Ako často ste spolu?

4. dec 201038840
  • mari...už som bola v mlynoch. Nič moc...obyčajný obchodný dom. Len má o jedno poschodie viac ako max 😐

• tebe sa nic nepaci 😃 😃 😃
    ja som spokojna, vybrala som si koopec veci, len cakam na vyplatu 😃 😃 😉

• Caute baby,tak sa hlasim opat...no v robote celkom v pohode,mam celkom dobry rozvrh,no niekedy uz mam pocit,ze mam syndrom vyhorenia 😃 ani rozpravat sa mi nechce,ked vidim,ze to maju na haku 😛

A co vy zlaticka? 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj adeli... mne sa tu uz ani nechce chodit, nejake mam depky s tych fotiek tu a taaak... s mikim sme to uz uplne uzavreli, cesta naspat nevedie.. som z toho strasne smutna a sklamana... chlapi nech sa ku mne tak skoro moc nepriblizuju, lebo dostanu poza usi aj za toho mojho....

• adeli, aj ty sa citis ako opakovaci papagaj? 😃 😉

• Kati, to mi je luto 😞 Ale caka ta niekto lepsi,len to chce cas 🙂

Mari,hej,citim a este byvam aj znechutena,ked decka znechutene na mna pozeraju,ze co ta krava po nas chce...to mam u osmakov...ty ake triedy ucis???

Baby,co robite?Ved nam tu ta nasa tema zakrpati 😞 😞 😞

Tak piiiiisteeee 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😐 😐 😐 😐 😐 😐 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😦 😦

• juj adeli kolko skaredych smajlikov 🙂 tak teda prispejem troska... chytila ma svinucha nadcha, mam oboch kolegov chorych a chodili do prace, takze bacily preskakovali jedna radost... aj napriek tomu som vcera bola vonku a bolo perfektne, domov som prisla o pol piatej rano... aj som si chcela pospat, ale ujo sused sa rozhodol, ze bude vrtat... no na porazenie... akurat teraz som vybrala masko z mraznicky a idem posurfovat po nete, co take zajtra uvarim... a vecer idem na koncert nely pociskovej... taaaak sa tesiiim, dufam len, ze nadcha trocha ustupi... asi si idem urobit dalsi cajik 🙂) zatial ahojte a slubujem, ze sem budem chodit aj nadalej a aj pisat budem 🙂)

• adeli, 5-9rocniky 😉

• jaaj Adeli je rozzurena, tak idem daco popisat 😃 😉

my sme vcera isli poobede na vystavu ale z tej uz nic nebolo tak sme pokracovali nakupmi do domceka vyslo ma to na 10tis 😐 😃 ale uz davno sme nenakupovali skoro 5 hod 😬 priatel povedal ze sa citi ako keby cely den vykopaval zemiaky 😃
    ...teraz oddychujem, aj zajtra lebo mame dovolenku vo firme a nastupime v stredu 🙂

jaaj baby ako to zvladate tie decka... ja si to neviem predstavit ze sa stale musim sustredit a nieco im vykladat... radsej si dam kavu a kukam net 😃 ale vy ste sikulky 😉

kati, tak uz si snad uzavrela tu kapitolu s byvalym a budes len pekne chvilky prezivat...ja som to hovorila od zaciatku ze nie je dobre stale s nim byt v kontakte.... 😐 aj ked chapem ze je to tazka situacia a clovek v sebe malicku nadej drzi 😴 drzkaj sa 😉

• veru hviezdi - nerobilo to dobrotu... a hlavne ja som dufala, ze sa nieco zmeni... ze za ten cas co sme od seba trocha porozmysla a ze sa porpzpravame ako dospeli, ked pride.. No asi som sa mylila...

inac ja som len pred chvilkou vyliezla z postele... takuuu mam nadchu ako slon, hrdlo boli... a zajtra mam taky tazky den - rano mam anglinu v praci, potom cely den makam a po praci anglinu v jazykovke 😃 ale tesim sa na to a veeelmi... zachvilku vam budem pisat len po anglicky 😃 😛

a mari je kde? zeby vcera veeelmi oslavovala? 😵

• ..kati ja som planovala teraz v septembri ist na jeden kurz anj... buduci tyzden je zapis ale nejdem 😐 potrebujem setrit a kupit nieco uzitocne do byvania 🙂 ..mozno pojdem neskor, alebo najdem novu robotu kde budu kurzy zadarmo 😃

• no vidis aj to je moznost 🙂 nam platia anglinu aj praci... ale kedze chcem mat aj nejaky papier o tom, ze som dosiahla taku a taku uroven, tak chodim aj do jazykovky... a ked som uz pri tom, tak si idem urobit domacu ulohu co sme dostali...

