Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@dani_cka a 40€/osoba je uz konecna cena, alebo tam budete este nieco doplacať?
Odpovedať
@barus77 napisem ti do IP
Odpovedať
Nemate niekto kontakt/skusenost s dobrym kameramanom zo ZA? Nepoznam v ZA nikoho.. budem rada, ked mi niekto poradi.. vdakaaa!
Odpovedať
@dani_cka aj ja ratam s podobnym poctom ludi a rozpocet tiez tak dajako. ale som trochu v strese ze ked planujem realne zacat riesit veci cca 5-6 mesiacov pred svadbou ci bude este nieco dostupne, aj ked ja nie som narocna, nemam ani nijake konkretne predstavy.
Odpovedať
Ahoj, aj ja som Žilinčanka :) Máme to v apríly vo Farskom kostole a potom v Slovakii :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa k Vám pridávam. Svadbu budeme mať o rok 29. septembra a ešte nemáme absolútne nič vybavené. Jedine sálu, ktorá bude u nás v kulturáku, aj keď som z toho není nadšená, ale vzhľadom na rozpočet nemám asi inú možnosť a svokra by to nerozdýchala. Nemáte niekto odporúčanie na dobrú kapelu??
Odpovedať
@evinqua tak to mas iny luxus, ze 5-6mesiacov dopredu.. Take si ja nemozem ani nahodou dovolit.. Nezijeme na slovensku takze sa to ani neda za taku dobu stihnut.. Dalo by sa kebyze ti celu svadbu agentura spravi, ale je to moja svadba tak si ju spravim presne ako ja chcem a bohuzial na to potrebujem cas:-)..
Odpovedať
:) no ako poznam svokru ona mi pomoze a bude aj za dve agentury ona vsetko vyberie najradsej by aj nevestu vybrala inu ..ja som si povedala ze do novembra/decembra sa rozhodnem pre presny termin pretoze sa po svadbe budem stahovat a nemozem z prace odist len tak ked nemam nahradu ktora sa najde tazko.
Odpovedať
Profilova fotka
@dani_cka a prosim ta co bolo v tejto cene?
Odpovedať
@anikab ako to vyzerá v lietavskej lúčke? počula som že je to tam prerobené a dobre to vyzerá... majú tam aj kuchárov alebo si musíš sama zabezpečiť?
Odpovedať
POkiaľ hľadáte kameramana a fotografa na svadbu, tak vrelo odprúčam skvelé Štúdio PAMA. Sú dobrí a lacní. Oplatí sa. My sme ich mali a neľutujeme. Ich stránka je: www.studiopama.tk. Majú tam aj svadobné ukážky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@barus77 ahoj :) noooo, ja som tam bola pomerne davno, teraz sa tem este chceme ist naisto so snubencom pozriet...ked pojdeme nafotim a zverejnim ;) kucharov maju...
Odpovedať
@anikab super, lebo ja bývam vo vedľajšej dedine a veľmi chcem nejaký krásny priestor, Nečas alebo Kaméliu, ale zároveň sa neviem rozhodnúť, či by sa mi nepáčilo viac si to vyzdobiť a prichystať všetko sama :) neviem. Mohla by si mi poslať nejaké číslo na niekoho? Žeby sme sa zašli pozrieť aj my.
Odpovedať
@sambologicka : Adi si to ty
Odpovedať
@dani_cka ahoj, kolko ta to vyjde vo ville necas na osobu zhruba? Dik Tiez rozmyslame nad svadbou na jar v Ziline, ale zijeme v zahranici, tak to bude dost komplikovane, ale vsetko sa da ked sa chce.
Odpovedať
@zuzkabluzka80 velmi to zalezi Od toho ake presne jedlo si vyberies.. Neviem presne kolko to bude na osobu a ani este nevieme presnu cenu.. Ale ked im napises, urcite ti poslu ponuku a podla nej a podla toho co presne chces si to lahko vypocitas.. Ale myslim, ze na stranke maju reklamu, ze idu Od 37e na osobu.. My to mame urcite viac, ale ide nam o ten priestor a nie cenu.. Takze asi to malu u nas vacsiu vahu.. Co sa tyka planovania na dialku, jasne ze sa da, my tiez nezijeme na slovensku.. Pribudne ti par sedin, ale zvladnes to ;-) kde v zahranici si?
Odpovedať
@dani_cka Irsko, a ty?
Odpovedať
@zuzkabluzka80 London
Odpovedať
tak aj ja sa k vam pripajam. My budeme mat malu svadbu v Janosikovom dvore v Zazrivej. Ale teraz by som potrebovala poradit. Ja som z Trnavy a absolutne nemam prehlad o dobrych kadernickach a kvetinarstvach v Ziline. No a mozno chceme aj nejake info o tortach v okoli. Kto mozte, poradte, prosim. Budem vdacna za kazdu IP. Vybaujem vsetko nadialku, ale aj tak to chcem mat super.
Odpovedať
@zuzkabluzka80 ste obaja zo za? Lebo my ani jeden.. :-D ja za poznam Len velmi matne.. ;-) ale aj tak vacsinu dodavatelov budeme mat odvsadial mozne, Od levic, cez nove zamky, BA az po PB a ZA.. Takze ty si este Len zacala s pripravami? Ako dlho ste uz v IrSku?
Odpovedať
@katinka87 ani ja, vitaj v klube.. Ale viem o jednom kadernictve ktore bolo pred nejakymi 5 rokmi preslavene myslim ze matrix sa volalo ale ako su na Tom momentalne, to uz ti musia Zilincanky poradit.. :-|
Odpovedať
ze dakujem pekne :-)
Odpovedať
@dani_cka jo, my sme obidvaja zo Ziliny,v Irsku sme uz 7 rokov....tento tyzden chceme dohodnut konecne termin, tak uvidime :)
Odpovedať
@zuzkabluzka80 aspon nemate tazke rozhodovanie, kde bude svadba.. Tooooooolko starosti usetrenych :-D mate predstavu kedy asi a kde budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka87 Je u nas jedna perfektna kadernicka a kozmeticka v jednom, ak chces dam ti na nu kontakt, ked sa mi ho podari zohnat, vola sa Jamborova a vsetci si ju zatial velmi chvalili, cena aj so skuskou ucesu, ucesom a nalicenim je okolo 60 eur, co som pocula.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte neviete pre kolko hosti je sala na Vlcincoch pri kostole?? A ake ceny ponukaju?? Ja nemam vobec cas sa ist opytat :D
Odpovedať
ahojte baby aj ja som zo ziliny my planujeme svadbu na rok 2013 poradte mi kedy treba zajednat salu rok pred tym staci alebo je to vela?
Odpovedať
@sany944 ahoj, ja som si tam bukla svadbu na april. ja to velikanske a nove.
Odpovedať
Profilova fotka
@sany944 Ahoj, my sme zajednali sálu na Vlčincoch, cena je 23 €/os. v cene je: prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo, kapustnica, švédske stoly, výzdoba + poťahy na stoličky. Môžeš si doniesť čo len chceš a kapacita je cca 100 ľudí. Len sa obávam, že sú už všetky termíny obsadené...Keby si chcela kontakt, napíš.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?