Svadobý termín apríl 2007

6. apr 201128300
  • teraz som sa poriadne pozrela že zlaté moravce a konkrétne tam priamo

• ked najdem lepsiu, urcite poslem 😉

• aj tak vždy lepšie ako ja ružová neznáma no zajtra veru musím aj ja si dat to foto

• Sponzor fóra
  • no tesim sa ze nas tu pekne pribuda 🙂 keby ze niekto potreboval topanky poslem foto, inzerat je aj v bazare, objavila som totiz krajsie, ktore sa viac hodia k satam co budem mat, takze tie co ponukam su uplne nove este aj s nalepkami na podrazkach bielucke pekne, ale ked som uvidela tie dalsie tak ich skusim predat, aby moje topanky neboli najdrahsie 😃 to je tak ked si niekto kupi najprv topanky a potom ide skusat saty, straaasne so mnou 😞

• lucim sa s vami, zajtra sa stretneme opat 😉 mozno aj s fotkami
    katarinkad nas dobre zmobilizovala

• aj ja sa lúčim ahojte a teším sa na zajtra bežím na autobus pekný zvyšok dňa

• aj ja sa pre dnesom lucim. Mam este plno roboty.

• ahojte, zajtra do mailovania 🙂

• ahoj ama tak si ma velmi potesila ze si otvorila tuto temu pretoze nasa svadba bude tiez 28.4 tak budem velmi rada ak si budeme navzajom radit a oboznamovat sa s novinkami az po ten den D 🙂

• Ahoj michell, aj ja som rada, ze je tu niekto na tento termin z Presova 😉 Ak budes nieco potrebovat, rada ti poradim, lebo my uz mame skoro vsetko 😃 Kludne napis co ta zaujima, mozes aj do ip. Inak nevies o nejakej dobrej hudbe? Toto jedine nam nateraz chyba... 😞
    Zatial pa

D_anjel_a: ty si ale kocka, uz mas saty, tesim sa s tebou 😵

• želám dobré ránko, tak už konečne som neni anonym 😃

• a oznamuj že si mením meno zo sonulienky na snaily 😃

• ahojte, pozerám že sme sa pekne rozrástli a keď čítam tie riadky, tak mi je normálne lepšie. asi ozaj musím prestať hysačiť a foto dodám v krátkej dobe aj ja.

• ahoj zuzi, ja zatial nemením svoje meno lebo neviem ako 🙂

• Caute babulky takže ked každa chce výjsť s anonymity rozhodla som sa že sa pridám k Vám. Tento vikend sme si chceli isť vybavovať kostol ale odložili sme to až o týžden, takže zase mame vybavenú len salu ale ja sa nebojim do apríla si všetko v pohode vybavime, času je ešte stale dosť. 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj aj ja som si konečne dnes dala foto je to lepšie lebo ináč sme boli všetky rovnake 😉
    my mame okrem saly aj fotografku a predbezne som dohodnuta s kaderníčkou aj to že je to znama tak len preto. ale času ešte dosť 😃

• odtajnená som i ja 😉
    katka je dobrý provokatér 😬

• no katke bolo určite smutno ked si pisala a všade same ružové 😃
    ja som včera presnorila celý byt aby som našla nejakú vhodnú foto sem 😉

• ja som sa teraz odfotila cez PC kameru, takže adminka môže byť spokojná, lebo to je úplne aktuálne foto 😃

• a práve pozerám, že máme obidve ťažké hlavy 😬

• no čo už s nimi 😃 , tuším nás ťažia do tej istej strany 😉
    ja som fotená do mobilu asi tak pred tromi týždňami takže ešte aktuálne

• ahojte kocky, uz ani ja nie som anonym... 😃
    do aprila sice casu dost, ale aj do prace treba chodit 😢 a zatial stale len ta sala je ista, a manzel 😃

• teda dufam ze ON je isty

• No caute, baby, konecne som sa dostala k internetu, sedim za pocitacom sice od rana, ale tolko roboty, ze neviem co skor... takze az teraz, pozeram ze mame fotky uz vsetky 🙂 , to je spravne. j

• to nám vyšlo super, s tými fotkami, ja o chvíľu končím už sa teším víkend jupíííííííííííííí
    no dúfam že aj ja mám manžela istého 😃

• no ja vás milé aprílovky opúštam bežím na autobusík a šup domov, ja sa ozvem až pondelok, teším sa 😵
    želám krásny a dúfam ešte slnečný víkend 😃

• tak sa maj pekne. papa

• Tak ja sa tiez lucim, zatial papa, a nazbierajte cez vikend nejake inspiracie 😉 a hlavne si oddychnite, cauko v pondelok. J

• no odchadzam aj ja. majte sa vsetky krasne. pa

• ama: ahoooj, tak ako? ja som bola dlhsi cas mimo takze som myslela na uplne ine veci a aj som si oddychla, ale uz tyzden som doma a zase ma chyta svadobna horucka 😃 postupne zariadujeme vsetky veci, najnovsie sme kupili svadobnu vestu aj s kravatou drahemu, riskla som a objednala mu to cez net a som rada, lebo je v skutocnosti velmi pekna a myslim, ze je ak nie rovnakej tak podobnej farby ako saty 🙂 starosti nam trochu robi oznamko, ale to sa vyriesi za kratky cas a tento tyzden sa chystam stretnut s Dj. Asi si napisem nejaky zoznam co uz vsetko mame lebo zacinam pomaly stracat prehlad 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov