Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprílovky, dlho som ničím neprispela, pretože som bola skoro 2 týždne preč...a vidím, že nás tu stále pribúda. Tak ako aj tých starostí a problémov s rodinnými nezhodami. Obcas treba asi spraviť kompromis pre kľud v rodine, pretože by určite nebolo správne, aby rodičia boli úplne mimo diania. Nám našťastie moc do organizácie nezasahujú, hlavne preto, že svadbu máme z BA a rodičia bývajú 140 km odtiaľto. Ale zákusky nechávam vyslovene na mamu a budúca svokra nezasahuje vôbec:-) K tomu opáleniu, ja mám momentálne skôr opačný problém. Vrátila som sa z dovolenky z Karibiku a už sa aj šúpem všade kde sa len dá. Môžem len dúfať, že do polovice apríla budem síce bledšia, ale aspoň bez šupín:-) So solárkom pravdupovediac skúsenosti nemám, ale niekedy je menej viac.
Odpovedať
no, to hej, ale ja som dost bleda, tak by som s tymi satami priam splyvala....
Odpovedať
Ahoj babulky, práve som dočítala aké máte bobo s rodinou :-| S našimi sme si to vyjasnili asi pred polrokom, dohodli sme sa, že keďže platia svadbu, postarajú a o to, čo podľa nich "musí byť, lebo by sa ľuďom nemohli na oči ukázať", tak isto o výslužky a podobné hlúposti, s ktorými ja nesúhlasím a ja teraz prechádzam takou zvlášnou pokojnou fázou... S rodinou môjho drahého som sa už vynervila, veci sú ako sú a ja to už nezmením, ale zase musím povedať, že sú v poslednej dobe aj oni zlatí (odkedy vedia, že budeme mať mimčo, tak sa starajú ;-) ). Čo sa týka solárka, ja som skúsila a už tam nevleziem, lebo som sa cítila ako v rakve a navyše sa mi vyhodili na dekolte malé červené vyrážky.. Redšej to budem riešiť samoopaľovacím krémom. Minule som si kúpila v Yves Rocher krém s trblietkami, ktorý sa dá použiť aj na tvár aj na telo, tak sa už teším...
Odpovedať
Profilova fotka
Solarko ani pre mna nie je idelane...sice som chodila do toho stojateho...ale mam bledu pokozku a chodila som tam ako na klavir a nic moc:( Tiez to budem riesit samoopalovakom... Minuly rok som si kupila Johnson...ale na ten nemam velmi dobre spomienky...po par dnoch mi zacal strasne smrdiet...cele telo mi smrdelo, tak som s tym prestala. Viacere kamosky mali rovnaky problem... Ale inak nemal chybu, velmi dobre sa rozotieral a vobec som nemala flaky a uz po dvoch dnoch som bola krasne sneda... Kamoska mi spominala ze uz objavila nejaku inu znacku, po ktorom ten zapach nebol, ale zabudla som ako sa vola...musim sa jej spytat...
Odpovedať
Ahojte baby, no pozorujem ze nie som jedina, ktorej do toho "kecaju" aj ini. No my ideme tiez pozyvat cez Velku Noc, pricom mi to bolo oznamené pri prichode k nastavajucim svokrovcom. Ostali sme prekvapeni, ze uz aj toto je zariadene, ale aspon ze sa dostanem na Velku Noc aj domov za nasimi :-) nad samoopalovanim som tiez rozmyslala, len neviem ako to postihat ..
Odpovedať
no, samoopalovaci krem pre mna nie je extra prakticky, pretoze sa clovek nemoze poriadne umyt, o sprche ani nehovoriac a tiez risk fleky.... Mam v podstate holy chrbat, ruky tiez, tak by som toho potrebovala dost. Navyse, nechcem, aby bolo na satach vidiet stopy po kreme. Kazdej vyhovuje nieco ine.
