Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme tiež 05.05.2012. V Nitre. Už som si myslela, že som jediná kto tak dopredu plánuje...
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusha nie si jedina , a vitaj medzi nami , coskoro si vytvorime temuu svadba 5.5.2012 , lebo sa tu hromadime pomalicky:)))
Odpovedať
Profilova fotka
No to máš teda pravdu, je nás tu dosť čo budeme mať 5teho...
Odpovedať
Profilova fotka
Joooooj stale sa mi nedari pohnut s mojim fotografom, nikto mi nanho nevie nic povedat ;-(
Odpovedať
@euforia dobry je fojtik, cechovsky... ale vsetko okolo 850 - 1000 €
Odpovedať
Profilova fotka
@blondkvetinka Ooooo tak to je pre mna vela, ten Prochazka z Popradu ma skvelu cenu, fotky vyzeraju celkom dobre akurat este video som nevidela, tak ma zaujima a nejak neviem najst nanho referencie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia chod rovno za nim , a vypytaj si ukažky jeho prace ...tak to vbudes vediet naisto
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 Sak ja viem, ale vies skusenosti inych dievcat by som tiez rada poznala, predsa len rozpravanie a videnie videa jedna vec a skusenosti inych z jeho tvorbou a pracou, vec druha =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia snad sa podari cim skor ziskat nejake referencie ...
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 Dakujem, v to dufam ;-)
Odpovedať
@vacica59 aj ja tiez :-)
Odpovedať
@sidneyka starejsieho budes mat z rodiny alebo cudziu osobu za honorar?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@irin12 nie, nebude z rodiny...bude to pán Vladimír Rácek - starejší aj DJ v jednom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 no to je skvelé.. môžeme spolu plánovať.. kde sa to bude u vás konať?
Odpovedať
Profilova fotka
fotoraf zajednaný,záloha zaplatená :) další krížik si možem odfajknúť ;-)
Odpovedať
Ahojte májovky :-) Môžem sa k Vám pridať? V pase mám síce 3.3.2012 ale tú budeme mať neoficiálnu,takú symbolickú pir mori...a aby sme neukrátili nikoho o tento vzácny okamih tak 5.5.2012 budeme už "oficálne" svoji aj tu na SvK ;-) :-)
Odpovedať
@lenushka_th a koho ste si zajednali ako fotografa a kameramana?
Odpovedať
@ivka219 @kikusha aj my máme 05.05.2012 :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mary677 fotografa pána Velického,má reklamu aj tu na mojasvadba... mladý,sympatický,býva blízko a fotky sa mi velmi páčia..kameru ešte nemáme aj ked sa už niečo črtá =-)
Odpovedať
@vacica59 v kostole u nas v dedine a hotel vo Velkej Lomnici
Odpovedať
zenicky co poradite svadobne saty kupit alebo poziciat v Anglicku alebo na Slovensku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 No musis pozistovat ceny, kde sa ti to hodi najviac a predsa len v anglicku maju trochu odlisne satky ako u nas. To je na tebe, hlavne najst tie prave :-D Ja som v Irsku, idem skusat saty tu, ked na nejake natrafim a v dobre cene, ci akcii tak kupim, neoplati sa poziciavat, ked mozes dat usit alebo kupit za ovela lepsiu cenu, hoci aj ak v slabsej kvalite a nieje od navrhara ale predsa krasne a z dobreho materialu. x-) Tot moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 no to bude teda drahá svadba či?? ako to tam vychádza?? a súhlasím s euforiou, ja si tiež budem davať šaty šiť a budu moje a za lepšiu cenu akoby som ich mala požičané..
Odpovedať
@vacica59 tak lacna nebude ale nie pridraha normalne vsetko co k tomu patri momentalne som v strese ako zacat aby vsetko klaplo atd :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 No ak ti mám poradiť.. začni si hladať dobrého kameramana a fotografa.. potom Dj-a alebo kapelu, a aranžérku.. na šaty máš čas .. stačí začať hladať až v septembri.. aspoň podľa mňa.. a to ostatné príde aj samo, uvidíš :D
Odpovedať
@vacica59 kameraman bude onedlho, hotel a kapela zajednana, aranzerka znama nepracuje v pohode a hotel mi vyzdobia len zatial neviem akej farby za 160 eciek, pracujem v zahranici takze budem to mat trosku komplikovanejsie
Odpovedať
Profilova fotka
Moja fotografka uz zajednana inou nevestou :-( Ach ja nestastna nevesta :-(
Odpovedať
Ja o šatách ani nerozmýšľam keďže som tehotná ;-) Ale už zajednávate fotografov? =-) =-) Fúha,môžem začať hľadať :-D :-D :-D
Odpovedať
@euforia Typujem že si chcela manželov Žitňanských? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@taninka7 Vobec nie, dokonca som chcela zienku, ktora este len zacina vo vacsom, nema ani svoju webovu stranku len na facebooku som ju nahodou nasla a kto by to povedal, tento rok uplne zajednany a moj termin na buduci rok tiez :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?