Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dani, mna prehliadas ci ako????? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj prepac miri... nechcela som :-( tak teda AAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!! Zase nespis??? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahooooooooooooooj, veru nieeeeeeeeeeeeee....kukame markizu cez net.. :-D :-D :-D :-D a ty ako??? uz pracujes co?? :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to sa teraz snazis byt skodoradostna???? :-N :-N :-N Hej, pracujem. :-( Dnes bol druhy pracovny den pre mna, ide ma porazit. Strasne vela ziadosti mi tam pochodilo, neviem, kam z konopi... ]-( Ja idem naspat na Kubu a hotovo :-D :-D :-D :-D :-D , ale najprv idem do sprchy a do postele. x-) x-) x-) x-) x-) Takze dobru nocku ;-)
Odpovedať
@saperlipopette to vyzera celkom fajn v tej dubnici...len sa za pana jana neviem zorientovat, ktorym smerom by som sa vybrala, keby som tam chcela ist... :-S jo a kupelna dvorana v tepliciach, ak sa pod tym mysli aj ta cast, kde je to obrovske javisko, tak tam je pekne... @ywett nijak...pod bodom mrazu.. :-N pomaly ale isto sa zmierujem s tym, ze zo mna nevesta fakt nikdy nebude... ;-( ;-( ;-( a nikdy nezazijem to, ze ma tatinko povedie tou ulickou k drahemu...sen o princeznej sa nesplni... ;-( zato o starej dievke sa naplni... @danka aj ja by som rada vidiet foto...hned by som frcala...nielen do tn-a, ale aj do kuby.. idem pracovat dalej...len mi akosik mrzne furt pocitac... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
dani, jasne, ze nie....teda mozno..ale asi viac seba podpichujem lebo ja pracujem od stredy a uz by som potrebovala zas volno :-D :-D :-D podme na KUBU!!!!!!!!! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) lom, ahoj a pekny pracovny vecer ;-)
Odpovedať
@miri podme...na kubu...sa nadopujem drichmacimi tabletkami, aby som vobec nastupila do lietadla... tak by som potrebovala volno, babenky, ze si to ani neviete predstavit...ja uz ani neviem, z coho meliem...ale uz ani z posledneho to nie je... uz nerobim...cumim na telku lavym okom a pravym na fotky tu na stranke... 8-( ale asi pojdem do postele...zajtra ideme k lekarovi...
Odpovedať
lom, no keby som mala ist na kubu tak sa ani nemusim nadopovat...uz len ta predstava ma omami :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D utekaj buvat, ja idem tiez..a drz sa zajtra u doktora..papa a bru noc x-)
Odpovedať
dani, aj u vas taky nenormalny vietor?? ja normalne nemozem zaspat...sa bojim, ze mi okno padne na hlavu v noci =-) =-) =-) =-) este keby snezilo tak sme ako na severnom pole =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence, prajem Vam v Novom roku vsetko naj.......nech sa Vam plnia tie sny , po ktorych tuzia Vase srdiecka...
Odpovedať
Profilova fotka
Dani super, my ideme 26/1 na ples, takze budeme v ten vikend v TN, tak mozme zorganizovat stretko na 27/1... Lom - treba verit, ja verim, ze nevestickou raz budes a sa ti sen splni!!!!!! Jja ahojky, ako sa nam mas? Miriamka, preboha tak dlho hore???
Odpovedať
Profilova fotka
Ywett, to by bolo super x-) treba teda podomyslat ostatne podrobnosti. 8-) Miri a fuci aj tu ako blaznive. ]-( A ma byt horsie - v radii som pocula, ze vietor moze dosiahnut aj rychlost 90 mil za hodinu. Ze uz aj pocitaju so skodami na budovach... A uz som spominala, ze mame podkrovne okno a na zaciatku som bola z toho unesena, ale teraz by som ho najradsej zamurovala. V noci tak divno prsieva, ze naraz pride strasne silny dazd, ktoreho bubnovanie na okno ma zobudi a toto trva tak vseho-vsudy minutu. A taketo prehanky su viackrat za noc. ]-( Navyse dnes nad ranom som dostala mrchu, takze som sa zobudila v krcoch a doma ziadna tabletka na bolest ]-( ]-( ]-( Tato noc bola veru strasna. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
bre ranko cice :-) **jja, aj tebe :-) :-) **ywett, neboooj, tu bola iba jedna hodina v noci :-D :-D :-D :-D **dani, do druhej v noci..ale nasho casu tu, som nemohla spat..to bola hruza..potom som zaspala od unavy ale fuka aj teraz...brrrrr :-S :-S :-S :-S no presne..ja som si hned spomenula na to vase stresne okno..to musi byt des a strasive =-) =-) =-) hlavne na tychto ostrovoch taky prepych nevidim vobec vhodny... a si dostala mrchu? viem, nic moc ale aspon si dostala....mne meska uz vyse troch tyzdnov a to mi je stale blbo...ako keby uz uz mala prist a stale nic..len zle a zle...a jej nikde ]-( ]-( ]-( ]-( a ciarka furt len jedna ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
idem ja do prace, snad ma neodfukne... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
NAZDARTE vsetci!!!!!!!!!! uuuuuuuuuuuuuuuuuzasny den je :-S mame INVENTURU ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( kokos este to tak na dva dni vidim a to uz druhy den mame ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( neznasam to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jja ahojkyyyyyy ;-) :-) ako ste sviatkovali? x-) miri coze???? u vas fuci???? tu je krasne slniecko uz od rana, keby nebolo tej blackanice na cestach tak je ako na jar 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) ywett kauza M pokracuje teda uz na dobro skoncila - neuspesne!!!!!!!!!!!!!!!! napisem Ti IP LOM zdravim a posielam veeeeeeeeeeeeeeeeela pozitivnej energie, pozdrav drobca a drzim Vam palceky aby sa Vam uz konecne lepsie zacalo darit :-) no fajn KONIEC prestavky idem pokracovat ]-( :-S zapisujem ako uhorsky pisar kurnik uz mam aj mozol na ruke :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
dani :-) prides domov??? supeeeeeeeeeeeeeeer tak to dame stretko ;-) napis kedy, poslem Ti moje ciselko do IP a mozeme sa dohodnut ;-) x-)
Odpovedať
ahojte... @miri a danka priroda sa uplne blazni...a mozeme si za to my... @ywett aj ja chcem ist na ples...som nebola ani nepamatam...a to je co povedat...k svadbe - snivala som,ze budem pekna nevesta, ked uz nie krasna...nie ze budem ako zosuvereny kvet... :-| :-( uz mi neni 20 let, uz mi neni ani 25... :-S ;-( takze si listujem v katalogoch hrubych ako biblia, ktore som dostala k narodeninam a opat tipujem, ktory model bude hitom nasledujucej sezony... ;-) @ery lekar sa nekonal...cestu na autobus sme travili v drvivej vacsine na zemi...a tak sme sa tam ani nedosali, lebo autobus nesiel, dalsi az o 3 hodiny, premrzli sme, doudierane sme, dlane mame pošmirgľované od ľadu... ale velmi pekne ti dakjem..si zlata... tebe tiez vela energie k inventurovaniu... ps: to by si sa mala prist pozriet do pfafu, coho vsetkeho tam maju...tie baby ked robia inventuru, tak su tam 24 hodin cely tyzden...ty brdo...obdivujem ich... pps:v lidli asitiez robiliinventuru a upratovanie, tak je ta tovar krasne naukaldany...ty brdo... @jja aj tebe krasny a stastny - blahozelanie si kukni do mojho albumu... idem pracovat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky.... lom - krasne blahozelanie 8-) ery - sviatky sme stravili doma a silvestra na navsteve..ale vseko tak v pohodicke, oddychovo..cez rok mame dost nahanaciek, tak sme valali sunky doma :-) ale teba som hladala v robotke a nebolo ta tam ;-) ywett - ahooooj....duafm ze najblizsie stretko sa mi uz podari dorazit...toho 27/1 by som sa nahlasila aj ja... 8-) danka - tesim sa aj na teba... ;-) mirka - pridi aj ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Koceny kedtakcitam vytu uz mate taky fun klub :-( , ale neva,hadam ma prijimete ;-) Ja robim na ambulancii a neviem, kto vytrubil, ze sa idem vydavat, ale kazdy pacient sa ma vypytuje, chce vidiet prstienok, chcu dojst kuknut, uf! Si vezmite ze ich mame 200 tyzdenne :-p No este neviem, ako sa na tu svadbu dokopem, dnes mi oznamili termin na operaciu chrbtice na koniec februara.. ;-(
Odpovedať
aj ja chcem priiiiiiiiiist :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mohla by som sa k vam pridat? Millus ja mam tiez svadbu v maji 17. ;-) a tiez iba do 25 ludi.... Aku si si vybrala restiku?
