Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

4. dec 2013755
  • ahojte, ja sa pripájam 🙂 my sa berieme 8.9.2012, a ešte nemáme nič 😃 😃 😃

• má tu niekto vôbec deň D 29.9. ešte som nevidela nejakú budúcu nevestičku s rovnakým dátumom ako mam aj jaa

• náš termín je tiež 8.9.2012. Neboj eninka27 ešte máme čas, stačí to začať vybavovať až začiatkom budúceho roka 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte, náhodou nika19918 na 29.9. 2012 určite nie si sama 😉 aj my máme tento termín 🙂 Svadba bude v Lučenci...

• @icewomen úžastné, takže čo ja viem sme už 3 vaav 🙂

• Ahojte žienky! Dnes sme boli konečne matrike, tak sa k Vám pripájam s dátumom 1.9.2012. Dúfam, že prípravy pôjdu tak hladko ako dnes - vybavili sme matriku a aj vysnívaný hotel mám predbežne objednaný. Ešte zohnať dobrého fotografa a do leta mám s prípravami pokoj 🙂

• Ahojte už sme 4, my máme tiež termín 29.9.2012 🙂

• Ahojte 🙂 My planujeme 8. septembra a zatial mame salu, kameramana a DJ...a v hlave mam uz aj vyzdobu...🙂)

• @misiatko251  o chvalabohu, už som sa nalakala, že som mimo 😃 dakujem , tak super, potom pošli nejaké inšpi , nech viem o čo ide 😃

• @1smolinka1  o jemine, ved nestresuj nááás 😃

• Baby, chcem sa opýtať, zajtra ideme na pohreb, mojmu snúbencovi zomrel starký ... btw. aby som nezabudla, už 3 dni som šťastne zasnúbená 🙂 , no ale k otázke.... zomrel mu starký a zajtra ideme na pohreb..... v septembri ked planujeem svadbu este nebude rok, ako to vsetci tak, ze rok smutok.... myslite, ze je to ok, ked to bude menej ako rok? Dakujem za kazdy nazor

• Ahojte aj ja sa pridavam k vam.

• @eninka27  Ahoj, myslim, ze to nevadi ze este neuplynie rok od pohrebu. Ina situacia by bola keby ste sa brali o mesiac alebo o dva, to je uz na zamyslenie. Ale podla mna necely rok je v pohode. Na pohrebe si vsak mozete nanho spomenut.... moj nazor.

• @eninka27  Môžeš sa vydávať,to platí iba v tedy ked ti umrie niekto veľmi blízky ako mne. U mna je to iné, zomrel mi švagor, rok som musela čakať, teraz pred vianocami minulý rok zomrel, chcem to povedať až v Januári, že sa berirme v Septembri, to bude skoro 2 roky skoro po jeho smrti.

• Ahojte baby, aj ja mám jednú otázočku, keď máme svadbu v septembri, treba ísť už teraz do kostola sa opýtať predbežne na volné časy alebo stačí až tak po novom roku?Svadba bude v Strečne, je to taká väčšia dedina pri Žiline, tak teraz neviem či to nebude až moc skoro sa ísť pýtať.
    Eninka27, pozri si môj album tam sú nejaké inšpirácia. A ohľadom toho pohrebu, si aj ja myslím, že to vôbec nevadí. Kľudne sa môžeš pripravovať na svoju svadbu 🙂

• Sponzor fóra
  • 1smolinka1, ak sa smiem opýtať akú výzdobu chceš mať na svadbe?Chceš si ju robiť sama alebo dať nejakej agentúre?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• dievcata a ma niektora z vas svadbu 15.9. lebo my ju planujeme prave na tento datum 🙂 ale neviem ci nam ju pan farar dovoli 🤔

• @misiatko251  Ahoj 🙂 no na vyzdobe mi dost zalezi, tak nieco dam spravit agenture a nieco si budem robit sama...take detaily, aby to bolo vsetko podla mojich predstav...🙂 a ty to ako?

• @eninka27  nestresujem 🙂 ale u nas su dobri kameramani a DJ obsadeni aj 2 roky dopredu...teda na maj a september, lebo to su najvytazenejsie datumy na svadbu...

• Aj ja som chcela najprv tento deň 15.9., je to krestanský sviatok Sedembolestná Panna Mária, tak som to o týždeň posunula.

• @beatrixlenicka  smúbencov starký už bol aj staručký celkom, mal 83 rokov a vcera na pohrebe sme sa to jeho rodiny pytali, tak povedali, ze ten september je ok, on by bol stastny

• @eninka27  tak to je super, že vám toto povedali.

• @nika19918  ahoj nika 🙂 my mame taky isty termin ako vy 🙂)

• @tejuska  aj my mame termin 15.9. a trosku sa obavam toho sviatku, ze nas nebudu chciet zosobasit, ale tak dufam, ze to nebudu brat az tak tragicky, este sme neboli v kostole, ale ked pojdeme tak asi s malou dusickou...bo ja uz by som termin nerada prekladala, kedze sme ho uz raz menili kvôli kameramanovi 😐

• tak aj my mame 29.9. 🙂) a este nemame vobec nic zajednane..vsetko az po novom roku..

• @miriam160  no ja mam den pred terminom narodky tak je to vinimocny datum a dufam nas zosobasia 😉

• @tejuska  no super, tak to budete mat viac dôvodov na oslavu 🙂 kedy sa chystate zajednat kostol? my pojdeme asi cez vikend, tak uvidim co nam povedia 🙂

• @janka2407
    @nikusssa
    @ga10bca5  baby som stastna,som nevedela ze nas je tolko 🙂 🙂 co vas oslovilo na ze prave tento datum je nas den D?

• 1smolinka1, presne aj mne záleží dosť na výzdobe, tak som si zajednala jednú pani na výzdobu.Poradila mi ju kamoška, kt. má s ňou skúsenosť a povedala že je fakt dobrá. A dokonca mi urobí aj kystky pre hostí aj pre ženícha. Tak aspoň s týmto nebudem mať žiadnu robotu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Miesto pre Vašu ideálnu svadbu
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.