Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 urcite skusime... len asi pockam na pekne pocasie :) prave to, ze mama nikdy svadbu riesit nechcela a teraz ake problemy robi....ale dufam, ze dalej to uz pojde podla mna ;) ten datm je prave taky najklucovejsi sa mi zda. inak ked sme sa rozpravali napriklad na pocte hosti tak sme sa zhodli celkom...aj salu uz mam vyhliadnutu...len si tam ten nestastny datum rezervovat. nieee, ja to neberiem ako miesanie, sak dobra rada, no ;) ale fakt, ste ma nabudili baby, dnes sa jej postavim :) ja som tam bola este pred zasnubami s kamaratkou a datum som si nechcela vymyslat (povercivost?). presne, a ja som si to myslela, ze sak vpohode, ved nemusime hned zmluvu spisovat, sak ked sa mi budu pacit, tak pridem o dva tyzdne s presnym datumom...ale nie a nie a nie...aspon viem, kam uz nepojdem :)
Odpovedať
@alexandra1402 waaaa ja sa zblaznim do svadby nikomu nevykecat ake mam saty :-D a hlavne drahemu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 necitam dalej, tak neviem, ci si dostala uz odpoved...ale hej, je to tak euro za kilometer a keby si chcela, aby niekde cakal, tak myslim ze tak do 5 stojne na hodinu...
Odpovedať
@lillian18 tak aj ja s tym budem mat velky problem ale chcem prekvapko :-) @aninkab Teraz myslis autobus 1€ za km??? a to odkial??? inak a v akej sale chcete mat hostinu???
Odpovedať
Baby neviem ci som sa vas to uz pytala ale co idete davat do vysluziek iba zakusky alebo aj alkohol???
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 aha, myslela som, ze sa to podpisuje pod otazku...ta odpoved vysssie bola samozrejme k autobusom...ale skusila by som SADku mozno...
Odpovedať
@aninkab lebo tam prave pisala ze mestska je lacnejsia no este uvidim, na to mam este cas potom pojdem osobne zistit co a ako? a kde to budete mat ttu svadbicku???
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 ja by som chcela davat len zakusky, alkohol je a) drahy (ved nejde len o tu flasku ale aj tie etiketx a tak...), b) co ja viem, minule ked sme boli spievat na svadbe sme dostali ruzove vino....vtedy som to vlastne prvy krat videla...a nejak sa mi to ani nepozdavalo....takze za seba aj za zbor hovorim nie(aj tak to nemaju ako vypit ;) )
Odpovedať
@aninkab tak nikde neni napisane ze musis mat na flasy etikety :-) tak ja som chcela davat iba zakusky ale mama mi oznamila ze chce davat aj vino ze sa o to nemam starat ze to plati ona tak ako chce. Ale dohodla som sa s nou ze kupime lacne vino nechame odmocit a ja si vytvorim vlastne etikety. Vytlacim si ich v praci tam to budem mat skoro zadarmo takze tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 je to mozne...ja hodnotim len podla busov co objednavame na tabory...a to sme uz dlho nemali mestsku...ale raz ked sme sli do diviny tak sa nam to podarilo vybavit tak, ze ten bus siel spat ako normalny spoj...tak to vyslo lacnejsie...neviem ci to aj vnutri v meste tak nejako pojde...ale mestska bude asi lacnejsia, no... nooo...mama pochadza z lietavskej lucky a tam maju teraz prerobeny kulturak...co mi ona vravela, tak tam salu prenajimaju dost lacno a na tu nasu (70+20ludi asi tak) by to malo stacit...ale je pravda, ze som tam este nebola si to obzriet...boli sm tam na par akciach, ale nikdy som tomu nevenovala taku pozornost ;) takze zatial tam, ale...uvidime
Odpovedať
@aninkab a ty si v nejakom zbore???
Odpovedať
@aninkab tak aj kulturak so spravnou vyzdobou moze byt predsa krasny :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alexandra1402 tak jasne, ked mama povedala :) ale hej, moze to byt fajn, no... len som ponukla svoj nazor ;) citala som, ze byvas na hlinach, kde chcete mat obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 ano, u salezianov :) ja si myslim, ze kulturak je fajn, je tam pekne len som vzdy mala obavy o miesto skor...
Odpovedať
@aninkab tak moj nazor je tiez ze iba zakusky :-) ale ked to plati mama a mame taky zvyk v rodine nebudem sa s nou predsa hadat kvoli tomu :-) No a skor byvala :-D trvaly pobyt tam mam stale :-D ale inak zijem v cechach :-) obrad chceme mat vo farskom kostole :-) ty kde???
Odpovedať
@aninkab no tak zase nabudit som ta nechcela a uz vobec nechcem, aby si sa pohadala s rodicmi alebo co.. len proste uz tu pisala jedna baba a ona mala problemy so zajednanim saly, lebo sa nevedeli dohodnut s rodicmi a kazdy chcel nieco ine, no proste otras.. tak len aby sa potom vase pripravy nezmenili na hadky o vsetkom a nakoniec cela svadba ani nebude podla vasich predstav, ale len najeky pozliepanec z predstav vasich rodicov... podla mna je toto obdobie priprav jedno z najkrajsich obdobi, ake sme doteraz mali, takze ja sa na to tesim, ako si my budeme spolu vybavovat a organizovat nasu svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 jaaaaj, tak to jasne, ked mate taky zvyk :) no, my prave u salezianov. vo farskom kostole je krasne, boli sme tam spievat raz...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 jasneee :) juuuj, sak aj ja som sa na to uz dlho tesila a ked ma drahy poziadal o ruku, myslela som si, ze uz to zacne a ono to takto... ale bude dobre, ja tomu verim :)
Odpovedať
@aninkab vy teda spievate v kostoloch aj na svadbach??? spravne som to pochopila???
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 tak tak, normalny krestansky zbor. spievame nielen na svadbach, ale normalne kady tyzden v nedelu na omsi :)
Odpovedať
@aninkab no teda ja sa tiez strasne tesim, ved ja o nicom inom nerozmyslam, len stale o svadbe :-D a myslim, ze @alexandra1402 tak isto :) vsak? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 ja mam v pondelok statnice, a od stredy (ked som sa prihlasila sem) sa nejak nemozem sustredit na ucenie :D
Odpovedať
@lillian18 hej presne tak ale mne sa minule snivala taky hrozny svadobny sen, ze uz sa radsej miernim :-) @aninkab inak to mas super to ti zbor zaspieva na svadbe vsak? ja si mozem tak cd-cko pustit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 noooo, budem si ich musiet este vycvicit (vzdy mame tremu strasnu, ze to tym mladym akurat tak pokazime...ale este sa nikto nestazoval ;) ) myslim, ze ak by si zbor chcela, najdes si v ziline kvalitny
Odpovedať
@aninkab ja ani popravde neviem kde by som ho hladala, a kedze nebyvam na Slovensku tak povacsinou vsetko riesim cez mail alebo telefon.
Odpovedať
@aninkab juuj tak to sa teda najlepsie surfuje na nete, ked sa treba ucit na statnice :-D to poznam :-D vsetko je zrazu dolezitejsie ako ucenie :-D @alexandra1402 a co sa ti snivalo? :) mne sa raz snivalo nieco o kameramanovi, ale nepamätam sa o com to presne bolo...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 hlavne je vsetko prijemnejsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 ak by si ale nejaky zbor naozaj chcela, poslem ti do IP mail na nasho vedceho a mozes sa skusit s nim dohodnut... alebo ti moze dat kontakt na niekoho dalsieho...ale myslim, ze toto napriklad ma este cas, resp. este ti malokto bude vediet povedat co bude...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja viem, ze organistka v kostole bude, popritom mi moji bratranci zahraju na trubkach Ave Maria a zaverecny pochod :-) Nebudem zhanat ziaden zbor. Vy to nejako riesite?
Odpovedať
@lillian18 ako najskor ze som mala nejake ukrajinske saty, ktore mali viazanie aj predu aj vzadu a ze mi akosi nesedeli tak som si ich chcela upravit a povolila som tu snurku v predu a ze zrazu bola mensia a nedali sa tie saty uz zaviazat :-D :-D :-D Potom ze moja segra zmizla kdesi s fotografom a nemohla som ich naist :-D :-D :-D Nakoniec ze cast z mojej rodiny sa dostali do saly skor nez ostatny a jedli tam a pili tak som zahanala segru stale aby tam isla napravit tu vyzdobu co rozhadzali :-D :-D :-D no sibe mi :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?