Termín svadby 17.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, ktoré sa nimi stanú 17. sept. 2011... podelme sa spolu o nápady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už sa nám to blíži! :-))) Čo sa týka hostí, nám odvolala/odmietla účasť podstatná časť rodiny... Zo začiatku som to brala osobne, ale teraz už kašlem na nich. Radšej budem mať menej ľudí, ale takých, čo si budú užívať!
Odpovedať
Profilova fotka
tak a uz len presne tyzden,o takomto case uz budem tancovat so svojim manzelikom :-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@sassannka Aspon ustetrite :) Je hlavne, ze tam budes ty a manzel :) Ostatni potom len budu lutovat, ze neprisli, ked im zvysok rodiny bude rozpravat, ako bolo dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak uz len 5dni a predpoved pre Bratislavu,24stupnov jasno ;-) ;-) ;-) ;-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ono sa to mení asi každým dňom ...len nech je pekne. dnes sme si s fotografkou ujasnili miesto fotenia, tak sa už vytešujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-),my dnes ideme konecne pre vinko,kamaratka mi riesi etikety na vinko a ja dorobim menovky,uz sa to strasne blizi a ja sa velmi tesim :-D :-D :-D :-D :-D :-D .hlavne,ze este nemame s kadernickou uplne presnu predstavu vlasov :-D
Odpovedať
@dannii mne sa na líci vyhodil doslova vred červený jak svetlo na semafore. momentálne som ako chodiaca svetelná signalizácia ]-( ]-( od dnes mám konečne dovolenku, tak trocha upratujem :-) lebo už ked budem mať nechty urobené, nehnem ani prstom :-p :-D
Odpovedať
@dannii Noo, to ja som tu svoju kadernicku este ani nevidela :-D Teda ona nevidela mna, mne je jedno, ako vyzera:-D Idem ku nej az v stredu... Som strasne zvedava, co vymyslime...
Odpovedať
@vcielkamaja Ja nejdem radsej nic hovorit, ale moja tvar to zatial zvlada vcelku dobre. Ale stavim sa s tebou, aj s hocikym, ze v piatok aj mne niekde nieco vybehne. Ak nie na tvari, tak aspon na chrbte urcite :-D Ja mam dovolenku az od stredy, ale neviem neviem, bojim sa, ze o to viac budem stresovat, ako keby som bola v robote... :-D jaaaj, baby, uz iba par dniiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
a ja uz mam vred na chrbte,som zvedava co z toho bude,inak prave mi odvolal kamarat,ho seriem,zabavime sa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
inak ocakavam, kedy sa mi cervena kontrolka vyhodi aj na druhom lici :-D uz nech je sobotaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...neviem sa uz dockat x-) ...a tej druhej cervenej kontrolky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
polooblačno 26,uff uz len zajtra do praaaceee a juhahaaaaa, rutime sa do toho zajtra si idem po saty, musim si nacvicit rychloobliekanie, aby sme nestracali cas :-D :-D :-D stvrtok manikura a potom tulenia nemoc aby som si nechty nepohubila :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a po rozlucke so slobodou mam narazeny malicek na nohe a otrasnu velku modrinu na ruke-momentalne fialovo modru, netusim ako to zakryjem a netusim, ako sa mi to stalo :-D :-D :-D :-D :-D inac bolo dobre
Odpovedať
No to pocasie nie je bohvieco, 26 je teplo, ale hlavne, ze nebude daaaazd. Pot sa da lahko vyretusovat na fotkach a v restike je klima, to uz mi je jedno :-D Juuu, tu modrinu ti nezavidim palculienka, ale vizazistka to nejako zamaskuje, neboooj :) Ja som rozlucku ani nemala :( A uz asi ani nestiham. Ale na tej mi nejak nezalezi. Inak baby, organizacny problem. Tam, kde mate hostinu, bude niekto hosti vitat a usadzat alebo proste pridu, pomotaju sa, precitaju menovky a usadia sa sami?
