Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d u nás to neříká muž, u nás si to pořád drmolím já... jenže... pak zjistím, že ještě to a ono by se mělo a už mi to tak nepřijde... :-D jsem zvědavá, co budeš mít nakonec za šatky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d tak zálohu v MS prodáš, tady jsou mS dost populární, ale je to hloupé, že si každá chce připadat jako princezna a paní v MS se chovají tak, že člověka dokonale znechutí. naštěstí jsem tuhle zkušenost v MS a pak v květinářství měla jako jediné 2 špatné zkušenosit, co zatím byly. Snad to tak zůstane:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No jenze to je na tom se domluvit v MS a tam oni nekomunikuji skoro vis :) @marefa jedno je jasny pod prsama uz bydou jen volny, nechci se mackat
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d a voláš nebo píšeš? jestli nefubgujou ani na telefonu, tak to už je vážně tragédie ale:(
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Pisu nestiham z prace volat a kdyz tak to nevezmou a zpet nevolaji :( Psala jsem, ze chci zkousku jeste v srpnu, abych proste pripadne vybrala alternativu, mpani mi odepsala, ze podle ni bude zkouska nejlepsi 19. zari??? No a kdyby mi nebyli tak pak mam jako 10 dni na sehnani jinych? Na to jim pecu.
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d to jsou dámy docela vtipné... chjo, to je fakt hrozný, když to člověku takhle zkazí servis... řitom, kdyby měly pořádnou obsluhu, je to o něčem kapku jiném. mě trohchu vadilo i to, že ta paní se nebyla schopná pořádně dorozumět česky:(
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Tak kdyz jsem byla tam tak byli moc ochotne, ale ja si ty saty mela i nechavat a nevim co maji za problem komunikovat s clovekem, ktery si od nich kupuje za 16 tisic saty, radsi usetrime na kocarek :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d no právě, ceny tam nemají zrovna nejnižší (nakonec jsem našla šaty za 11 tis jinde) a tak by se myslím měly sakra otáčet. navíc myslím, že pracovat v půjčovně svatebních šatů je velmi hezká práce, takže by to mohly dělat kapku s nadšením :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Ale jak rikam, tam to nebylo spatne, ale komunikace jakmile nejsi tam je desna
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d leda tam zajít a donutit je, aby ti nabídly jiné :-D
Odpovedať
to ako fakt? :-o to vedieť skôr...
Odpovedať
ehm, to bola reakcia na @dadikadodik, ohľadom ceny za šitie šiat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zabka88 :-) no ona je fakt dobra, sije aj zlozite roby spolocenske, vykamienkovane, rucne prisiva tie kamienky a pyta si taketo smiesne sumy, proste anjel :D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Jo to tak site me vyjdou tak na 4000 a na tehu v MS nemaji krom jednech snad, takze 15 za ne fakt off :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d to člověk oželí i tu propadlou zálohu co?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina to klidne, ja se ted nenecham vystresovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d však jo, hlavně když jsi spokojená :-) já bych se těhotná moc vdávat nechtěla, navíc bych taky měnila v tom případě šaty, ale je to hezké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Neni duvod proc se nevdavat tehotna, hlavne chcechno je zarizeny od unora oznameny, takze nemam v planu to prekladat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d No já bych asi nezvládla být v klidu a ceslou svatbu střízlivá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina My o svatbu stejne nechteli pit, takze to nic nemeni a tu jednu sklenicku co bych si dala si muzu dat stejne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d No já se taky nechci nějak opíjet, ale pár skleniček si ráda dám :-)
Odpovedať
s přítelem řešíme jak se vyhnout těm všem panákům a zůstat v pohodě.
Odpovedať
@evisek88, ak na niečo prídete, podeľte sa, tiež to s nastávajúcim riešime :-) mne normálne stačí pohárik-dve, a už mám náladu, viac by mohlo dopadnúť zle ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Tak záleží, jestli se jim chcete vyhnout úplně, nebo je jen minimalizovat. Já jsem to vyřešila tak, že jsem vždycky svolala všechny ženské najednou, že jdeme na panáka. Nebo když řekl někdo mě, tak jsem často přizvala další. Nebo jsem si řekla, že chci polovičního. A hlavně jsem si hned na začátku rozmyslela, co budu pít a nic dalšího jsem do toho nemíchala.
Odpovedať
@pet23 no u nás bude 75 lidí, tak mám strach, že bude chtít pořád někdo na panáka.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Tak prostě občas odmítneš, řekneš, že později, občas si dáš. Ale jak jsem psala, když už půjdeš, snaž se, aby s tebou šlo co nejvíc lidí najednou, jinak se ti může stát, že jen co dopiješ, tak tě budou lákat další. Hlavně hodně jez, hodně tancuj, to dělá taky hodně.
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Jj, presne to myslim, pak chytnes chut a je to v pytli :)
Odpovedať
@pet23, veľa jesť vyzerá ako dobrá rada, bojím že budem mať žalúdok stiahnutý do veľkosti orecha z toho napätia.. :-| to mnou potom zamáha aj pohárik tvrdého, asi to radšej stavím na víno -- to sa dá pochlipkávať dlho..@cacenka_d - chápeme sa ;-)
Odpovedať
no jsem zvědavá, se zvládáním pití nemám problém, ale spíš abych se byla schopná najís...od rána to budou asi nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
mp já bych ráda zůstala jen u vína a panákům se vyjnula úplně :-) a s jídlem to bude taky dobrý, myslím, že mi šaty toho moc pozřít nedovolí:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?