Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
teraz som sa poriadne pozrela že zlaté moravce a konkrétne tam priamo
Odpovedať
Profilova fotka
ked najdem lepsiu, urcite poslem ;-)
Odpovedať
aj tak vždy lepšie ako ja ružová neznáma no zajtra veru musím aj ja si dat to foto
Odpovedať
Profilova fotka
no tesim sa ze nas tu pekne pribuda :-) keby ze niekto potreboval topanky poslem foto, inzerat je aj v bazare, objavila som totiz krajsie, ktore sa viac hodia k satam co budem mat, takze tie co ponukam su uplne nove este aj s nalepkami na podrazkach bielucke pekne, ale ked som uvidela tie dalsie tak ich skusim predat, aby moje topanky neboli najdrahsie :-D to je tak ked si niekto kupi najprv topanky a potom ide skusat saty, straaasne so mnou :-(
Odpovedať
lucim sa s vami, zajtra sa stretneme opat ;-) mozno aj s fotkami katarinkad nas dobre zmobilizovala
Odpovedať
aj ja sa lúčim ahojte a teším sa na zajtra bežím na autobus pekný zvyšok dňa
Odpovedať
aj ja sa pre dnesom lucim. Mam este plno roboty.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zajtra do mailovania :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ama tak si ma velmi potesila ze si otvorila tuto temu pretoze nasa svadba bude tiez 28.4 tak budem velmi rada ak si budeme navzajom radit a oboznamovat sa s novinkami az po ten den D :-)
Odpovedať
Ahoj michell, aj ja som rada, ze je tu niekto na tento termin z Presova ;-) Ak budes nieco potrebovat, rada ti poradim, lebo my uz mame skoro vsetko :-D Kludne napis co ta zaujima, mozes aj do ip. Inak nevies o nejakej dobrej hudbe? Toto jedine nam nateraz chyba... :-( Zatial pa D_anjel_a: ty si ale kocka, uz mas saty, tesim sa s tebou x-)
Odpovedať
želám dobré ránko, tak už konečne som neni anonym :-D
Odpovedať
a oznamuj že si mením meno zo sonulienky na snaily :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, pozerám že sme sa pekne rozrástli a keď čítam tie riadky, tak mi je normálne lepšie. asi ozaj musím prestať hysačiť a foto dodám v krátkej dobe aj ja.
Odpovedať
ahoj zuzi, ja zatial nemením svoje meno lebo neviem ako :-)
Odpovedať
Caute babulky takže ked každa chce výjsť s anonymity rozhodla som sa že sa pridám k Vám. Tento vikend sme si chceli isť vybavovať kostol ale odložili sme to až o týžden, takže zase mame vybavenú len salu ale ja sa nebojim do apríla si všetko v pohode vybavime, času je ešte stale dosť. :-)
Odpovedať
ahoj aj ja som si konečne dnes dala foto je to lepšie lebo ináč sme boli všetky rovnake ;-) my mame okrem saly aj fotografku a predbezne som dohodnuta s kaderníčkou aj to že je to znama tak len preto. ale času ešte dosť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
odtajnená som i ja ;-) katka je dobrý provokatér :-N
Odpovedať
no katke bolo určite smutno ked si pisala a všade same ružové :-D ja som včera presnorila celý byt aby som našla nejakú vhodnú foto sem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa teraz odfotila cez PC kameru, takže adminka môže byť spokojná, lebo to je úplne aktuálne foto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a práve pozerám, že máme obidve ťažké hlavy :-N
Odpovedať
no čo už s nimi :-D , tuším nás ťažia do tej istej strany ;-) ja som fotená do mobilu asi tak pred tromi týždňami takže ešte aktuálne
Odpovedať
ahojte kocky, uz ani ja nie som anonym... :-D do aprila sice casu dost, ale aj do prace treba chodit ;-( a zatial stale len ta sala je ista, a manzel :-D
Odpovedať
teda dufam ze ON je isty
Odpovedať
Profilova fotka
No caute, baby, konecne som sa dostala k internetu, sedim za pocitacom sice od rana, ale tolko roboty, ze neviem co skor... takze az teraz, pozeram ze mame fotky uz vsetky :-) , to je spravne. j
Odpovedať
to nám vyšlo super, s tými fotkami, ja o chvíľu končím už sa teším víkend jupíííííííííííííí no dúfam že aj ja mám manžela istého :-D
Odpovedať
no ja vás milé aprílovky opúštam bežím na autobusík a šup domov, ja sa ozvem až pondelok, teším sa x-) želám krásny a dúfam ešte slnečný víkend :-D
Odpovedať
tak sa maj pekne. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja sa tiez lucim, zatial papa, a nazbierajte cez vikend nejake inspiracie ;-) a hlavne si oddychnite, cauko v pondelok. J
Odpovedať
no odchadzam aj ja. majte sa vsetky krasne. pa
Odpovedať
Profilova fotka
ama: ahoooj, tak ako? ja som bola dlhsi cas mimo takze som myslela na uplne ine veci a aj som si oddychla, ale uz tyzden som doma a zase ma chyta svadobna horucka :-D postupne zariadujeme vsetky veci, najnovsie sme kupili svadobnu vestu aj s kravatou drahemu, riskla som a objednala mu to cez net a som rada, lebo je v skutocnosti velmi pekna a myslim, ze je ak nie rovnakej tak podobnej farby ako saty :-) starosti nam trochu robi oznamko, ale to sa vyriesi za kratky cas a tento tyzden sa chystam stretnut s Dj. Asi si napisem nejaky zoznam co uz vsetko mame lebo zacinam pomaly stracat prehlad :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?