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka: ahoj, ja som bola v solarku uz 3-krat, zacala som uzivat Norma Pharma - Biokaroten do solarka, a idem si dat 2 tyzdnovu kuru kazdy druhy den, chodim na vertikalne a zacala som pri 5min. a postupne po minute to dviham. Samoopalovacie kremy nechcem nemam s nimi dobre skusenosti ostavali mi po nich flaky a nastriekanie bronzu ma tiez nelaka, bojim sa ze ak sa na svadbe spotim budem mat vsade flaky. Takze zatial to riesim solarkom a ked to nezaberie, necham to tak:)
Odpovedať
baby, a vy sa s milým na svadbu tešíte?
Odpovedať
dupinka, vyzera to tak ze sa tesime, len pre tie stresy so stahovanim a obhajobou to nie je este viditelne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som sa uz objednala do solarka - kamoska ma totiz solarko uz asi 10 rokov, takze sa nu uplne spolieham... kremy nechcem ani ja, raz som ho pouzivala, a spravili sa mi flaky... a na svatbu sa strasneeee tesiiimeeee... aj moj drahy, aj ked vzdy vyhalsoval, ze on sa zenit nebude... x-)
Odpovedať
aj my sa tešíme, len teraz je kopa iných starostí, ktoré akosi neumožňujú plne sa venovať posledným prípravám na svadbu a vychutnávať si to tak, ako by sme si to predstavovali. Preto somsa pýtala, či to náhodou nie je len môj taký pocit.
Odpovedať
tak tak, keby neboli ine starosti tak sa clovek tesi viac:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ten môj bol prvé mesiace taký niaký "spátky" až som mala chvílami pocit, že to ani nechce. Ale teraz prejavuje väčšiu nedočkavosť ako ja,na moje velmi milé prekvapenie. Dnes mi ráno volal, že presne o mesiac je zas trinásteho a tak. proste také nečakané reakcie, že by som to na neho ani nepovedala. a inak dnes som sa dohodla na pondelok na predkrútku na DVD :-)
Odpovedať
mzuzka - koho mas za kameramana? my mame Janka Viciana? poznas?
Odpovedať
Profilova fotka
áno,aj ja ho mám,ako náhradného za toho pôvodného,akurát dnes tu bol :-D
Odpovedať
no som zvedava, co budes pisat. :-) Sestra mala toho Majera, ale svagrovi dal meno jeho brata tak to tam maju domotane.
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj to som nechcela vniesť nezhody v rodine až tak. akosi som sa rozpísala. solárko - ja som tam bola asi 5 krát a nič. takže vyhodené peniaze. tiež som mala dove samoopaľovací a super to vydržalo. takže kvôli svadbe sa pár krát natriem a bude to. tešíme sa a zo dňa na deň viac. keďže pred tým idema na svadobnú cestu zatiaľ sa tešíme viac na ňu. môj priateľ sa začal hrozne tešiť keď si kúpil oblek. a odvtedy o svadbe aj hovorí a moc mi pomáha. proste asi už usúdil že je čas začať vybavovať. takže sa teším aj ja a hlavne sa teším že sa tešia ostatní. moji starí rodičia už o ničom inom nehovoria, naši už z toho majú až záchvaty smiechu ako sa tešia. babky majú nové šaty (a 2 náhradné) a tak. takže sa teším aj ja. robíte si spoločný album fotiek z detstva. u nás je to taký zvyk, tkaže ja som včera kúpila mini štipce a budem mať fotky rozvešané na šnúre. on malý ja malá a potom spoločné detstvo a spoločné prežité roky. škoda že on má len 2 fotky z detstva, ale nevadí ja zvyšok dobehnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, tak opat mame krasny dbicek, slniecko svieti, je teplucko... a svadba sa bliiizzzzziiiiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my na sv.DVD nebudeme mať fotky ani z detstva ani žiadne z čias pred tým než sme sa poznali. najskôr to začne záberom na miesto kde sme sa spoznali, potom niaká minutka ako sme sa stretli a tak, proste z toho zoznámenie. potom pôjdeme do takého baru, kde sme sa znovu stretli, a na miesto kde sme sa prvý raz pobozkali. potom pôjdu fotky už z nášho chodenia, a spoločných zážitkov a potom zase natočená časť ako ma požiadal o ruku. potom fotky z príprav, výroba oznamka, pierka,skúšanie rôznych šiat a pod. a potom sa už začne točiť vo svadobný deň. proste mala som pocit, že to DVD má mapovať náš SPOLOčNý život. Síce kameraman hovoril, že to ešte takoto nerobil, ale že sa mu to pozdáva ako dobrý nápad. Veď úvod s fotkami z detstva a tak máme na stužkových, alebo na promočných DVD čkach, tak chcem aby to naše svadobné začínalo ako LEN NAŠE.