Odpovedať
lom ;-) yeeey aky krasny trpaslicek x-) x-) x-) no dnes som zvladla dost podstatnu cast tovaru a zajtra ma caka dalsia ale ovela narocnejsia, no ved uvidime nejako to uz hadam dobojujem :-S inak v pfafe by som nechcela robit inventuru ani keby mi dali dalsi plat :-p :-D ]-( kokos to musi byt iny masaker ]-( :-D :-p jja a kedy si ma hladala? cez sviatky som bola posteli a po novom roku sme boli lyzovat x-) cize som mala take predlzene volno ktore mi super padlo vhod x-) x-) x-) x-) x-) a hned prvy den po sviatkoch ma cakalo toto ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ale v poho aspon mi ten den straaaasne rychlo ubehne co je super x-) LOM pocuj Ty taka fotografka co keby si si dala uz konecne aj Ty fotecku, hm???? co Ty na to? nech si tu neni taka tajna x-) x-) x-) x-) x-) x-) milluska ahojky vitame Ta ;-) zabka aj Teba x-) pridaj si fotecku ;-) :-) miri ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 8-) ;-) :-) x-)
Odpovedať
caaaaaawte x-) 8-) ;-)
Odpovedať
@milluska naaa šak veď aj ty si členom klubu.. ;-) veď už si tu... neboj....z tohokopca ludi,ktori sa "vyhrazaju", ze pridu na svadbu, tak z nich tobude mozno jedna tretina, ktora fakt pride...a zase mat taky kopec ludi na svadbe, bars len na okuk, tak to je podla mna super...som videla svadbu, na ktoru zavitali aj turisti z japonska...co myslis, co robili...fotili...fotili vsetko...bolo to zaujimave...len ja som si zrovna v ten den nevzala so sebou fotak...a nevesta a vsetko okolo bolo krasne...to by boli fotky... @ery keby si vedela, ze mu chybaju nohy :-p :-p :-p ...mi niekolkokrat padol a jeho nohy su tusim niekde vo vrecku vysavaca... :-. ;-( a tak fialova fotecka sa ti nepaci? ved je super... :-D krajsiu nemam...a tajna nie som...ved nie som v štbé... =-) babenky, odchadzam do hajan...musim si premysliet nejake veci ohladom prace a ucinit zavazne rozhodnutie...tak drzte palceky, nech neurobim blby krok...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babulky (vsetky, co ste tu). Mam strasne vela prace, idem sa z toho scvokatiet, tak nemam ani cas sa za vami pozriet. To stretko musi teraz vyjst, takze o kolkej a kde???? =-) Uz sa na vas vsetky velmi tesim. Nazivo som este nevidela ani jednu z vas :-N Tak a ja zas idem ponorit hlavu do papierov :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, pekny dnik prajem...
Odpovedať
lom :-) no veru si uhadla nepaci :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak frisken uz aj sa svakni aj s drobcom a sup ju do ramika x-) dani no jasne ved isto nieco zorganizujeme len napis datumik presny kedy by si sa vedela dostavit do tn a potom sa bude dalej rozhodovat oki? ;-) :-) kto dalsi sa prida?????????????????????????????????????? miri hm? co Ty na to???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jja ma new fotecku yeeeey rodinnu ;-) x-) :-) nemam rada ked si menite fotky ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc
Odpovedať
Profilova fotka
ery nejeduj sa....musela som zmenit foto, lebo som tam stale mala dovolenkove a mna to hnevalo, ked som sa pozrela na to teplucko a my sa tu musime teraz trapit so zimou :-( slubujem uz nebudem menit :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery no ved toho 27.1. by to bolo supis, aj ywett, aj jja by sa to tak hodilo, takze by sme to mohli naplanovat tak. Vecer sa hadam pohram a napisem kazdej, ale rozhodnite najskor miesto a cas x-) juuuuuuuuuuuuuuuuuj, to bude paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada 8-) dufam, ze nas pride co najviac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata odkial ste mali zakusky z tn?Poradte nieco... alebo aj kyticku atd...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?