Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
dobre ranko :-) nase oznamenia este vobec nie su :-| ale mame plan ;-) cez vikend si to rozmysliet a zacat na nich pracovat aby najneskor v pol februara mohli byt na ceste
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež prajem dobré ráno Vám všetkým:-) My už oznamká máme hotové, teraz ich po večeroch postupne skladáme:-) posielať ich ale budeme asi až koncom marca...myslím, že by to malo stačiť.
Odpovedať
ja som so zoznamkami zabila fakt dosť času, lebo som sa vkuse hrala s fotkou, potom s písmami na text, natrápili sme sa s tým, že na našej domácej tlačiarni sa tlač rozpíjala na pauzáku atď... tak som to musela všetko vymerať, aby mi to sadlo na papier.. uf.. ešteže už sú vytlačené a poviazané ;-) A keďže som si robila návrh sama, v tlačiarni som platila len za materiál a tlač.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bihan, tiež sme sa s oznamkami natrápili, lebo sme si ich takisto vymysleli sami a museli sa tlačiť obojstranne. Keď sme ich všetky vytlačili na našej tlačiarni, zistili sme, že to nesedí z oboch strán rovnako. Nakoniec nám ich vytlačil známy, čo má tlačiareň a ani za to nič nechcel. Máme ich asi 100, tak dúfam, že to bude stačiť.
Odpovedať
my sme najprv tlačili 60 ks.. niektorým známym odišli elektronickou poštou.. a už som to spimínala, musela som ich dať dotlačiť kôli mojej starej mame - tie sú oveľa jednoduchšie. Známi v tlačiarni sa hodia :-D
Odpovedať
Neviem, ja som minule rozmyslala, kolko ich vobec dat tlacit. Ale 100 je asi malo. Ved len 60 rozposlem spoluziakom a to este rodina + priatelia. Bojim sa, ci bude stacit 200 ks. :-D
Odpovedať
Ama, veľa šťastia vo výbere, lebo pri súčasnej cene to bude dobrá pálka za oznamká aj za poštovné... tieto historky so spolužiakmi sú fakt zábavné! po maturite mi prišli asi dve, tri oznamká a od určitého času o niektorých spolužiakoch už nemám žiadne správy...vlastne by som v tom prípade musela poslať oznamká aj spolužiakom z výšky a to by bolo parádne číslo... myslím, že maily úplne stačia...
Odpovedať
tada pre mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež budem časť posielať mailom. Len to čo sa zo slušnosti patrí poslať originál tak pošlem ale max 100 kusov. Mne sa tie doma robené nejak moc nezdajú, takže radšej to dám urobiť, mama to poskladá a vypíše - už sa na to teší. Myslím že rozposielať to stačí koncom februára. Len text nevieme rozhodnúť. Po desaťročnom spoluchodení a spolužití nám text: v najkrajšej chvíli, alebo rozhodli sme sa spolu kráčať životom - príde smiešne. Dávate si aj nejaký citát?
Odpovedať
My sme si motto nedávali. Neviem, ako vás, ale môj život sa žiadnym mottom neriadi... Na svete je kopec myšlienko, o ktorých môžeme povedať, že sú múdre, ale možno netreba odbiehať od pôvodnej funkcie oznámenia: dať vedieť, že bude svadba. Ale asi najtrápnejším citátom pre mňa je "... a motto nám napíše život sám". Ak sa to niekomu páči, nič proti, ale my sme nad mottom ani len neuvažovali.
Odpovedať
Profilova fotka
To je fajn - mám rovnaký názor, tiež sme sa včera rozhodli pre oznamko typu: oznamujeme vám, že ... stručne a jasne. Ale niektoré motta sú celkom zaujímavé, hlavne keď si ich čítam na oznamkách tých, ktorí sú už rozvedení :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, vidím, že v Novom roku rozbehnutá diskusia o oznamkách neviem či to, čo máme na oznamku je motto, alebo nie, ale nedalo sa mi to zakomponovať celé. Pôvodne som chcela Z a M.. neodolali pokušeniu a napriek všetkému a všetkým (malo to svoje opodstatnenie) ale nakoniec to je tak ako to je a hádam dobre :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, ja som sa klasickému textu typu...dovoľujú si Vám oznámiť....chcela vyhnúť a tak na oznamku máme taký citát alebo ako by som to nazvala, ktorý významom ladí s motívom oznamka v tvare kvetu. Veď hádam každý pochopí, že ide o svadobné oznámenie.
Odpovedať
ahojte babulky my ešte nemáme s drahým ani len predstavu akoby mali naše oznamká vyzerať ale koncom januara si chceme nejake obzrieť a objednať takže uvidíme čo nas osloví a tiež som sa rozhodla že byvalím spolužiakom posielaťnebudem len asi trom, podla mna sú to zbytočne naklady už sa z našej triedy niektorí vydavali a tak tiež som nič nedostala.
Odpovedať
my to tiez este nemame doriesene, cakame, kedy nas pride navstivit muza... mala by nas kopnut co najsilnejsie :-D :-D aby sme sa konecne spamatali :-D papierove a mailove oznamko pojde pol na pol, co sa kusov tyka 8-) rodine a pozvanym na svadbu papierove a vsetkym ostatnym znamym a kamaratom, spoluziakom... atd prifrci mailik ;-)
Odpovedať
No ja mam od vsetkych spoluziakov oznamenie a aj ked mi ho niekto neposle, tak ja to urobim. Nemam na ludi mailiky, takze len na postovu adresu to budem posielat. Mne je to tak fukt, ci dam za oznamka 2000,- alebo 2500,- ci 3000,- Taketo polozky pri tom vsetkom nie su pre mna podstatne a potom, nech sa o mne vie, ze sa vydavam :-D :-D :-D Oznamka si robime doma a to vo forme fotky a vide nas to na 10,-/kus.
Odpovedať
my tiez budeme mat fotku - hlavny motiv a potom kratky text - ziadne zlozite oznamenia; hlavna idea je jasna, uz ju len dotiahnut... dali sme si deadline; do polovice januara musi byt oznamko na svete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, ja som dnes prvy den v praci, tak vam chcem vsetkym popriat len to najlepsie do noveho roka... nech sa nam dari :-D :-) ;-)
Odpovedať
ahojte, ja som v poslednom čase poriadne nestihala sem hodit ani ockom aj ja zelam vsetko krasne do noveho roku a nech nam svadba vyjde tak ako chceme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, tak ja to mám dnes už menej ako za 100ku. Presnejšie 94 dní. Tie čo majú 21.apríla, môžu začať strihať meter :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mzuzka, Ty si ma fakt vystrašila. Už sa to naozaj blíži. Začínam nič nestíhať. A priateľ ešte stále vraj času dosť. No neviem.
Odpovedať
nebol kristin ja nemam ešte stale vyhliadnute šaty ani svadobne ani popolnočné a v januari ani nestiham drahy nema ani oblek ani nic, no dufam že to postihame do apríla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka - obdobne, nemám ani šaty a o priateľovi nehovorím. ani prstienky nemáme a už tri krát mi volal človek z reštiky že kedy sa stretneme.
Odpovedať
Profilova fotka
nechcela som vystrašiť :-D len pripomenúť, stihneme, nebojte, všetko super klapne :-N ja tiež ešte nemám popolnočné šaty a svadobné topánky. A môj ženích má tiež " koopec času "
Odpovedať
Profilova fotka
Musím Vám napísať aké oznamko vymyslel môj priateľ: So smútkom v duši Vám oznamujem že ma prinútili k manželstvu. Ten smutný deň nastane ... Kondolenčné oznámenie zasielajte mne na adresu.... Úprimnú sustrasť - ale mne a nie jemu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, zaujímavé, každopádne to tak vníma 80% chlapov, len máloktorý to dá aj na oznamko :-D
Odpovedať
Ahojte babky, prajem všetko dobré do nového roka. Veľmi na toto fórum neprispievam, ale každý deň poctivo čítam vaše príspevky a nechávam sa inšpirovať, aj keď som stále od vás o niečo pozadu. No od posledného razu, čo som písala som v prípravách výrazne postúpila, len môj najdrahší má na všetko ešte mnoho mnoho času, ale ako čítam nie je z chlapov jediný. Oznámenia zatiaľ vybraté nemáme, ale už sme na tom začali pracovať. Neviete ako rýchlo mi ich vedia od objednania doručiť? Aby som vedela, koľko mám ešte času na objednávku.
Odpovedať
Profilova fotka
No mne vraj za 3-4 týždne. To vravia ako max. možno aj skôr.
Odpovedať
ahojte kocky. ja uz sa ani nepozastavujem nad tym ze nestihame. nejako uz len bude. zatial mame salu, hudbu, foto a ja mam rezervovane svadobne saty. ani o stipku viac... ale na rozdiel od vasich poloviciek moja mi zaciatkom januara s hrozou v hlase oznamila ze uz nemame vela casu ...
Odpovedať
ale my sme šikovné baby a všetko stihneme :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?