Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@shopia jááj ja až týždeň po tebe ;-) chceli sme 5.5. ale vyšlo to nakoniec takto neskoro :-S
Odpovedať
ja som chcela svadbu už tento rok ale nakoniec sme sa dohodli na máj a spojíme to aj s narodeninami našej dcerky. A ty si z Nitri? Ja som tam istú dobu žila u otca.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ako pokračujete s prípravami?
Odpovedať
Ahojte kočeny aj mi máme svadbu v máji konkrétne 05.05.2012..... už sa nevieme dočkat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 no my nejak stojíme :-| stále sme len pri tom, že máme reštiku, kameru, fotografa a zákusky a tým by som už aj skončila :-p môj maco má budúci týždeň dofču tak som mu dala za úlohu, nech nájde nejakú dobrú hudbu, nechávam to na neho, lebo ja naozaj neviem, že koho vybrať, tak to bude ešte zaujímavé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my máme mať svadbu 5.5. a ako tak čítam máte už poriadne veľa naplanované my máme zatial iba sálu a hudbu- ale o tej tiež nie sme ešte presvedčený na 100% :-S ...tak dúfam že nájdem u vás inšpiráciu a hlavne rady... :-) predstavu máme skoro o všetkom...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my budeme mať svadbu 12.5.2012 ale ešte sme sa ani len nedohodli na štýle svadby, či veľká či malá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alysea ahoj, ja som chcela malú, tak do 30 ľudí dokopy, ale ked som tak začala zrátavať, že koho všetko, tak mi vyšlo 66 ľudí :-o dokopy z oboch strán a to sú v tom ešte neni kamoši a kolegovia, ktorí prídu večer =-) tak nás tam teda bude
Odpovedať
Profilova fotka
lulumumu no včera som sa rozprávala s drahým a tiež sme zistili, že nám to vychádza takmer na 80 ľudí, takže sme sa dohodli na veľkej svadbe :-) aspoň dáky pokrok :-D už máte nahlásený termín a tieto veci okolo - miesto, úrad alebo kostol? Sa mi zdalo, že mám ešte dosť času ale teraz som si nie istá ako to tu čítam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alysea vieš čo to ešte nemáme, baby tu skoro každá písali, že majú problém s farárom, že im ešte nechce dať termín, tak my sme za tým naším ešte ani neboli. Na úrade robí budúca švagriná, takže tam problém nebude a asi nejak na jeseň skúsime ísť za farárom. Inak je dobre, že aspon niečo ste si už dohodli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lulumumu no mne sa to tiež zdá ešte skoro nahlasovať termín aj ked zase ma ľudia strašia, že potom budú termíny vychytané...už som z toho jeleň :-D a šaty už máš vybraté? Myslím štýl aký by si chcela? Ja som si samozrejme musela nájsť niečo, čo nikde neviem nájsť :-D ja som odborník na to ako si komplikovať veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alysea no ja mám jedny vytypované, od blue by enzoani, ale ako sa poznám, tak určite mi nebudú vôbec sedieť, lebo ja vždy túžim práve po niečom, čo nie je vôbec pre mňa :-D a nakoniec si určite v salone vyberiem úúúúúplne iný štýl ;-) ale to pôjdem tiež asi až tak v oktobri prvýkrát skúšať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lulumumu tak daj potom vedieť ako si dopadla :-D ja neviem kedy sa odhodlám k tomuto kroku, to sa musím nejak psychicky pripraviť na to skúšanie šiat, ja to veľmi nemusím :-N ale hlavne že účes ma už trápi :-D teraz mám už vlasy pod lopatky tak sa bude dať kadečo vymyslieť :-)
Odpovedať
cavte buduce nevesticky ja som tu nova a chcem vam zablohozelat k svadbe a nech nam svadobny den vyjde tak ako sa patri ja mam svadbu 19.5.2012 tak dufam ze niekto tam je a ze si popiseme trochu
Odpovedať
Ahojky, tak my máme 5.5.2012 :-)) vsetci sa mi zacali smiat ze planujem 300 dní dopredu :D ale kedze svadbu planujem od 12 rokov, tak viem co to obnasa a co kolko trva, rezervacie su na vsetko rok a viac dopredu a ked chce mat žena svoj den D dokonaly, tak poistka zalohovania vcas je nr.1 :-* my budeme mat svadbu v art kaštieli Tomášovo, ... najprv nam nechceli zalohovat termin, ze to je moc skoro, tak som ich k tomu nejak presvedcila a dobre som spravila ! Hned po mne sa nevesticky rozbehli a terminy po nas sa kruto minaju :-((
Odpovedať
@ivka_alex tak ja som si tiez najskor myslela, ze rok dopredu nieco rezervovat je divne, ale ked som potom zacala obehavat vsetko potrebne, zistila som, ze to vobec divne nie je. A pokial si chce clovek aj vyberat a nie len brat to co ostava, alebo nikto iny nechce, vcasna priprava je na nezaplatenie :) Takze cim skor, tym lepsie :)
