Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, o nasu zabavu sa postara dj a dufam, ze aj svadobcania :-D nemame ziadnu taku osobu ako starejsieho, nepoznam nikoho takeho. Inak ani ja sama neviem aky kamienok mam v snubnom :-D ale najdolezitejsie je, ze bol darovany z lasky a nezalezi na tom kolko stal alebo aky kamienok je v nom. No nie?
Odpovedať
no jasne ze hej :-D ale aspon jeden diamantik :-N
Odpovedať
ahoj bihan my budeme mat starejsieho uz som mala aj zajednanu jednu pani taka vesela kopa ale bohuzial to musela zrusit ale najdeme niekoho ineho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diamantik bude na diamantovu svadbu :-D
Odpovedať
ja chcem starejsieho preto aby dozrel na zvyky ako vypytanie tie kecy pred podavanim polievky, cepcenie, manzelsky slub, skor ho beriem ako organizatora, co kedy ale urcite nechceme ziadne svadobne hry :-D
Odpovedať
ja mám kontakt na jedného pána, ktorý ma síce veľmi dobré referencie, ale je to niekto cuzdí a starý.. ale vraj veľmi zábavný a robí DJ zároveń, ale neodoprie si pohárik niečoho dobrého (občas som počula, že sa starejší dokázali spiť pod obraz boží pred polnocou).. A potom mám kontakt na jedného mládého Dj, abstinenta, ktorý vraj dokáže urobiť super zábavu bez toho, aby sa staral do role nejakého "organizátora zábavy".. preto som trošku v rozpakoch... Ale zrejme to vyhrá ten mladý...
Odpovedať
Profilova fotka
svadobne hry ani my nechceme, akurat na ten svadobny slub mas nejaky text? ja mam akurat slub svokier :-D a pravdepodobne odpytavanie cepcenie atd bude robit moj krstny len sa bojim lebo on nie je bavic alebo niekto iny bud z mojej alebo draheho rodiny, inak z toho mam trosku obavy kto to bude robit a ci to spravi podla nasich predstav.
Odpovedať
niečo také ako sľub svokier u nás neprichádza do úvahy, lebo jeho mama na našej slovenskej svadbe nebude... a niečo také ako odpýtanky u nás tiež nemá význam, lebo môj chlap nehovorí po slovensky...tak to potom asi všetko ostane na hudbu a zábavu rukami-nohami :-D
Odpovedať
ja by som chcela nejake hry... a ten slub je kedy? o tom som asi ani nepocula. my nechceme odpytavanie a cepecenie...
Odpovedať
ja som videla taky manzelsky slub bolo to celkom fajn zena opakovala po tej starejsej taky slub manzelovi a opacne ale neviem presne ten text bolo to mile, slub svokier my nebudeme mat :-) tam co sme videli mali slub asi okolo desiatej tipujem lebom ppotom sa ešte bavili kym bol tanec s nevestou a zenichom a nasledne cepcenie
Odpovedať
u nas je tem problem ze z rodiny to nikto nechce hovorit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to v tomto trošku vyhrala, mám vlastne celý DK ako celok. Starejší DJ a Kameraman sú zamestnanci z DK, čiže zohratá sebranka, a svadba bude priamo v DK, takže sa k nim pridá aj riaditeľka, takže ja sa srandy vôbec nebojím. Skôr minule Marek hovoril, že má strach aby sme z toho nemali jednu veľkú komédiu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to mas zuzi super, ja co som mala mat tu starejsiu tak tiez bola zohrata aj s dj aj s kameramanom no ale ked nemoze tak nemoze skoda :-|
Odpovedať
Profilova fotka
je 17.11. statny sviatok :-D to znamena, ze som domka a len tak si pustam pesnicky a prave som nam vybrala krasnu pesnicku na prvy tanec (povodne to mal byt walt Moon River - Ranajky u Tiffaniho) no ale ked som sa zapocuvala do tejto ... tiez waltz, ma to len jediny hacik ked sa ma niekto opyta ako sa vola alebo kto to spieva, no bude sa musiet uspokojit s odpovedou STOPA c. 18, nemam totiz jej nazov ani interpreta a nemam ani sajnu ako by som to mohla zistit.
Odpovedať
bihan, taky stary ujo ti bude nanic, ked polovica hosti nevravi slovensky ... a ked ma predpoklady obracat do seba pohariky...otrasne, pokazi ti dobru naladu. Ber mladeho 8-)
Odpovedať
ahoj d_anjela, ja si tiez vyhravam pesnicky, momentalne rozmyslam nad Vivaldim - v slacikovom prevedeni ako hudbu pri nastupe nevesty :-) dame hlavy dokopy a mozno prideme na tu pesnicku, daj daky zachytny bod... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ahoj bellablonde, no jedine by som ti ju vedela poslat na mail ak by presla, inak spieva to zena taky irsky podmaz to trochu ma. Slaciky, flauta There is something there I see in the way you look at me, There´s a smile there´s a thruth in your eyes ...
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj ja hladam kde si mozem z netu stiahnut skladby, ale na FTP serveroch nic nie je a ine nepoznam.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak predstavte si, ze po dvoch hodinach lustenia textu (pis ako pocujes :-D ) som si povedala, ze to co sa najviac opakuje okrem refrenu musi byt nazov pesnicky a tak som uz len dala nech mi ten nazov It is You, I have Love najde google a co nenasiel? Kde bolo tam bolo za siedmymi horami a siedmimi dolami ...sa zeleny skaredy muzicek, ale s dobrym srdieckom zalubil do krasnej princeznej :-D
Odpovedať
d_anjel_a ja tu piesen mam aj s textom :-) ak chces, napis mi do IP mail a poslem ti to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
P.S. Takze uz sa nebude nas prvy mladomenzelsky tanec volat Stopa c. 18 :-D Ta piesen ma krasny text, je romanticka. Uz sa len naucit poriadne tancovat, aby sme z toho nespravili komediu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: dakujem :-) nasla som si na FTP aj original z rozpravky, ale nastastie mame krajsiu verziu. Lebo ta z rozpravky sa mi velmi nem-paci :-D
Odpovedať
oki :-D ale je fakt krasna, mne ju drahy poslal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano je, pustam si ju teraz dookola a snazim sa vycitit waltzovy rytmus, kroky ;-) mame ju od nasho tanecneho instruktora, ktory nam dal CD s hudbou len bol problem, ze nemal absolutne nazvy, no ale podarilo sa mi vypatrat to.
Odpovedať
no tak potom super :) tak dobre nacvicte a potom po svadbe napis, ako ste dopadli :) juuuuuuuuuuuuuj ja uz sa brutalne tesim na plesy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme v piatok na ples ako kazdy rok :-) Tesim sa na byvale spoluziacky :-)
Odpovedať
juuuuuuuuuuuuuj ja som cela ist na katarinsku zabavu ale jaksi som ochorela ]-( ]-( ;-( tak si budem musiet pockat do februara....snad to nejak prezijem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ked sa rozpravate o tancoch. My sme ako prvy tanec mali Arethu Franklin - A Natural Woman, no a zatancovali sme to na profesionalnu choerografiu - valcik. Moje drahe sa strasne balo, ze to nezvladne, ale poviem ziskali sme taky velky aplaus od slovakov aj anglicanov. Vsetci boli uneseni. Takze ak budete mat taku moznost, urcite to stoji za to. Pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som našla cez víkend pesničku od Barbary Haščákovej "sme iba my", tak zvažujem tú, len sa mi vidí rýchla na prvý , ak ju poznáte, tak šup sem s názorom ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko aprilovky, kde ste? ako sa mate? vidim, ze mate zase nieco nove - hudbu... ja by som bola rada kebyze som tak daleko a hladam hudbu :-( , ja este stale hladam miestnost... a nedari sa...., uvidime, v piatok sa vrati milacik zo sluzobky a cez vikend sa do toho naplno pustime, dufam ze nieco najdeme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?