Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
ahojte ja mám 22.9.2012 a mám vybavené kostol, miestnosť pre hostinu, fotografa a kameramana, objednané pierka, prídu zajtra a začínam riešiť výzdobu. Ešte do konce roka by som chcela ešte Dj.
Odpovedať
miriam nemyslim, ale ked tolko pytaju, tak si to chcem trochu otukat...
Odpovedať
no ja sa chystam tento vikend na skusku siat ... ale zatial len tak predbezne, aby som vedela ake su modely, co mi sedi a co nie. ... Tak som zvedava :) Drzte prsty
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 Daj potom vedieť čo a ako. Aj ja som už nad tým rozmýšlala, no všetci mi hovoria, že nové modely budú až vo februári.
Odpovedať
Ahoj, my máme naplánovanú svadbu 8.9.2012 .... poviem ti som z toho už v strese ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@stopel331 prečo v strese??? my máme tiež tento dátum.....:)
Odpovedať
@kikusik23 aj ja mam 8.9.2012 ... sa teším :-)
Odpovedať
@tinka01 zo strany priateľa nemám podporu čo sa týka pomoci... podľa neho to stačí začať riešiť pár mesiacov dopredu, no ja si myslím, že aspoň kameramana, fotografa, hudbu treba riešiť skôr ... ty už máš niečo vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
@stopel331 my sme sa rozhodli pre dátum svadby v polovici októbra, takže cca 11 mesiacov pred svadbou...tiež sa mu zdalo, že je ešte skoro na vybavovanie, chcel začať vybavovať až v novom roku, no keď som sa začala zaujímať o sály (my budeme mať cca 120-130 ľudí čo je teda dosť a veľkú sálu je problém zohnať) a zistili sme, že všetky veľké sály boli v tom čase plné do augusta a pomaly sa začali zaplňať aj septembrové termíny tak sme nečakali a sálu sme zajednali....ja som potom postupne začala zháňať kapely na nete, bez neho, jemu som len v konečnom dôsledku ukázala môj výber, spoločne sme vybrali toho naj, ktorý nás zaujal a zvyšok som vybovalala ja, teda komunikáciu s nimi, dohodla som stretnutie kde sme dohodli naše prestavy, zaplatili zálohu - to sme už boli spolu a taktiež kameramana, všetko som hľadala na nete ja, volala, písala, vybrali sme si nakoniec spoločne a spolu ho pôjdeme zajednať....ale v konečnom dôsledku je všetko na mne, on iba odúshlasí a v podstate mi to ani nevadí, pretože si vyberiem čo chcem ja....už teraz to vidím tak, že podobne to bude aj s oznámeniami, pohármi a podobne..akurát obrúčky musíme vyberať spolu, to je moja podmienka :) takže si to až tak neber, skús naozaj s tou sálou začať, pozháňaj si kontakty a keď uvidí, že termíny sú plné tak sa dúfam chlapec spamätá tak isto ako môj....:) môj návod ako ho rozhýbať zabral, tak verím, že tebe to tiež takto pomôže :)
Odpovedať
to sú chlapy aj ten môj,je taký a apoň je to všetko podľa mňa. Keby sme nepotrebovali odskúšať obrúčky, to asi tiež vyberem sama.
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka nepôjdeme vyberať obrúčky spolu? :D :D :D
Odpovedať
@tinka01 dakujem za rady, si zlatá... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@stopel331 za málo, veď na to táto stránka je, aby sme si navzájom poradili a podporili sa....lebo mám pocit že taký júl-august nám to už všetko pôjde pekne na nervy :-D
Odpovedať
@tinka01 asi si ma zle pochopila ved musí si odsúšať a nech ich aj vybere a zaplatý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka ja som ťa pochopila :-) chcela som niečo zarvať na odľahčenie, aby sa toľko nekydalo na tie naše polovičky, veď keby boli až taký zlý tak by sme si ich nebrali za manželov ;-)
Odpovedať
@stopel331 mala by si najprv kostol, alebo úrad, miestnosť pre hostinu, fotograf, DJ alebo živá hudba, kameraman. Ostatné to stačí omnoho neskôr to ti nikdo nevifúkne. Toto sú najdôležitejšie veci ktoré by si mala vyriešiť aj do konca roka, viem ide čas vianoc, a riešiš darčeky. Ja to riešim teraz, lebo od februára nebudem mať čas riešiť svadbu , svadba bude posledné na čo budem myslieť.
