Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Dobre, ze to dopadlo "len tak", dnes sa mi uz celkom :-N Len aby sme sa vsetky a vsetci dozili tych nasich krasnych dni v zdravi a stasti..
Odpovedať
Profilova fotka
bihan, chcem ti len poradit, mne prisli saty popolnocne z ebay, inak super komunikacia dost rychlo, ale daj si o nieco vacsi rozmer hrudnikovy, siju ich vsetky mensie, a nedaju sa zvacsit, lebo nikde nie je latka zasita navyse, to je len moja rada, inak su krasne tie tvoje, ale aj tie moje, a zas od pasa dolu ich vacsinou siju vacsie, ja som bola merana profesionalnou krajcirkou a teraz ich musim davat prerabat
Odpovedať
Profilova fotka
hhenrieta: a ake su tam ceny v prepocte na slovenske? napriklad nejake korunky alebo vankusiky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hhenrieta docitala som sa ze si si kupila saty cez ebay.chcem sa s tebou poradit.ja mam tiez vybrate jedny saty cez ebay ale bojim sa ze mi ich zle upravia.myslis ze ked poslem presne rozmery tak by to malo byt v pohode?
Odpovedať
dobré ránko aprílovky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak kocky d_anjel_a - niektore su velmi drahe, ale niektore zas moc lacne, treba davat pozor na cenu dodania, najdes aj za 0,01 USD, potom je dodanie nejakych 10,00, rataj dolar = 29,5 Skk, je to naozaj rozdielne michell, ja som prave rozbalila svoje svadobne a hop, ten isty problem hore su uzsie, tak odporucam dat o vela vacsie tak o 5 cm obvod hrudnika a pod prsiami, inak su nadherne a krasne usite, a dlzku rataj bez topanok ja si moje musim dat skracovat, dufam, ze to zvladne krajcirka vsetko, okrem toho mi slubili, ze mi daju snurovacku a dali mi len zips, tak je to o to komplikovanejsie, ale keby som sa mala znovu rozhodnut, kupim cez ebay
Odpovedať
kukuč ako sa máte,
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky no ja sa mam vyborne :-) dnes som objavila krasnu bizuteriu k satam, uz len cakam na to, kolko cm meria nahrdelnik, ale v podstate na tom nezalezi, da sa predlzit. no moja znama co nam robi oznamka, tak len co som jej napisala pocet aj hned to isla tlacit, to je rychlovka :-D a ty ako a vy ako? ;-)
Odpovedať
ja oznamka ešte nemám, ale už som začala pozerať aspoň šaty :-D , chcem počkať do jedného salónu prídu koncom novembra nejaké nové tak uvidím :-) a musíme sa niekedy zastaviť v tej našej sále lebo so sestrami chceme vymyslieť vlastnu vyzdobu tak aby mali predstavu o priestore :-D a musíme už ku nej pomaly začať zhánať veci
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si nemyslela, ze tak rychlo nam spravi oznamka, najdlhsie nam trvalo vymysliet navrh. ja sa o vyzdobu v restike bat nemusim (dufam) tam kde budeme mat, robia peknu vyzdobu co som videla na fotkach. pomaly vsetko bude, dufam ze na nic dolezite nezabudneme. do svadby este mame 163 dni :-D
Odpovedať
pekné číslo, oni tiež urobia výzdobu ale ja chcem trochu niečo iné, to máš super s tvojou výzdobou o starosť menej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ten internet je dobra vec :-) uz si ani neviem spomenut ked nebol :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to teda hej a teraz už taká samozrejmosť, ja som sa na začiatku bála že niečo pokazím a teraz presnorím čokolvek :-) a všetko si tu v pohode nájdeš
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez som zo zaciatku tak opatrne, presne ci nieco nepokazim a teraz uz frcim na nete :-) chcem sa spytat, ci tie samodrzky fakt drzia a nepadaju :-) akosi si to neviem predstavit, lebo chcela by som ich mat, dobre to vyzera :-) tak sa rozhodujem. co vy na to?
