Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
Videa toci - prijimania, birmovky - moju birmovku tocil a je to pekne, mile cena sa mi tiez zd v pohode - mam na neho tel kontakt, tak uvidim, ci sa rozhodneme pre kameru alebo nie moj drahy sa vcera z tej informacie netvaril nadsene - ze asi uz vymyslam :-) Oznamka - tak dva mesiace dopredu budeme rozposielat Aj my si ideme navrhnut :-) Prosím ta ta farebna stena to co je? ja som to asi nepochopila... ;-)
Odpovedať
@petrisorka hihi svetelná stena je to vlastne ten ,,záves zo svetielkami´´ za hlavným stolom! Kuk obrázok :-D
Odpovedať
@alexandra1402 jej o tom salóne som ani nevedela naozaj :-) Tieto sú napr. celkom pekné :-)
Odpovedať
@lillian18 :-) už odp aj sama sebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, to si musim doobjednat ked to chcem? Ja som myslela, ze to je automatika :-) Tie saticky su krasne Bude to tazke vybrat si :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D uz som poslala, som zabudla :-D a presne aj ja, nech su tie saty ake chcu tazke a zlozite, ked v nich budem vyzerat uzasne, tak ich chcem :-D
Odpovedať
@petrisorka no vravím mne kamoška hovorila že si ju zvlášť museli zaplatiť za 20€ ale teraz to može byť už úplne inak a tak keby chcem výzdobu od Slovakii tak to si tiež musím zaplatiť za 100€ myslím že v tom su dokonca návlkey takže asi ani tie nemáš zadarmo :-)
Odpovedať
@alexandra1402 na obrazku vyzeraju tak obycko, ale v tom vyklade to vyzeralo tak uzasne, tam bolo dakych 15 siat na stojanoch, vyzeralo to, ze maju strasne velky vyber.. ja by som sa nevedela rozhodnut ani medzi tymi satami, co boli vo vyklade :-D a to som tiez nevedela ze to tam je, take skryte to tam je v jednej z tych uliciek...
Odpovedať
@lillian18 asi tak určite nebudem brať ohlad na to aké sú tažké :-) a vlastne mne sa také tie jednoduché šaty lahké ani nepáčia :-N
Odpovedať
@lillian18 no veď ja neviem či si vobec šaty vyberiem :-D :-D :-D a kde je vlastne ten salón???
Odpovedať
@alexandra1402 v takej ulicke, co ide od kostola (divadla) smerom k mestskemu uradu :-D Horny Val sa vola ta ulica... padave saty sa nepacia ani mne, pripadaju mi ako tehotenske nocne kosele :-D
Odpovedať
@lillian18 cez víkend budem v Žiline tak sa pojdem aspon preísť tadial :-) pojdem poslintať :-D :-D :-D A mne to pripadá tak isto ako tehotenské nočné košele super si to nazvala :-) samozrejme ako vždy :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Salon Vanessa?
Odpovedať
@petrisorka nie nie Salon Vanessa to nie je, inak čo hovoríte na tento salón (Vanessa) máte s ním skúsenosti???
Odpovedať
@petrisorka ozaj ešte sa spýtam, tebe hovorili niečo o tej výzdobe alebo si sa vobec nepýtala? Lebo ja som dostala len také zbežné info :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa odtial nejake saticky pacia Ale uz asi viem odkial si budem poziciavat saty :-)
Odpovedať
@petrisorka poslala som ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
diky idem mrknut
Odpovedať
Profilova fotka
Mna pri objednavani nenapadla vyzdoba - budem rada ak mi ju oni spravia neviem si to predstavit ako to zariadit z Prahy...
Odpovedať
@petrisorka v tom salone majú pekné šaty :) tak ja si beriem týždeň pres svadbou dovolenku a budem robiť svadobnú výzdobu :) návleky a obrusy mi dajú slovakia ja si tam dám iba organzu donesiem urobené vázy a rozložím svietniky a menovky :-) ja si myslím že to zvládnem teda dúfam ale mám šikovnú sestru takže určite pomože :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Odkial budes mat vyzdobu, vázy, svietniky? Menovky aj my chceme :-)
Odpovedať
@petrisorka tak menovky musia byť aby nebol chaos :-) svietniky - ikea :-) a vázy si požičiam s nejakej svadobnej agentúry lebo ja chcem také vázy ako mám v albumiku :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinarstvo uz vies? prichadzam na to, ze je kopec veci okolo toho:-)
Odpovedať
@petrisorka tak to naozaj netuším budem hladať také kde my spravia kyticu akú si vyberiem a za rozumnú cenu. Ani neviem ako vyrieším kvetiny do tých váz lebo živé kvety sú drahé a umelé neviem či také zoženiem :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ved to - za rozumnu cenu... :-)
Odpovedať
@petrisorka tak hádam nejaké kvetinárstvo nájdem kde nebudu chcieť za kyticu čo si vyberiem 100€ :-D
Odpovedať
@alexandra1402 aj ja planujem najst dobre a lacne kvetinarstvo :-D menovky aj ja urcite tiez..
Odpovedať
@lillian18 ja som skor zvedavá že kde nájdem kvetinárstvo v ktorom mi spravia v auguste kyticu s pivoniek a hortenzií :-D no dobre asi nereálne tak na miesto pivoniek budú asi ruže :-)
Odpovedať
ahojte babky. aj ja planujem svadbu o rok v blizkosti ziliny. chcela som sa opytat kedy idete oficialne pozyvat nejakych ludi? lebo ma vsetci strasia ze aspon svedkov a blizkym ludom by som mala dat vediet tak minimalne pol roka dopredu.
Odpovedať
@lomc ahoj ja neviem toto som ani nereišila samozrejme že im to dám dostatočne do predu vedieť ale že by som im to išla nejako hromadne oznamovať... keď sa spýtaju že či sa naozaj idem vydávať tak poviem že áno a že dúfam že aj oni prídu na svadbu... Inak si myslím že moja mamina to rýchlo rozhlási :-D A kde že ideš mať svadbu ty???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?