Odpovedať
@zuzkaamato na hostine nas privita starejsi a hostia snad vedia citat, tak nech sa pomotaju a usadia sa sami :-p toto uz fakt neidem riesit :-p @palculienka2011 pocasie vyhovuje, pre mna uplne ideal aj bez slnka :-D co ta o stenu hazali, ked mas modriny :-D mna by asi trafilo, keby mam byt aj zajtra v praci. od pondelka mam nastastie uz dovolenku :-) dnes sme mali v kostole nacvik sobasa. do soboty to snad pri tom vsetkom nezabudnem...ale pamatam si, ze mam povedat Ano, Beriem, Slubujem :-D :-D :-D :-D :-D zajtra idem na nechty. minuly tyzden som si myslela, ze ved co, nebude vela chystaciek..ale to bola iba naivna predstava :-D :-D :-D :-D teraz neviem, kde mi hlava stoji.
Odpovedať
Ach... Neviem, ako usadit mojich rozvedenych rodicov. Mama odmietla sediet vedla otca, takze klasicke usadenie rodica, my a svokrovci nie je mozne. Rozmyslam, ze budeme len my dvaja, dalsi stol budu svokrovci, moja mama, otec, niekde medzi nimi brat a moj stryko a teta. Ale neni to odveci, ked budu rodicia sediet mimo nas? Ja neviem, asi ma z toho picne... Poradte :(
Odpovedať
@zuzkaamato videla som uz aj tak, ze za jednym malym stolom sedeli novomanzelia a rodicia pri vedlajsich stoloch,takze podla mna je to dobry napad pri probleme, ktory sa vyskytol...
Odpovedať
Profilova fotka
a ja nemam menovky na stol :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ani ja......
Odpovedať
Aaaaa, riesime, co so psikom pocas svadby :( Vsetci budu na svadbe, kto by sa o neho mohol postarat. A mohol ist s nami do restauracie, ale mame problem s presunmi ludi a pes do toho uz vobec nezapada. A v restike by nas asi tiez trochu obtazoval, stale by behal za nami. Tak to teraz vyzera na hotel, ale ked ja ziadnemu nedoverujem. Bojim sa, ze sa na nas za to nastve :( Ach..
Odpovedať
Profilova fotka
a co s menovkami a inak mame opacne natlacene etikety na vino :-D,svagra seklo v krizoch,kamoskina mala je v horuckach,moj nastavajuci ma chripku,este daco????????????, :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
etikety na vino nemame, svadba bude aj bez toho :-p nam asi zopar hosti nepride...len to, ze to nepovedia dopredu, ale iba slovom "este uvidime"....mna ide roztrhnut. zasadaci poriadok je urobeny a kvoli zopar exemplarom, ktori sa nevedia vyjadrit, ci ano alebo nie, ho menit nebudem. kto pride, pride a kto nie, ma smolu :-p :-p :-D dnes si idem pre saty, tak ako asi vacsina z nas, vsak baby??? :-D volako rychlo presiel tento tyzden. este v pondelok som si hovorila, ze do soboty casu dost... :-.
Odpovedať
co mame, to mame. a co nemame, to nam netreba :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Ahoj Miska! ty uz tiez nemozes spinkat? drzim palceky na zajtra nech vsetko dopadne podla tvojich predstav 8-)
Odpovedať
@baby213 dakujeeeeeeeeeeeem x-) aj ja drzim vam palceky, aby vsetko dobre dopadlo x-) x-) a inak...tento tyzden vstavam uz o piatej :-| :-|
Odpovedať
uz zajtraaaaa
Odpovedať
uz dneeeeeeeeeeeeeeeeees :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no manzelky cerstve ako ? ja osm mala uzasnu svadbu az na moju svokru,ale nebudem tazko rozoberat,zapisala by som celu stranu jej perlami a hlavne asi by ma porazilo :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jednym slovom vynikajuco, nemohlo byt lepsie, totalne sme si to uzili, vsetci boli nadseni, drobnosti ako ze sme mali na fotenie len hodinu, ze sme za pat tri zistili, ze nemame spravne usb s pesnickou na vchadzanie do kostola, ze sa obrad zacal o 20min neskor, ze som totalne dotrhala svadobne saty a zavoj, to su fakt len drobnosti a bol to naj den nasho zivota!!!!!boli sme do siestej do rana a ja som od zajtra na PN hovori za vsetko :-D :-D :-D :-D :-D :-D no davajte zazitky
Odpovedať
aj my sme mali uzasnu svadbu!!!! Velmi som bola dojata, zatancovali sme si super, este dnes manzela bolia nohy!! a musim to tu napisat!!!!!! Bol to najkrajsi den v mojom zivote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?