Odpovedať
@tinka01 Naše polovičky nás veľmi lúbia, preto by sme neboli spolu a nechystali s nimi svadby. Urobia pre nás všetko, a viac menej im to je jedno Aká bude výzdoba, kostol, auto....
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka presne tak, nechávajú nám voľnú ruku vo výbere...aspoň dúfam, že si to dobre vysvetľujeme a oni nemajú na to iný názor ;-)
Odpovedať
@beatrixlenicka Začala som riešiť kameramana a fotografa, ale mám akurát z toho veľkú hlavu... tie ceny sú hrazné...., a tí čo sú lacní sú už obsadení. ... :-(
Odpovedať
@stopel331 Ja ešte namám DJ alebo kapelu, tak hľadám a do konca roka dúfam nájdem za primeranú cenu. Niektorý majú strašné ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
z tymi nasimi polovickami ja tiez mam takeho isteho ako vy ze ma na vsetko cas a ja sa tu mozem zruti od nervov :-D ja som momentalne zlee, dj nas je obsadeny :-| :-| :-( :-( :-(
Odpovedať
tak kočky, ja mám už hotel rezervovaný, zaplatená záloha, kostol vybavený, teraz rozmýšľam nad dvoma fotografmi... a hľadám DJa ... a v piatok idem skúšať šaty :) Je mi jedno, či je stará, či nová kolekcia, chcem len zistiť, aký typ šiat mi pristane, lebo si ich aj tak dám ušiť :)
Odpovedať
obdivujem Vás baby čo všetko už máte.... pani z matriky ma vysmiala, prečo som sa prišla informovať tak skoro, keď máme termín až v septembri, pán ohľadom hostiny povedal nech sa ozvem až v januári, lebo je ešte kopu času a pán farár mi povedal že v júli sa aj tak menia farári a nevie mi sľúbiť, že práve on ma oddá v kostolíku ktorý chcem... takže nemám nič ... asi som z inej planéty
Odpovedať
ahojte!My sme si urcili 15.9.2012, ale dozvedeli sme sa ze nasa sala je obsadena na cely september okrem 1.9., len ja sa bojim, aby nebolo velmi teplo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 Ja to mám s mojou polovičkou detto. On si myslel že na všetko je ešte dosť času. Termín máme na 8.9.2012 a chvalabohu tie najzákladnejšie veci už máme vybavené. Ale kebyže sa do toho sama nepustím tak do dnes by sme nič nemali. A to už skoro všetko a všetci boli obsadení. Takže už máme sálu (cca100 ľudí), kostol (len zapísaný dátum, ešte čas upresníme neskôr), hudbu -už zaplatená záloha (aj to sme si museli podľa nich trošku prispôsobovať termín), fotografa a kameramana - už zaplatená záloha(tak isto už len LTT, skoro celý august a september mali obsadené).....A momentálne rozmýšľame nad obručkami...lebo vraj po novom roku má byť zlato drahšie..Teda ja to vyberám obzerám....zúžim výber na cca 3-4 a "dotiahnem" polovičku aby sme si vybrali :D ááááách tí chlapi...oni majú vždy na všetko čas...Tak ja odporúčam nevestičky sa poponáhľať, aby z toho neboli narýchlo stresy.....:D
Odpovedať
@sylvial Hej dam vediet. Hovorili ti ze vo februari? Mne zasa ze teraz v novembri ...tak neviem. Ved uvidim, AK vo februari pridu nove kolekcie, tak mame cas :) Zatial len skusim ake modely mi pristanu ...a ktohovie, mozno sa do niektorych zalubim :)
Odpovedať
čauje to sú celý chlapy, keby som to všetko nevybavila ja, tak nemáme nič. Vy už riešite šaty? Ja chcem ísť 3.-4. februára na výstavu, tam poriešim ostatné. Ste niektorá z Bratislavi?
Odpovedať
My sme sa len pred tyzdnom rozhodli ze budeme mat svadbu ..a len dnes sme si stanovili presny datum 15.9.2012, ked som rezervovala miesto na svadobnu hostinu....ale vidim ze teda budeme mat co robit aby sme vas dobehli..... to skutocne uz teraz treba skusat svadobne saty?
Odpovedať
Profilova fotka
mali sme sa brat 12.5.2012...ale pre nejake rodinne problemy sme si stanovili datum na 22.9.2012.......takze mam toho dost...vsetko presunut..jujj
Odpovedať
@weronikabujnova vitaj ja mám tiež tento dátum
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?