Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jejda, baby, chytá ma panika keď som si prečítala len pár príspevkov. My máme svadbu tiež 8.9.2012. Ale máme zajednanú len sálu zatiaľ. Ešte nevieme či budeme mať svadbu na úrade alebo v kostole, takže to ani nemôžem zajednať a chytá ma panika, že už potom nebude voľný kostol ak bude v kostole :(. Neviete niektorá o dobrom DJ v bratislavskom kraji?
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka Ja som z Pezinka. 3.-4. je nejaká výstava? Kde?
Odpovedať
@fififezka 3.2 piatok a 4.2 sobota ja idem v sosotu, lebo v piatok robím Incheba expo aréna daj si www.svadobnyveltrh.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka Super. Ďakujem. Takže aspoň už viem kam sa v sobotu 4.2. chystám :)
Odpovedať
@fififezka ja tam idem a chcem tam nejaké veci poriešiť možno sa tam stretneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka No, to by bolo super :). Ja ešte ani neviem čo všetko musím poriešiť.
Odpovedať
@fififezka V prvom rade dátum, potom kde bude obrad, miesto pre hostinu a mala by si približne spočítať koľko ľudí bude na tvojej svadbe, aby si si mohla vybrať kapacitne.
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka No, vieme dátum, aj miesto na hostinu. Len nevieme kde bude obrad keďže riešime niečo. A aj počet ľudí máme :).
Odpovedať
a chceš mať v kostole, alebo na úrade? A kedy ten dátum?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 15.09.2012...a mam kostol, kapelu, saty, hotel..a ako papierove potvrdenia od snubencovej narodnosti az 6 mesiacov pred svadbou...takze momentalne mam pokoj... A nakoniec som sa prave dozvedela, ze ma este mladsia sestra ide predbehnut z jej svadbou v aprili... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@lovik ahoj lovik, my sa berieme 8.9. a na ukludnenie, ja este nemam nic, aj ked mam chlapa Sováka :D a na dalsie ukludnenie, moj o 3 roky mladsi brat sa zeni koncom maja :D takze v podstate som s Tebou na jednej vlne a chapem Ta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak kočky, myslíte že si mám objednať svadobný bedeker? Pomože????????
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, ja mam 29.9. mam zajednanu salu, fotografa, kameramana, vyzdobu. Akosi sa nevieme dokopat do kostola, ale pomaly aj tam musime ist inak nam "zmiznu" vhodne terminyt ;))) do konca roka neplanujem uz nic riesit a od noveho roka uz pojdem riesit vsetko ;) najvacsiu dilemu mam zo satami...zatial sa mi poriadne ziadne nepacia... :-S Dolezite vsak je, aby na svadbe bola dobra, spontanna zabava...a preto riesim aktualne sikovneho DJ a cimbalovku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 je dobre si to prestudovat, mozno niekto v tvojom okoli by ti to pozical precitat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja mam svadbu 29.9.2012 a zatial mam rezervovanu salu, catering, kostol. Teraz riesime DJa a pomaly pozeram fotografa a kameramana. A samozrejme poskulujem po vselijakych malickostiach na vyzdobu, ale zatial som si nic nekupila. Jedinu vec, ktoru mam doma je korunka :-) Uz mi hovoria, ze by som si mala uz aj saty skusat . Vazne si mam uz zacat skusat saty? Ved je este 10 mesiacov do svadby, dovtedy este milionkrat priberiem a vlastne ani neviem odkial zacat :-S
Odpovedať
@danniellka šaty máš čas ked si z BA chod na výstavu tušim v Inchebe je, ja tam idem tiež sa pozrieť možno si niečo zajednám, tu v BA je aj svadobný obchod aj tam chcem ísť, To najdôležitejšie už v podstate máš, ešte si dorieš toho DJ, fotografa a kameramana a ostatné stačí potom. Ja ešte musím nájsť DJ, šaty tiež nemám, kúpim si nejaké a do vtedy sa mi znepáčia, alebo si najdem krajšie a čo potom. Kde budeš mať svadbu a v akom kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka dakujem za rady :-) som z BA a chystám sa do Incheby, mozno sa mi tam aj nejake saty zapacia, ale budem s mojou polovickou a nechcem, aby videl saty pred svadbou :-) Sobas bude vo Farskom kostole v Rači a svadba v Nemeckom dome, vyzera velmi pekne, skoro ako kastiel a vo vnutri ma krasnu salu, je to vsetko komplet zrekonstruovane a som rada, ze sa nam podaril rezervovat
Odpovedať
@eninka27 prosim ta co presne jesvadobny bedeker?? nieco ako planovac svadby?? @danniellka na svadobne saty mame este cas, neboj nic. Ja mam svadbu tyzden pred tebou ale saty este neriesim. Tiez chcem ist na vystavu a potom sa uvidi....takze februar, marec ....
