Termín svadby 17.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, ktoré sa nimi stanú 17. sept. 2011... podelme sa spolu o nápady :-)
Odpovedať
tak mi sme na tom dobre :-D mi budeme všetko vybavovať až keď príde priateľ zo zahraničia, dovtedy som stopnutá
Odpovedať
Profilova fotka
no tak sa nam to blizi,mam ju tiez tento termin,som ok,vsetko nestiham,mam depku,ale len ked sa ma ludia pytaju ci som nervozna,lezu mi s tym na nervy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz mam topanky, gelace si nedavam, hovorim si, ze umele mihalnice stacia, viac umeliny na sebe nechcem :-D a na skusku siat idem s jednou rukou nalakovanou na cyklamenovo, druhu na fialovo a uvidim, co bude lepsie :-D no a dnes sa vyriesila jedna dolezita rodinna zalezitost, takze kamen zo srdca. Uz sa mozem zacat oficialne tesit. Baaaabyyyy, nech je len dobre pocasie, rozumej max.25stupnov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla to najdolezitejsie, uz tri dni si nekusem nechty :-DDDD
Odpovedať
hm, my este nemame ani pozvanky, takze nestresujte :D to ja by som asi mala :D
Odpovedať
ale zato nam dnes prisli obrucky a su super :) dokonca tam je aj spravny datum :D
Odpovedať
@palculienka2011 mne by stacilo aj 20 stupnov :-D ja to budem mat naopak ako ty...gelove nechty a mihalnice natural prirodne original vlastne :-D na ociach ledva znesiem spiralu, nieto este umele mihalnice. mame uz vsetko, akurat cez vikend este 1 pozvanku zaniest trocha dalej. uz len vsetko trocha doladit a svadobny den alias "trapas storocia"sa moze zacat :-D
Odpovedať
@vcielkamaja pozvanky sa musia roznasat osobne alebo mozem poslat po rodine?
Odpovedať
@zuzkaamato my to kombinujeme...aj sme roznasali osobne aj sme poslali po rodine :-D je to len na vas. my sme snubencovu stranu vyriesili tak, ze sme hostom rozdali pozvanky na jednej rodinnej oslave, kedze sa tam vacsina z nich zisla. malo by sa osobne, ale podla mna je to len na vas. nam to casovo nevychadzalo, aby sme ich roznasali osobne kade tade
Odpovedať
my to chceme poslat po priatelovej rodine (kedze ich bude viac ako nasich). kolegom a nasim to odovzdame osobne. urcite by to vyzeralo lepsie rozniest osobne, ale na to uz v dnesnej dobe asi nema nikto cas... ach, uz to chcem mat z krku :-D
Odpovedať
@zuzkaamato ja uz chcem mat po svadbe :-p
Odpovedať
@vcielkamaja uz chcem nosit prstienok a zacat pracovat na rodine :) to bude parada... ale to uz ubehne rychlo.. ved uz su to len 3 tyzdne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vcielkamaja Ja som si slubila ze tu vetu nikdy nevyslovim :) Zatial sa drzim :-)
Odpovedať
@zuzkaamato ja to pocitam takto: uz len 2 tyzdne v robote a mam dovolenku :-D a potom o tyzden svadba. a potom 3 dni po svade bude zo mna slamena vdova, lebo snubenec odchadza na 3 mesiace na jeden vojensky kurz...je vojak z povolania...to je, vsak??? medove tyzdne jak vysite :-S
Odpovedať
neviem, co je viac stresujuce...ci priprava svadby alebo to, ze mi manzel odide alebo to, ze by sme si aj chceli zalozit rodinku, ale dajako sa nedari :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja presne, neodratavam do 17teho ale do 18teho. najlepsie jak vsetci okolo mna sa naaaramne tesia na svadbu, ze uz aby to bolo, no veru, ked nemusia nic okrem toho aby prisli :-D baby odkial ste brali alkohol a hlavne vino? to jedine dolezite nam este chyba
Odpovedať
@palculienka2011 alkohol sme kupovali v Metre a vino od nasich znamych
Odpovedať
chuudatko :( ale neboj, bude to ok. s rodinou na to treba ist opatrne, netreba sa do toho moc nahlit... lebo potom sa clovek snazi az moc a nepodari sa to...ale nic sa neboj, manzel odide, ale vrati sa a manzelom bude cely zivot, tak si ho este dost uzijes.. :)
Odpovedať
my budeme mat vsetok alkohol iba v restike, nemozeme si brat vlastny.. ale aspon o starost menej. ale objednavali sme vino do vysluzky a ta vinaren sa vola "Vino Chudy". skus to pozriet, ma dobre ceny...
Odpovedať
inac ak ste niektora z BA, kde sa budete fotit, ak bude skaredo? toto ja stale nemam doriesene...
Odpovedať
Profilova fotka
dik baby, pojdeme mrk do metra a kuknem aj to vino. este otazka, kam sa idete fotit Bratislavcanky a aky mate plan B ak bude lejak?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaamato :-D :-D sme na jednej vlne
Odpovedať
takze oddnes to mame za 22 dni x-) x-)
Odpovedať
@palculienka2011 tak toto bola dobra haluz :D no a prisla si na nieco, kam sa ist fotit?
Odpovedať
no, nam dnes konecne prisli oznamenia :-D najvyssi cas, ze? :-D asi by sme ich mali zacat distribuovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaamato nemame este nic konkretne, ale chceme ist niekam na pole-treba najst este nepožaté, alebo luku-v okolo bratislavy, hahaaaa :-D :-D pripadne rusovecky park a potom este asi nejake fotky z historickeho centra, mame to u kapucinov, tak ak stihneme, co nepredpokladam. Kolko si asi davate casu na fotenie, lebo nam to vychadza na max. 2hodky
Odpovedať
@palculienka2011 No nechcem ta sklamat, ale neviem, ci este take pole najdes. Ja byvam v Ivanke a deno denne chodim okolo poli a tie, na ktorych by sa dalo fotit, cize nejake psenicne alebo razne alebo co to bolo, tak tie su uz davno pokosene. Uz jedine ak by ste sa chceli stratit v kukurici :D Ale neviem, mozno este niekde nieco najdes. My asi tiez niekde v starom meste, ale inak nemam ziadnu ideu... Ale vonku to je mensi problem ako vnutri. Keby naozaj prsalo, tak netusim. Asi ostaneme doma :-D Naozaj neviem. A platit si za nejake preistory, to mi pripada tiez zbytocne...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaamato dnes som jedno psenicne nepozate zbadala pri devinskej, ale este to mozu stihnut kombajnom prebehnut a som v prdke. nevadiii, aj luku som zbadala :-D no a nervickyyyyyy nervickyyyyy http://www.imeteo.sk/september2011.html
Odpovedať
@palculienka2011 aaaale, prestan... bude pekne :-D ja si verim. musime byt v klude, lebo nam z toho prepne a namiesto "ano" povieme "neviem" :-D
Odpovedať
inac baby, myslite, ze rodina prezije, ked nebudeme tancovat s (v tom case uz) manzelom? ani jeden tancovat nevieme a nechce sa nam to ucit len kvoli divadlu pre rodinu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?