Odpovedať
no mzuzka to je dobry napad, my sme teraz boli robit nejake spoločne foto na hrad a tak, lebo poriadne nemame spoločných fotiek.tie fotky svadobnych siat tie by boli tiez celkom dobre, no som zvedava aku mame predstavu, este sme sa o tom nebavili, mame cas :-) zajtra ma tie obhajoby tak sa teraz sustredime len a len na to, aby to dobre dopadlo. držte palce :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme chvalabohu tých fotiek dosť. Dokonca som ich rozdelila do takých blokov. VOLNé CHVíLE- tam máme z opekačiek, z bicyklovania, z rôznych hradov a tak ZA ODDYCHOM- to sú fotky z dovoleniek ZA ZáBAVOU - tam sme na všetkých v spoločenskom, z plesov a svadieb a na koniec LúBIME SA VžDY A VšADE - tam máme asi zo desať takých bozkávacích z rôznych miest :-) ja som mu včera dala DVD z kamarátavej svadby a povedala som mu že niako takto spracovať a DVD z bráchovej svadby že ak to bude niako takto, tak ho "zabijem" :-D
Odpovedať
No to si dobre spravila. Ja by som tiez mala dat to sestrine, ze nech da pozor na mena. Sice Mino nema surodencov, ale mozu ho ozenit za moje sestry :-D vsak musime aj mi nieco vydolovat :-) ja sa bojim aj na svadobne fotky, ved to bude des a hroza, ked je jeden na nich dobry tak ten druhy vyzera priserne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my fotografa nemáme.v rodine máme dosť digitálnych foťákov ,takže bol by v tom čert aby sa nenašlo pár skvelých záberov a na počítači si ich potom upravím aj sama. veď bude DVD a to nie je lacná záležitosť. a keď som to prerátala, tak ma vynde lacnejšie, keď so všetkých foťákov posťahujem fotky a každému dám CD so všetkými foto + DVD a nech si už každý dá spraviť fotky aké uzná za vhodné a kolko uzná za vhodné.
Odpovedať
my fotografa máme, zároveň aj kameraman, no a rodinné foťáky budú určite
Odpovedať
no my mame urceneho fotografa z hosti, kedze ho to bavi a sam sa nam ponukol, ze by mu to nevadilo. Chceme ist do Bojnic nieco pofotit, tak len dufam, ze bude pekne pocasicko :-)
Odpovedať
ahojte :-D dzupinka drzim palce na zajtra my mame len fotografa, dvd nechceme... u nas to nikto nepozera.
Odpovedať
ahojte, my máme kameru aj foto. Mne záležalo na pekných fotkách, priateľ chce zasa dvd, takže máme oboje.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame tiez len fotografa, bude nas fotit od rana az do noci ... dvd sme ani jeden nechceli, nepozerali by sme to, sme obidvaja zblazneni do fotiek... mame tolko albumov, ze uz ich ani nemam kam davat :-)
Odpovedať
marcelinka dakujeme :-) idem ho tam podporit, len keby mi nebolo tak špatne :-( asi na mna lezie chrípka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?