Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt : však my máme naplánováno a zaplaceno vše do nejmenšího detailu a levné to nebylo :-), jen je zbytečné plánovat více než rok dopředu :-) pak to toho kluka omrzí a na svatbu se nebude tolik těšit, když se o ní budete zminovat tak dlouho před tím...
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt @anieka89 Suhlasim a annitt, ja co tu chodim po salonoch, ked chcem original saty treba objednat a caka sa 4 az 6 mesiacov na nich, tak chodim tu po salonoch a hovorim ze svadba v "septembri" aby sa nepovedalo ze skoro ak este rok do svadby a pozeraju na mna ze tak neskoro chodim skusat, ze sa saty dovtedy nemusia stihnut objednat :-D ,ze som mala prist skor a bla bla :-D Ale to je ked saty originaly objednavas. Ked chcem mat podla mna toho najlepsieho fotografa a kameramana a DJa tak musim vcas, ved uz rok dopredu su ti najlepsi zajednany. Ale kazdy chce nieco ine. Jedna chce tych najlepsich a druha sa uspokoji s tym co ostalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia dobru taktiku mas :)
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt dakujem :):
Odpovedať
@anieka89 veď ale to neznamená, že to chlapovi melieš rok okolo uší v kuse. ja napr. poznám super kapelu, starejšieho a viem, že rok dopredu sú zajednaní. No keď ich chcem tak ich musím aj ja rok dopredu zajednať...Tieto veci vybavíme spolu....ale čo sa týka výzdoby a mojich šiat a podobných vecí o tom mu poviem a on povie ok. urob ako sa ti páči, alebo mi povie svoj nejaký nápad. Skoro celé dni som v práci a jednoducho nemám čas o tom mlieť nonstop. Tak musím začať skôr a rozmýšlam, že si dám ušiť šaty, lebo bohužial nemám takú postavu aby mi bolo všetko dobré. Myslím, že tie väčšie čísla majú pomenej a nič moc. Veľmi som vďačná tejto stránke za veľa rád a nápadov.
Odpovedať
Ahojte nevestičky :-) Tak ja si ešte šaty skúšať nemôžem,ale už obzerám :-) Aj dnes v jednom salóniku som bola mrknúť ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak a už aj kostolik vybavený :-D 5.5. 2012 o 16:00
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia Jej super! Takže už ho máte? Ako fajne. A v ktorom kostole bude svadba? :-) Keď ste tam boli, už vás pýtali všetky dokumenty a tak? Alebo stačilo prísť len tak zahlásiť na začiatok? Ja už plánujem ísť tiež.. :-) .... na 26.5.2012. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže naša svadba nakoniec zostáva na 12-tom máji 2012, nič sa nebude prekladať, huraaaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis Sme prisli na faru sa informovat co vsetko nam treba a pani sekretarka na fare nam povedala ze uz mozme spisat nejaky papier a rezervovat kostolik. Budeme mat v Orkucanoch pri Sabinove o 16:00. A teraz len chcela zakladne informacie o nas, mena,adresy datumy narodenia a to iste aj nasich rodicov a ze potom minimalne 3mesiace pred sobasom treba doniest priatelove svedectvo o krste a aj nejaku zapisnicu z matriky a hotovo. No a samozrejme ze si dohodnut aj nauky s fararom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia Fíha! Tak to je úžasné.. :-) Ja som bola dnes v SNV s mamkou a neviem, mám z toho taký čudný pocit. Napísal si náš dátum a čas, ale len tak dozadu do kalendára. Mal tam ešte niekoho, ale mala som pocit, že na to potom zabudne... Normálne sa toho bojím. A povedal mi, že máme tam prísť so všetkými papiermi v januári.. No dúfam, že si náš dátum na rok prepíše do nového kalendára... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis tak to si dopadla presne tak ako my. boli sme u farára asi pred 2 mesiacmi a tiež si nás zapísal dozadu do kalendára, a povedal že stačí keď prídeme až v januári 2012 :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katka1987 Naozaj?? Takže tiež ste z toho asi mali taký pocit.. No dúfam, že nakoniec všetko dobre dopadne! :) A kde v kostole budete mať svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby..nakuknem vám sem :.D Máte pred sebou ešte rok.. užite si to...ani nezbadáte, ako to prejde :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak sa pridavam do klubu Maj 2012..Je to este cerstve,iba minuly piatok som dostala prsten a v sobotu sme boli objednat salu...No oni uz maju plne az do augusta 2012, tak sme to dali na piatok 25.5. ;-) ;-) Zatial mame teda len penzion,kde bude svadba,ale uz rozhadzujem siete ,co sa tyka fotografa a hudby....Saty este neriesim, mame znamu,ktora vlastni svadbon salon....a este musim aj schudnut... :-| :-| :-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky,v poslednom čase Vás dosť zanedbávam :-D :-D :-D :-N @euforia Wow super moja teším sa s Tebou :-) @vanilka26 Vitaj medzi nami májovkami! :-) :-) :-) Pevné nervy prajem :-D @galganka Myslím že môžem poďakovať za všetky májovky..:-) Veru ide to rýchlo ani sa nenazdáme a už tu bude témička Máj 2013 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis svadba bude v Seredi...no aj ja dúfam že aj keď sme na tej poslednej strane kalendáru, hádam na nás nezabudnú ;-)
Odpovedať
caute kocky...tak aj ja sa pridavam...s terminom 12.5.2012 :-) :-) ;-) bilancia k dnesnemu dnu.... zasnuby davno za nami... objednana sala... kupene zlte servitky... objednane svadobne pohare... zacala som od najmensich vydavkov...a od detailov na ktore mozno neskor uz nebudem mat cas :-) a postupne ako porastie vyska penazi nasetrenych na svadbu(kedze si ju chceme kompletne zaplatit sami)... tak buduu pribudat aj veci na svadbu :-p juchuuuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dankastanko ahoj. ktoru salu budete mat? fuuuuuuuuuu asi som dost pozadu my este nemame rezervovane nic ;-(
Odpovedať
@petuska86 no my mame zarezervovany na tento termin priestor na VUJE v Trnave... neviem ci to poznas... kusok od tesca...
Odpovedať
Profilova fotka
@dankastanko poznam vuje ale som nevedela ze aj svadby tam robia. nemaju nejaku stranku?
Odpovedať
@petuska86 ahoj... no ja teda presne neviem ci oni vobec robia svadby pre verejnost... ale mne tam pracuje nastavajuca svokricka... a zamestnanci si t o tam mozu prenajat... je to krasna zrenovovana klimatizovana miestnost... mala tam svadbu draheho sestra pred dvoma rokmi a mne osobne sa to velmi pacilo... nieje to taka standardna zavodna jedalen jak vo vozovke.. a priestor tak do 70 ludi...my sa planujeme vpratat do 65... to je maximalny pocet co sme napocitali... predpokladam ze este pridu mensie zmeny... neviem ako to tam je ale mam zatial taku info ze zamestnanci neplatia ziadny prenajom...a ceny su tam nizsie pre nich o 2/3 ako v standardnych zariadeniach...a navyse z vlastnej skusenosti viem ze varia perfektne... tak nemame co riesit a ani sme nic ine neskusali...
Odpovedať
Profilova fotka
@dankastanko fuuuuuuu tak to znie skvelo.skoda ze sa to neda prenajat :( alebo teda ze mi tam nikto nerobi. my mame ale zase znamych v tej vozovke tak snad tam by nam tiez mohli dat nejaku zlavu.ale este sme nezistovali. tak neviem. ale dakujem za info si zlata ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute trnavačky :-) my mame zajednanu salu pod VUC oproti poliklinike - Relax ..mne s to celkom pozdava bude nas okolo 50.
Odpovedať
@petuska86 tak zisti tu vozovku...ako to tam vyzera... lebo ak sa prehupneme cez 70 osob tak vuje nehrozi...a teda nerada by som skoncila v sale z cias Marie Terezie... ;-) Petka a ty mas aky termin svadby vlastne?
Odpovedať
@lenushka_th cauko...relax je vraj celkom slusny priestor... odhadujem to na dobry vyber:)
Odpovedať
Profilova fotka
@dankastanko no my mame maj 2012 ale este presne nevieme ci 5 alebo 26. zatial mame dva a podla toho ako vsetko zosuladime dokopy tak si vyberieme... nevieme sa totiz rozhodnut :-) a ta sala vo vozovke je zevraj pekna. nebolo to davno co to prerabali. ale tak pocula som chvaly aj na salu v UCM alebo aj tie co su vlastne v sieti relax. tu co tu vyssie spomina lenuska alebo aj pri tescu je teraz nova :) takze na vyber je celkom dost toho len najst tu naj :D
Odpovedať
@petuska86 najst tu naj a najst tu volnu:)... poznam viac parov kt. mali svadbu narychlo z dovodu nam vsetkym dobre znamym ;-) a nikde nic nebolo volne... tak aspon nam co skor myslime na svadbu ako vyrabame potomstvo sa podari dopracovat k salam ktore budu podla nasho gusta...
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 ja som chcela svadbu tiez 5maja ale potom moj drahy povedal ze radsej 19teho. zevraj bude po vyplatach :-D ale potom mi doslo ze nie len kvoli pazravosti ze viac ludia daju ale vidim to teraz na sebe...v sobotu ideme krstnym na svadbu,je tyzden pred vyplatu,musim kupit kvety,zaplatit kadernicku,nieco dat do obalky atd...aj pre hosti je urcite lepsie ked nemusia zhanat peniaze kade tade aby to vsetko zatiahli :-) a ktym salam, konkretne tu co mame my bola uz v januari obsadena uz na september,preto sme svadbu presunuli na buduci rok na maj ...
Odpovedať
Profilova fotka
@dankastanko @lenushka_th no baby tak suhlasim s vami ze cim skor tym lepsie. niekedy sa dala svadba vybavit za par tyzdnov ale tak ja co zatial len takto cez internet zistujem tak som asi pozadu ked rok do svadby nemame nic zajednane :( vsetci chcu mat vsetko naj a dobra sala,kameraman ci fotograf su problem ziskat na poslednu chvilu :( ach jaj. som zvedava ako dopadnem... :) a lenka to mate pravdu teda ze po vyplatach je lepsie. mam aj viac sa paci toho 26 lebo vlastne 27 by sme mali vyrocie. tak zatial sme s tym. ale 5.5. sa bude dobre pamatam :-D ale v prvej rade budeme skusat 26 tak snad to vyjde...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?