Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte..len pozdravim..bo mi cely den nesla zas MS ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ajoj.... tu sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) anglicania su tu celi vyradovani :-D :-D :-D no a mne asi cesta domov z prace bude trvat 2 hodiy ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ahoj..tak mam este chvilu.... snezi? aj tu v noci cosi snezilo ale rano ani chyru po nom...ved ked pojdes domov, tak zas mozme zavolat, budem mat cas :-)
Odpovedať
Keď si tučná - máš schudnúť Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť" Keď si škaredá - zhadzujú ťa Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky Keď si mladá - máš mať prax Keď máš prax - máš byť mladá Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna Keď si pekná - musíš byť hlúpa Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať" Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš prácu vážne Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo lesba. Tak sa teda zmätene pýtam: Ktorá je to tá normálna žena, ktorá nemá problém s touto spoločnosťou.....? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte koceny, vy ste teda popisali...mna zahlcuje momentalne praca a kazdy den chodime obzerat inspiracie do bytiku...velmi sa z toho tesime...z nasich predstav a tak... Takze 27/1 plati termin? Vedie niekto tabulku, alebo ju mozem rovno navrhnut, hm? *Lom verit, verit a verit - potom sa sen splni, budem Ti to opakovat az do dna "S" * *poznamka autora: svadobny den *Ery ziadna IP s kauzou "M" mi neprisla, sem s nou :-) *Miri, preco TI blbne tato stranka? Je problem v PC alebo v serveri tejto stranky? *Milluska radi Ta prijmeme medzi nas..ja tiez nie som ani v Tn, ani v Irsku...som v BA...ale pochadzam z TN a sme tam casto... *Danka, opalenie drzi???
Odpovedať
Profilova fotka
- lom, skoda, ze neprides, ale hadam sa nam podari dat si 'rande' ;-) - miri, sneh uz zmizol aj odtialto :-( ale kopce boli nadherne bielucke, som sa tesila ako mala, ked som to videla. Ale ako som predpokladala, cesta mi veru trvala hodinu aj stvrt. Uz peknych par dni stale prsi a na jednom useku tiekla krizom cez cestu voda, co riadne spomalilo dopravu ]-( - ywet, len sa cin a urob teda tabulecku, oficialne ta tym POVERUJEM x-) x-) x-) ery navrhla savana cafe, a datum nam niektorym pasuje, tak to tak skusme ;-) Poposielas aj IP, prosim, ked uz do toho budes zazrata? x-) DAKUJEM no nic, uz musim odovzdat pocitac mojej lasenke, lebo nam chce pustit film. Takze zatim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
*Ery, savana je tam, kde uz sme spolu na kaficko boli, vsak? Idem sa vrhnut na tabulečku..
Odpovedať
Profilova fotka
a ywett este som zabudla - opalenie drzi x-) x-) x-) , ale pocitam, ze za par tyzdnom budem zas biela ako mlieko :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ja na to pozivam kremiky PIZZBUIN - na predlzenie opalenia, je uzasne mat hneducke telo, milujem to :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a to sa kupuje v lekarni alebo normalne v drogerii? to by sa mi pacilo, udrzat si bronz co najdlhsie x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.fann.sk/obchod/fann/www/vy... ...siesty zvrchu..predava sa v sieti FANN
Odpovedať
Profilova fotka
Takze, co som vedela som zapisala do tabulky, ostatnym som napisala IP, konkretne: bellablonde, monatko, barborienka, augusto, babula, jankazaba, zuzanat, zuba
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
*Milluska and Zabka --- ste zvane samozrejme - prosim, dajte mi vediet svoju pritomnost na stretnuti, vdaka 8-) ...ak som niekoho opemenula, bola to nedbanlivostou, samozrejme VSETKYCH pozyvame, tak sa hlaste... MIRUSKA moja Tebe som pozvanie nepisala, ale budeme na Teba mysliet...a posleme MMS, oki?
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, dakujem za tabulecku - skvela praca x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) a z toho netu sa to objednava na dobierku alebo sa to da aj zaplatit cez net ??? =-)
Odpovedať
**ywett, no asi v serveri, bo ine stranky mi idu wpoho....tak neviem.... :-S kazdy den sa nejaky problem vyskytne...a predtym fakt 5dni v kuse nesla :-| tabulecka a bezomna a este ju ani ja nerobim... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
a tu sa uz spi ci ako?? =-) =-) =-) =-) :-o :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no akurat som vstal miri takze dobre ranko...ten cas si nevsimajte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Augusto, co ta rano zdrzalo, hm? :-p Yvett, dakujeme moc, ze aj nas novacikov, ste mysleli, no mozno nabuduce, pojdeme totiz do AUS. ale mooc dakujem;-) Kocky a otazka na vsetky: hodi sa DJ do miestnosti, kt je tak 5x3 metre? A ludi do 30, z toho 7 starcov? A kedy sa zacina prve solo tancovanie, po polievke, ci komplet celom chode? Na kazdom DVD mi to uslo..:-P A poznate alebo mate niekto skusenosti s foto Rekem? Su to manzelia z Teplej.. Dost sa mi lubi ich produkcia.. Dakujem za odpovede;-)
Odpovedať
Gusti,ja prave vstavam tiez..xi a este som ani z postele nevysla..pisem cez telefon a iba ruky mi trcia,aby som signal nestratila :-D mil,to by veru zaujimalo aj mna..xi
Odpovedať
Mill,nejdu mi pisat odpovede cez IP cez telefon tak az budem na pc odpisem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mir, v poho.. Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, no ze sa nehanbis... :-S ... este v posteli.... my uz sme stihli nakrmit aj dive kacky a labute v potoku, co nam tecie kusok od domu. Majo chcel jednej labuti aj chytit krk, lebo ho ma taky dlhy a bola strasne pazrava :-D :-D :-D On ma take divne napady. Aj na dovolenke chcel chytit kraba, ale ten sa nedal a furt do Maja utocil, tak sa moj manzelicek nastval a krabovi dal dve rany snorchlom po hlave. :-S Skoncilo to tak, ze krab sa schoval do piesku a uz nevyliezol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
milluska, neviem, co by som urobila na tvojom mieste s tym DJ. Pre 30 ludi by sa hodil, ale kedze asi nebude kde tancovat :-S No a k tomu, aby vam tam len nieco hralo, postaci len veza a par CD-ciek. ;-)
Odpovedať
dani ze pozdravuj manzelika od mojho isto by si rozumeli lebo aj ten moj ma niekedy taketo napady najnovsie chce vyhodit vianocny stromcek von oknom (byvame na 5) lebo ze on nebude trusit ihlicie po chodbe tak ako normalne realne vazne sa na to chysta a uplne bez srandy :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D tak uvidime x-) x-) x-) x-) ale som sa pobavila ked som si to precitala x-) x-) x-) x-) miluska 30 ludi to Ti staci lepsie radio a velky stojan dvd s dobrymi pesnickami a este k tomu aj usetris, my v rodine mavame bezne oslavy kde je cca 4O ludi a staci taketo riesenie, kolko asi tak stoji dj to netusim.... ved sa porad s priatelom ten ma aky nazor?
Odpovedať
cd som myslela :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) miluska aj ja si myslim,ze vam bude stacit aj radio ;-) ked mal ocino 50tku bolo nas okolo 40 ludi a krasne sme sa zabavili sami, pustali sme si CDs :-) Dnes sme boli na fare vybavili sme si povolenie mat sobas mimo miesta nasho bydliska tak sa tesim, zajednala som si aj kadernicku :-) prajem pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dakujem za nazory, moja polovicka ma typicky slovensky chlapsky nazor:len aby to bolo co najmenej penazi..:-| No ak by sme nejakou nahodou zohnali DJa do 4tisic, tak by to bolo idealne, neviem si predstavit, kto by to tam viedol:-( A co ta druha otazocka, o tej prvom tanci, nato nikto nepozna odpoved? Hm..:-( A Dani ti chlapi su na jedno kopyto, ten moj si zaumienil najnovsie ze chce auticko na dialkove ovladanie a to ma skoro 25! :-D
Odpovedať
ahoj miluska :-) co sa tyka prveho tanca, bola som na svadbach kde sa tancoval po polievke, aj kde sa tancoval po druhom chode ;-) my ho budeme mat po druhom chode
Odpovedať
Profilova fotka
ery, milluska.... chlapi maju veru divne napady... ale aspon s nimi nenudime :-D :-D :-D :-D :-D .. a uz nam len ostava cakat, s cim novym zase pridu. :-N Ery - pri tom vianocnom stromceku by som ale teba postavila ako straz dolu a varovala pripadnych okolo-iducich :-D To by nebola sranda zabit niekoho vianocnym stromcekom :-N milluska - tie auticka ma moc neprekvapilo. Poznam dvoch bratov - ten starsi ma vyse 30 a spolu sa nahanaju po parku s tymito autickami. Stale sa v tom sparaju a vylepsuju. ;-) no a k tomu tancu - u nas sa tancovalo po polievke. Dovtedy aspon casnici rozdali hlavne jedlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, takze ten tanec ma kazdy inac, dobre vediet.. ;-) A nie nadarmo vznikla veta:"chlapi su v puberte 2x, raz v tej ozajstnej a druhykrat sa v nej ocitnu, ked ta prva skonci.." :-D :-D Dani, Miri, ako dlho ste v UK? manzelov ste spoznali tam? Ja som tam bola rok aj s drahym a planujeme opat navrat, tak podrzte daky job :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?