Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
@winkywally Babulky, my budeme v Bytči riešiť len obrad v kaštieli :)
Odpovedať
Ahojte, opat sa zapajam do temy s otazkou - poznate niektora DJ, ktory hovori idealne nemecky, pripadne anglicky? Vopred vdaka za tipy! ;-)
Odpovedať
Ahojte ak by ste chceli niektorá kontakt na fotografa napíšte IP
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 Ahoj, citala som ze mas svadbu buduci rok v Hrabove. Ja som pocula,ze to tam prave rekonstruuju, nemas nahodou nejake blizsie informacie - napr. kedy to skonci a ako to tam bude vyzerat? Dakujem moc !
Odpovedať
@nevesta12 ahoj :) no to tu pisali pred nejakymi dvoma rokmi, ze by sa tam malo rekonstruovat, neviem, uz to asi zrekonstruovali vtedy, pretoze teraz sa tam nerekonstruuje nic, ani sa nic rekonstruovat buduci rok nebude, kedze s rezervaciou na april sme nemali problem, dokonca uz mali rezervacie aj na jun a jul :) takze by to tam malo vyzerat tak, ako to tam vyzera teraz :) na FB maju stranku - Hotel Hrabovo, tak skus pozriet tam v albumoch, maju tam album s vyzdobou na svadbach... vy rozmyslate tiez o Hrabove?
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 jeej dakujem za info. Ja som v RK uz dlho nebola, ale pisala som si so spoluziakom ktory tam mal mat teraz v sept. svadbu a dal si ju radsej do Besenovej lebo sa v Hrabove udajne uz rekonstruuje. Kazdopadne co mi hovoril, ma sa to skoncit do konca roka takze to mozno budes mat uz v novom sate :-) Skusim este vyzistit viac :-), prip. ak ty nieco zistis daj mi prosim vediet. Ja este neviem kde to bude (stale vaham:-(, ale tu rekonstrukciu by som celkom privitala ... to by mohlo byt super :-) idem kuknut ten fcb...
Odpovedať
@nevesta12 urcite sa tam nic nerekonstruuje teraz, pretoze kazdu sobotu tam je svadba.. chodime sa tam casto prechadzat, takze vidim, ze tam su svadby, aj minulu sobotu sme tam boli, dnes tam tiez urcite bude svadba.. mozno ak to ten spoluziak chcel rezervovat davnejsie a vtedy mu nevedeli povedat, ci sa nahodou nebude rekonstruovat alebo co... teraz sa tam urcite nic nedeje... ja mam pocit, ze ono to uz nejakou rekonstrukciou preslo, zvonka je cely hotel vymalovany, sala je v pohode, stolicky su nove, stoly maju aj okruhle aj hranate.. kolko chcete mat hosti? ak sa zmestite do 50, pekne je to aj vo vile fenix na ceste do stiavnice (to je uplne nove), Gejdak, motel Gombas... do Hrabova sa zmesti okolo 70... a nad 70 asi uz len nejake kulturaky.. ja som nad salou dlho rozmyslala, ale najlepsie mi z toho vsetkeho vyslo Hrabovo...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 pozerala som tie fotky, a vyzera to fakt dobre. az som bola prekvapena... dakujem za tip! my mame tiez trochu viac hosti, do fenixu sa zial nezmestime a gombas je pri ceste toho sa trochu bojim... ale tiez som nad tymito moznostami rozmyslala... vidim ze to mas poriadne preskumane :-))) a mas pravdu, neviem podrobnosti a ten spoluziak mi to daval vediet len bez kontextu....ja este uvazujem nad tromi studnickami v demanovej, alebo niekde uplne mimo... No nic, budem sa musiet uz konecne rozhodnut, lebo kukam ze som trochu pozadu a to som to povodne tiez chcela mat na jar :-))))
Odpovedať
@nevesta12 :) alebo este hotel srnacie pri DK vyzera byt dobry.. alebo hotel park v DK... o tom som tiez citala v diskusiach, ze je pekny.. a kedy to vy chcete mat? uz mate vybraty presny datum? :) ved sa nie je kam ponahlat, my mame zatial len salu a DJ :)
Odpovedať
AHOJTE, mozem sa pridat? tiez planujeme svadbu niekedy buduci rok, pravdepodobne v maji, este nic nemame zajednane, len pozeram, vyberam, ... snad to potom stihneme
Odpovedať
Profilova fotka
@evinqua čaves, tiež asi svadba rok 2012 (tento rok už nestíhame) . sa akurát "rozkukávam" čo a ako. Iba obrúčky sú od včera šťastne doma :-)))
Odpovedať
