Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • Anooo, bolo to super..prva polka nic moc, ale na konci prve polovici sa to rozbehlo...dufam, ze budete mat stastie na Kocisa - ten bol ENO NUNO 😬

• Super, ze uz frcime, bala som sa, ze zase mne neide net na mobile... 😠
    Miri, Dani, Ery, moj drahyvcera odomna teda dostal k meninam to afticko a ja teraz sa s nim stale hra, uz planuje aj nejaky ten tuning - vymena kolies, motora a podobne 😐 , aach ti chlapi, su to vecne deti...
    Miri, my sme spolu ako vy, 5 a pol roka, takze najvyssi cas to podpisat papierovo 😛
    Zili sme v Ipswich - SV od Londyna a tam sa aj chystame mozno, snad...
    Dani, Ryanair je dobry, len nie vzdy aj ozaj leti 😃 😃

• Tak uz je nas 8 🙂

• Sponzor fóra
  • jeeeeej ywett, to je super, uz sa tesikujem. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Len aby vsetci dorazili 😎

• ....no to uvidime..uz sme si zvykli, ze vacsia polovica nepride 😉

Kika rezervujes tam prosim nefajciarske?

• bry vecer 😵

**dani, no ved kukneme to ale mam taky pocit..pockaj, opytam sa....no tak asi nie... 😞 bo vcera mi zrovna hovoril Peto, ze ho kolegovia pozvali aj so mnou na nejaku birthday party do Banbridge, co je odtialto cca 50mil...tak neviem...on urcite chce ist tam..utuzovat pracovne vztahy s irmi aj mimo pracovisko 😬 😬 😬 😬

**ywett, tak to divadielko zavidim a o filme som citala same chvaly.... 🤔
    a tesim sa na tu "webku", potom hned napis 🙂

• **mill, nastastie sa mi to afto nezmestilo do kufra, tak ho tu nema..ale stalo ma to par minut prehovarania teraz v dec, ze sa FAKT nezmesti 😃 😃 😃 😃 😃
    veru, 5,5 roka...najvyssi cas,,.... 😬 😬

a ryanair..to je pravda...ale nemaju asi na wiizzair 😃 😃 😃 😃

• miri - wiizzair??? to nepoznam 😬

no a este ked tocite o divadle... My sme boli na nase siedme vyrocie a na moje meninky (3.1.) pozriet Mamma Miu. Samozrejme to bolo tu v Bristole a nemalo to chyby. Bolo to fakt dobre. 😵 😵 😵 😵 😵

• **dani, to je polska spolocnost 😠 😠 😠

a ozaaaaaaaj, ty si mala meninky....no sme my nevychovane, co? ale tak ja tu sk kalendar nemam a uz som mimo diania 😬 😬
    tak vsetko NAJ 😵 aj takto dodatocne.....aspon si mozes gratulacie uzivat v sirsom obdobi..nie len v jeden den 😃 😃 😃

• miri, tak o tej spolocnosti som este nepocula 😬
    a dakujem za gratulaciu, si zlata 😵 😵 😵 ja si sk kalendar vzdy nosim zo Slovenska, vzdy gazdinku a vzdy si ho prinesiem na Vianoce. No ale teraz som bez kalendara, ale ved ja to napravim za par dni 😵 😵 😵
    A inak, ani moji bratia si nepamataju, kedy to vlastne mam... Raz som dostala igelitku plnu sladkost od najstarsieho brata, ked bolo 16.4. - Danica. 😃 😃 😃 Nejako sa sam doplietol, pretoze mi bratia hovorievali 'Danica-telica' no a potom vlastne zabudli, ze som Daniela... 😠 😠 😠

• dani, o nic neprichadzas ked nepoznas 😃 😃 😃
    ja som si aj teraz brala nejaky sk kalendar len neviem kam som ho zas zasila..bo ja mam vzdy minimalne 5kalendarov po stenach 😃 😃 😃 😃
    ze telica!! no ja by som im dala!?!?!?!?

• ....čáry-máry..kde si Gusti... 😵

• vies miri, oni su jeden o 10 rokov starsi a druhy o 15, takze moc by som sa s nimi nenabila... 😃 😃 😃 Ale mladsi nemal taku odvahu mi tak povedat 😬 , ale teraz uz cusim aj pri nom - sak je o hlavu vacsi odo mna 😒

• este, ze ja mam sestry a aj to mladsie 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Takze doma to terorizujes ty co? 😃 😃 😃
    Ale ani najstarsou nie je jednoduche byt... musis tym mladsim vysliapat chodnicky 😒 Toto tiez velmi dobre poznam, pretoze som jedina dcera a nasi mi nechceli dovolit tolko, co chalanom, pretoze oni otehotniet nemozu... 😠

• Sponzor fóra
  • tu som 🙂

• mi nesla tato stranka dlho nacitat tak uz to bude dufam v poriadku 😎

• ja nie...ja som dobra sestra a hlavne teraz aj vzacna 😵 😵 😵
    a presne..ja som si to odniesla najhorsie....do 17tich ziadna bosaca, o desiatej doma..a podobne 😃 😃 😃 a ta nasa pubertacka..co si ta uz dovoluje... 😬 🤔 🤔 🤔

gustiiiiiiiiiiik, tak som ta predsa len pricarovala 😎 😃 😃 😃 😶

• No miri na to som presne myslela... 😒 No a to bolo reci, ked som si domov dovliekla ukazat Maja prvykrat... 😦 To som bola myslim tretiacka na strednej a nasi ma uz videli ako zbuchnutu a bez maturity 😠 😠 😠 Kazdy den mi opakovali tu istu story.... 😠 😠 😠 .... no a teraz zas do mna hucia, aby som sa vratila a ze uz by aj vnuca radi mali... 😬 😬 😬

a inak Ty si riadna carodejnica... 🤔 🤔 🤔 Co vy ste s Gustikom nejako telepaticky prepojeni, ci co?????!!!!!! 😕 😕 😕 😕

• no presneeeeeeeeee 😃 😃 😃 😃 😃

jasne, my sme s gustikom prepojeni...ci telepaticky, ci icq-ckom 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• skoda, ze si sa prezradila, ja uz som si myslela, ze mas nadprirodzene schopnosti, ci ako sa tomu povie... 😬

• 😶 😶 😶

• chapes...som ta nechcela tahat za nos...ja taka dobracka 😬

• to je od teba velmi slachetne... bodajby boli vsetci taki... 😎

• AHOJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

no neni mozne zase na par minut MS funguje 😛 😠 😎 😃

ako sa mavate?

dani aj ja som bola na mamma mia tu v ba a bolo to uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeeee konecne nieco ine ako vsetky ala jan durovcik 😉 hoci nehovorim ze aj to ma tiez svoje caro 😵 😎

teda miri takato carodejka je z Teba cary mary fuk a Gusti na obzore 😵

ywett jeeeeeeeeeeeeeeej a kto vsetko pride?

• **dani, ze?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

**kika, ahooooooooooooooooooooj
    ked budes niekoho potrebovat, hlavne gustika, tak povedz...ti ho prikuzlim 😎 😎 😎

• oki potom sa dohodneme 😎 😃 😵 dik za ponuku tak to mozes 27 ho skusit na sebe, co Ty na to?

• jeho ti vybavim ale na mne to nefunguje... 😒 😠

• Caftee, zenusky!
    Miri,to polskou spolocnostou kamos letel, vraj prvou triedou, a ako obcerstvenie dostali jedno jablko 😃 😃 a tusim bezbublinkovu malinovku 😐
    dani, taky sa pripajam, vsetko naj dodatocne!
    A ked uz sa bavite o tych surodencoch, moj bracho vzdy taka moja straz, hlavne ked ma chytil za nohy a zavesil dole hlavou a triasol, chcel totiz penaze z mojich vackov a potom ma samo pustil na zem (z vysky.. ). Dva tyzdne som nosila monokel😃😃

• mill, ahoj..no neviem ci to bola tato...tam nie je ziadna prva trieda...to je nizko nakladova spolocnost

ja utekam do prace, papaaaaaaaaaaaaa 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov