Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

4. dec 2013755
  • @majusqa77 vy tiež 1.9??

• my 8.9.2012 🙂

• @fiffinkaa  ee, my az 29.9. a kusok vyssie - v byvalej slavii 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte 🙂 my máme tiež svadbu 1.9.2012 a máme sálu, fotografa, kameraman (moja sestra), koláče, tortu a svadobné šaty. Ako ste s plánovaním na tom hlavne baby z Oravy???

• @key89  ahoj my mame tiez 1.9. pozeram popularny datum ako vsetky datumy v septembri 🙂 mame salu, kostol, kameramana, dj, fotografku, saty, kadernicku a kozmeticku, alkohol, a na ostatok este mame hadam dost casu, teda aspon myslim 🙂

• aj my máme vtedy🙂))) 1.9.2012

• @majuska18  tak toho máte viac 😃 hoci kaderníčku mám aj ja ale neviem o dobre kozmetičke 😞 nevieš mi poradiť??

• Nevestičky, tak čo Vám ešte chýba? Nám už len obliecť ženícha 🙂

• ahojte kocky....tiez mame 8.9.2012....vybavujeme vsetko dopredu, saty, oblek, prstene su uz doma....Dj, restauracia, kostol, kolace vybavene....uz len topanky kupit a vsetky tie drobnosti okolo....ale aspon mame vsetko zajednane a uz len v piebehu augusta doladime detaily. Prajem vsetkym prijemne zazitky pri vybavovani a planovani Vasej idealnej svadby! 😉

• ahojte ja som svadbu odsunula na druhú kolaj a bola som vybaviť sálu a žiaľ je už obsadená, tak musím nájsť inú. 😞

• @renka1259 Ahoj, aj my mame na ten isty datum svadbu 🙂 ako ste na tom s pripravami a kde sa bude svadba konat ?

• Ahojte kočky, mám taaakú dilemu, som celu noc pomaly nespala :/ Poraďte mi.... O dva týždne sa mi žení brat a ja som si včera kúpila šaty na jeho svadbu... no, farba je... čo ja viem... smotanková... dú dlhé , úzke, obtiahnuté a celé čipkované.... moj snúbenec mi povedal, že vyzerajú ako svadobné ... a ja som teraz z toho cela nejaka neviem... nešťastná, že som si mala inú farbu... Hodia sa taká farba na bratovu svadbu??? Poraďteee

• eninka, skús to vymyslieť tak, aby to ako svadobné šaty nevyzeralo, napríklad farebná (možno čierna, alebo červená?) saténová stuha okolo pása aspoň 7 cm široká, nejaký free účes, malá kabelka vo farbe stuhy, otvorené sandálky -smotanové alebo možno tiež vo farbe stuhy a určite môžeš vyzerať sexi a vôbec nie ako nevesta. Ak by si však aké šaty doplnila štrasovou alebo perličkovou bižutkou, do vlasov daj ešte kvietky a si jasná nevesta.

• @romanesca  veď aj ja som na to myslela, že si dám červené doplnky ..... inak, posielam foto, tak zhodnoťte

• baby, kuknite mi na tie šaty... keby som si dala červené doplnky, nebolo by to ok?

• Sponzor fóra
  • @eninka27  to by mohlo byť fajn, ale opýtaj sa pre istotu aj nevesty.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ahojte, pridavam sa k vam aj ja 😉 chcem sa opytat ma niektora z vas svadbu s vlastnym malickym babatkom? ako to riesite? popripade nepoznate take forum tu? dakujem 🙂 🙂

• aj my sme septembrovi - presnejsie osmeho. ja neviem, ale nie som tak trochu sialena ked uz vsetko mam? teda okrem veci co sa riesia az tyzden pred svadbou... my s drahym totiz momentalne zijeme v BA a svadba bude doma v PO... naposledy sme boli doma pred troma tyzdnami a pojdeme asi az na nasu svadbu, tak som musela vela veci - teda vlastne takmer vsetko vyriesit takto popredu... a tak krasne som si tie pripravy uzila, ze mi je az luto ze uz vsetko mam 😃

• @brkabra  ja budem mať sobáš aj s mojími deťmi 2 a 5 rokov, čo už nie su zrovna tí najmenší, ale zavesený budú na mojej mame, a na ich krsnej, to by som riskovala že budem mať do 5 min zababrané šaty. Svadba je v sobotu, v piatok ich zavážam k mamine, v sobotu doobeda mi ich donesú vyštafírovaných na fotenie a zase ich´berú a pak už rovno na obrad..sedieť budú za vrch stolom , jeden z mojej strany, jeden už z manželovej strany..o 21príde po nich teta- maminina sestra a idú buvať naspäť k mamine.. 😃 ..vyzdvihujem si ich v nedelu večer.. 😛

• @eninka27  byť nevestou tak ťa zavraždím 😃 😃 😃
    ako toto by som neurobila ani nepriatelovi, heh..no čo už, skús si dať kriklavoružovú štolu k nim , aj farebné topánky a kabelku..

• @majuska18  aj my 1.9 a tiež totok isté okrem kaderníčky , vizažistky a koláčov..vidíš idem už aj na to 😃 😃 😃

• @fiffinkaa  och, diky 😃 😃 už ich predávam , dufam, ze najdem v inej farbe nejake 😃 😃 urcite ich mením

• aj my chystame svadbu 1.septembra 🙂

• @fiffinkaa  super🙂)) pomalicky ale isto, este mame cas kocanda, stres a panika pridu myslim mesiac pred🙂)

• ahojte, naša svadba bude 22.09.2012 a už sa na ňu tešíme 🙂

• @eninka27 Mne osobne by vobec nevadilo, keby niekto prisiel v smotankovych satach na svadbu. Inak vsak teraz je to celkom v mode, aby mali aj druzicky svetle farby, vid svadba Kim alebo Wiliama (vid Pipa Middleton). Ak by nemali vediet, ktora je nevesta, tak potom je chyba asi niekde u nich. Pomaly si uz clovek nebude moct obliect ani svetlo zltu, pretoze paleta svadobnych siat sa tak rozsiruje, ze zvysok bude musiet chodit v ciernej.

• @fiffinkaa  to mas pekne zorganizovane, nas bude mat len 5 mesiacov, tak sa toho obavam lebo kojim a neviem, kazdopadne obrat asi prespi. to by bolo najlepsie riesenie 😃 😃

• @monika3011  moni, diky, uz su vymenene 😃 😃

• my máme tiež 1.9.2012

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.