Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
milluska, dakujem x-) inak, bracho sa teda k tebe spraval velmi kruto.... ]-( ja ked som chcela od svojho peniaze, tak som mu povysavala izbu. :-N , bracek mi dal 20 Sk a bola som vysmiata... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co dnes vecer tu nikto nie je, ci co??????? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
ahojte baby poradte dobry svadobny salon v trencine ;-)
Odpovedať
lilly danica amarel alia leontine kukni firmy alebo si zadaj vo vyhladavaci ale tieto su take najznamejsie x-)
Odpovedať
cawte heeeerecky x-)
Odpovedať
caw herecka 8-) este nespis? ja som pred chvilkou vyprevadila navstevu :-D
Odpovedať
caw 8-) no nespim, ved som este len dorazila domov :-D a ja budem mat navstevu zajtra x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko miri, toto tu davam len kvoli tebe, ak by si mala zaujem... ja som si pre istotu objednala dva pary. :-N aspon budem mat v com smatlat do obchodu u nas v zime na Slovensku :-N Len skoda, ze v ciernom maju len trojky... http://www.office.co.uk/womens/juju/p...
Odpovedať
Profilova fotka
ale su take lacne, ze sa tomu neda odolat... zo 45 na 5??????? :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
idem kuk...vdaka..ale uz mi to dlho natahuje anic... ]-(
Odpovedať
jaaaaaaj, to su tieto ich tichobezky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tu takeho a ine nosia vsetci...a to PREMOKAVE a vycaptane.... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojky zdravim vsetkych 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojko x-)
Odpovedať
no musim sa Vam pochvalit co som dostala od manzelika 8-) :-D x-) ;-) :-)
Odpovedať
totoooooooooooooooooooooooo http://www1.hej.sk/display-photo/3765...
Odpovedať
jeeeeeeeee, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer x-) x-) x-) a vypada to aj fatk imagovo 8-) 8-) 8-) a to k comu?? len tak??? x-) x-)
Odpovedať
ano len tak k 16.1 :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fiiiiiha, to musi byt zaujimavy datum.... :-D :-D
Odpovedať
tak ja sa zas lucim..idem do prace..dnes skor..takze vecer budem skor doma x-) x-) a kika, dnes mi volala kamoska cez skype a uz to nefunguje vobec...ja pocujem ale z mojej strany je ticho :-S ]-( :-| :-( ;-(
Odpovedať
no pre mna je veru 8-) ;-) :-) x-) oki pa
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, ty robis na zmeny? Ery, hmm, aj ja chcem takeho muzicka;-( A to vazne len tak, ci mu uz rok pilis usi?:-D Ja som dnes ako darcek dostala termin operacie platnicky, budu ma rezat 25.2:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lilly, ja mam saty zo salonu Afrodita, je lacny..
Odpovedať
mill ano vazne len tak k meninam :-D :-D :-D :-D mne sa strasne zapacil uz ked som ho prvy krat v reklame videla x-) x-) x-) x-) a je inak vazne super a kavicka je mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 8-) ;-) :-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ozik co znamena Carpe Diem? to som sa Ta chcela uz davnejsie spytat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, Carpe diem je z latinciny a znamena :Uzivaj si den. Ja totiz zijem z dnesku, nerada myslim, co bolo vcera a co bude zajtra.. Okrem priprav na svadbu:-D :-D Tak ty mas meninky, jaaj!
Odpovedať
baby uz som tu, je tu este niekto kto nemal svadbu? teda planuje na rok 2009?
Odpovedať
Profilova fotka
joooooj, mary to uz na rok 2009?????? :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, kavovar je spickovy.... My sme dostali jeden ako svadobny dar a chudatko este stale je doma v krabici... :-( a milluska, dufam, ze ti vsetko dobre dopadne ;-) Babulky, musim sa pochvalit, dokial je to este teple... x-) Moj manzelik sa stale dusoval, ze jeho rodina (Kotucova) je jedina na svete. Aj som mu to najprv zrala, lebo take smiesne meno som este nevidela a nevedela som, ze sa raz tak budem volat aj ja. Pred chvilou som ale dostala ziadost emailom od naseho ceskeho menovca menom Tomas Kotouc. Tak som mu automaticky poslala odpoved, ze ziadost je v poriadku a vzapati som dostala od neho odpoved, ze to snad nie je pravda, ze jeho matka sa vola Daniela Kotoucova .... :-N :-N :-N :-N :-N No a potom, ze never na nahody... :-D :-D :-D
Odpovedať
dankamajo, ale rok 2009 je buduci rok
Odpovedať
Profilova fotka
mary, no to hej, ale ked mne sa to vsetko zda taaaaaak daleko..... :-S ... ale to asi preto, ze my sme sa rozhodli len 3 mesiace pred svadbou, ze do 'toho' ideme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary, beriem spat.... prave som tu zahliadla album jednej kocky, co sa ide vydavat 9.5.2009 a s drahym je len par mesiacov =-) =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?