Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 len BaCil, no...tak tak, konecne naplno:D:D aj ja si myslim, ze je velmi pekny...bude sa dobre pamatat:) no chceli by sme ten kulturacik, tento/buduci tyzden sa tam idem pozriet, ci naozaj ten. @alexandra1402 ne slovensku je predsa vsade dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte hoky:-) Najako som pozabudla a som pozadu :-D 8.9. krasny datum a kde to chcete mat? Inak som dostala info ohladom farskeho kostola - vyzdoby a tak Aj my dva tyzdne dovolenkujeme na Slovensku :-)
Odpovedať
asi kazda dovolenkujeme na Slovensku toto leto :-D ale svadobnou cestou si to dufam vynahradime :) @aninkab a potom este budes pokracovat dalej? a kde studujes? a co? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z okolia PB ale aj to sa hádam ešte počíta :))) svadbu máme 18.8.2012 a zatiaľ máme predbežne len sálu zajednanú :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrisorka teraz co kde chceme mat? :) @lillian18 chcela by som. spanielsku filologiu v olomouci @janicka18 vitaj :)
Odpovedať
Profilova fotka
@aninkab dakujem :)))
Odpovedať
Profilova fotka
v akej sale - kde chcete mat svadbu :-)
Odpovedať
@janicka18 aj ja ta vitam medzi nami :) ako tak pozeram baby, tak ja mam z vas svadbu ako prva :-D vam to odstartujem :-D @aninkab vaaaau to je aky zaujimavy odbor.. :) a ja som cakala nieco klasicke, co studuju vsetci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petrisorka asi v lietavskej lucke, zatial to tak vyzera :) @lillian18 no tak musi niekto byt prvy :) ehm...ako napriklad? pravo? psychologia? ci co? :) a zaujimavy asi ako pre koho...pre mna ano, teda, ale...chapes ;)
Odpovedať
@lillian18 Dakujem za info ako na vikend uplne super ceny :-) musim to pozerat castejsie :-) inak baby vobec netusim o com pisete :-D @aninkab gratulujem k Bc @janicka18 vitaj medzi nami a kde v PB budete mat svadbu??? @petrisorka ako je to s tou vyzdobou v tom kostole???
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 No zatial máme predbežne zajednanú sálu v Terne v PB ale ešte chceme pozreiť dve sály v okolí PB a potom sa na isto dohodneme, že kde teda :))) keďže drahého mám takého cezpoľného :D tak vybavovanie takýchto vecí je viacmenej na mne :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, mozem sa k vam pridat? Som zo ZA, ale zijem uz nejaky cas v Nemecku. Svadbu by sme chceli buduci rok v auguste v okoli Ziliny - takze teraz hladame nejaky pekny hotel v horskom prostredi, kde budeme rovno moct ubytovat prevaznu cast medzinarodnych svadobcanov. :-) Tipy su vitane. :-) Uz teraz sa desim, kolko ich nakoniec bude, kedze priblizny zoznam hosti hlasi cislo 70... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Horský hotel v okolí ZA? Krasne je v Sulove a konaju sa tam aj svadby :-)
Odpovedať
Petrisorka, vdaka za tip, mrknem sa. :-) Dost sa ale obavam, ze bude problem najst vhodne miesto, kedze, ako tak pocitam, budeme musiet 50 hosti ubytovat... Som zvedava, ako pojde organizacia na dialku. No a najprv musia svadbu "odobrit" rodicia, ale to by snad malo byt O.K. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze aj s ubytkom, v krasnom prostredi Malej Fatry by som navrhovala Terchovu :-) My mame v centre ZA, tiez budeme mat prevaznu cast hosti ubytovanu tam, kde bude zabava - Hotel Slovakia
Odpovedať
Profilova fotka
@fairy83 a organizacia na dialku? My obaja sme a zijeme v Prahe :-) Takze vsetko vybavujeme na dialku :-)
Odpovedať
V Prahe som dva roky zila, este predtym, nez som sa odstahovala za polovickou. :-) Ale mas pravdu, nejako to dopadne - ale hneva ma, ze musim este par tyzdnov pockat, aby som mohla do organizacie zapojit rodicov. :-D Uz by som veru rada naplno vybavovala. ;-) Petrisorka, mas tiez nastavajuceho zo zahranicia?
Odpovedať
Profilova fotka
Moj drahy je zo Slovenska, ale az z dalekeho vychodu :-)
Odpovedať
@alexandra1402 @lillian18 Kocky, neviem, aku symboliku by ste pripisali tomu vasmu pstrosovi, ale netrafili ste sa ani pri holuboch. ;-) Tam nejde o stratu slobody, ale o to, ze holub ako symbol vernosti sa pekne krasne cely zivot vracia domov ku svojej drahej. Nuz a taky dobry navigacny senzor v zobaku si zela asi kazda nevesta pre svojho zenicha... :-D
Odpovedať
@sala jeeej dakujeme za vysvetlenie, toto by ma teda fakt vobec nenapadlo :) a tie holuby sa poziciavaju? a kam sa potom teda vratia?
Odpovedať
@lillian18 Ano, poziciavaju. Kupovat ich kvoli jednemu vypusteniu by bol dost drahy spas. ;-) Kvalitna "holubacia" agentura vam ich pekne privezie, pocka pred kostolom s pekne nadekorovanymi klietkami a pred samotnym vypustenim vam aj povedia par milych slov, nech aj ostatni hostia pochopia vyznam bielych holubkov. Este par foteciek , tie su vzdy nadherne, a uz holubence letia naspat domov, odkial prisli. Cize k holubarovi, svadobcania s tym uz ziadne starosti nemaju. :-)
Odpovedať
ahojteee :-) v tejto teme som nova, ale kedze sa tyka Zilincaniek, tak mam otazku na Villu Necas - nemate niektora skusenosti, info? Hmm, hlavne by ma zaujimalo okolie, lebo vraj je to " kastiel v celulozke".... Ja som z BA, priatel z MT, chceli by sme svadbu, kde by bolo na jednom mieste obrad a hostina, natrafili sme na tento kastiel a celkom sa nam pozdaval..na fotkach :-D
Odpovedať
@janicka18 nie som sice z PB, ale z Rajca, pokial chcete pozriet saly v okoli PB, skuste skocit do salonu Margaret...majitelka ma v prenajme salu v Plevniku a je nadherna, skoda, ze sme o nej nevedeli skor ako sme si zajednali tu svoju v ZA......boli sme tam asi pred mesiacom na svadbe a sala a vyzdoba boli uzasne....
Odpovedať
@alexandra1402 Ahoj, ja som 11.8. a svadba bude v Bytci :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mám na predaj svadobné šaty,kuk do bazáru ;-) som z PB
Odpovedať
@winkywally Ahoj a kde v Bytci budes mat svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
@winkywally Ahoj, aj ja by som chcela vediet, kde v Bytci :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, potrebujem kontakt na nejakého veľmi profesionálneho fotografa, na cene nezáleží...:)ďakujem
Odpovedať
@alexandra1402 @lillinka01 caute baby, tak sobas v kostole na namesti a hostina este nie je upresnena :) alexandra viem ze je v slovakii, a lilinka ty mas kde?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?