Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
ahojte, my máme fotenie pred obradom, tiež som síce chcela aby ma ženích videl až na odobierke, ale čo už, keďže máme obrad o tretej je možné, že by už bola potom tma a nechcem to riskovať. Jankažaba pozerám, že máme všetko rovnako naplánované, my máme tiež 21.4. o 15:00hod, fotenie pred obradom :-) Dzupinka, ešte k tomu folklórnemu súboru. My si ich berieme preto, lebo je to náš známy a vieme, že tieto veci robia každú sobotu a neviem, či by som našla v rodine niekoho, kto by sa na to podujal.
Odpovedať
Prepac, dupinka, troska som Ti poplietla meno.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam asi sa aj my pojdeme fotit pred obradom ale este jedna vec odobierku budete mat az po foteni ked vsetci svadobni hostia budu u vas?alebo pred fotenim?neviem ako zorganizovat nasledny prichod hosti zo strany mojho nastavajuceho a jeho rodicov on by mal prist k nam pred fotenim bez rodicov alebo ako?
Odpovedať
My to máme naplánované asi takto: ženích sa odpýta(odoberie) doma od svojich rodičov, potom spolu s kameramanom a fotogragfov v jednej osobe príde k nám, natočia ako sa ja odpýtavam od svojich rodičov. Ideme sa fotiť, medzitým sa rodiny zídu, prídu ženíchovci k nám, a keď my dôjdeme, tak "akože" sa vidíme prvýkrát, a spolu poprosíme o požehnanie a odoberieme sa. Inak sa to nedalo, ked sa chceme vonku za pekneho dna fotit a este k tomu byt krasne upraveni..
Odpovedať
Profilova fotka
toto aj mna trapilo, ze ako a kedy sa odpytat... asi to spravime tak ako si napisala dupinka-dobry napad...Len my to mame takto: ja s drahym byvame od nasich asi o dva vchody vedla- ja sa budem obliekat doma u nasich, drahy u "nas" doma - aby to mal aj fotograf blizsie, potom sa pojdeme fotit a potom odpytovat...
Odpovedať
ja si veľmi so západom slnka nerobím hlavu 14. apríla bude zapadať o 17:49 - fotografka príde aj na obrad a potom porobíme fotky v okolí, kým sa všetci hostia porozprávajú a prepravia na hostinu, možno tam už budeme aj my :-D Naši hostia sa zrazia až v kostole, pretože z ženíchovej strany prídu len priatelia, takže sme túto časť z programu vymazali.
Odpovedať
Profilova fotka
Bihan Ty už vieš kedy bude zapadať aj slnko? Hlavne teda aby vôbec bolo. Tiež sa stretávame až na obrade. Príde mi to tak viac romantické. Resp. to už nebude mať čas cúvnuť - dúfam. Môj priateľ mi totiž nakázal mať jednoduché šaty a nie 100 sukien. Kvôli tomu sme preložili aj mimi nech vyzerám pekne (nieže by som s bruškom nevyzerala - myslím že by som vyzerala ešte krajšie, ale nepodarilo sa). Ale keď mne sa tie sukne tak páčia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dupinka ty to mas premyslene celkom fajn len neviem ako budu na to reagovat rodicia mojho nastavajuceho oni su dost konvencni inac neviete mi poradit kde v bratislave by som mohla najst nejaku vodovo ruzovu bizuteriu bez toho aky tam na nahrdelniku bolo vidiet tie spajacie pliesky?mam s tym dost problem lebo moje saty su vodovo ruzove ale je tam aj biela
Odpovedať
v Poluse je jedna predajna bizuterai, za dobru cenu, skus tam, ci nieco nenajdes... kristin: ty uz planujes s nastavajucim manzelom mimi?
Odpovedať
Profilova fotka
No už asi rok. My sme spolu už 10 rokov takže je načase. Ináč bižutériu nájdeš aj na Michalskej ale fakt že v Poluse je toho celkom dosť v Pinku.