• Tak sa mi to paci 🙂 🙂 🙂

Baby,ja vas obdivujem,ja za angliny uz neviem ani prd,a to som ju mala ist ucit,esteze nemusim....

Zase riesim dilemu svadba-nesvadba,skola-neskola,myslim psychologiu,uz som prihlasena,mam zaplatit skolne 850 eur,no neviem,ci mi jedna ucitelka nebude robit problemy,takze vobec neviem,co robit 😐 😐 😐 depta ma to sakris...

Dnes sme mali skratene vyucko,zajtra volno,tak sa tesim 🙂 Budem sa venovat Fidovi a drahemu 🙂

Hviezdi,napis IP,ako pokracujete,dufam,ze uz aj my coskoro zacneme nieco budovat 😉

• adeli, co uz mate zajednane??? nam sa zacal silno moc pacit termin 18.9.2010 😵 len neviem, ci kym sa drahy vyslovi-ci uz nebude vsetko obsadene 😐 prinajhorsom by bola svadba v ich dedinskom kostole 😵 a hned pri nom je restika s terasou.. 😉

ale moj sen je iny 😉 🙂 chcela by som sa vydavat v nasom kostole 😵 a restiku Novu mladost-asi.. 😵 pojdeme tam na obed, zistime co a ako 😉

drahy spravil jeden velky krok 🙂 na velku noc-na bielu sobotu-prijme vsetky sviatosti 😵 takze nebude problem so svadbou v kostole 😵

sedim nad cas-te planmi 😐 kolegynky poskytli, len si ich musim este trosken upravit a v pondelok odovzdavame.. 😉

drahy isiel na fucik.. 🙂 ja si tu vysedavam 😉

ozaaaj, okotila sa nam "prasnica" 😃 dve male cierne gulky su uz na svete, uvidime, kolko sa v nej este skryva 😃 😉

meniny boli super, drahusik ma prekvapkal nausnickami od swaraca 😉 😛

• jujha ze by som sa buduci rok dvakrat svadbila? 😃

• Sponzor fóra
  • kati, no to ja netvrdim 😃 uvidime.. necham sa prekvapit 😉 🙂

• mari som rada, ze sa tvoj drahy tak rozhodol.. ten moj sa k tomu nemal...

ja som vcera zasa tak neplanovane zurovala.. tak som taka mimo trocha 🙂) ale mala som strasnu chut na palacinky, tak som sa premohla a spravila ich. zajtra mam zapis, taaakto sa vytesujem 🙂 a mame celkom super rozvrh, v oktobri mame skolu len raz - aj ked fakt v dost blbom termine - 3.10. -a to ma akurat ocino oslavu, tak musim docentovi napisat mail, ze nepridem..

• kati, dobra vyhovorka.. 😃 😃 my v nedelu slavime dedovu 85ku 😵 😵

• mari 😃 inac ja mam dnes taky stretavaci den 🙂 kazdy ma chce vidiet 😵 bola som u spoluziacky - ma uzasne sest tyzdnove miminko, tak som sa troska vytesovala... aj ked odchadzala som z takym pocitom, ze aj ja chcem baaabo... no uz len najst tatinka a vec vyriesena... 😛 😃 a este bol u mna kamos co som ho predtym ale take tri roky nevidela.. no spokojna som 🙂) a zajtra rano zasa anglina juchuuu

• kate, do you speak english? 😉 😛

• 😃 😃
    maybe , she speaks very well 😎

• jane, do you speak english?OK 🙂 🙂

• yes, of course Mary 🙂
    But it can be better 😃

• 😉 and is it problem? 😬 😉 you can improve your english with me 😉 🙂 🙂

• yes it is problem... I often chat in english, but I need more verbal conversation, business english and so on..
    OMG 😃

• hej baby, ale ja som iba zaciatocnik, ja sa viem iba predstavit a povedat, ze ma tesi 😃

• kocky, tiez chodite take "umlatene z prace? ja som KO.. ale mozno na to vplyva aj ten nozky tlak a urpsane pocko 😦

• mari ja chodim domov taka unavena, ze niekedy si ani neuvedomujem, ze som v buse a len cumim do blba.. musi byt na mna uzasny pohlad 😃 dnes som sla spat o druhej.. a este mam o siedmej vecer anglinu... ale tesim sa tam... musim studovat, lebo ak tu budete vies anglicku konverzaciu, tak budem mimo diania 🙂))

• kuk 🙂
    ako dnes travite sobotu? 😉

kati, veru veru,len sa vzdelavaj.. 😃 😉 🙂 🙂

• ahoj mari, tak si predstav dnes som bola v nitre 😵 presla som cele mlyny od hora az dole... vysledok - topanocky a rifle 🙂) spokojna som 🙂) a strasne sa mi to tam pacilo... uplne perfektne to tam je, potom sme si dali este fajnovu kavu so segrou a mohla som ist domov 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém