Termín svadby 17.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, ktoré sa nimi stanú 17. sept. 2011... podelme sa spolu o nápady :-)
Odpovedať
@vcielkamaja no, ja som sice nocne mory nemalavala, mna chytila panika v pondelok pred svadbou, ked som ochorela a vyhadzala sa z ATB 8-( 8-( ale nastastie, boli to len 3dnove ATB, takze v piatok uz na mne nic nebolo vidiet..ale bolo to strasne.. bala som sa, ze budem skareda vyhadzana nevesta :-N :-N :-S :-S a to ja pritom nemavam pupaky, to ma na tom najviac stvalo ]-( :-N ;-) ale moja super vizazistka zakryla aj tie mininedokonalosti,ktore som ja videla :-D :-D ;-) na matrike sme boli tusim v juni, len ti daju papier, lebo jul-august sme chodili na pripravy ;-) :-) to ti knaz potom vyplni a odosle na matriku ;-) este sa vas na matrike spytaju a daju vam aj papierik, ci chcete byt po svadbe zverejneni v nitrianskych novinach ;-) :-) a v mesacniku Nitra.. ;-) inak nase pripravy boli super, bolo nas tam asi 5parov, sami mladi, super fararko (ja som si ho vybrala aj ako oddavajuceho x-) ) a boli sme aj na jednej prednaske s gynekologickou.. ta nam vyse hodinky rozpravala o prirodzenych metodach antikoncepcie a pod. ;-) :-) ale dnes sa o tom vsetkom docitas na nete ;-) inak ked tak rozmyslam, ja som mala stres aj pri vybere siat :-D lebo som pochodila 4salony /co som spravila uplnu blbost :-N :-N / a potom som si nevedela vybrat :-D ;-) v kazdom salone sa mi nejake pacili.. x-) potom som vylucovala, ze vylucim podla ceny.. ale potom som sa sama zamyslela a nakoniec vyhrali tie najdrahsie, ale aj najkrajsie a co mi aj naj. sedeli.. na skuske bola so mnou mamina a ta sa pri pohlade na mna rozplakala, tak som si bola ista, ze som si dobre vybrala.. :-N x-) x-) a vsetci, este aj chlapi, ktori nezvyknu.... mi saty chvalili... ;-) x-) a ja som salonu Diamond vdacna za vela.. nemal ma kto obliect, kedze mamina mala nieco s ramenom a kocky zo salonu ma ochotne v den D obliekli.. ale citala som, ze ty mas satky z Anna Garden x-) aj mne sa tam jedny pacili x-) a este mi tam robi aj kamoska, taka chuda blondinka ;-) ale proste tie z Diamondu boli No.1. snehobiele, pekne mi tvarovali postavu ;-) :-) a odkedy som si vybrala moje Ashley, odvtedy som saty uz neriesila :-) :-) :-) a mala rada, nezabudni si -ak budete spat v restike-zobrat nieco na prezlecenie, lebo ja som isla domov v teplakoch a doma na nas cakala svadobani - mali sme este v nedelu gulas party u draheho na dvore a ja v teplakoch :-D :-D ;-) ale aj tak som vacsinu nedele stravila v posteli, lebo som nemala vobec hlas :-N :-| a jedny popolnocky sa mi v AG veeeeelmi pacili, ale odradila ma ta cena :-| :-| to, ze som dala vela za svadobne-to mi nevadilo, lebo som ich mala na sebe od 10tej do 01hod. ;-) ale popolnocky som mala na sebe par hodin, tak sa mi to zdalo vela.. objednala som si z netu za smiesnu cenu/ale ked som niekomu povedala kolko stali, neverili a pozerali na mna s otvorenymi ocami :-D / ale maximalne zaziarili a ked som ich chcela predat, hned sa ohlasilo 30zaujemkyn ;-) :-) rucne malovany saten, moje tety hykali ked ma zbadali :-D :-D ;-) a viem, ze niektore kocky sa neprezliekaju, ale ja som po tolkych hodinach bola rada, ze sa uvolnim.. aj ked mi za svadobnymi bolo smutno.. :-( :-(
Odpovedať
@vcielkamaja co ma v septembri troska trapilo, bolo pocasie, cely september prsalo 8-( 8-( a ja som si september prave preto vybrala, lebo dva roky predtym bol sepetmber najkrajsi a najslnecnejsi mesiac.. :-| 8-) este v piatok, ked sme nosili veci do restiky, strasne prsalo, mala som jesennu vestu a tocili sa mi vlasy :-D :-D :-D /ked je vlhko, tocia sa mi vlasy :-D ]-( :-| ;-) / my sme pochodili Tantal v Centre a aj Music Cafe, ci by sme sa tam mohli, ak by prsalo, fotit ;-) to nam Ditka poradila, ze mohli by tam byt pekne fotky.. tak som potom bola spokojnejsia, ale stale to nebolo ono.. ja som sa chcela fotit vonku, v jesennej prirode.. x-) x-) v sobotu som sa zobudila a vychadzalo slniecko... x-) fakt, vymodlene pocasie ma nesklamalo.. a po tyzdnoch dazda vykuklo slniecko 8-) 8-) prave preto som mala od rana usmev na tvari a vsetko som si maximaaaaaaaaaaaaaaalne uzivala. kazdu jednu sekundu.. x-) A, pred rokom mi zacali problemy so zlcnikom, niekedy som mala take bolesti, ze som sa ani postavit nemohla, aj toho som sa troska bala.. :-| :-| ale nakoniec vsetko dopadlo podla nasich snov.. x-) x-) od pocasia, cez sobas, fotenie, zabavu.. este aj vecer prestalo fukat a nase lampiony sa krasne unasali k oblohe x-) aj unos sa vydaril a proste vsetko x-) x-) oplatilo sa tak dlho snivat.. mala som to zladene do posledneho detailu a ludia, detailisti, :-N ma za to chvalili do nebies :-D ;-) kamoskam sa to tak pacilo, ze chcu vela veci z nasej svadby pouzit na vlastnej svadbe :-) :-) :-) mali sme aj tombolu, o d p o r u c a m :-) :-) :-) :-) vsetci sa maximalne bavili :-D ;-) :-) :-) a DJ nam vymyslel mladomanzelsky kviz, bola to srandaaaaaaa.. :-) :-) :-) urcite by som dala nejake taketo aktivity.. my sme mali teda lampiony x-) tomtbolu x-) a kviz x-) treba na svadbe nieco taketo, lebo jest a tancovat sa stale nechce :-D :-D ;-)
Odpovedať
@mariynka ďakujem za cenné rady :-) tiež mám obavy z toho, že sa mi pred svadbou vyhodia vyrážky a pri mojom šťastí aj herpes. Niekedy ani nevie, či sa na svadbu teším. Skôr striehnem, kedy čo "rachne" a kto mi všetku tú parádu pokazí...Čo sa šiat týka, mala som v pláne obehať všetky salony v NR a ešte ísť aj do Šale a Tešedíkova, ale šaty som si vybrala hneď v druhom salone v AG :-D A tam mi pani predavačka (velmi milá ženská) poradila, že keď chcem, aby som sa ešte išla pozrieť aj do iných salonov, ale že z toho nakoniec budem mať v hlave "guláš". V AG som si skúšala iba 2 šiat a tie druhé som si aj vybrala. Ako píšeš...láska na prvý pohľad x-) No a na spoločenské šaty mám akciu, že keď som ich nevesta, tak na spoločenské šaty mám 50% zlavu, aj moja mamka si tam vybrala šaty a tiež s 50% zlavou. Mali sme stretko s našim DJ-om a tam sme prebrali, čo všetko má hrať, aké aktivity si má pripraviť...bude to super, na to sa teším x-) A okrem toho bude hrať aj na harmonike, vyplní "hluché miesta" :-D :-D Po svadbe ostávame v hoteli, máme zadarmo apartmán, tak prečo to nevyužiť :-N A tiež som už premýšlala nad tým, že si musím so sebou vziať niečo slušného na prezlečenie, lebo na druhý deň tiež chystáme ešte obed s rodinou. I keď najradšej by som išla v teplákoch, lebo tento "outfit" mám najradšej :-D Mali ste na svadbe aj ten lupienkový ohnostroj?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, čo vybavujete ohladom matriky?? a kedy? :)
Odpovedať
Ahojte, celkom slusne sa to tu rozbehlo...:D Ja si idem zajtra prvykrat skusat saty....som dost zvedava...lebo som dost vysoka (180cm) a tenka - uvidime ci sa na mna najdu nejake dost dlhe saty...:D Inak z nasich planovanych cca 65 ludi sa stava znova nejakych 100...:( cela rodina sa uplne tesi na nasu svadbu, pretoze uz dlho ani u nas ani v snubencovej rodine nebola ziadna svadba...no neviem....z mojej vysnenej mini svadbicky sa stava riadna svadbisko...:D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby totalna dilema. ako som pisala, mam zarezervovane saty, teda dvojo. doteraz som si bola ista jednymi z nich, ale dnes sa mi snivalo o tych druhych a som tam kde som bola. Budu mi oboje drzat dva tyzdne a potom sa musim rozhodnut, ktore chcem. tu su jedny http://media1.lasposa.webgarden.ro/im... tu druhe http://bios.weddingbee.com/pics/78305... viem, su totalne odlisne, ale aj tak neviem. kamosky, co ma v nich videli su 50:50, ze v oboch som pekna...vcul co teraz snad som sem mohla vlozit tie linky
Odpovedať
@vcielkamaja ohnostroj sme nemali.. nepokladala som to za dolezite ;-) ale najmensie druzicky nas pri gratulaciach ohadzovali lupienkami ruzi x-) ale to nebol moj napad, asi napad ich mamiciek ;-) ked sme sa vratili prezleceni po polnoci, mali sme srdiecko zo sviecok, v ktorom sme tancovali.. x-) aj to odporucam! vsetkym to vyrazilo dych :-N ;-) ja si myslim, ze preto sa vsetkym nasa svadba tak pacila :-N lebo bud su dlho zobrati,alebo to este-mladi-neplanuju a tak nepozeraju na nete, co a ako na svadbe.. ;-) starsi svadobani boli fakt paf zo vsetkych atrakcii na nasej svadbe ;-) :-) viem, ze AG ma taku akciu, tiez mi ju ponukali ;-) a este mas aj 25% pre kamosku,nie :-N ;-) inak moja mami mala odtial zlatu kabelku a ja dazdnik-pozicany ;-) :-)
Odpovedať
@palculienka2011 tie prve su peknucke x-) x-) x-)
Odpovedať
@palculienka2011 osobne sa mi pacia viac tie druhe, su podobne tym mojim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka @vcielkamaja :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a som tam, kde som bola
Odpovedať
@palculienka2011 tak musis losovat :-D :-D
Odpovedať
@palculienka2011 ak mozem hlasovat - mne sa pacia tie prve... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivkapalko dakujem za hlas kludne sa vyjadrujte, urobim si statistiku :-D :-D :-D
Odpovedať
@palculienka2011 mne sa tiez viac pacia tie druhe,ale zase zavisi ako sadnu tebe.. je ine pozerat sa na saty,ktore ma oblecene niekto iny a zase je ine,ked si ich oblecies ty..
Odpovedať
Profilova fotka
@sabrinka26 tak snad sa mi podarilo vytvorit album, kde su oboje na mne. zavoje si nevsimajte, to som si len tak capla na hlavu :-D
Odpovedať
@palculienka2011 po vzhliadnuti tvojich foteciek, hlasujem za tie Enzoani cheyenne.. :-p Krasna nevesticka.... :-)
Odpovedať
@palculienka2011 jednoznacne som za tie druhe, sadnu ti lepsie a si v nich taka vynimocnejsia.. to je moj nazor.. :) vyniknes v nich ovela viac ako v tych prvych..aspon podla mna..takze keby ti mam poradit,tak jednoznacne tie druheeeeee.. ;))) budes nadherna nevesta!
