Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja dúfam, že keď budem niečo potrebovať poradiť nájde sa Vás tu dosť. :-) no nezdá sa to ale ten rok ubehne ako voda. Tak ja tu budem pomaličky pridávať fotečky z príprav.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak aj ja patrím medzi májové nevesty, svadbu budem mať 19.5.2012 v Čadci!
Odpovedať
@tinka1811 a aka kapela vám bude hrad
Odpovedať
@tinka1811 Ahojte, som ďaľšia májová nevesta, tiež 19.5.2012. :-)
Odpovedať
@juditka1 a a aka kapela vám hra
Odpovedať
@adink Nám bude hrať skupina Colors zo Šamorína.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@tinka1811 @juditka1 kočky máme rovnaký dátum :))
Odpovedať
Profilova fotka
sa teším a dúfam, že nám počasie bude priať! ja mám kapelu Janne Band z Trenčína
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som rozpravala mozno s potencionalnym DJom na moju svadbu a vravel ze 19. a 12.5. uz ma obsadeny a ten moj zatial este nie. Tak sa divim ze je tolko nevies na 12. a 19. a nie na 5.5. ale lepsie pre mna ;-)
Odpovedať
Ja som si dnes prvý krát vyskúšala náhodne vybrané svadobné šaty, ktoré sa mi zapáčili. Je možné, že mi hneď prvé sadli? :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@juditka1 :-) U mna to bolo rovnako, mala som strasny strach ict skusat kvoly mojej nadmernej velkosti, a skusam a jedny za druhymi krajsie a krajsie a prekvapena som bola vo velkom ze mi sadli :-) Ale predsa, jedny boli tie NAJ. Skusala som potom este dalsie ale to uz nebolo ono. Tak pre zatial mam vybrane, ale pochybujem ze zmenim nazor :-)
Odpovedať
@lenushka_th @juditka1 aj my máme 19. 5 2012
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 @juditka1 @annitt aj ja dufam ze nam vyjde pocasie lebo ked som videla tohtorocne majove vikendy mala som z toho hrozu...my mame 19 preto,ze drahy povedal ze je to po vyplatach a svadobcanom sa bude lahsie dychat jak tyzden pred vyplatou...z vlastnej skusenosti - isli sme na svadbu 4.septembra,tri dni pred vyplatou,kadernicka,kvety,nechty a nieco do vienka a boli sme svorc :-D
Odpovedať
@euforia Chcem si isť ešte niekam popozerať iné šaty, ale tieto boli presne podľa mojej predstavy a ešte mi aj sadli. No nechcela som si ich hneď zarezervovať na náš termín, čo keď náhodou nájdem lepšie, však nie? :-) Bola som veľmi prekvapená, že mi sadli, lebo zvyčajne keď si niečo vyberiem v obchode, tak mi málokedy niečo sadne hneď na 1. krát.
Odpovedať
@lenushka_th Na toto som vôbec nemyslela, ale fakt je to tak. :-) My sme si pôvodne vybrali dátum svadby 12.5.2012, lebo ma priateľ tohto roku 12.5.2011 požiadal o ruku a keď sme videli, že budúci rok to vychádza práve na sobotu, tak sme chceli ten dátum. Lenže ten sa nám zmenil, keď nám kapela, ktorú sme si vybrali povedala, že ten termín už majú obsadený... Škoda, no nevadí, hlavne že sa milujeme a sa chceme vziať. :-)
Odpovedať
@lenushka_th @juditka1 tak to ani mňa nenapadlo s tou výplatou, my sme najprv chceli 5,5 alebo 12,5 ale starejší povedal, že piateho nemôže, tak zostalo 12 - teho, ale to budú asi majstrovstvá v hokeji a náhodou by naši prekvapili a to by všetci cheli vidieť hokej a určite by naň odbiehali /zažila som takú svadbu v roku 2002 a bolo to odveci, lebo všetkých zaujímal len hokej/ tak sme sa nakoniec rozhodli na 19.5.2012.....tak dúfajme, že nám to dobre dopadne...........a to počasie je ako športka :-) mne by stačilo aby to vydržalo počas sobáša a fotenia a potom už nech prší kolko chce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my, vlastne skor ja som navrhla 5.5. pretoze 5 je moje stastne cislo a mojmu chlapovi bolo jedno, len nech si ho uz konecne vezmem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt no my sme tiež boli teraz v maji na svadbe a presne ako hovoris,sala bola spojena s reštikou a barom s terasou a všetci (vrátane mna:) sme boli kazdu tretinu na dvore a v sale nikto,dokonca aj dj sem tam pribiehal.... :-D tiež by som to nechcela,ale tomu nezabraniš,majstrovstvá sú taký ošial...
Odpovedať
@lenushka_th no veď preto až 19,5 lebo pevne verím, že finále bude 12,5 a to si každý vychutná doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt alebo si naši chlapi spravia prave ten vikend rozlučky so slobodou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja 5.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte tak ja tiež patrím k májovím nevestám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@shopia ahoj, vitaj :)
Odpovedať
@lulumumu Ahoj lulumumu kedy máš termín ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@shopia vitaj medzi majovkami :-)
Odpovedať
@lenushka_th Ahoj teši ma :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?