Odpovedať
ja si ich chcem kupit a jedna kamoška mi vravela že jej kamaratka ich mala a držali super a ešte jej spravili pekný dekolt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
samodržky dekolt? má to niaký súvis?
Odpovedať
Dievcence Vy tu tolko prispievate kazdy den, ze to nestiham citat :-D :-D :-D No idem sa pokusit tym vsetkym preluskat. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ama akurat dnes som na teba myslela, ze ako zakladatelka apriloviek 2007 si tu davno nebola, ale povinnosti su prednejsie ;-)
Odpovedať
krasny vecer dámy, viem, ze to budete citat az zajtra,ale nedalo mi,nereagovat,ked som tu citala co ste si okolo obeda pisali a zhodou nahod vzniklo perfektne "cislo", ked d_anjel_a pise o samodrzkach a sonulienka tu info spoji s dekoltom a satami.... :-D :-) ;-) ... poviem vam, dobre sme sa doma na tom zasmiali teraz vecer a napadlo ma ako asi musia take samodrzky podopierat skvelo ovisajuce prsia co koncia az na stehnach dámy...;-) ale inak info pre sonulienku- tie samodrzky pokial nie su prelezane drzia skvele, silikon dobre drzi na tele, len sa netreba v lete v nich spotit, lebo silikon na pasiku v leme puncoch neprepusta vzduch a mozu ti zapalit kozu pod nim...ale na nohach zien su dobrym drazdidlom pre muzov 8-)
Odpovedať
8-) :-D 8-) to som cela, ja, vsak :-)
Odpovedať
to miriam: uz davno nie som studentka :-D ale chcela by som ... fnuk... som ucitelka - lektorka a momentalne este aj dizajnerka nasho malickeho bytiku :-) to mi je luto, ze ste mali nehodu, hlavne sa setri a dobre vsetko podoliecuj.. zaroven tukam na drevo, aby nas vsetky podobne zle situacie zdaleka obchadzali ]-(
Odpovedať
dobré ránko, to som celá ja že všetko popletiem, ja som myslela pod samodržkou tu podprsenku čo sa len nalepí, lebo už aj pri nej som sa stretla s týmto označením preto som sa vytešovala že urobí pekný dekolt, a ako som dnes čítala až teraz mi došlo že to mali byť pančuchy, no aspon ste sa trochu pobavili :-D teraz sa musím červenať :-o
Odpovedať
oli som rada že sme vám spríjemnili večer pretože nad dobrý smiech nič lepšie nie je :-D inak tá predstava tých pančuch na prsiach by bola velmi zaujimavá, pozrela by som si ten výraz kebyže sa žena vyzlečie a kuk prekvapenie :-D :-D :-D
Odpovedať
Dobre ranko vsetkym nevestickam, to bellablonde: zle som Ta pochopila s tym ucenim, ze :-) Davam sa dokopy, len sa uz budem teraz "castejsie bat". Dost ludi ma prist na nasu svadbu z Anglicka (rodina + priatelia) a niektori na autach.. A ked si, hlavne po mojej skusenosti teraz predstavim, co sa na tolkych kilometroch moze stat... My si tiez "doplnkujeme" bytik, minule sme boli v Ikei a nakupili sme....
Odpovedať
baby prišiel na nas zimný spanok ze je tu tak pusto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak rada by som zaliezla na celu zimu pod perinu :-D brrr
Odpovedať
tak to aj ja ako medvedík :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a zobudila sa az niekedy v marci alebo aprili, rovno na svadbu :-D
Odpovedať
to by bolo fajn, čítala si ako som ti pekne odpísala na tie samodržky :-D som taka mala popleta
Odpovedať
Profilova fotka
hej citala :-D to nevadi, aj ja som si potom nebola na ista ci tie samodrzky su fakt pancusky alebo nieco ine :-) inak ja mam take pokusenie ukazat saty alebo nieco drahemu, no ale musim to vydrzat, trenovat pevnu volu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?