Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my v maji oslavime stvrty rok v anglicku a este to vidim na dalsie styri, ked budeme setrit takto pomaly :-S A s drahym sme 7 rokov, do anglicka sme prisli spolu. 8-)
Odpovedať
**mil, tak ja som mojmu, pred dvoma rokmi "len" 27rocnemu tiez musela kupit auto na dialkove pod stromcek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mil....tak este raz pre teba..som si nevsimla na mna dotaz :-N :-D :-D :-D ..ja som tu teraz na stedry den oslavovala rok a moj prisiel este v oktobri pred rokom, takze sme tu cez rok a spoznali sme sa..uz je to skoro 5,5roka ;-) ;-) a vy ste ako dlho spolu? a kam sa chcete presnejsie vratit?
Odpovedať
miluska my sme mali prvy tanec po polievke ale je to vlastne jedno kedy je podla toho ako sa dohodnes s kapelou u nas je zvyk ze je hned po polievke ale neni to podmienka alebo povinnost x-) dani no to isto ver tomu ze doma urcite nebudem ked stromcek poleti ]-( ani nahodou to je horsie ako vlastna poprava :-D :-p a co sa tyka hraciek tak u chlapov nie je rozdiel ci ma 5 alebo 55, moj manzel ma synovca 5 rocneho a to by si mala vidiet co spolu dokazuju, miestami som v rozpakoch ktory z nich je viac zazraty do hry :-p :-D :-p :-D :-p maly dostal na vianoce take obrovske asi metrove auto na dialkove a to si este nezazila co s tym dokaze :-D :-p :-D :-p :-D :-p neviem ci sa s nim uz vlastne aj maly poriadne zahral, myslim ze len vtedy ked neni s manzelikom x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, konecne ide MS x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Ja uz som normalne trpela abstakom :-S :-S :-S ... uz ste mi chybali babulky ;-) ... a tiez som sa chcela pochvalit, ze sme cez vikend boli na cesko-slovenskej zabave tu v Bristole. 8-) Bolo uuuuuuuplne super. x-) Ziva hudba - vacsinou ceske a slovenske pesnicky, dalo sa kupit pivko Gambrinus a Saris a hlavne....... ciganska pecienka za £2.70 a klobaska za £2.20. Tie ciganske pecienky som mala pre istotu dve (drahy tri) a tiez som chutnala aj klobasku. Dufam, ze to budu robit castejsie. Ked sme vstupili do tej saly, pripadala som si ako na Slovensku. Dokonca, ked to skoncilo, podgurazena tlupa Slovakov este vonku hulakala slovenske pesnicky, ako napr. Na kralovej holi ... :-D :-D :-D A toto anglicania veru nedokazu. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A este som zabudla, drahy tam natrafil na Aglicana, ktory ma za zenu Slovenku a hovori plynule po slovensky. Tak to, akoze fakt klobuk dole :-N :-N :-N Ktovie, za ako dlho ho ta manzelka takto vycvicila... :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeee, no vitajte opat x-) x-) x-) som zvedava na ako dlho zas ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a to sa musi kazit teraz ked tu najviac potrejem chodit,....ved sa nam to bliiiiiiiiiiiiiiiiiiize =-) =-) :-o :-o :-o
Odpovedať
jeeeeeeej jupiiiiiiiiii MS ideeeeeeeeeeeeeeee no dani ani nehovor stale im to tu blbne ale hlavne ze uz funguje .....
Odpovedať
dani a mali tam aj horcicu? to mi v uk chybalo asi najviac :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeeeej 4000 prispevok nooooooooooo sikovne sme 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
**dani, tak ste sa skvele bavili, co?????? a ja sa teda pochvalim, ze som si vcera bookla letenky do Londona na weeekned v marci ;-) ;-) a dufam, ze zrovna vtedy bude tiez cesko-slov party..vraj byva perfektna x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
no dobre valime, co kika 8-) coskoro zalozime trencin a okolie 3 :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
miri a na kolko ides do L?
Odpovedať
sobotu rano idem a do pondelka vecer :-) :-) sa mooooc tesim... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, bola aj horcica - taka prava slovenska, nie ten zlty americky bordel, co si anglicania cpu do tych ich hot-dogov... miri, bavili sme sa uplne na paradu. Inak, to bola len nieco ako diskoteka - normalne v rifliach a tak, ale ten ples, co ma byt v Londyne, bude 22. februara. Mam aj letak. poslem ti ho cez email, ak najdem tvoj email :-N
Odpovedať
dani, ved to...taka byva aj v londyne....len neviem ci ju aj teraz vystihnem...povodne som chcela pockat az na datum a potom booknut letenku ale ked mam pondelok volno tak pojdem aspon na dlhsie... ples? no posli....mas mailik?
Odpovedať
som nasla tvoj mail tak som poslala...odpis tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, mala by si to mat na maili, dufam, ze to prislo. Inak, na ten ples by som isla velmi rada, lebo tam by som mohla oslavit aj narodky, ale neviem, kde by sme prespali a ani nemame s kym ist. Vsetci znami, co su tu, len setria jak blaznivi a nechce sa im za toto 'vyhodit' peniaze :-S :-S :-S Ja si zase myslim, ze by to bol nadherny zazitok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty si rychla... ani nestihnem oznamit, ze som to poslala, a ty uz odpises... :-N
Odpovedať
no vidis..a to mi net blbne a tato stranka stale tiez.. :-N :-N :-N ja by som tiez hned isla...len tiez..nieje s kym a hlavne asi aj kam.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no tak podme spolu a hotovo ! :-D No a nerozumiem ze nie je kam (myslis tiez ubytovanie?)? - asi si zas sedim na kabli... :-D
Odpovedať
no prislo....skoda ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( juuuuuuj, ako by som isla... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
co skoda ??? =-)
Odpovedať
no, ze nemozem ist... ]-( je to daleko...
Odpovedať
no ja musim utekat do prace..ak chces, mozme smskovat :-D :-D papaaaaaaa vsetkyyyyyym x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaa..... :-x .... a neleti vam nic? vies, nieco take lacnejsie... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave som dostala email od ryanair... zevraj 2 for 1... :-. este som si to ale neprecitala poriadne. Mozno by to stalo za to. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kurnik sopa, take mam nervy az no ]-( ]-( ]-( Tych pokaslanych 22 km z prace som dnes presla za hodinu aj stvrt. 8-( Dufam, ze sa mi podari najst nieco tu v mieste, kde byvame, lebo za kratko spacham samovrazdu. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... ...dnes stiham konecne aj doma zapnut pc a ono to je v rezime offline?? Konecne to ide....kde bol problem, neviete? Tak z tych ktorym som pisala, sa mi nahlasil Gustik s Baskou..ostatni asi ee... My sme boli v kine na Gympl a v divadle na Sialene noznicky, zhodnotenie: film - priemerny, nic ohurujuce a divadlo SUPER, Kocis nemal chybu :-) a este cez vikend ma prist maminka, tak sa chystame na Fetisitky... ..a inak noveho asi nic...to som uz pisala, ze sme vybrali kuchynu?? Asi ano... :-) Kikus, zajtra odpisem na IP, teraz som rada, ze aspon tu popisem...pracujem na niecom...onedhlo spustim nasu web stranku :-) , ale teda stoji ma to dost sil a namahy ]-( , ale bavi ma to :-N Pekny vecer
Odpovedať
ywett ahojky my ideme na noznicky bud stredu aj s kmotrovcami jupiiiii sa tesikujem, cize to bolo dobre? aj fetisitky by som chcela vidiet ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?