Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

4. dec 2013755
  • Ahoojte prosim neviete mi poradit dobru vizážistku poprad, kežmarok, potrebujem zohnať kozmetičku a kadernicku.

• DIevčatá, chcem sa opýtať, aké kvety mám použiť k oranžovej výzdobe?

• @eninka27  ja by som dala gerbery, tým že majú rôzne odtiene, dajú sa pekne zladiť 🙂

• Sponzor fóra
  • @petik30  tie som práve nechcela 😃 ale diky 😃 dokelu, neviem furt 😞 kaly?

• @eninka27  kaly su dobry napad 🙂. Ja milujem gerbery, takze preto ten navrh 🙂

• 22. 9. 2012 je aj dátum mojej svadby. Dúfam, že bude pekné počasie!

• ahojte kočky, tak pridávam sa k vám, svadbu máme 8.9.2012, sme spolu už vela rokov a na ten den sa neskutocne tesim, zacinam mat sice obavy ci na nejaku malickost nezabudnem, je toho totiz dost, skúste napisat, ake inspiracie vyhladane na nete a inde budete aj aplikovat, tie krabicky na darceky pre hosti, to ma uz nudi, mate nejake ine napady, ak ano piste, taktiez sa s vami o moje napady podelim, napr, nad stol zenicha anevesty nebudeme davat srdiecka, ale obrovske nase inicialy, z a m, 🙂

• baby existuju vobec svadobne saty pre kojace matky? ako by ste to riesili? hm? 😐 😐

• Kočky, poraďte mi prosíííím 🙂 Dnes sme boli na úraded ( teda na matrike ) potvrdiť žiadosť o uzavretie manželstva a na fare .... Čiže oficiálny termín svadby je 29.9. o 14 tej , jemine, ja som z tej hodiny cela nejaka nesvoja. Čiže moja prvá otázka : Stíííham ? 😃 😃 😃 😃 a druhá .... Čo budeme robiť od cca tretej do rána? 😃

• @eninka27  veď celý deň bude tvoje, aspoň budeš mať čas to využiť. 🙂 Mi sme ešte nepotvrdili žiadosť ani na matrike ani na fare, možno nám mení termín na 22.9.2012. Nebudeme mať len 20 hostí...a preto ešte som kludnáááá!!!!!

• @ageisha  dufam, ze to stíham 😃

• @eninka27  bavit sa 🙂)) aj my mame tak 🙂

• @eninka27  Vyzeráš byť na fotke taký výrazný typ, takže červená kľudne môže byť, ja osobne mám veľmi rada čierno - biele kombinácie, alebo čierno smotanové, takže ja by som to kombinovala s čiernou. Ale tá červená bude tiež pekná. A ešte topánky - daj pozor, nie som si istá, ale myslím, že ak budeš mať takú výraznú farebnú stuhu, nedávaj si v takej istej farbe plné lodičky, daj si radšej tie sandálky, aby ti na nohách veľmi nekričala tá farba voči šatám. Výrazný farebný pás + kabelka stačí, budeš krásna, vôbec sa toho neboj. Tie šaty sú vhodné ako družičkovské.

• No ajote kočky, čo máte nové? Ani nepíšete, ako ste v pokračovaní s prípravami???? 🙂

• ja este stale nemam obrucky objednane alebo vyzdobu ani kyticu ani saty po polnoci ani topanky!!!!! neviem kde mi hlava stojiiii. Kocky odkial ste objednavali obrucky???dik 🙂

• Sponzor fóra
  • stacho si velmi chvalia...tak skus tam...

• eninka27, petik30
    aj my mame svadbu v septembri a vyzdobu budeme mat vo farbach sviezej oranzovej a krasnej bledunko zelenej.. a tiez rozmyslam nad gerberami.. suhlasim s tym, ze su nadherne a v roznych farbach.. a prave tuto sobotu som bola na svadbe, kde nevesta tiez chcela fialove ruze a nakoniec v tejto farbe boli gerbery a bola s nimi velmi spokojna a vyzeralo to naozaj naaadherne... 🙂

• @kittykittyke  Ahoj, tak ja som sa nakoniec rozhodla pre hortenzie 🙂. aj keď na oznámení mám, že ma poteší jedna greberka, lebo nechcem kytice, ktoré sú drahé a hlavne dostaneme kvietky, ktoré ja milujem 🙂.

• @janusska11  
    vyborne obrucky su v lauragolde, v Trencianskej Turnej maju priamo vyrobnu, len tam musite ratat s vyssou sumou...my sme si tam davali vyrabat...zevraj stacho ma fukane, lahke a nie je to az taka kvalita, ale tak to si kazdy sam musi overit 🙂 my sme s nimi velmi spokojni, su krasne 🙂

• vidim, ze datum 8.9.2012 je velmi oblubeny, u nas v kostole je zevraj uz 5 svadieb a viac sa asi uz ani nezmesti 🙂 ja mam nastastie cez leto ucitelsku dovolenku, takze kopec veci mozem v pohodicke doklepat, ale uz od januara sme na svadbe intenzivne pracovali....aspon nemame teraz take stresy 🙂

• pridavam sa 8.9. 🙂 zacali sme riesit v marci a celkom v pohodicke stihame, uz len doladujeme posledne detaily 🙂

• My 15.9.2012...ešte niekto ? 😃

• pripájam sa,,, my máme 22.9. 2012 🙂

• @maria117  ahojky aj my doladujeme posledne upravy🙂

• zuzkaigorkova tiez mame 8.9.2012

• Ahojte, pridavam sa, nas termin 1.9. 🙂 uz len tak malo casu a tolko drobnosti treba vybavit....

• baby kliiidek, my mame 1.9. a ja este nemam saty ani jedny - ani svadobne ani popolnocne, ani topanky po polnoci a spokojna som 🙂

• Ahojte kočky 🙂 Akosa mávate? Ja som si včera zarezervovala svadobné šatičky a straaašne sa z nich teším 🙂

• @janusska11  my ešte nemáme obrúčky :/

• @eninka27  Ahoj uz si vybrala kvety 🙂? My tiez hladame kvety k oranzovej vyzdobe a tiez sa mi gerbery 3x nepacia, ale asi napokon skoncime u nich, lebo som nasla presne taku istu farbu, ako budeme mat servitky...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov