov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj áno my máme svadbu 15.9.2012 ja mám kopec inšpirácií,ale okrem toho mám už svadobné šaty doma,už ich len upravíme na dĺžku,mám aj botky,neodolala som im a kopec maličkostí na dekorácie aby som mala čas sa realizovať:-) a termín sme vyberali spoločne,tento rok nebolo 17.9 u nás už voľné na svadbu,tak sme si dali termín o rok a to moja svedkyňa bude mať výročie sobáša:-)
Odpovedať
Ahojte, ja budem mat svadbu 15.9. Ja som chcela povodne 14.7., ale buduci rok statnicujem, tak aby som sa do toho maja mohla plne sustredit na skolu, nie sa zaoberat svadbou, byvanim a hladanim prace :) A tento datum sa brali aj nasi aj jeho rodicia, obom to klape doteraz, tak dufam, ze aj pre nas bude taky stastny :) A este v ten den oslavujeme aj patronku Slovenska, tak to ma len same klady :) Ale este nemam nic :( Salu sa chystame obzerat uz mesiac, ale vzdy nam do toho cosi pride. Fotografa mi bude robit kamarat, tak si hadam na mna cas najde :) A inak nic nemam este. Inak co sa tyka toho kostola, tak u nas sa zajednava aj rok dopredu, aby si mala dobry cas. Lebo ked je sezona, denne su aj tri obrady a nechcem, aby som mala sobas okolo 14:00-15:00, tak aj tam sa stavim :) A to, ze partner nie je veriaci, nie je problem. Absolvuje sa priprava a tam knaz bude zistovat, ci akceptuje partner tvoju vieru, ci ta v nej nijako nebude obmedzovat a ci ma z casti aspon take nazory ako Cirkev. A samozrejme ci chcete splodit deti a tak :) a potom sa posle biskupovi ziadost o vynimku, ktoru by mal bez problemov podpisat, pokial to knaz odporuci. A to je vsetko :) A najnovsie v Zilinskej dieceze odporuca biskup partnera a poucenie pred krstom a krst, na ktore by mal zacat chodit po svadbe. Ale nemusi to absolvovat do konca, nemusi sa dat pokrstit.
Odpovedať
Ahojte, my mame tiez termin na 22 september :-) salu uz mame a co sa tyka hudob. skupina a kameramana, fotografa, tak to je v stadiu riesenia :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja sa k vam pridavam, este nie je definitivne rozhodnute, ale nas den D bude bud 29.9. alebo 27.10. chcela by som skor v septembri, lebo sa bojim ze v oktobri uz bude dost zima...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my tiez planujeme september, ale pevy datum stale nemame, lebo moj drahy je presvedceny ze este je velmi skoro, ze netreba nic vybavovat a podobne :(. Ale ked som citala ze niektore z vas uz maju tolko veci zajednanych, musim sa pustit do toho aj ja, ale asi v prvom rade do presvedcania draheho, aby sme sa aspon na tom datume dohodli, lebo bez toho sa dalej nedostanem. Vidim to tak, ze pripravy na svadbu budu velmi narocne, kedze su tie nase polovicky take tvrdohlave a na vsetko maju spustu casu!!
Odpovedať
Baby super tyzden za mnou, dojednané návleky rezervovane miesto na fotenie spracovala som kameramana aby nas hned aj fotil a to za super cenu a k tomu dostavame svadobny albumik zadara a dnes sa mi ozvali z hudby ze maju volny termin.no radost planovať.Uz nech je drahý doma a okamzite ideme podpisat zmluvy
Odpovedať
Profilova fotka
@sany944 to mas pravdu, aj ten moj si mysli, ze je na vsetko chystanie este skoro, ale napr. fotograf ktoreho chcem je uz obsadeny do konca septembra 2012... takze...asi skoro ani nie je ak si chces vybrat kvalitne sluzby, potom ked uz nebude skoro si uz budeme moct vybrat len z toho co ostalo...a to uz nebude nic moc, ale to ten moj chlap tiez nechape... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka no ved presne to sa mu snazim vysvetlit, ze sa moze stat, ze tych co mam vybratych uz budu zajednany a bohvie koho potom zozeniem. Jedine stastie ze so salou starosti mat nebudeme, lebo budeme to mat u nas na dedine v kulturaku, aj ked som s tym neni stotoznena, ale bohuzial si nasi rodicia ani mi nemozeme dovolit nejaku restauraciu a podobne :(( takze sa s tym pomaly musim zmierit.... Jedine sa bojim toho ze zrovna v ten tyzden budu hody, lebo vacsinou byvaju okolo 20teho septembra. Ale uz mame aspon pevny datum svadby 29.9. tak to je pozitivne, a uz si mozem pomaly zistovat hudbu a podobne, ci maju ten termin este volno. Aj ked stale nevieme rozhodnut ci chceme DJ alebo kapelu...
Odpovedať
ahojte ,my sme si dali termin 15 september 2012 uz mame zajednane DJ,kameraman a fotografku jaj ale nemozem najst pitanie nevesty starejsim.
Odpovedať
Profilova fotka
@sany944 aj my sme 29.9. :-) a ja uz mam pozistovane, kto ma volno z tych co chcem, akurat my mame zasa problem so salou :DDD a ak mozem odporucit, ziva hudba je ziva hudba...ale je to len na vas, to je moj nazor, vy mozete mat iny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej tak budeme mat rovnaky dnik :D Aj my by sme chceli zivu kapelu, ale nie vsetky hraju dobre, tak potrebujem aby mi niekto odporucil niekoho.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte buduce nevesty, my s priatelom chystame svadbu 5.5.2012...Mame uz zajednaneho starejsieho, fotografa a zivu kapelu ......
Odpovedať
kočky, pridávam sa! My s priateľom chceme koniec augusta, ale ja som skôr za ten začiatok septembra. Ako to vidím, mala by som sa veľmi začať ponáhľať... nejak sa mi stále nechce do toho, začať zháňať a tak, ale ako vidím tak budem musieť :) tento týždeň dohodneme s priateľom konkrétne dva termíny a začnem intenzívne zháňať...
Odpovedať
@deniska36 ahoj ja budem mat v auguste a uz mam dake typy na hudbu,fotografa a starejsieho ale velmi rada by som vedela koho mas vybrateho ak by tito neprekazalo lebo este stale nie som na sto percent rozhodnuta,dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo čaves, aj my plánujeme v septembri v Žiline, 15.9.2012. Akurát nám pani na matrike nevedela povedať či sa bude sobášiť, lebo je štátny sviatok a oni dávajú termíny max. 6 mesiacov vopred. A keď som sa jej pýtala či mi vie zo skúsenosti povedať či vo sviatok sobášia, tak to nevedela (určite sa nikdy v histórii Žiliny nestalo že by bol v sobotu sviatok...) že... keď bude treba tak prídeme... no a podľa tohto mam zajednávať sálu? To akože možno? No proste ochota až hrôza :-((( Tento dátum má pre nás totižto symboliku, budme mať 11 výročie čo sme spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
@barus77 ja ked vidim kolko uz maju ostatne baby zajednaneho, mam pocit, ze sa nevydam ani o 2 roky a nie o rok... :-(
Odpovedať
@eitsirch Ach, tak to Ti neviem poradiť, že ako na tej matrike. Sestra sa vydávala 15.sept. 2007 a to bola sobota, ale ona mala sobáš v blízkej dedine v kostole a my to budeme mať tak isto, takže matriku neriešime. Akurát viem, že farár jej vtedy povedal, že má doobeda omšu v lese pri kaplnke, preto museli posunúť sobáš na 16.00, to bola jediná záležitosť, ktorú v súvislosti so sviatkom museli riešiť. Inak nemali s ničím problém. Dúfam, že nás tiež nečaká žiadna komplikácia a už máš niečo zajednané? Inak skús pani matrikárku poprosiť, či mali nejaký sobáš 15.9. 2007. Možno Ti to pomôže.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo zatial okrem obrúčok nemáme nič. Tohto roku si budem skúšať modely šiat, akurát mi dali info, že v januári má prísť nová kolekcia, tak bude super výber a nenosené. Tento rok máme bojovú úlohu otestovať možné destinácie na svadobnú veselku, lebo nejde len o prostredie ale aj o kvalitu jedla, tak si postupne budeme chodiť na obed :-)
Odpovedať
My nemáme ani obrúčky. Nemáme vôbec nič :) Ale snáď je ešte dosť času. Tiež si chcem počkať na nové modely. Nejaké som už bola skúšať, ale to iba kvôli tomu, že som si chcela ujasniť, aký strih sa mi hodí resp. vôbec nehodí. Zistila som, že mi vôbec nepristanú krajkové od vrchu nadol, také tie tradičné s mašličkou pod prsiami. No a prekvapilo ma, že som najlepšie vyzerala v šatách so širšou sukňou. Také som pôvodne vôbec nechcela :/ Toť dilema. Inak s testovaním jedla máš super nápad, mne to vôbec nenapadlo. Som teda zvedavá, kto nakoniec zvíťazí. Plánujete veľkú svadbu? My cca 70 hostí.
