Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anooo, bolo to super..prva polka nic moc, ale na konci prve polovici sa to rozbehlo...dufam, ze budete mat stastie na Kocisa - ten bol ENO NUNO :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Super, ze uz frcime, bala som sa, ze zase mne neide net na mobile... ]-( Miri, Dani, Ery, moj drahyvcera odomna teda dostal k meninam to afticko a ja teraz sa s nim stale hra, uz planuje aj nejaky ten tuning - vymena kolies, motora a podobne :-| , aach ti chlapi, su to vecne deti... Miri, my sme spolu ako vy, 5 a pol roka, takze najvyssi cas to podpisat papierovo :-p Zili sme v Ipswich - SV od Londyna a tam sa aj chystame mozno, snad... Dani, Ryanair je dobry, len nie vzdy aj ozaj leti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz je nas 8 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej ywett, to je super, uz sa tesikujem. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Len aby vsetci dorazili 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
....no to uvidime..uz sme si zvykli, ze vacsia polovica nepride ;-) Kika rezervujes tam prosim nefajciarske?
Odpovedať
bry vecer x-) **dani, no ved kukneme to ale mam taky pocit..pockaj, opytam sa....no tak asi nie... :-( bo vcera mi zrovna hovoril Peto, ze ho kolegovia pozvali aj so mnou na nejaku birthday party do Banbridge, co je odtialto cca 50mil...tak neviem...on urcite chce ist tam..utuzovat pracovne vztahy s irmi aj mimo pracovisko :-N :-N :-N :-N **ywett, tak to divadielko zavidim a o filme som citala same chvaly.... =-) a tesim sa na tu "webku", potom hned napis :-)
Odpovedať
**mill, nastastie sa mi to afto nezmestilo do kufra, tak ho tu nema..ale stalo ma to par minut prehovarania teraz v dec, ze sa FAKT nezmesti :-D :-D :-D :-D :-D veru, 5,5 roka...najvyssi cas,,.... :-N :-N a ryanair..to je pravda...ale nemaju asi na wiizzair :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri - wiizzair??? to nepoznam :-N no a este ked tocite o divadle... My sme boli na nase siedme vyrocie a na moje meninky (3.1.) pozriet Mamma Miu. Samozrejme to bolo tu v Bristole a nemalo to chyby. Bolo to fakt dobre. x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
**dani, to je polska spolocnost ]-( ]-( ]-( a ozaaaaaaaj, ty si mala meninky....no sme my nevychovane, co? ale tak ja tu sk kalendar nemam a uz som mimo diania :-N :-N tak vsetko NAJ x-) aj takto dodatocne.....aspon si mozes gratulacie uzivat v sirsom obdobi..nie len v jeden den :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri, tak o tej spolocnosti som este nepocula :-N a dakujem za gratulaciu, si zlata x-) x-) x-) ja si sk kalendar vzdy nosim zo Slovenska, vzdy gazdinku a vzdy si ho prinesiem na Vianoce. No ale teraz som bez kalendara, ale ved ja to napravim za par dni x-) x-) x-) A inak, ani moji bratia si nepamataju, kedy to vlastne mam... Raz som dostala igelitku plnu sladkost od najstarsieho brata, ked bolo 16.4. - Danica. :-D :-D :-D Nejako sa sam doplietol, pretoze mi bratia hovorievali 'Danica-telica' no a potom vlastne zabudli, ze som Daniela... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
dani, o nic neprichadzas ked nepoznas :-D :-D :-D ja som si aj teraz brala nejaky sk kalendar len neviem kam som ho zas zasila..bo ja mam vzdy minimalne 5kalendarov po stenach :-D :-D :-D :-D ze telica!! no ja by som im dala!?!?!?!?