Odpovedať
ahojte nevesticky, ako sa mate? ako pokracujete s pripravami? :-) my nijako, mame prestavku :-D naplno to rozbehnem do Velkej noci...i ked su to uz len detaily :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už mam pomaly všetko...radšej si to urobím v klude a pianko postupne, ako potom chytať nervy, že nestiham, mam svadobne šaty aj popolnočne, topanky, kaderničku, vizažistku, fotografa, kostol, salu, výzdobu, kameramana, živú hudbu, očepčenie, oznamenia, mam vybrate torty aj zakusky aj kvetinovú vyzdobu, ktorú ale budem riešiť až pár dni pred svadbou....už iba obručky, oblek pre draheho, papierovačky a drobotiny ktorými si svadbu urobím do mojej dokonalosti, čo sa mi na prípravach pači najviac, že už žiadne vážne rozhodovanie ale už iba dokupovanie tých krasnych vecičiek.... :-D Teda dufam že mi niečo neuniklo..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte sa idem modlit za krasne počasie, toho sa desim, že bude chladno a pršať...čo ale určite nebude, lebo bude KRASNE a SLNECNO :-D
Odpovedať
Ahojte nevestičky, aj ja mám spoločný dátum a veľmi sa už tešíme :) síce sme v zahraničí, ale prípravy sú v plnom prúde...a aj všetky veci už máme ako sálu, kostol, kameramana, fotografa a dj.. a ostatné sa pomalicky vybavuje, ale jediné čo nemôžem je skúšať šaty :( na to sa teším najviac, už som bola na skúške a všetky sa mi páčili... dúfam, že do svadby prídeme ešte predtým domov...
Odpovedať
ahojte baby..my mame tiez teraz mensiu prestavku a pustime sa do toho znovu az koncom aprila.. postupne si zhaname dalsie drobnosti, lebo uz tie hlavne veci mame.. takze uz sa len motivujem a hladam ;)
Odpovedať
ahojte nevesticky, ako sa mate? ako idu pripravy? u nas sa to pomalicky zacina uz rozbiehat, i ked nam ostava dokupit iba zopar veci, doladit detaily a podobne, ale aj tak sa mi to zda este vela, co treba este zariadit a urobit...no nic, ale ako ukazuje moje mudre odpocitavadlo, do svadby nam ostava 143 dni, takze mile nevesticky, vsetko hravo zvladame, vsak?? ako ste sviatkovali? vyoblievane, vysibane? tento rok naposledy ako slecny... x-) mne Velka noc doslova uletela, hrozne rychlo to prebehlo....a v nedelu tu uz mame maj :-)
Odpovedať
Ahojte baby, my mame tiez svadbu 17. septembra :)
Odpovedať
@martynnka vitaj :-)
Odpovedať
dobre ranecko, chcete pisat o krajsich veciach? budis...vcera mi padol rebrik na hlavu v robote :-D uz som chcela volat kolegyni, aby prisla rychlo do roboty, lebo ja musim ist do nemocnice, lebo mam rozbitu hlavu....ale uf uf, nastastie ziadna rozbita hlava, iba riadne buchnuta hlava :-D nuz co, aj buchnuti musia chodit po svete :-D :-D \ pred takmer 2 mesiacmi bola za mnou v praci byvala spoluziacka zo zakladnej skoly, isla okolo, tak sa zastavila. dnes sa vydava. vravela,ze ked budu mat oznamenia, tak mi jedno donesie...reku ok, tesim sa, aj ti pootm poslem. nuz ale nepslem, lebo nic nedoniesla. dala ho na FB prostrednictvom dalsej spoluziacky, lebo ona nema zalozeny ucet. aj to iba predvecerom....chcela som jej poslat aspon telegram, kedze jej nemozem ist osobne zagratulovat, lebo dnes robim.
Odpovedať
toto som sice chcela napisat inde, ale budis... :-D
Odpovedať
Ahojte, aj my mame 17. 9. 2011 :-) uz aby to bolo
Odpovedať
Ahojte, aj my mame svadbu 17.9. :-) vsak je to pekny datum :-)
Odpovedať
pekny :-) a hlavne aby bol aj slnečný :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?