Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my planujeme svadbu v maji 2012 a konkretne 19. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th Ahoj hej mam, v mojom albume mam par fotiek co som skusala, ale v tych mojich zatial NAJ som sa odfotit nemohla :-( V tych co mam v albume sa mi ani jedny nepacia
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 Kedykolvek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia oukej idem nakuknut do tvojho albumu :)
Odpovedať
@matusxka ahoj tak to máme spoločný dátum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vy uz skusate saty? nie je to priskoro? ja si chcem asi pockat na novu kolekciu 2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja. 5.5.2012
Odpovedať
Profilova fotka
@petrisorka ešte je skoro skúšať ,
Odpovedať
Profilova fotka
Ja pôjdem na jesen. V zime moc nechcem ist.Skusat si saty uprostred plesovej sezony nie je nic moc.
Odpovedať
Profilova fotka
A aku mate predstavu siat? Klasicky dlhe alebo niektoru lakaju netradicne kratke? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matusxka jednoznačne klasika, dlhe biele, a urcite s ramienkami..
Odpovedať
Profilova fotka
ja este neskusam, najprv musim zhodit aspon 10 kg :-) ;-) a az potom, myslim,ze na saty je casu a casu....a urcite buduci rok pride nova kolekcia...mne na matrike povedala,ze este nema kalendar,ze ma nemoze zapisat,,,,vraj mam prist na buduci rok,,,katastrofa,,,ale aspon nejaky zosit by si mohli zalozit,no nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja mam o satach, krasny korzet s krajkou, bohatu nadychanu suknu do A jemnucku :-) Tesim sa aj na kolekciu 2012, mozno tam nieco taketo krasne bude :-) Chcem byt krasna neveseta (nie je to se sobecke??? :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@vanilka26 vitaj v klube,už si asi miliónta ktorá sa stretla s problemom s kalendarom :-D ja som saty skusala len tak nahodne lebo som vybavovala volaco v poistovni a mala som potom cas,obzrem sa a vedla salon :-D tak mi to nedalo,behla som tam a vyskusala troje saty...ale nechavam to az na jesen a potom budem davat v zime sit ked sa rozhodnem ako by mali vyzerat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrisorka nie je,kazda chce byt krasna..a kazda aj budeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrisorka ak to je sobecke tak myslim ze je nas tu viac :-) pretoze verim ze kazda chce byt ta najkrajsia a najdokonalejsia a proste naj... A NIE vobec to nie je sobecke!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som satky skusala tu v zahranici. Mam svoje vyhliadnute, akurat cakam kedy pojde cena na nich dole. Lebo nechce sa mi davat 900eur za saty. Hoc su to tie NAJ. Su ozaj super, perfektny korzet, a ja som sa bala ako bude s podprsenkou ale pri tychto satach by som ju nepotrebovala. Skusala som aj krasne saty a neboli originalky, ale chyba tam ten poriadny pravy korzet ako maju tie moje. No a aj keby som ich objednala tak 4-5 mesiacov potom cakat, kym dojdu a chcela by som ich mat doma aspon mesiac pred svadbou. Tak ako co sa tyka hladania, salonov je vela, vyber je obrovsky, ak kazdy mesiac zajdes do 2 salonoch tak podla mna nieje skoro :-) Ale zalezi ak chces kupovat alebo poziciavat, pripadne davat sit. Tak v tom pripade casu dost :-)
Odpovedať
@cvigy som na tom napodobne :-(
Odpovedať
včera som si skúšala namalovať svadobné poháre a sú podľa mňa super....a rozhodla som sa, že ich nebudem objednávať ! budú originál len naše (sú tam takí dvaja pandrláčikovia, ktorých máme aj na sv. oznámení, ktoré som si tiež vytvorila)
Odpovedať
Profilova fotka
opat raz skuska siat :-) Neeeeeeeeeeeeeeeeviem sa rozhodnut :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uz je nas tu zaregistrovanych z datumom na maj 2012 v pocte 120 :-) Ale pekne rastie
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, som tu trošku dlho nebola, štátnice a tak, ale teraz už mám po všetkom, tak sa s radosťou môžem venovať prípravám na svadbičku. Pokročili sme tak, že už máme zajednaného aj kameramana a rysuje sa už aj fotograf, máme objednané zákusky a zatiaľ vybranú cukráreň na upečenie hlavnej torty. Za farárom sme sa zatiaľ ešte ani neodvážili ísť, keďže skoro každá máte s ním rovnaké problémy, skúsime mu nerobiť zbytočné nervy a pôjdeme asi až na jeseň, no ale klepne ma ak bude mať našu hodinu už obsadenú :-S a máme už aj ako tak pripravené oznamko, len neviem, či si ho máme tlačiť sami alebo niekde v tlačiarnach, vy čo hovoríte na to?
