Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky...aj myyyyyy 8.9.2012, tento týždeň ideme objednať sálu :-) máte už zabezpečené aj niečo iné, teda riešite už napr. hudbu, kamera, foto, kostol, jedlo, koláče atď. ??? lebo my ešte nič nemáme, vlastne tá sála bude náš prvý prípravný krok ;-) a som z Popradu, ak by tu najaká z Vás bola z okolia, rada pokecám a prehodím pár slov o prípravách, možno nejaké info a odporúčaných kameramanoch, hudbe a pod. ;-)
Odpovedať
Ahojte, aj my budeme septembroviiiii .-) povodne som snivala o letnej svadbe, ale v mojom okoli neexistuje vhodne miesto pre letnu vonkajsiu svadbu s ucastou 100 a viac ludi...ale nakoniec sme nasli vhodnu salu, tento tyzden !!! este len ideme rezervovat termin, neviem ktory to bude....este okrem toho nemame nic!! co ma po rychlom prebehnuti odpovedi v tejto teme dost desi, vela z Vas uz ma vsetko dolezite...ach jaj... My sme povodne zacali s hladanim v marci/2011, ale akosi sme sa v lete zabrzdili... :-) Tak sup sup treba sa poponahlat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@s_ilvia pozerám, že vy ste na tom rovnako ako my...tiež ešte len ideme sálu objednať a okrem toho nič iné :-) ale tak utešujem sa tým, že niektoré svadby sa dokážu "vystrojiť" za 2-3 mesiace tak 10 mesiacov je teda ešte kopu času ;-) i keď tiež ma tu baby vystrašili keď som čítala čo vlastne všetko už majú objednané, zarezervované a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angi_lele ahoj chcem sa opýtať, aké sály ste boli pozerať v Košiciach a pre koľko ľudí? ako to vychádza cenovo a tak...
Odpovedať
ahojte volám sa Beatrix som z BA ja nemam nič zajednané, len čerpám informácie a vy baby už mate aj nejaké veci zajednené. Tak už môžem začať, lebo sa nevidám v semtembri 2012 ja som si myslela, že mám ešte kopec času, že začnem až po výstave 3.-4. februára 2012. Ked ste niektorá z okolia BA dajte mi nejaké kontakty napr. miestnosť pre hostinu.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa prípájam. Svadba bude 1.9. 2012. Volám sa Veronika a som zo Senca. Sálu,kostol, DJ aj starejšieho mám. Som rada tejto stránke hľadám inšpirácie, odporúčania aj je dobré ak sa tu dočítam že nevesty neboli s niečím, niekým spokojné a môžem sa dopredu pripraviť a vyvarovať chýb i keď si samozrejme nemyslím že ten deň dopadne úplne bez chybičky. U náš v okolí SC, a myslím si že aj BA, TT určite treba veci s dostatočným predstihom zajednať ak už sú aké také predstavy bo naozaj je to tak že niektorí dodávatelia sú žiaľ už viac ako rok dopredu obsadení. Ľudí budeme mať dosť okolo 80 a viac takže vyhovieť každému aby sa páčilo bude náročné no posnažíme sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My mame zatial len termin 22.9.2012 a kastiel kde bude aj hostina aj obrad. Tiez som si myslela ze zacnem vybavovat neskor a chcela som junovu svadbu ale ked som zo zvedavosti minuly tyzden zavolala na miesto kt som si vybrala a povedali mi ze uz su takmer uplne vybookovany museli sme zmenit plany a rezervovat hned.
Odpovedať
Profilova fotka
@lemac no, moja, ja si myslim, ze je prave najvyssi cas hladat miestnost.. my budeme mat svadbu tiez buduci rok v septembri - 22.9.2012 :), ked uz sme tu vsetky take presne.. :) a ratame minimalne 100 ludi a poviem ti, nieje to ziadna sranda najst vhodnu miestnost, aby bola na termin, ktory chcete volna a doladit k tomu aj hudbu.. vacsinou su miestnosti - pekne - aj rok a pol dopredu uz obsadene - vlastna skusenost.. :-/ takze polovicku treba asi zobudit zo sladkeho snicka.. a hoci ostatne este riesit nebudete miesto by ste urcite mali.. :) drzim palce.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@aja2311 ahooooj Maji.. :D jeeej, sa tesiiim, ze sa budes vydavat.. tiez som uvazovala nad tymto terminom svadby, ale nakoniec budeme mat o tyzden skor, teda 22.9.2012 :) JM (ak si este spominas.. :)
Odpovedať
Ahojte tak aj my budeme v septembri 15.9. , nevybrali sme si ho ale museli sme nájsť termín kde sa sála zhoduje s voľným termínom kapely. Jedno čo som vedela, že som nechcela už v zime a chcela som skôr leto, ale tento termín bol najskorší kde mali obaja voľné. Dalej mam dojednaneho uz aj fotografa aj kameramana nie je to sranda ale fakt to treba aj rok dopredu, lebo všetko bude obsadené.... JUUUUUJ TEŠIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM
Odpovedať
Profilova fotka
@renka1259 My mame tiez termin svadby 8. 9. 2012 a podla feng shui to je ten najvhodnejsi datum na svadbu....no uvidime :-)
Odpovedať
aj my sme chceli mat svadbu 8.9.2012 ale bohuzial tento datum uz bol obsadeny - takze sme si vybrali 22.9.2012. Na tento datum co hovori feng shui??
Odpovedať
Článok sa načítava...
mi 22.9. 2012 :-) dufam ze bude este teplucko
Odpovedať
ahojte mi by sme chceli 22.9.2012, ale ešte nemáme nič rezervované, tak uvidíme podľa kostola a hostiny, či bude voľný tento termín.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa do klubu - svadbu budeme mať 15. septembra :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky...tak čo postúpili ste nejako s prípravami??? máte už nakúpené aj nejaké veci čo sa týka výzdoby??? poprípade svad. oznámenia, popozerané obrúčky, poháre a podobne.....lebo sem tam nakuknem do témy, kde majú nevestičky svadbu len mesiac pred nami a tam už toho majú teda dosť veľa, niektoré aj svadboné salóny obehali, objednali oznámenia, dali si vyrobiť obrúčky...zdá sa mi dosť skoro riešiť takéto veci...ale zas na druhej strane výdavky sa rozdelia na viac mesiacov, nie je toho potom naraz veľa čo sa týka financií a taktiež pohodovejšie vybavovanie celej svadby...a teraz neviem či mám s tým začať alebo nie...priateľ sa len chytá za hlavu, že kde sa tak ponáhľam :-D
Odpovedať
@tinka01 Ešte nič, podľa môjho partnera je to skoro. Viem čo chcem a budem si za tím stáť. Dúfam, že na budúci týždeň sa pôjdem pozrieť na kostol, ktorý sa mi páči. A ty máš už niečo?
Odpovedať
@tinka01 ahoj kocka, vidim ze sa beriete 8.9 - aj my sme sa chceli v tento datum, ale bohuzial uz bol obsadeny. Nakoniec to mame 22.9.2012 :) Ja myslim, ze vybavovat take veci ako oznamenia, obrucky, pohare je este velmi skoro, nie??? Ja mam zatial zajednanu salu, kostol, knaza, fotografa, video, kolaciky, teraz riesime DJ. Viac sa do noveho roka nechystam vybavovat. Potom si pojdem pozriet nejake svadobne saty - lebo nove kolekcie pridu az teraz v novembri :) :) Sama som zvedava ake to bude:) Ale myslim, ze na ostatne veci je este skoro. Zatial len tak kukam napady a inspirujem sa. A ty ako??
Odpovedať
@veronicka22 ahoj ja by som chcela tiež ten istý deň a len kuuukám, čo všetko už máš a som ohromená.
Odpovedať
@beatrixlenicka No nemam toho az tak vela, iba tie zaklady. To si mozete uz aj vy pozriet - aby ste vychytali termin, ktory vam vyhovuje. Lebo sala, foto, video ....byvaju uz aj viac ako rok dopredu obsadene. Fakt. My sme si boli v septembri obzriet nejake saly a pod. a aj sme si uz zajednali a priatel sa cudoval ze rok dopredu a vela terminov je uz obsadenych. Ale zalezi tiez od miesta. Ty mas nejaku predstavu o vasej svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka @veronicka22 kočky ja mám zajednanú sálu a skupinu na 100%, tam už máme vyplatenú aj zálohu, foto a kameru ideme riešiť budúci týždeň (momentálne je kameraman chorý :-| ) a farára tak isto budúci týždeň....koláčiky už teiž vieme od koho chceme, tak nám stačí zavolať a rezervovať si dátum ;-) aj mne sa zdá ešte skoro zajednávať všetko ostatné, tak si to teda nechám až po novom roku.... @veronicka22 ja som zasa chcela tvoj termín svadby teda 22.9. bol aj voľný, ale kvôli sesternici, ktorá je v anglicku sme to museli dať skôr (jednoducho na svadbe musí byť :-) ) najneskorší možný termín kedy by ona mohla prísť bol 15.9. a ten sme nechceli, tak sme nakoniec zvolili 8.9. - priateľ ho chcel od začiatku osmička jeho šťastné číslo (tak pevne dúfam, že si dátum bude vždy pamätať) takže sa mu jeho prianie nakoniec aj splnilo :-)
Odpovedať
@veronicka22 Páči sa mi jeden kostol v Rači (BA 3), hostinu D- club (BA 3), ale ešte nemám to zajednané, na budúci týžden by som chcela aspoň ten kostol, mám malého syna musím poprosiť mamu, alebo sestru nech mi ho postrážia, nepojdem tam zo synom. Fotiť bude nás asi môj kamarát, je fotograf, on behá po svete a nefotí svadby, ale urobí to pre mňa.
Odpovedať
@tinka01 My teraz sa rozhliadame do DJoch a skupinach nejakych. Ale budeme mat nakoniec DJa, no pre spestrenie uvazujem nad jednym folklornym suborom, ktory by nam robil odcepcenie alebo nad dalsou skupinou ktora by atmosferu sprijemnila harmonikou, huslami...na niekolko hodin, aby si aj ludia zaspievali. Nemas s tymto skusenosti? Co by si mi odporucila?
Odpovedať
Ahojte kočky, aj my sa berieme 22.septembra 2012 ten datum je velmi popularny ako citam :D vie niektora z vas o fakt dobrej kadernicke z okolia Popradu?
Odpovedať
@zuzike6 co vsetko uz mas vybavene??
Odpovedať
Veronika mame vybavenu salu, kapelu a kameru a foto a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzike6 poznám jednu super kaderníčku, raz ma česala na svadbu, je to ruska ale neviem ako sa volá, tuším Irina???? :-| ale bohužial nemám na ňu ani kontakt ani nič, a má toho dosť plno čo viem, tak neviem či som ti veľmi pomohla...a ja som teraz zmenila kaderníka, je to chlap volá sa Marcel a pred mesiacom ma česal na svadbu a bola som max. spokojná, jeho práca mi vyhovuje, no počula som na neho už aj negatívne ohlasy, každému vyhovuje niečo iné, ak chceš tak ti pošlem číslo do IP.... inač ak sa môžem opýtať, koho máš kameramana a fotografa? koľko ťa vyšli??? a svadba bude kde? :-)
Odpovedať
Ahojte baby,aj my mame termin ,22 .9.2012, chcem sa opytat, ake mate skusenosti s kameramanom p.Olexom Davidom z Oravy? Alebo poznate niekoho ,kto je naozaj dobry? :-) a boli ste s nim spokojne..
Odpovedať
@tinka01 my mame zajednaneho adama blaška z pp a svadbu mame vo svite spolcentrum a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme 8.9.2012 a zajednané mame zatial sálu (Hotel Flora, Slov.raj), kameru (tiež Adamo Studio,PP), hudbu (Ľudova hudba Romana Barabasa + DJ), nič iné zatiaľ nemáme...ani neviem s čím teraz pokračovať :-N ešte máme vybraté obrúčky a začali sme pomaly nakupovať alkohol, rozmýšľam aj nad vyzdobou ale zatial nič konkrétne neriešim.. vy už objednávate aj kaderníčky apod.?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?