Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak komu je lepsie :-) aj nam by mohli prerabat firmu :-D ozaj mari co s tym stretkom?
Odpovedať
a asi mam stastie, ta choroba ma nechmatla ako draheho 8-( snad sa uz ani viac neprejavi.. krotim ju domacim :-D :-p stretko?noo,ja to nevim bohumile :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda takym tempom to stretko nikdy nebude :-D tymto verejne vyzyvam vsetky ostatne babule, aby sa vyjadrili a pripadne navrhli termin :-D lebo takto sa stretneme najskor na vianocnych trhoch :-)))
Odpovedať
ahojte, co stvarate? uz o stodvesto pracujete? ja si vychutnavam posledne dva dni volna..potom zacina realita :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko x-) mari...tak zajtra už nastupuješ čo? Ako dlho budeš prvý den v práci?
Odpovedať
bys, hej :-) keby som nebola nachcipana-tesim sa viac 8-( :-| neviem dokedy, snad nie dlho :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moja, ešte si ani nezačala a už chceš krátko robiť :-D
Odpovedať
aspon prve dni,kedy sa bude dat :-D ;-)
Odpovedať
hojte, adeli, akooo :-) :-) :-) ja supeeer, sme boli len do 9h. a este aj na ucebnych planoch som sa s kolegynkami dohodla :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...no tak ked bolo super, tak je to dobré....a čo budete zajtra v parku robiť? =-)
Odpovedať
turistikovat.. zabijat cas,kedze skola sa preraba ;-) :-)
Odpovedať
a co robili cele prazdniny :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja neviem :-| zevraj prerabka trva od polovice juna :-|
Odpovedať
Caute baby...tak dnes som tie zvery este nevideli,caka ma to zajtra,ale zevraj sa uz na mna vypytuju :-D :-D :-D Zajtra budem mat asi tri hodky,tak som zvedava,co s nimi budem robit celu hodinu :D Drzte palecky...tak sa mi nechce rano vstavat...to je des :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no čo baby? Ako bolo v škole? =-)
Odpovedať
adeli, tak ako? my zaciname ucit asi od pondelka/utorka.. v provizornych podmienkach :-D ;-) mne nevadi vstavanie, ale takto poobede som straaaasne unavena 8-( aj teraz-idem do vane a lahnut si.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mne vcera byvaly pisal mail, ze dnes ide na slovensko - ma dva tyzdne dovolenky. Potom sme si chvilu pisali na skype - no tak som po dvoch tyzdnoch zasa plakala... stretnut sa nestretneme, lebo ze on sa na to neciti... a tak nutit ho nebudem... no a potom mi pisal, ako nam bolo spolu dobre, a ako sme boli zohrati a ako... no proste plno spomienok... nevedela som spat dnes.. taka som ochrapana... som rada, ze vobec dokazem pracovat :-|
Odpovedať
kati, chuda moje.. naco si sa nechala takto deptat? 8-( uz si s nim nepis.. :-| vidis, ze ti to nerobi dobre :-(
Odpovedať
Tak baby,dnes som zvladla 4 hodky a hlas v pr...i,musim si vybudovat autoritu... ]-( Kati,mas to tazke moja,uz nech ti je konecne lepsie... :-|
Odpovedať
adeli, som zvedava, aku autoritu bude mat siedmacka :-D :-D :-D
Odpovedať
Mari obavam sa ze s tvojim milým lookom to bude tazke :-N ;-) ale chcela by som ta aj Adel vidiet v action 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte x-) kati...no tak ak ti on bude takto vypisovať, tak ťažko nanho zabudneš. Vymaž si ho z telefonu, zo skypu aj z hlavy. Aj ked to posledné bude ťažké, ale skús to. Prečo ti vypisuje také veci, ked sa aj tak s tebou nechce stretnúť :-|
Odpovedať
hello, dobre rano :-D som dospala skore vstavanie :-D vcera sme boli na koncerte, kamosi hrali x-) a ako prekvapko pre vsetkych zahrali pesnicku venovanu Petkovi-kamosovi, co sa nam zabil na motorke ;-( krasne slova kamos vymyslel, vsetkym sa leskli oci :-| dnes ma caka upratovaci, zavarajuci a neskor pekny den s drahusikom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...tak pekné od kámošov, že si spomenuli na Peťka. Tam je vidno, že kto bol a je kámoš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bys ja tomu nerozumiem, vcera vecer sme spolu volali a vraj by chcel, aby to bolo vsetko tak ako predtym, ze on ma ma rad a tak... no tak som si zasa poplakala.... chcela by som sa s nim porozpravat normalne a nie cez telefon... aj som mu vcera povedala, ze toto vsetko sme mali riesit pred rokom, ked dostal ponuku ostat v nemecku dlhsie... strasne je to vsetko zamotane a najhorsie je, ze uz ani ja sama neviem co chcem... no jedno viem urcite, ak chce, aby sme sa znova dali dokopy, musi zabojovat a musi mi ukazat, ze v jeho zivote mam miesto a ze so mnou rata... no ak budem mat nieco nove, tak sa ozvem... zatial sa majte a ak to bude mozne zajtra doobeda mi drzte palce - potom vysvetlim x-)
Odpovedať
Kati,velmi vam to prajem,keby vam to vyslo...len aby to nedopadlo rovnako :-( aspon ja mam taku skusenost :-S
Odpovedať
Profilova fotka
adeli ja viem, ze sa hovori dvakrat do tej istej rieky nevstupis... ved uvidime ako to vsetko dopadne, zatial mam pocit, ze nemame realnu sancu byt spolu... on bude este dalsi rok v nemecku - uz podpisal papiere, a ja uz takto nechcem byt - on tam a ja tu.. je to psycho a mozeme sa lubit ako chceme, vztah na dialku su len nervy a stresy popretkavane kratkymi momentami stastia, ked su dvaja spolu... uz sa proste nechcem stresovat, ze tento mesiac zasa nebudeme spolu, lebo obaja mame povinnosti a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....no čo je? Táto téma upadááááá :-( ;-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bys - no babulky nam ucia, tak nestihaju :-) a v poslednej dobe ani ja... v robote chaos, do toho 2x tyzdenne anglina, som rada, ked pridem domov, dam sprchu a idem spat :-) alebo si mrknem nejaky serial :-)) no ako stara dievka :-))))
Odpovedať
ahojteeeeeee len som vas prisla pozdravit :-) :-) :-) :-) v skole zatial fajn, od stvrtka mame zacat ucit-tak som zvedava-ale deti vyzeraju byt v pohode ;-) x-) zajtra sa nam v nitre otvaraju Mlyny-OC x-) tak sa tesim, ze pojdeme omrknut x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?