Odpovedať
Profilova fotka
wau......ako tak citam tak vsetky uz nieco máte :-( No my planujeme na 8.9 v kosiciach... lenze cakaju nas este statnice a netusim ako to vsetko postihame.. Zatial mam iba predstavy, ale nic rezervovane, mam aj trosku obavy, no zatial oficialne svadba potvrdena este nieje, je to tak trosku narychlo vzhladom na moj zdrav.stav taaaaaaaak ale vidim ze nas je tu vela ,,neviest" :)) Tesim sa na nejake dobre typy :)) a inspir..
Odpovedať
@reni1512 moja, som na tom presne rovnako :) nemáme ešte ani presne konkrétny dátum, preto som trochu zničená z toho, že už musím rýchlo nájsť v Žiline krásne priestory pre krásnu svadbu :) a nás tiež čakajú na jar štátnice, ale snáď sa to všetko podarí :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo tak to my plánujeme malú hostinu cca 25 ľudí, iba najbližšia rodina. Kedže sme z okolia žiliny, tak sa orientujeme smer terchová. Tu sa vychytené podniky rezervujú aj rok vopred. Pre mňa je dôležitá aj kvalita jedla, vyzdobiť sa dá hocijaká kutica. Máme už nejaké v užšom výbere len musíme otestovať jedlo :-) Pôvodne som chcela Vilu Nečas ale stav konta nepustí :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Az teraz som si vsimla tuto skupinu. My mame svadbu 15.9.2012. 2 mesiace sme len miestnosti hladali (v Kosiciach), no konecne sme sa rozhodli pre GES v KE. V sobotu tam pojdeme sa pozriet na vyzdobu, dufam ze sala bude pekne vyzdobena. Okrem toho este nic nemame, sice ja uz mam nejake predstavy o vsetkom. Predovsetkym o fabre, bude svetlo fialova s bielou. :) No a od septembra pojdem asi saty skusat. :)
Odpovedať
@eitsirch aký máte užší výber? môžeš mi dať nejaké tipy?
Odpovedať
Ahojte pre inspiraciu vam poradim svadobny salon lady je na facebooku kuknite si album inspiracie
Odpovedať
Profilova fotka
@sany944 my to budeme mať nakoniec tiež u KD na dedine u babičiek. aj ja som stále snívala o svadbe v najlepšej a najkrajšej sále v meste (ktorá je navyše jediná v Trebišove na veľkú svadbu), ale prístup pani majiteľky bol hroznýýýý a bola som z toho strašne sklamaná. tak sme to presunuli na dedinu, cena je fantastická, našla som super catering (pani aj vyzdobí stoly), môžem mať drahšieho fotografa a kameramana a môžem si rok plánovať krásnu výzdobu (ja tomu budem šéfovať a družičky a družbovia zdobiť :-D, len aby ma nezrušili a nerobila som to so ženíchom sama :-D ) teším sa na to a aj ty budeš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 ahoj ahoj už máš toľko vybavené? koho máš kameramana a akú hudbu ? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikatt ahoj a môžem vedieť akého máš fotografa a kameramana ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Už máme na isto termín (8.9.12), sálu a teraz riešim fotografa a kameramana tak zbieram nejaké doporučania...zatiaľ rozmýšľam nad fotografom p.Cerula z Vranova ale ohľadom kameramana som úplne stratená.... :/ poraďte ...ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?