Odpovedať
....čáry-máry..kde si Gusti... x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vies miri, oni su jeden o 10 rokov starsi a druhy o 15, takze moc by som sa s nimi nenabila... :-D :-D :-D Ale mladsi nemal taku odvahu mi tak povedat :-N , ale teraz uz cusim aj pri nom - sak je o hlavu vacsi odo mna :-S
Odpovedať
este, ze ja mam sestry a aj to mladsie :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takze doma to terorizujes ty co? :-D :-D :-D Ale ani najstarsou nie je jednoduche byt... musis tym mladsim vysliapat chodnicky :-S Toto tiez velmi dobre poznam, pretoze som jedina dcera a nasi mi nechceli dovolit tolko, co chalanom, pretoze oni otehotniet nemozu... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tu som :)
Odpovedať
Profilova fotka
mi nesla tato stranka dlho nacitat tak uz to bude dufam v poriadku 8-)
Odpovedať
ja nie...ja som dobra sestra a hlavne teraz aj vzacna x-) x-) x-) a presne..ja som si to odniesla najhorsie....do 17tich ziadna bosaca, o desiatej doma..a podobne :-D :-D :-D a ta nasa pubertacka..co si ta uz dovoluje... :-N =-) =-) =-) gustiiiiiiiiiiik, tak som ta predsa len pricarovala 8-) :-D :-D :-D :-x
Odpovedať
Profilova fotka
No miri na to som presne myslela... :-S No a to bolo reci, ked som si domov dovliekla ukazat Maja prvykrat... 8-( To som bola myslim tretiacka na strednej a nasi ma uz videli ako zbuchnutu a bez maturity ]-( ]-( ]-( Kazdy den mi opakovali tu istu story.... ]-( ]-( ]-( .... no a teraz zas do mna hucia, aby som sa vratila a ze uz by aj vnuca radi mali... :-N :-N :-N a inak Ty si riadna carodejnica... =-) =-) =-) Co vy ste s Gustikom nejako telepaticky prepojeni, ci co?????!!!!!! :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
no presneeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D jasne, my sme s gustikom prepojeni...ci telepaticky, ci icq-ckom :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, ze si sa prezradila, ja uz som si myslela, ze mas nadprirodzene schopnosti, ci ako sa tomu povie... :-N
Odpovedať
:-x :-x :-x
Odpovedať
chapes...som ta nechcela tahat za nos...ja taka dobracka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to je od teba velmi slachetne... bodajby boli vsetci taki... 8-)
Odpovedať
AHOJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE no neni mozne zase na par minut MS funguje :-p ]-( 8-) :-D ako sa mavate? dani aj ja som bola na mamma mia tu v ba a bolo to uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeeee konecne nieco ine ako vsetky ala jan durovcik ;-) hoci nehovorim ze aj to ma tiez svoje caro x-) 8-) teda miri takato carodejka je z Teba cary mary fuk a Gusti na obzore x-) ywett jeeeeeeeeeeeeeeej a kto vsetko pride?
Odpovedať
**dani, ze?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D **kika, ahooooooooooooooooooooj ked budes niekoho potrebovat, hlavne gustika, tak povedz...ti ho prikuzlim 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
oki potom sa dohodneme 8-) :-D x-) dik za ponuku tak to mozes 27 ho skusit na sebe, co Ty na to?
Odpovedať
jeho ti vybavim ale na mne to nefunguje... :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caftee, zenusky! Miri,to polskou spolocnostou kamos letel, vraj prvou triedou, a ako obcerstvenie dostali jedno jablko :-D :-D a tusim bezbublinkovu malinovku :-| dani, taky sa pripajam, vsetko naj dodatocne! A ked uz sa bavite o tych surodencoch, moj bracho vzdy taka moja straz, hlavne ked ma chytil za nohy a zavesil dole hlavou a triasol, chcel totiz penaze z mojich vackov a potom ma samo pustil na zem (z vysky.. ). Dva tyzdne som nosila monokel:-D:-D
Odpovedať
mill, ahoj..no neviem ci to bola tato...tam nie je ziadna prva trieda...to je nizko nakladova spolocnost ja utekam do prace, papaaaaaaaaaaaaa :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?