Ahojte. My máme predbežne dátum na september 2012. Ešte nič nerezervujeme, akurát v septembri chceme zavolať do hotela Slovakia, ako sú na tom s termínmi, pretože som sa dočítala, že je dobre zavolať tam aj rok vopred. Inak som asi šibnutá, ale dnes som bola v meste s mamou, tak som sa zastavila v salóne poskúšať nejaké šaty, keďže sme mali čas. Viem, že je to ešte skoro, ale konečne som si trochu ujasnila, aké strihy sa mi vôbec nehodia. Teraz aspoň budem vedieť, na aké sa mám viac zamerať, a ktoré mám prehliadať. Inak keď som mala tie šaty dnes na sebe, tak som mala chuť posunúť termín svadby aspoň o polroka skôr :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
eitsirch tak uz len dalsich 999 drobnosti a svadba je vybavena :)
Odpovedať
Profilova fotka
heh, no ved to. kedze u nas ide v podstate uz len o "formalitu" (3r. dieta, dom, hypoteka...) tak chcem raz mojim detom ci vnucencom ukazovat aspon pekne fotky. Zatial sme sa zhodli, ze chceme iba najuzsiu rodinu co sa rovna 15-tim kusom :-))) a vsetci sme "cezpolní" cize hostinu aj ubytovanie v jednom. Sobas by mal byt v ZA na radnici (stary je neverec) :-DDD do uvahy pripada niektory z hotelov v ZA a okoli. Len ze by som si mala nieco rezervovat rok dopredu?????? sak uz teraz mi z toho vlasy dupkom stoja. Zacnem tym, ze si budem odkladat mesacnedo prasiatka dost znacnu sumu na svadobny rozpocet. Toto je nevyhoda samostatneho zitia, vsetko platime sami :-( V podstate miesta, kt. pripadaju do uvahy na hostinu: Vila necas (NR1), Kamelia, Boss, Slovakia, H.INN, Polom, Dubna skala Ale chvalia si aj Branicu (to mame v podstate za domom) u nas v Belej otvaraju hotel pri Country salone, takze mozno aj tam a paci sa nam aj Diana v Strazi. Len nemam cas si to vsetko obchodit a pravdu povediac ani sa mi nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Rozmyslam nad riesenim objednat si svadobnu agenturu lebo mam z toho nechut a este som ani nezacala. Aspon ze zenich ma tento rok kupovany smoking, tak to je vybavene. V podstate nam treba: radnicu, hostinu, saty, pozvanky, kolace, pitivo, vyzdobu a vyhru v lote :-))))
Odpovedať
:) ja neznasam organizovanie takychto veci takze skor mam strach z toho co vsetko budem musiet urobit lebo moj drahy nechava vsetko na mna my planujeme uz dva roky a este nemame datum stale hovorime o pol roka o rok ... no tentokrat uz by som rada lebo pre mna to bude znamenat stahovanie natrvalo do BA a teda cim skor sa preto rozhodnem tym rychlejsie sa adaptujem a rada by som uz aj tie deti zacala riesit
Odpovedať
Profilova fotka
Práve som si listovala kalendar na 2012. a vysiel mi termin 15.9. (presne na 11-te vyrocie co sme spolu) Aspon sa to bude lepsie pamatat a nas syn ma 14.septembra narodeniny. Tak prva vec - temin je dany :-) idem zhanat restiku. Aj u nas je to tak vždy, ja všetko obeham a dam "panovi tvorstva" na schvalenie a potom sa spolu chvalime ako sme to pekne zorganizovali :-)))) P.S.: ja som sa tiez kvoli chlapovi stahovala ale opacnym smerom, z nitry do ziliny.
Odpovedať
ja zvazujem skor april, maj.pri tom stahovani budem musiet menit aj pracu takze to ma tiez netesi. a aku velku svadbu planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
nic velkeho zatial sa to hybe medzi 17 - 25 ludi. Iba najblizsia rodina. Silne uvazujem nad Dianou v Strazi, ale nevylucujem aj ine destinacie. Dam si urobit ponuku z viacerych podnikov a uvidim. Ja ich ale musim este ubytovat takze sa nam to tym trochen predrazuje. Preto skor hostinu aj ubytovanie v jednom, nech sa nemusime presuvat. Musime si najst cas ist na urad rezervovat termin (musime tam ist obaja) a potom zacneme sondovat. Zatial o tomto termine vedia iba drahy a moji rodicia (mama uz rozmysla kolko a ake zakusky) :-))))) ta ma z toho tusim najvacsiu radost. A keby to tak bolo v tej diane, co by polovnickom hoteli, moj ocino (co by polovnik srdcom aj dusou) by skakal asi 2 metre nad zem :-D . Tak neurobim mu radost? Sak ho mam len jedneho x-) Aj na fotkach to vyzera celkom dobre, ak ma neodvali cena...
Odpovedať
neviem o nikom kto by mal v Diane hostinu, moj drahý žije v BA, ale pochádza z východu, takže my tiež budeme riešiť aj ubytko, síce jeho rodina je zvyknutá na veľké svadby, myslím, že ta diaľka niektorých odradí a trochu sa nám to zúži :) ja dúfam, ze do 50-60 max sa nám to zmestí. ešte neviem ako to bude s financovaním, lebo drahého rodičia sa určite budú chcieť montovať do všetkého a on má pred nimi až neprimeraný rešpekt na to, že má 30 rokov. ale neviem neviem ako to celé zas dopadne, lebo ja som stále v práci, baví ma to, nechcem si ani pomylsieť že pôjdem inam, zas iné prípady..zas začínať od začiatku.
Odpovedať
@jarusmischo Ahoj, chod si pozriet saty do salonu Orchidea, maju tam aj spolocenske saty. Vcera som tam akurat bola a maju tam saty take ako v celej Ziline nie.
Odpovedať
Profilova fotka
@evinqua tak to samozrejme závisí od toho v akej oblasti pracujes. V Ba nieje problem s pracou pre sikovneho cloveka, dokonca som pocula nazor (od kolegyne - z praxe) ze je vyhodnejsie sa zamestnat po materskej dovolenke u ineho zamestnavatela, lebo je mozne ze dostanes vyssi nastupny plat ako ked sa vratis do starej firmy po 3 rokoch... Zaucanie trva par tyzdnov mozno mesiac a potom si uz ani nespomenies "zapadnes do inventara" aj ked zanechat nejaku vybudovanu poziciu a zacinat od zakladov nieje najprijemnejsie, je to len strach z neznameho. Tolko male filozoficke okienko :-) Vynuchala som si cez net svadobne saty, som atyp. postava (48) tak idem skusat, ak budu ok tak nevaham a beriem. Po vikende budem vediet viac, mozno hodim foto ;-)
Odpovedať
@eitsirch no ja to budem mat asi rovnake po platovej stranke v kazdom kute SR - som logopedicka,. ja som tiez atypicka /hore 46, dole 42/, tak som zvedava, ze co dam na seba :) a navyse ja a biele saty fuuuha, cierna je moja :), ale asi predsa len ostanem pri tradicnej bielej, hoci sa jej vyhybam a nemam asi nic biele v satniku, aspon budem uz len tym ina od obycajnych dni.
Odpovedať
Pridavam sa aj ja.. Svadbu mame v juni vo Ville Necas, nie sme uplne zo ZA, ale nevadi.. A ked uz tu takto pisem neviete mi niekto poradit, kde by sme vedeli ubytovat vsetkych svadobcanov co je asi cca 55 ludi za rozumnu cenu??
Odpovedať
ahojte baby, pridávam sa, my máme september 2012... zatiaľ nič zajednané :-O snáď to stihneme. Rozmýšľame nad Villou Nečas alebo Kaméliou, chceme niečo fakt pekné. Musím to budúci týždeň obehať, keď bude nastávajúci k dispozícii :) neviete na ako dlho vopred sú tieto dve miesta rezervované? Či máme ešte nejakú šancu?
Odpovedať
Ahojte aj ja som zilincanka a svadbu budem mat v auguste 2012,pre mna je to asi o dost komplikovanejsie kedze pracujem za hranicami cize si to nemozem tak obehavat ale fungovat cez net,ale uz som si spravila dake predstavy a zacinam zajedavat to najhlavnejsie
Odpovedať
ahojte, ja uz zacinam rozmyslat nad rozpoctom - aku svadbu vlastne chcem mat :). vy uz mate rozpocet?
Odpovedať
Profilova fotka
caves, my ratame pri 25 ludoch do 2000€. Snáď sa zmestím, svadobné menu chceme normálnu klasiku, žiadnu zážitkovú gastronómiu :-) Moja predstava: predjedlo, polievka, hlavné jedlo, neskor raut a kapustnica o pol noci.Na toto rátam tak 30 € na hlavu, + saty + DJ + fotograf + autobus + vyzdoba (snad sa zmestime) @baurs77 potom prosim hod ceny ako sa to hybe v tychto podnikoch ak mozes. Dik.
Odpovedať
@barus77 s villou mas urcite sancu.. my sme ju bookovali 11mesiacov pred svadbou.. a uplna pohoda..
Odpovedať
@evinqua my mame okolo 55 ludi a dali sme si rozpocet 5000e ale neratame tam saty, oblek a veci "okraslovacie"
Odpovedať
@eitsirch nas vychadza villa nieco malo pod 40e/osoba
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?