Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
1
25
26
Profilova fotka
@janedoe ahoj, no, vybrala, chcela by som mat oranžové kaly, zviazane buď tri alebo 5 v predĺženej kytičke
Odpovedať
Profilova fotka
@janedoe ahoj, už som asi viacmenej rozhodnutá pre kaly .)
Odpovedať
Profilova fotka
ani my nemame este obrucky, o kvetoch ani nehovorim...neviem, ci si stihnem vobec do svadby rozmysliet, ze ake kvety a v akej farbe:)
Odpovedať
Profilova fotka
@denda0300 my máme tiež 15.9.
Odpovedať
@caitlin1 my tiež 15.9. :)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 15.9 a este neviem akej farby bude svadobna vyzdoba a ani kvety :-|
Odpovedať
my sme naplanovani na 29.9. Nemame toho spustu - obrucky, saty, kvety, zoznam hosti, povolenie zahranicnej matriky, tak som zvedava, ako budeme fofrovat. Zatial sa dobre bavime na sustavne rastucom zozname hosti.... Ale zato vieme farbu vyzdoby!!! 8-)
Odpovedať
Ahojte nevesty, my mame tiez svadbu 8.9.2012, velmi sa uz tesime :-) svadba bude v Nr. Mame uz rezervovany kostol, hudob.skupinu, salu, oznamenia uz doma, aj obrucky, svadobne saty... Este chybaju mne kupit popolnocne saty, topanky aj svadobne aj potom, zenichovi oblek a doplnky...
Odpovedať
@aja07 tak to som rada, ze nie som sama....ja by som velmi chcela jesennu vyzdobu a vsetko, co k tomu patri, ale na druhej strane by to bolo asi narocne, tak rozmyslam nad jednoduchou vyzdobou, kde pouzijem gerbery... ale to nie je velmi moja srdcovka
Odpovedať
@eninka27 ja este neviem... najskor som uz tiez bola rozhodnuta pre kaly... ale teraz som zacala zase spekulovat :D
Odpovedať
Profilova fotka
Nasa svadba je 22,9,. Rozhodli sme sa v maji, že sa budeme brat. Vsetko uz mame zariadene ( az mi je to samej cudne, ze tak rychlo, ci sme nieco nezabudli...:p), okrem zenichovho obleku. A rozhodol sa, ze si ho pojde kupit do Pandorfu...narocnejsi jak nevesta:DDD. Uz si iba vychutnavame leto a tesime sa, kedy si na prsetky dame nase krasne prstienky:)
Odpovedať
Profilova fotka
@aja07 aj my máme 15.9 a mám ten istý problém...neviem sa rozhodnúť akú farbu výzdoby dám a ani aké kvety by som chcela...ale možno gerbery...neviem uvidím asik podľa farby či vôbec v tej farbe existujú :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Prišli nám darčeky pre hostííííííííííííííííííííí :) :) :) :) TEším :)
Odpovedať
Profilova fotka
mi tiez mame 22.9 a nemame skoro nic nachystane ale hadam to stihneme
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@nedielka ahoj mala si teda na svadbe kamenika ?? Lebo ja nad nim uvazujem....bola si spokojna ? Dakujem
Odpovedať
@janulik19 Ano, mali sme Kamenika aj s manzelkou.A boli sme spokojni..nie je co vytknut..
Odpovedať
@nedielka a mali ste od nich video aj foto.. ?
Odpovedať
@janulik19 Ano..jeho manzelka nas fotila...
Odpovedať
a video a fotky boli na kvalitnej úrovni ?? žiadne rozmazané ??? pekné črty ?
Odpovedať
1
25
26
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?