Odpovedať
ahojte, mozno si ma niektore este pamatate do tejto temicky som pisala niekedy v jej zaciatkoch, dlho som tu nebola pre zdravotne problemy- podarilo sa mi otehotniet ale zial o babatko sme prisli |-| cize nateraz ani nie je nejako chut planovat.. ale snnad casom zacneme opat aj s planovanim svadby.. dufam ze vam sa dari lepsie ze ste s pripravami pokrocili..
Odpovedať
Profilova fotka
@lulumumu šikovna si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka Tak veru ze dlllho si nebola, a ani pred tym si este nevedela datum. Tak este stale nemate urceny datum? Z babatkom ma to mrzi, ale neboj, ani sa nenazdas a budes cakat dalsie. No v dnesnej dobe sa to stava coraz castejsie, aj moja sestra prisla o babatko pred 2 mesiacmi. No ale nic sa neda robit, ist dalej treba. Tak sa zacni interesovat do svadby. A budes mat v hlavicke ine starosti. Co sa stalo uz sa neodstane, a je uz len na tebe zdvihnut hlavu a ist dalej. No a co sa tyka mojich pokrokov. Tak uz mam salu, kostol, kameru, fotografa na profilove fotky, rozmyslam ze este nejakeho amatera na cely den, uvidim, neviem. Mam svadobne pohare, ozdobu na auto, nakupenu aj cast vyzdoby do saly ci nasho domu. Navrhnute oznamka, topanky na prezutie. Uz som poskusala paru siat, dokonca som nasla aj tie NAJ, ale foto dam neskor do albumu. Ale este cas, tak pockam, mozno aj cena bude mensia, a mozno aj vaha ina tak aby som nelutovala ze som tak skoro kupila. Este stale hladam toho praveho DJa, neviem sa rozhodnut ;-( Tak so mnou tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka ahoj,velmi ma mrzi ze ste prisli o babatko,prajem ti vela sil prekonat vsetko zle,snad sa vam podari dalsie miminko a po svadbe vam vrati svetlko do zivota ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz mam konecne tie MOJE saticky v albume, su super, som do nich cela paf, aj ked sa pozeram na foto som presvedcena ze su to tie prave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievčatá :), tak ja mám svadbu 26.5.2012... Plánovali sme ju mať v Piešťanoch lebo tu žijeme s priateľom ale nakoniec sme to presunuli do môjho rodného Lipt. Mikuláša. Momentálne máme zajednaného kameramana, DJ, sálu a chystáme sa do kostola. Šatočky budem vyberať niekedy v októbri :D možno aj neskôr. No mám pocit že je toho veľa čo treba stihnúť a stále mám strach že na niečo zabudnem. Tak hádam to všetko dobre dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
@miska1022 Vitaj, neboj, na to je tu mojasvadba, vsetko mas tu, aj svoj planovac. Hlavne je ze mas salu, DJ, kameru, fotografa, kostol, vybrane saticky, oblek pre draheho, nejaku tu vyzdobu a tot vse. Ostatne su drobnosti ktore tu onu svadbu doplnaju do dokonalosti :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?