Odpovedať
my mame zatial len salu a nic viac vsetkoostatne nechavame na december ale bola som si vcera pozerat neake topanocky ale je problem ze ziadne biele nemali takze tak :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky, my mame termin tiez 5.5.. vybral to moj drahy...ja som chcela posledny aprilovy, ale vraj: 5-teho sme sa zoznimili, 5-teho mam narodeniny a som 5-tka. :-) tomuto vyroku sa nedalo odolať..svadba bude v PB zatial mame zajednanu len salu, neviem kedy obrad, aby sme stihli fotenie za svetla, ako to idete urobit vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@mokri5 ahoj, my by sme chceli mať sobáš o štvrtej bez omše, čiže by to mala byť len nejaká pol hodinka v kostole a potom možno pol hodina na gratulácie a hor sa hostinovať :-D a ty sa chceš fotiť až po obrade alebo predtým? my pôjdeme na predsvadobné fotenie a filmovanie doobeda, neviem, nejako okolo 11 - 12 tej asi. Potom ešte chytro do reštiky rozložiť menovky na prichystané stoly a už len na ten obrad
Odpovedať
ja sa snažím zajednať všetko na februárový termín, obrad chceme v bojniciach na zámku a hostinu v jednom kaštieli a nič sa nedá zatiaľ zajednať, všetci ma odbavili s tým, že zatiaľ na rok 2012 termíny neriešia, že to mám až v októbri riešiť a nevedia mi nič objednať... závidím preto všetkým, čo už majú termín zajednaný!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Velmi sa tesim na nasu majovu svadbicku :-) Teraz mame pohodu, vybavene hlavne veci okolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my budeme mať 25. mája ale termín nemám ešte na 100% musím počkať na schválenie - Bojnickej matriky a Bojnického zámku, ale už máme zajednanú fotografku, kameramana, svadobnu sálu kde bude hostina, arandžérku ááááááááááááááááááá už teraz mám strach či to všetko výjde tak ako má!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
...Ahoj my tiež máme v máji... Deň "D" bude 12.5.2012 :-) Ale už teraz mám stres, neviem čo tu bude týždeň pred tým... :-o
Odpovedať
@allison10 ahoj :) krasny datum ste si vybrali, aj uz mas nieco pozajednavane? Sala? Kamera? Fotograf?
Odpovedať
@fatimagozner nebojíš sa, že vám na matrike povedia, že ten termín nie je voľký, že tam majú nejakú akciu? Kde máte hostinu a pre koľko ľudí?
Odpovedať
Profilova fotka
@celkacka no trocha aj hej ale písala som si stou pani čo pracuje na Bojnickej matrike a ta mi povedala že koncom septembra sa jej mam ozvať a oni už vtedy budu mať termíny kedy robia obraty na Bojnickom zámku - že teraz ešte nemajú na rok 2012. Budeme mať cca 25 ludí viac určite nie!
Odpovedať
Profilova fotka
@blondkvetinka Ďakujeme :-) Hej kameremana máme nášhho suseda a jeho dcera foti... A salu mame tak na 80percent... Chceme este pozriet jednu... A inac k tomu datumu... Hned v nedelu po svadbe bude 6 rokov co budeme spolu :-N tak aj podla toho sme sa nejako riadili ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky!!!Veľmi rada by som patrila do Vašej skupiny neviest, nakoľko pred mesiacom ma môj drahý požiadal o ruku, s čím som vôbec nerátala a minulý týždeň sme sa dohodli na svadbe v máji. Ale ja sa toho veľmi bojím, nemáme ešte vôbec nič, nakoľko cez víkend sme boli sesternici na svadbe a bola taká nuda, že o druhej som už spala v našej postielke. Mám veľký strach aj čo sa šiat týka, mám veľa kíl navyše a tu u nás iba maličké čísla...Neviete mi poradiť nejaké internetové stránky kde sú šaty aj pre moletky a aj kde zoženiem topánky č. 42???Ďakujem Vám
Odpovedať
caute nevesticky ja mam dnes velmi smutny den moj snubenec moj milacik ma dnes druhu operaciu na nozicku takze som velmi smutna drzte palce aby to dobre dopadlo celu cestu v aute som plakala strasne sa bojim :-( :-(
Odpovedať
@verca99 čauko, tak túto situáciu veľmi dobre poznám, môj drahý je futbalista s veľmi podlomeným zdravím čo sa nôh týka, ale tak neboj, všetko dobre dopadne, dnes už máme aj tu dobrých chirurgov, čo vedia robiť zázraky a vždy treba dúfať, že všetko dobre dopadne a vo vašom prípade určite!!!!Každopádne držíme palce a prajeme aby všetko dopadlo nadpriemerne dobre!!!Neboj, bude to OK!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?