Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

4. dec 20129850
  • @lillian18  len BaCil, no...tak tak, konecne naplno😃😃 aj ja si myslim, ze je velmi pekny...bude sa dobre pamatat🙂 no chceli by sme ten kulturacik, tento/buduci tyzden sa tam idem pozriet, ci naozaj ten.
    @alexandra1402  ne slovensku je predsa vsade dobre 🙂

• Ahojte hoky🙂
    Najako som pozabudla a som pozadu 😃
    8.9. krasny datum a kde to chcete mat?
    Inak som dostala info ohladom farskeho kostola - vyzdoby a tak
    Aj my dva tyzdne dovolenkujeme na Slovensku 🙂

• asi kazda dovolenkujeme na Slovensku toto leto 😃 ale svadobnou cestou si to dufam vynahradime 🙂
    @aninkab  a potom este budes pokracovat dalej? a kde studujes? a co? 🙂

• Sponzor fóra
  • ja som z okolia PB ale aj to sa hádam ešte počíta 🙂)) svadbu máme 18.8.2012 a zatiaľ máme predbežne len sálu zajednanú 🙂

• @petrisorka  teraz co kde chceme mat? 🙂
    @lillian18  chcela by som. spanielsku filologiu v olomouci
    @janicka18  vitaj 🙂

• @aninkab  dakujem 🙂))

• v akej sale - kde chcete mat svadbu 🙂

• @janicka18  aj ja ta vitam medzi nami 🙂
    ako tak pozeram baby, tak ja mam z vas svadbu ako prva 😃 vam to odstartujem 😃
    @aninkab  vaaaau to je aky zaujimavy odbor.. 🙂 a ja som cakala nieco klasicke, co studuju vsetci 😃

• @petrisorka  asi v lietavskej lucke, zatial to tak vyzera 🙂
    @lillian18  no tak musi niekto byt prvy 🙂 ehm...ako napriklad? pravo? psychologia? ci co? 🙂 a zaujimavy asi ako pre koho...pre mna ano, teda, ale...chapes 😉

• @lillian18  Dakujem za info ako na vikend uplne super ceny 🙂 musim to pozerat castejsie 🙂 inak baby vobec netusim o com pisete 😃
    @aninkab  gratulujem k Bc
    @janicka18  vitaj medzi nami a kde v PB budete mat svadbu???
    @petrisorka  ako je to s tou vyzdobou v tom kostole???

• @alexandra1402  No zatial máme predbežne zajednanú sálu v Terne v PB ale ešte chceme pozreiť dve sály v okolí PB a potom sa na isto dohodneme, že kde teda 🙂)) keďže drahého mám takého cezpoľného 😃 tak vybavovanie takýchto vecí je viacmenej na mne 🙂))

• @alexandra1402  dakujem 🙂

• Ahojte, mozem sa k vam pridat? Som zo ZA, ale zijem uz nejaky cas v Nemecku. Svadbu by sme chceli buduci rok v auguste v okoli Ziliny - takze teraz hladame nejaky pekny hotel v horskom prostredi, kde budeme rovno moct ubytovat prevaznu cast medzinarodnych svadobcanov. 🙂 Tipy su vitane. 🙂 Uz teraz sa desim, kolko ich nakoniec bude, kedze priblizny zoznam hosti hlasi cislo 70... 🤔

• Horský hotel v okolí ZA? Krasne je v Sulove a konaju sa tam aj svadby 🙂

• Petrisorka, vdaka za tip, mrknem sa. 🙂 Dost sa ale obavam, ze bude problem najst vhodne miesto, kedze, ako tak pocitam, budeme musiet 50 hosti ubytovat...
    Som zvedava, ako pojde organizacia na dialku. No a najprv musia svadbu "odobrit" rodicia, ale to by snad malo byt O.K. 🙂

• Sponzor fóra
  • takze aj s ubytkom, v krasnom prostredi Malej Fatry by som navrhovala Terchovu 🙂
    My mame v centre ZA, tiez budeme mat prevaznu cast hosti ubytovanu tam, kde bude zabava - Hotel Slovakia

• @fairy83  a organizacia na dialku? My obaja sme a zijeme v Prahe 🙂 Takze vsetko vybavujeme na dialku 🙂

• V Prahe som dva roky zila, este predtym, nez som sa odstahovala za polovickou. 🙂
    Ale mas pravdu, nejako to dopadne - ale hneva ma, ze musim este par tyzdnov pockat, aby som mohla do organizacie zapojit rodicov. 😃 Uz by som veru rada naplno vybavovala. 😉
    Petrisorka, mas tiez nastavajuceho zo zahranicia?

• Moj drahy je zo Slovenska, ale az z dalekeho vychodu 🙂

• @alexandra1402  @lillian18  Kocky, neviem, aku symboliku by ste pripisali tomu vasmu pstrosovi, ale netrafili ste sa ani pri holuboch. 😉 Tam nejde o stratu slobody, ale o to, ze holub ako symbol vernosti sa pekne krasne cely zivot vracia domov ku svojej drahej. Nuz a taky dobry navigacny senzor v zobaku si zela asi kazda nevesta pre svojho zenicha... 😃

• @sala  jeeej dakujeme za vysvetlenie, toto by ma teda fakt vobec nenapadlo 🙂 a tie holuby sa poziciavaju? a kam sa potom teda vratia?

• @lillian18  Ano, poziciavaju. Kupovat ich kvoli jednemu vypusteniu by bol dost drahy spas. 😉 Kvalitna "holubacia" agentura vam ich pekne privezie, pocka pred kostolom s pekne nadekorovanymi klietkami a pred samotnym vypustenim vam aj povedia par milych slov, nech aj ostatni hostia pochopia vyznam bielych holubkov. Este par foteciek , tie su vzdy nadherne, a uz holubence letia naspat domov, odkial prisli. Cize k holubarovi, svadobcania s tym uz ziadne starosti nemaju. 🙂

• ahojteee 🙂 v tejto teme som nova, ale kedze sa tyka Zilincaniek, tak mam otazku na Villu Necas - nemate niektora skusenosti, info? Hmm, hlavne by ma zaujimalo okolie, lebo vraj je to " kastiel v celulozke".... Ja som z BA, priatel z MT, chceli by sme svadbu, kde by bolo na jednom mieste obrad a hostina, natrafili sme na tento kastiel a celkom sa nam pozdaval..na fotkach 😃

• @janicka18  nie som sice z PB, ale z Rajca, pokial chcete pozriet saly v okoli PB, skuste skocit do salonu Margaret...majitelka ma v prenajme salu v Plevniku a je nadherna, skoda, ze sme o nej nevedeli skor ako sme si zajednali tu svoju v ZA......boli sme tam asi pred mesiacom na svadbe a sala a vyzdoba boli uzasne....

• @alexandra1402  Ahoj, ja som 11.8. a svadba bude v Bytci 🙂

• Ahojte mám na predaj svadobné šaty,kuk do bazáru 😉 som z PB

• @winkywally  Ahoj a kde v Bytci budes mat svadbu???

• @winkywally   Ahoj, aj ja by som chcela vediet, kde v Bytci 🙂

• Kočky, potrebujem kontakt na nejakého veľmi profesionálneho fotografa, na cene nezáleží...🙂ďakujem

• @alexandra1402  @lillinka01  caute baby, tak sobas v kostole na namesti a hostina este nie je upresnena 🙂 alexandra viem ze je v slovakii, a lilinka ty mas kde?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov