Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak už som hodila do albumu fotočku zo skúšky šiat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - tie saty su uuuuzasne. nemam slov... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky, dnes som cez net uhrádzala perličkové reťaze do vlasov a náhrdelník,náramok... už nech je ten apríl :-D Drahý a kamošky ma odhovárajú od toho môjho piatku 13teho a chcú ma prelomiť na január :-S Ale ja sa nedám, aj keď sa tiež neviem dočkať. Okrem oznámení už vlastne všetko podstatné máme.
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - pre mna je trinasteho krasny datum - 13.4.2002 sme s mojim drahym pochopili, ze k sebe citime nieco viac ako len priatelstvo a o styri roky neskor 13.4.2006 ma poziadal o ruku. Ja si proste na 13-ku nedam dopustit dokonca ani vtedy ked 13-teho pripada na piatok (a okrem toho na taketo povery ja neverim) :-D My sme povodne chceli aj svdabu 13.4., ale nakoniec sme si povedali, ze svadbu urobime do roka a do dna :-) ...a april je podla mna krasny mesiac na svadbu... ach ked tak citam, ako mate uz vsetko podstatne zabezpecene tak ma chyta stres - my stojime na mrtvom bode - este stale cakame, ci mozeme mat v kaplnke svadbu v termine mimo sezony, alebo ci budeme nuteni termin kvoli kaplnke posunut... sme si to pekne skomplikovali a zbrzdili :-|
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, ešte nemáš nárok na stres, ten si nechaj na marec, keď sa začne rúcať, to čo je vybnavené , odhlási sa fotograf, DJ si zlomý ruky a tak .... :-D len žartujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa dufam nestane :-( radsej si ten stres odbijem teraz, aby som to mohla postupne rozdychat do toho aprila :-)
Odpovedať
ahojte baby hviezdička nie si sama čo chyta stresy keď číta čo už majú baby pozariadovane a vydavajú sa v tenistý termín ako ja. Ja som si včeraakurátnekupila svoje topánočky ktoré sami veľmi páčili a to je všetko čo zatiaľ mám, ale ja si myslím že do apríla si to všetko stíhneme vybaviť neboj nič času ešte dosť. A držím ti palce s tou kaplnkou nech nemusíte posúvať termín a patríš medzi nás aprílove. A ty mzuzka tie šaty sú úžasné a veľmi ti pristanú si v nich super.Tak zatiaľ sa majte
Odpovedať
Profilova fotka
takže dnes mám prvý stressss za sebou aj ja. konečne som sa dotala do Bojníc, tak som išla na matriku zajednať a potvrdiť termín sobáša na Bojnickom zámku. A tam mi "milá" a "ochotná" pani povedala, že v piatok sobáše nerobia, len v sobotu a hneď mi začala ponúkať termíny v sobotu. S úsmevom na tvári som jej zopakovala, že ja chcem mať svadbu v piatok. Ona mi nato povedala, že sa musím prispôsobiť. Pozerám na ňu nechápavo, prečo sa mám ja prispôsobovať, veď svadba v piatok nie je nič neobvyklé, ja si za to zaplatím a predsa ja sa chcem rozhodnúť, kedy budem mať svadbu. Ale že oni to majú dané a v piatok nesobášia. Tak som ju požiadala, nech ma odkáže na toho, kým to majú dané a ja si dám oficiálnu písomnú žiadosť na zosobášenie v piatok 13 apríla, lebo je to pre mňa dôležité. Vraj môžem ju dať jej!! Už som čítala komentár na "ochotu" a sobáše na "bežiacom páse", ale kým som sa nedostala do vývrtky ja , tak som to brala s nadhľadom. Teraz neviem, kde máme urobiť sobáš. Bohovské a vraj všetko robím skoro ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite reakcie vo svadobnom albume "tulinek" a "angel27" 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, musím sa Vám posťažovať. Som tak naštvaná na svoje okolie. Namiesto toho aby sa všetci tešili z našej svadby tak z každej strany počúvam, že načo tak skoro som začala, že je to zbytočné, môjho nastavajúceho sestra sa ohromne zabáva na tom, keď poviem že som si niečo vybavila, normálne ma vysmeje. a nikto mi ešte nepovedal, že sa teší so mnou a už vôbec nie, aby by mi niekto pomohol s vybavovaním. úplne ma štvú a strašne mi to uberá z nálady, už ma to pomaly aj prestáva baviť :o(
