Svadba na jar 2021? Alebo kedy vlastne?

Ahojte, tie ktore planujete na buduci rok na jar ako to znasate? Ja uz som raz svadbu prekladala ale teraz je ovela horsia situacia a svadbu na jar 2021 nevidim ruzovo. Ano, poznam vsetky tie dobre dovody ze zdravie je prvorade a podobne ale mam pocit ze to druhykrat.uz nedam vsetko prekladat...A nie svadba o 2 svedkoch nie je pre mna alternativou. Doteraz som to brala ze vsetko ok ale nejak to na mna cele uz dolahlo... Máte aj nahradny termin pre istotu?
Odpovedať
Ahoj, ja už mám svadbu za sebou. Predkladali sme ju z Apríla na August. Nakoniec sme sa brali len v kruhu najbližšej rodiny (6 ľudí a my) a neľutujem. Určite by som ju neprekladala znova. Chápem, že každí to má inak, a rozumiem že malá svadba možno nie je tvoj sen. Ale vzhľadom na situáciu je len na vás, či budete chcieť čakať na veľkú vysnenú svadbu (ktorá možno bude na jar možná a možno nie) alebo či sa radšej zoberiete len so svedkami (aby ste už boli manželia) a veľkú oslavu urobíte napríklad na prvé výročie svadby 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sabina255 my sme mali pôvodný termín v júni 2020, najprv sme chceli preložiť na jeseň, ale tušila som, že to takto dopadne, tak sme to dali na máj 2021. Neviem čo budeme robiť, keď sa situácia nezlepší, no asi nie som psychicky pripravená na to, prekladať to znovu. Zatiaľ uvažujeme nad alternatívou mať sobáš v jeden deň a hostinu s tým všetkým okolo v iný deň (aj keď to som pred polrokom nechcela pripustiť ani náhodou). No uvidíme čo bude, ja sa prispôsobím aktuálnej situácii podľa toho, či sa moja mama dostane zo zahraničia na Slovensko na svadbu alebo nie. Ak chceš veľkú svadbu a nezáleží ti na presnom termíne, na konkrétnej sále, či na všetkých dodávateľoch, vždy sa to dá posunúť na neskôr, na iný termín s malou zmenou v dodávateľoch a pod. Inak aj na mňa to doľahlo, vôbec nemám chuť riešiť svadbu a sú dni, kedy sa na ňu ani neteším. Ale verím, že keď sa zlepší covid situácia, že to bude lepšie 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sabina255 my by sme mali mat svadbu o rok v septembri. priznam sa, aj ja som dost skepticka, ale drahy ma utesuje ze vsetko bude dobre casu dost 😄 ale aj keby nebolo, nechcem nic prehadzovat, clovek aj tak nevie ze na kedy, ze kedy to bude uz konecne dobre, chceme sa proste zobrat a vytvorit rodinu, cize aj keby neboli povolene svadby, obrad urcite bude, verim ze bude moct prist aspon obmedzene mnozstvo ludia na obrad, okrem rodicov samozrejme 🙂 potom by sme sa urcite isli fotit, nejake posednie v zahrade s kolacikmi, podla toho co by situacia dovolila. najradsej by som bola samozrejme za klasicku svadbu, ale ked nebude mozna priposobim sa situacii. a snazim sa to brat aspon pozitivne ze aj keby nebola, aspon budeme mat nasetreneee veeela penazi 😄
Odpovedať
Ahojte baby, my sme mali mat svadbu v maji 2020 a v hre bolo prelozenie o rok, na maj 2021 alebo september 2020, pre mna bola svadba asi rok a pol tema cislo jeden, ale uz tym ze sa prekladala na september a to uz bolo skoro 2roky od zasnub, to uz bolo az moc, spätne to hodnotim tak ze sme si mohli aj v tom maji urobit malicku svadbu a nehrotit tu hostinu, sice sme to stihli, ale mali sme nervozitu z korony a opatreni, druhykrat by som uz neprekladala, aspon sme svoji aj ked to nevyslo podla planov a predstav ale cakat dalsi rok v neistote by bolo az prilis, chceme si zalozit rodinku. Ten jeden den preletel ako voda.
Odpovedať
@11katy11 suhlasim s tebou! my sme si naplanovali svadbu na buduci rok na leto a ak nebudu na to vhodne podmienky, aby sme mali velku svadbu, tak spravime malu a hotovo. chceme to stihnut do roka a do dna ako sa hovori od zasnub a obidvaja sme sa zhodli, ze ked aj malu ale vezmeme sa, lebo je to o nas!
Odpovedať
Profilova fotka
no ono je teraz tazke predikovat cokolvek, my sme si naplanovali na marec 2021 a ci bude alebo nebude to v tejto chvili tazko povedat 😞 cize ono je to tak trochu hop/trop na akykolvek termin buduci rok - mozu si vymysliet 17 vln a v ktorykolvek mesiac dat sprisnenie opaterni, lock down a cokolvek
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 3. Jula 2021 a tiez mam ztoho blbe pocity Ci sa oplati to planovat a nakoniec nic nebude a zalohy prepadnu Dufajme ze vsetko uz bude okej
Odpovedať
To je este fakt daleka doba. Tazko povedat, co bude o pol roka ked teraz clovek nevie, ani co bude o 3 dni
Odpovedať
My mame september 2021 a zacinam sa zmierovat s tym ze bude len proste obrad a obed s rodicmi a surodencami. A dokonca sa mi ta myslienka uz aj zacina pacit, usetrime peniazky 😄 Uz sme ju raz prekladali, mali sme mat normalne svadbu s hostinou ale coraz viac toto corona sialenstvo trva tym menej mam chut uz to riesit....
Odpovedať
My máme v júli 2021 a dúfam, že to bude všetko ako-tak OK, o to viac, že môj snúbenec je zo zahraničia. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme mali mat 1. Termin zaviatkom Maja 2020, 2. Termin teraz v piatok 30.10. Jooj je mi hrozne z toho smutno a 3. Termin mame zaciatkom februara. Nech uz bude ako bude. Uz sa zoberieme aj v kruhu rodiny a bude vybavene. Človek ozaj netusi ako bude situacia a čo im tam v hlave prepne a opäť daju hocijake opatrenie ako im to najlepšie vyhovuje
Odpovedať
@kati301 Aj my máme naplánované na september (10.9.), zatiaľ nestresujem lebo relatívne máme ešte veľa času. Uvidíme, ako dopadneme
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby podla mna uz buduci rok bude v poriadku. uz matovic bude mat plne vrecka, tak uz povie, ze sa s tym musime naucit zit, ze to tu uz bude stale a vsetko bude fungovat ako do roku 2020
Odpovedať
Profilova fotka
@xellia Ja dufam ze pride na tvoje slova a od buduceho roka to tak bude 🙏🙏
Odpovedať
@xellia Pane Bože, toto je ale zlomyselne tvrdenie. Nie som fanúšik Matoviča ani tejto koalície, ale troska sa už vážne treba zamyslieť nad tým, čo sirite. Keď vám Matovič odobril 100 ľudí na svadbách, vtedy sa tiež chcel len nahrabat? Keby nebolo tých milionclennych svadieb (koľkokrát na tajnáša), možno by nám tu už bolo teraz o niečo lepšie a nevesty by sa nemuseli bat jarných termínov. (Netvrdím, že za to môžu primárne svadby, ale troska sa už treba zamyslieť aj nad sebou.)
Odpovedať
Ja planujem svadbu na 1. maja ale vazne zacinam pochybovat ci to nezrusime. Uz len kvoly tomu, ci nebudeme vsetci v ruskach alebo kto vlastne bude ochotny prist vzhladom z obav z corony. Som z toho na nervy pretoze zalohy mam zaplatene a samozrejme nikto nechce zalohu vratit v pripade zrusenia. Zacinam byt z toho na nervy a preto uz nic ohladom priprav neriesim, najskor az v januari alebo tesne pred svadbou.
Odpovedať
@17kris ahoj ja som mala svadbu posledny septembrovy vikend, prelozenu z maja,stihli sme to aj so zabavou ale mali sme ruska na obrade vsetci okrem nas, viacero ludi neprislo ale ani som si to v tej chvili neuvedomovala. Prajem vela stastia, malicka svadba moze byt nadherna🙂
Odpovedať
@19lenuska osobne si myslím, že v lete to už bude v poriadku. Veď aj tento rok v lete bolo úplne všetko v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Hej v lete bolo dobre ale videte ze zase to rastie ale tak dufajme ze toto plosne testovanie pomoze a uz bude klud
Odpovedať
Ahoj my jsme měli mít svatbu v Oktobry a přeložili jsme ji zatím na neurčito.. Nechceme to odkládat rok ikdyz to si myslím že už by byla jistota že bude všechno v pohodě, já doufám že už na jaře bude všechno ok a uděláme rychlosvatbu 😊ale ta nejistota je hrozná, člověk si ani nemůže naplánovat datum
Odpovedať
@misheb7 presne tak, ako takuto dobu si veru nepamatam, clovek ani nevie, co bude zajtra a nie o mesiac alebo o pol roka. och coho sme sa to dozili
Odpovedať
@redzmen nie, vobec nie som zlomyselna ale trochu je to napadne, ze len o svadbach sa hovorilo a pritom sam v lete bol na svadbe bez ruska. tak hadam ked nieco kazem, tak to neporusujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , my mame svadbu 5.6.2021. Na tento den sa neskutočne tešim . Pevne verim ze to bude všetko ok . Má nas byt na svadbe do 90 ludi .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?