Odpovedať
kristin - práve kôli tomu som si pozerala západ slnka, že som videla pár fotiek robených za súmraku a bolo to fakt nádherné.. a keby niečo, fotografka má predsa ateliér ;-) Ja som síce nikdy nemala záujem mať obrovitánsku sukňu (s mojou postavou by som vizerala ako bublina) ale do šiat by som si nedala kecať. Jemu sa predsa musia páčiť, ak sa páčia mne :-D A taktiež dúfam, že nám plány vyjdu a už budem mať totho 14. apríla aspoň také mini bruško...už sme na ňom začali pracovať a dúfam, že výsledok na seba nenechá dlho čakať. Keby to vyšlo ešte tento mesiac, bola by som v už v štvrtom mesiaci a teda mimo "problémového" obdobia...
Odpovedať
kristin, tak to áno. Ale aj tak, nechcete počkať po svadbe? Veď to si tú svadbu nebudete môcť tak vychutnať, keď stále budete mudisť dávať pozor, aby sa niečo nestalo vysnívanému bábätku. Ale inak držím palce!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No ja by som chcela byť v 6 týždni - dúfam že sa to podarí - ale radšej na to ani moc nemyslím. A tiež si myslím, že sa mu musím páčiť - veď si ma chce brať v dobrom i zlom, v zdraví aj v chorobe ... nie? :-N
Odpovedať
dupinka - tehotenstvo nie je choroba! nebojím sa toho, že by som si svadbu nemohla vychutnať, a hlavne po 14-tom týždni je nebezpečenstvo samovoľného potratu veľmi nízke ;-)
Odpovedať
My tiež plánujeme mimi, ale nechávame to až po svadbe. Mám totiž do pása dosť úzke šaty a tak by to asi navyzeralo a ani nebolo dobré.
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka - ja sa na tehotenstvo strašne teším. vôbec sa nebojím, vlastne by to skôr bolo krásne aj pre to mimi - pretože budeme v tom najšťastnejšom období.
Odpovedať
kristin, tehotenstvo je Vase rozhodnutie, ak sa tak rozhodnete, preco nie... My sice spolu byvame par mesiacov, ale este by sme si chceli uzit trochu ako manzelia sami, sobasit sa ako DVAJA a navyse, na babatko je potrebne sa pripravit po kazdej stranke, aj materialnej. Viem si nas dvoch predstavit ako rodicov, urcite by sme boli super ocko a mamka, ale napr. teraz kupujeme byt, v praci mi "hrozi" pol roka odborna staz, kt. je velmi dolezita pre moje zotrvanie v praci ( nie som karieristka,to je nevyhnutnost!) Tak preto chceme este chvilku pockat. Mam 25,5, tak tiez nechcem cakat vecne, ale zhruba o rok..Ak sa samozrejme postasti skor, budeme stastni.
Odpovedať
ahojte aprílovky tak ako vám idú prípravy? :-) ja s hrôzou zisťujem že mi ešte stále kopa vecí chýba ale ešte je čas :-D hlavne aby som si už konečne zajednala nejaké šaty, lebo fakt pojdem len v závoji :-N
Odpovedať
sonulienka, tak to si svihni... To je jedna z prvych veci, kt. by si mala... Ale zase, salonov je dost, tak nieco vyberies, v com budes naaadherna :-)
Odpovedať
no dufam dupinka ale mam jedny vyhliadnute, tak pondelok pojdem vyskusať, lebo teraz idem pracovne preč, len dufam že nebudu na moj termín zajednané a že mi sadnú :-D
Odpovedať
Ahojte už som tu dlho nebola a čítam že tu sa rozbehla diskusia o detičkach. Ja by som už tiež male babatko brala ale až po svadbe, neviem svadbu si chcem užiť a nemať strach o babatko aby si mu pri oslave niečo nestalo, a taktiež som si teraz našla dobrú pracu, v ktorej chcem ešte trošku pobudnuť a chceme si s drahým kupiť ešte bytik a žiadať o požičku a že vraj posudzuju lepšie mladých manželov ktorí su ešte bez detičiek, ale určite by sme to chceli riešiť tak do rôčka
Odpovedať
no.. možno to bude tým, že my už toto všetko máme :-N je síce pravda, že ja nemám absolútne žiadnu prac, v júni som spromovala, ale to ma absolútne netrápi... Môj drahý má 33 a nechcem, aby bol z neho "starý" otec (hlavne kôli tomu, že druhé plánujeme oveľa neskôr) Inak babenky, ja už mám všetko! Treba upresniť kyticu a menu (teraz sa začínam pomaly trápiť s tradíciami a programom), ale to najťažšie už máme za sebou... JA SA TAK STRAŠNE TEŠÍM!
Odpovedať
ahojte dievcata. ale ste sa rozkecali. ja to nestiham sledovat :-( , som sama v kancelarii a v jednom kole vybavzjem klientov ]-( gratulujem bihan... aj k tomu ze sa nemusis trapit nad tym ci mas alebo nemas dobru pracu mne ked sa podari zmenit zamestnanie tak sa mimi bude musiet odlozit :-S , ak sa nepodari tak by sme chceli cim skor, dufam za neda na seba dlho cakat a oznamko uz je skoro na svete
Odpovedať
Jooj, baby, čo sa týka bábätka, bihan, určite máš pravdu. ale my, čo sme mladšie a ešte nemáme ten svoj bytík, nová robota a tak... JA len dufam, že my stihneme všetky svadobné prípravy tak ako máme. Teraz máme hlavu plnú iných starostí a ani nie je čas a chuť sa o svadbe rozprávať.. A ja mám potom chvíle, kedy ma pochytí taký strach, či sa to podarí tak, ako som to vždy snívala...
Odpovedať
počkaj.. mladšie.. veď mám len 25! :-D Neboj, podľa mňa sa dá svadba vybaviť strááášne rýchlo.. teda nie rýchlo pred dátumom sobáša, ale keď sa do toho človek naozaj pusti, dá sa to vybaviť za pár dní.. Ale som optimistka, čo? 8-)
Odpovedať
caute :-N neviete nahodou niektora, aka je predpoved na april? Moj mily sa cez vikend rozhodol, ze svadbu urobime v aprili. Ja som zacala vsetko vybavovat. Smiali sa mi, ze je to dost na poslednu chvilu, ale podarilo sa (termin a mozno aj sala). A vcera vecer mi drahy zas oznamil, ze v aprili je este chladno, a ze to bude lepsie v juni. Pozerali sme na internete suhrn predpovedi pocasia v minulosti a priemer bol od 4 - 13 stupnov. Ale to boli este ine zimy, ako teraz. Tak vas prosim, ak viete nieco o pocasi, tak mi napiste.
Odpovedať
bihan, to máš pravdu, pokiaľ tam nie sú iné starosti a človek sa do toho pustís vervou, tak sa to stihnúť dá.. Čo sa týka toho počasia, aj ja by som veľmi rada vedela. Hlavne 21.4! :-)
Odpovedať
ja si spomínam na to, že pred tromi rokmi bolo 11. apríla asi také počasie, že mi v košeli bez bundy nebola zima.. ale inak viem, že to vychádza pol na pol s pekným a škaredým počasím. nedá sa to predpovedať... a pomätám si aj to, že presne v tom istom roku mala kamoška v máji svadbu a v tričku s kr. rukávom som mrzla..
Odpovedať
Hm, uvidíme, aprílové počasie je vrtkavé,... Ale naše lásky nie!! :-)) / hm, to sa mi podarilo pekné motto , chichi/
Odpovedať
volala som uz aj nejaku platenu sluzbu predpovede pocasia, ale vedia predpovedat max. na 7 dni dopredu. Toto je pre nich moc vzdialeny termin. Odporucili ma na klimatologiu, ale tam uz nikto nie je. Objavila som jedneho cloveka, ktory sa roky venuje predpovediam. Dokonca vraj predpovedal teply januar. Po vikende by som mohla vediet to pocasie, ak mu nezabudnu nechat odkaz. Akonahle dostanem tuto info, napisem ju sem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?