Odpovedať
Profilova fotka
ksb: tak vobec si ich nevsimaj, ich reakcie ignoruj, ver tomu ze potom budes mat ovela menej stresov a kludne sa tes zo vsetkeho co sa ti podari vybavit. My to mame v aprili a vybavovat sme zacali uz v july, tiez na mna kazdy pozeral divne ked som to niekomu povedala, ale zvykli si, vysvetlila som im ako to je v Kosiciach a potom uz boli ticho. Takze vela nervov a ked sa budes chciet podelit o radost alebo vyrozpravat, tak hod to sem na forum, tu sme vsetky na jednej lodi a kazdy ta pochopi. Super ze taka stranka existuje. Tak vela stastia. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za povzbudenie, no veď snáď postupom času to prejde aj ni nich. :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
"mojich vysmievačov" to prešlo, keď som im pred mesiacom povedala, že na náš termín je už obsadená reštaurácia, v ktorej sme pôvodne plánovali veselicu. Segra mi nechcela veriť, tak som zdvihla telefón, podala jej ho a kázala nech si skúsi zajednať svadbu na náš termín. Ona to potom rozchýrila neveriac vlastným ušiam po rodine a odvtedy sa ma každý pýta, čo nové, čo už máš atak. A presne, čaká nás dosť stresov s tým (nechcem strašiť :-S ), čo padne už vybavené, nie ešte aby sme sa stresovali s tým čo ešte nie je ;-) Bude to tak ako si vysnívame a bude to super ! :-D
Odpovedať
Ahojte dievcence, tak po dlhsej odmlke som spat. Najnovsie ma trapia postavicky na tortu: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Neviete kde ich zozeniem? D_anjel_a ako pokracuju pripravy? Saty si uz bola obzerat?
Odpovedať
ahojte baby ja mam ten istý problém že keď niekomu poviem že by som si niečo už mala začať vybavovať každy sa začne divne pozerať a pytať že načo a že stresujem že do apríla je času dosť. Eštemi povedia ženemam byť až tak posadnuta svojou svadbou a popri tom sa smejú.Ale to neni posadnutosť ja bysom len všetko chcela mať v poriadku a aby ten deň prešiel hladko a vryl sa mi na celý život do pameti je to veľmi doležitý deň v našom živote a tak saktomu terbastaviať
Odpovedať
Profilova fotka
No teraz Vám niečo poviem, moja suseda sa dnes vydáva a svadbu majú v Brezne a o 10:30 ešte si len svadobné šaty dávala do auta (aby som to upresnila v Bratisleve - Devinska Nová ves), sobáš majú o piatej, nebola upravená, ani nič, vyzerala akoby išla do obchodu. Asi pred mesiacom sa rozhodli že sa vezmu - takže prípravy trvali mesiac - ak nejaké vôbec boli - je to strašne vidieť na svadobnom oznámení, že to bolo zbuchané za mesiac. tak k tákemu to niečo by som sa nechcela dopracovať a ja si myslím že pol roka dopredu vybavovať svadbu nie je až tak skoro aj ked sa mi všetci smejú
Odpovedať
fiha, to chce riadnu guraz, asi sa bude upravovat za jazdy... :-D :-D pich spiralou do oka :-D ale nie, nechcem byt blba. kbs neboj, najlepsie zadostucinenie pre teba bude, ked ti vsetci povedia, ze na takej fantastickej svadbe, aku si mala ty, este v zivote neboli! tiez netvrdim, ze vsetko musi sadnut na milimeter a sekundu presne /aj tak to tak nebude/ ale pripravy musia byt nech sa vsetci smeju, sak ich ten smiech prejde.. aspon vidia, ze mas super vztah a svoj den D beries ako dolezity den zivota, tak preco sa nan nepripravit?? 8-) vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
:o)
Odpovedať
Profilova fotka
veď sa vydávame preto že chceme, nie lebo musíme. Tak si vychutnávajme tie čakačky a tešenie čo sa dá. Iný majú pred "zbúchanou" svadbou len stres a zhon a my to nádherné čaro ;-) predstav si, že za mesiac vymetieš všetky obchody, spíšeš zoznam, zoženieš to a ono a v deň svadby padneš unavená ako traky, ráno vstaneš a povieš konečne je to za nami :-| Blbá predstava, takto sa tešíme a tešíme a to zadosťučinenie ako píše bellablonde že každý bude hovoriť aká super svadba a dlho sa onej bude rozprávať............ ach, už sa teším :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ach, keby to len tak boloako povedala mzuzka, napríklad mojho milého teta mi povedala, že čo sa stresuješ tak dlho dopredu, pripravuješ to pol roka dopredu a aj tak to dopadne na nič, lebo to bude až prešpekulované - takže také povzbudenie. Ale čo - dnes som si dohodla stretnutie s DJ. Kašlem na nich.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky aprilovky, tak ja sa opat hlasim po predlzenom vikende - baby hlavy hore. Ja som mala este minuly tyzden take pocity - vsetci sa ma pytali, preco uz teraz chcem zacat vybavovat, ved casu je az-az a cez vikend ma moj drahy prekvapil, ked sam od seba navrhol aby sme si isli pozriet priestory na svadobnu hostinu, skoro som odpadla. a potom nastal dalsi sok, ked sme sa skoro celu cestu do BA rozpravali, co by ako malo vyzerat :-) vyzera to tak, ze sa rozhodol konecne zapojit :-D Takze si len pekne vsetko planujme tak ako doteraz. Ved to ma byt nas velky den, tak nech ho mame podla nasich predstav! ;-) A este sa vam chcem pochvalit, ze uz mame isty termin svadby - 14.4.2007 (dnes nam volali z hradu, ze svadbu mozeme mat v kaplnke aj mimo hradnej sezony, tak sme sa potesili.
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujeeeem ;-) to bola asi dobrá konštalácia hviezd, pretože i môj !ženích" mi v sobotu hovorí "no kde budeme mať tú svadbu, mali by sme sa čo najskôr rozhodnúť a zajednať, lebo nakoniec nebudemem mať kde to spáchať" Ja som skoro oči vyočila (v sťažnosti vyššie som sa posťažovla ako nás na Bojnickom zámku odmietli zosobášiť ]-( )
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa k Vám hlásim. Predbežný termín svadby sme dali na 14.4.2007, ale keďže všetci máte super skúsenosti s úradníkmi (čkami) tak to budem považovať za predbežný. PLánujeme svadbu v BA, ale ešte to nie je isté. Na Vaše reakcie ohľadom toho že vraj šílíme chcem povedať len toľko - jedna strana mojej rodiny si myslí že je to moc skoro a druhá (mama, ségra - no proste tí ktorí mi s tým aj budú pomáhať a nie len buzerovať) tvrdia že sme sa do toho mali už dávno pustiť - vraj nech to celé nie je stresové. I keď si myslím že to nikdy nebude bez nejakej chybičky, tým najhorsím môžeme zabrániť. A potom - to najkrajšie je tá príprava - svadobný deň ubehne strašne rýchlo na to aby som si to 100% vychutnala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kristin, tak to ti fakt závidím ža máš niekoho kto ti s tým bude pomáhať a hlavne ti stále nevypráva že načo už teraz. Ja som na to všetko v podstate sama, čo si nenaplánujem a nevybavím, tak nemám. Sálu, kostol, výzdobu, DJ a aj šaty som si už vybavila, teraz sa hrám s gorálkami a robím si náhrdelník. Takže pomaličky sa chystám. Moja mamina nebýva so smou, takže tá tiež dotoho moc nevidí. No ale keď nad tým tak premýšlam, možno je to aj dobre, že sa nikto do toho neangažuje, lebo potom by bola svadba úpne iná ako si predstavujem a ja by som tam bola len ozdoba v bielom, treba to brať asi z tejto stránky.
Odpovedať
Profilova fotka
Moja mama tiež nebýva so mnou a ségra býva mimo SR, ale cez e-maily a tak si vždy pokecáme. Kopec vecí mi schvália, alebo povedia že ešte toto. Je to super. Určite si daj niekým poradiť. Samo že má byť po Tvojom, ale ešte som nič nevybavila a mama mi už aj tak moc pomohla. Ale zase veď toto fórum je tu od toho :-D, nie? Ja si zatiaľ všetko píšem. Kombinujem a maľujem v rôznych farbách. A priateľ pomáha?
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - nerozumiem, preco maju na Bojnickom zamku problem so sobasom v piatok. ved v dnesnej dobe je to uplne normalne, ze svadby byvaju aj v piatok. Bojnicky zamok je teda uz passe? Budem drzat palce, aby ste nieco vymysleli, mozno aj lepsie ;-) kristin - vitaj medzi aprilovkami :-) Mne tiez pomaha mamina, ale skor v tom zmysle, ze si ma vypocuje, zaspomina ako to bolo pred 28 rokmi ked sa ona vydavala a vzdy po nasich rozhovoroch sa citim o cosi lepsie, lebo viem, ze keby bolo treba s niecim pomoct, mam sa na koho obratit. zatial sa ale sanzim vsetko obehavat sama, rodicia sa akurat s nami dohodli, ze jedlo a pitie budu platit oni. samozrejme ze doma vsetko s nasimi konzultujem :-) sestra mi pomaha pri vybere siat - lepsieho kritika nepoznam - ona je ten typ, ktory na rovinu povie "vies co, vyzeras v tom hrozne" :-D no a co sa tyka mojho draheho, ako som uz vyssie spominala, priatel sa prave tento vikend aktivne zapojil a dufam, ze mu to zostane az do svadby ;-) Myslim, ze ten den ma patrit nam dvom, takze je dolezite, aby sme si ho pripravili podla nasich predstav, takze jeho nazor ma dost zaujima (aj preto, lebo je vystudovany dizajner a vela veci vnima trochu inak ako ja - je to jeho "profesionalna deformacia" :-) ale vela krat musim uznat, ze ma aj pravdu)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, musím sa pochváliť, včera som konečne zohnala knihu naša svadba :-) ksb , zdá sa mi že to veľmi prežívaš! pusti si do mysle a do srdiečka len to cez uši, čo ti vravia pekné a prajné , na ostatné použi druhé ucho a šup s tým VON my sa tešíme s tebou a vybavovať teraz aprílovú svadbu, je ten najsprávnejší čas . No nemám pravdu aprílovky ? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - mas pravadu, vobec to nie je prehnane zacat s planovanim uz teraz. ;-) musim uznat, ze toto forum je vyborny napad - velmi to pomaha, ked mozem s vami takto podebatit, vy ma povzbudite, ja povzbudim vas :-) konecne sa mi trosku zlepsuje nalada... my totizto okrem pripravy svadby zhaname aj byt, co je v Ba dost vycerpavajuca zalezitost, vcera ma tak znechutil jedne chlapik z realitky, ze som mala cely den nanic :-( esteze sa aspon z tej svadby vytesujem, dufam, ze mi to vydrzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keď ti to nevydrží a prestaneš sa vytešovať zo svadby, tak na to jednoducho upozorníme admina dáme ťa zrušiť a hotovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si budem davat pozor aby mi ta nalada vydrzala co najdlhsie :-D a ked bude treba tak sa postazujem vam a vy ma urcite povzbudite ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?