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 ano, ano, ako keby plánovač, a presne aby si nezabudla, čo máš kedy a ako vybaviť :)
Odpovedať
@ eninka27 a kde sa to da zohnat? kupujes cez net alebo v nejakom obchode? Aj na tejto stranke mas planovac, tento ti nevyhovuje??
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám na to knižku, ktorá sa volá 12 mesiacov do svadby. Síce priateľ sa mi smial, no sú tam i užitočné rady a samozrejme plánovač...
Odpovedať
Profilova fotka
@sylvial ja ho tiez mam a som naozaj spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 predava to aj martinus. sk a ine knizne weby
Odpovedať
Profilova fotka
@danniellka som taka happy ze kolko nas je na ten den uz :-D ja mam v plane rezervovat saty v januari
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 no hej, pomalicky je nas viac a viac ;-) aj ja uz zacnem potom pozerat po satach, len pockam na svadobny veltrh a hned sa na to vrhnem. Jaaaj, strasne sa tesim na skusanie siat, som zvedava ako budem vyzerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@danniellka skoda ze ja na veltrhu nebudem doma, co uz, trendy mi neujdu :-D
Odpovedať
Ahojte, aj my planujeme svadbu na 8. 09. 2012 zatial zhanam salu a chcem ist čim skor sa popýtať na rezerváciu a tak. Počula som, že je s tym problem najst volny termin, prave na ten datum, ktorý chceme preto sa chceme rozhodnut čím skor. :-)
Odpovedať
caute žienky, my máme termín 8.9.2012 ale zatiaľ sme ešte nič nezačali vybavovať....mysleli sme, že stačí až začiatkom roka.....ale ako tak čítam, dúfam, že bude ešte všetko voľné......je tu niekto z okolia PP,SNV?
Odpovedať
Profilova fotka
@majinka33 ahoj kočka...ja som priamo z PP a tiež máme tento nádherný dátum 08.09.2012...a zajednané máme už všetko čo na začiatok treba, teda kostol, skupinu, sálu a kameru+foto :-) myslím, že je najvyšší čas aby si začala niečo obzerať, hlavne ak budeš mať veľkú svadbu, lebo veľkú sálu je v okoli PP a SNV naozaj ťažko nájsť, všetko je obsadené už aj rok dopredu....my sme zajednávali sálu v polovičke októbra a už vtedy mali do augusta všetko obsadené, pomaly sa im napĺňal september a kočka čo zajednávala cca 3 týždne po nás, tak jej zostal október.....takže naozaj nie je na čo čakať čo sa týka základných vecí...výzdoba, šaty, obrúčky, poháre atď majú čas do jari, aspoň ja to chcem tak riešiť, že v marci začnem s nákupami ostatného, a šaty chcem ísť pozrieť, teda na prvú skúšku ísť niekedy na prelome január - február ;-)
Odpovedať
Ahojte, my plánujeme 1.9.2012, práve sme v štádiu hľadania sály, fotografa, hudby. Vôbec sa neviem rozhodnúť, tu mi viac vyhovuje toto, tam zasa hento. Hlavne, že už alkohol sme kupovať začali :D Kostol treba tiež už teraz vybavovať? Ja si totiž ešte krst a prvé sväté robiť idem robiť, tak som myslela, že to až nejaké tri mesiace pred stačí.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?