Svadba 8.8.2015 ?

16. júl 2015220

Humenne 🙂

• My vtedy plánujeme svadbu 🙂

• Aj ja som chcela, alebo 10.10.2015 a nakoniec 6.6.2015, nebude v augustermoc horko? 🙂 ci?

• Ahojte pripajam sa do klubu 😊 my sme mali mat povodne 6.6.2015 ale kedze ta restika co sme chceli je uz na ten termin zarezervovana tak sme sa rozhodli pre specialny termin 8.8.2015 vtedy oslavujeme aj nase osme vyrocie vztahu takze lepsie sme si vybrat nemohli a je to uz definitivne restiku mame od dnes zerezervovanu 😃😃😃😃

• Sponzor fóra
  • Aj my sme uvazovali o 6.6 ale priatel konci v tom case skolu cize sme to dali na 8.8.2015. a mame troska neskor sobas (17.30) aby sme sa neuvarili 😉

• aj my sme mali mať 8.8.2015...bohužail nevyšlo..:/

• @sabina255  a co sa stalo?

• Fotografovali sme svadbu 8.8.2014 na južnom Slovensku a bolo dosť horúco (29 C), ale bol to krásny letný deň. Najlepšie je mať k dispozícii vizážistku nech ustráži make up aspoň do úvodného tanca.
    jana

• Ak pôjde všetko podľa plánu, tak to bude aj náš deň 🙂

• Aj my máme termín 8.8.2014 Žilina 🙂 tak sa tešíme 🙂 a teplučko je vždy lepšie ako keby malo pršať. 😛

• Nevestičky, zverte svoju kvetinovú výzdobu do rúk Flover a nebudete ľutovať! Vieme čo sa nosí a je aktuálne veľmi v móde!

• 8.8.2015 Trenčín 🙂

• Ahojte aj my mame svadbu 8.8.2015 je to den narodenia nasej dcery bude mat akurat rok 😉 som zo Seredi a vlastne este nemame ani nic zajednane :-/
    Je tu niekto z okolia Seredi alebo TT? A viete mi odporucit nejakeho kameramana , fotografa a DJ (okrem Slezaka ten uz je full na tento rok)
    Dakujem za rady 😉

• .My mame svadbu 8.8.2015 🙂 dufam, ze sa nam to uz podari. Zial z dovodu umrtia sme museli minulorocnu svadbu v septembri zrusit... Nevesticky neuvarime sa v tom termine? Ale teraz uz tie augusty niesu horucavy...ako kedysi 🙂

• Aj my máme 8.8.2015 🙂 ...8 mička je moje šťastné číslo tak dátumik som vyberala ja a milý sa musel prispôsobiť xixi... tak nech nám to všetko dobre dopadne ...

• Tiež 8.8.15 v Pezinku 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer nevesticky,ak ešte niektorá hľadáte DJ a nemáte,tak termín 8.8. mám zatiaľ voľný..... 🙂

• my mame tiez 8.8. tiez mame rovnake priezviska tak sme to takto zladili 😃 a skor vezmem teplo a slnko ako keby malo prsat. pamatam sa ze minulorocny august u nas bol dost chladny. myslim ze taky jul je najhorucejsi

• Aj my máme 8.8.2015 v terchovej, tak dúfam, že budeme mať dobré počasie a nebude také veľké teplo 😃

• Baby, a neviete ake ma byt priblizne pocasie v tomto termine? Ja by som chcela svadobnu hostinu vonku. Taku uvolnenu zahradnu oslavu skor 🙂 nebudeme mat vela hosti.. len sa obavam dazda 😐

• baby ako riesite kyticu?ma ladit s cim z vydobou alebo s popolnocnymi satami?som stoho uz blazon

• Dobrý večer ,lepšie to vyzerá ak ladí farebne z výzdobou.

• Urcite s vyzdobou tiez budem mat tak.Alebo aspon aby sa v kyticy nachadzali aj farby vyzdoby.Mozes skombinovat aj ine farby len aby v tej kytici boli aj farby vyzdoby

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov