Ako často ste spolu?

4. dec 201038840
  • keby len jednu 😃 kym nebudu deti tak tri, potom jednu 😬 staci?? 😃 😃

• to uz aky panelak bude 😃 😉 staci, staci..my sa aj na jednej posteli vyspime 😃 😃 😉

• ale postel nemame, doneste si spacaky 😃

• Sponzor fóra
  • to uz co je 😃

nasi doniesli oblatky, idem si dat 😉 😛

• mari realita 😃
    zijeme z lasky 😎

• to je sice mile..... 😃

• ahojte 🙂

hviezdi a na co by vam boli postele 🙂)

mari - kocka si bola na tych promkach, som si to s tou ciernou suknou nevedela redstavit, ale dobreee to bolo

ostatne dievcene - kedy dame nejake stretko? ja uz mam konecne po skuskach, tak navrhujte terminy a miesto 🙂)

• kati, kde si videla foto?na fb? 😉 nooo,aj jaaaa som za stretko 😉 🙂 🙂

• juuu,ja takisto by som brala stretko 😉 navrhujem nejake neutralne miesto,odkial to kazda nebude mat daleko 😃

• no take asi neexistuje 😃 kazda odinakadial 😬

kati, no jednu postel si kupime, a Mari staci nafukovacka 😃

• hej mari na fb 🙂

adeli tak navrhni, mne je v zasade jedno kam sa dotrepem 🙂

hviezdi a ked pridem s mari aj ja, tak co potom? 🙂 mari, zeee sa kusok na tej nafucke posunies, aby som sa zmestila 😃 😃 😛

• sa dohodnite 😃 ale mari sa neposunie, kedze chce byt na nafukovacke s Tomom 😬 ale dalsie izby su free 😉

• hviezdi, tak sa k nim vtrepem a hotovo 😃 😃 😃 😛

• ahojte 🙂
    no grilka dopadla supeeer, sme potiahli az do rana 😃
    1x v zivote som skusila hrusku zapijat pivom 😃 😛 ale dalo sa.. 😃 😉
    bolo tam tolko jedla, ze som zase asi daco pribrala 😃 😠 😐

adeli,tak vymysli dake mesto 😉 🙂

hviezdi, tebe by ake mesto vyhovovalo??? 😬 😉 a ja na nafukovacke??? 😃 noooo,este som na tom nespala, ale tak vsetko je v zivote poprve 😃 😉

kati, noooo, nebudem riskovat, ze ma z tej nafukovacky ty a tom vytlacite 😃 😃 😃 😃 😃 😉 🙂 🙂

• cakam ze sa ozve riaditel z tej ZS,na ktorej som bola v pondelok.. az ma brucho boli.. 😞 lebo hned,ako sa mi ozve-musim volat na druhu skolu,ze ci to beriem alebo nie.. 😐 tak nech uz zavola 😞 😞 😞

• Sponzor fóra
  • mari ty si nespala na nafucke? no teeeeda 🙂) tak to muisis dobehnut... inac mari smrtelnu kombinaciu si dala, ze hrusku zapijat pivom... to ja by som bola k.o. zachvilu... 🙂 ja ked zurujeme, tak radsej fernetikujem...

babulky no sup sem s tipmi na stretko, plni sa mi diaaaar 😃 😃 😃 ja mam taku sisi naladu dnes 🙂 nechaaapem z coho...

• nevola-nikto mi nevola 😠 😞 a ja ze to uz dnes budem mat poriesene a budem moct spokojne prazdninovat 😐 ale ne,len ma natahuju 😞

sme s mami kuk reprizu rozlucky s MJ 😦 sme sa riadne vyplakali.. sudrznost rodiny, viera v Boha-uzasnaaa rodina.
    a ked si mala Paris sama vypytala mikrofon a povedala o otcovi ze to bol najlepsi otec,akeho si kedy mohol niekto predstavit..to nas dorazilo 😢 😢 😢
    Michael chcel dokazat to,co sa este nikomu nikdy nepodarilo.. chcel spojit svet 😞 ci cierny, biely, "zlty" clovek.. kazdy ma pravo na stastny zivot.. bol to clovek "genius" a ja ho velmi budem obdivovat az do smrti..
    mal vrodeny talent, v pesnickach spieval o realnych veciach, zivote, laske.. a to ma dostalo..

RIP Michael 😴

• inak co robite?asi pilne pracujete a zarabate eurace,coooo 😃

ja som vydrhla kupelku, teraz sa idem povenovat balkonu a potom asi svojej izbicke 😵 😉

• mari si sikulka, neprides aj ku mne trocha poupratovat 🙂 ja som tu rozlucku pozerala vcera, ale som odbiehala sem tam - lebo sa mi chcelo stale plakat... a bolo mi luto za vsetkym... inac viete aka je to makacka sa neozvat mikimu? hlavne vecer mam sto chuti mu napisat alebo zavolat...

• kati, uz som aj kuchynu dala do poriadku.. aj mami papu spravila.. je chora-chuda moje a dva tyzdne ma dovcu 😉 🙂
    no ked budes mat chut zavolat byvalemu, zavolaj mne na skype a budeme kecat 😉 🙂

• 🤔 🤔 🤔

• co sa cudujes hviezdicka nasa? 😃 😉

• mari - rozkaz 🙂) inac prave som konecne z penazenky vybrala jeho fotku... je mi z toho tak divne... hrca v krku a nejde prehltnut... ja uz by som chcela, aby to vsetko radsej preslo, aby som nemala take sialene pocity ako mam..

• mari, nic, len tak inkognito nakukam 😃 😃

kati, ty to zvladnes, preglgni a bud tu s nami 🙂

• no to dufam, ze to zvladnem... dopredu sa ospravedlnujem ak tu budem niekedy "vyplakavat"... odkedy mam po skuskach a uz sa nestresujem, tak mi totiz vsetko docvaklo - ze sme sa ozaj rozisli a ze... ach jaj...

inac kamosky sa zo mna smeju, ze odkedy sme sa rozisli tak stale niekde beham - kozmeticka, kadernicka, nechtiky, oslavy, akcie s kamosmi a taaak 🙂 ze doteraz som az tolko nechodila a mamina zasa tvrdi, ze dohanam zameskane 😃 😃 ale ja som si len nasadila takyto sposob terapie, lebo inac by som sa zblaznila...

• a super sposob terapie, ja by som to tak nedokazala 😉
    uzivaj slobodu, kym ta opat niekto lapi a budes tu s nami poslusnymi zienkami 😃 😃

• prave som dovolala s p.riaditelom, v piatok o 8h. sa vidime.. a asi ma uz aj vezmu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
    hned sa mi na svet pozera lahsie 😃 😉

kati, dobra terapia.. to je super, ze nesedis doma a neplaces do vankusa 😉 🙂

hviezdi, tak nenakukaj, ale pis 😃 😉

• hviezdi ja musim, uz dva tyzdne zaspavam tak, ze sa predtym unavim do "mrtva" a uz len lahnem a zavriem oci, aby som na nic nemusela mysliet... a co sa slobody tyka - no sice si ju este uplne neuzivam, ale je to haluz... ved aj cez vikend sme boli s partiou v senci a boli sme aj tancovat, tak mi tam jeden chalan tlacil kaleraby do hlavy.... ale tancovat vedel, to sa musi nechat... len som mu potom zdrhla... 😃

• kati, vidis.. takze sloboda ma aj svoje vyhody 😉 ja ked niekam idem, beriem aj draheho.. ale mne to nevadi.. my sme jak dva cecky 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém