Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
heeeeeej, bola si tu :-) :-) :-) tak po mojej prvej vyplate mozes prist na nakupy aj so mnou :-N ;-) :-) :-) kocky, ja sa vytesujem z tohto pekneho pocasia x-) x-) uz davno neboli take pekne slnecne vikendy ako tieto dva 8-) tesim sa z toho.. x-) vcera sme boli na navsteve u draheho kolegu ;-) maju 3roc. synceka a 4mes.dcerenku x-) x-) som ju popstovala, sme si pogagotali :-D x-) krasna je, rozkosna, uzasna x-) aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D len keby to mal za mna kto porodit :-D :-N :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki mari dohodnute :-)) tak po prvej vyplate ideme na to :-)) a ako pozeram mas rovnaky nazor ako ja :-D ja kludne mozem mat aj 4 deti, len keby ich za mna niekto porodil :-D ale tak hovorim si -zvladli to vsetky, budem musiet aj ja :-p
Odpovedať
:-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj pred chvilou som dorazila s angliny, paci sa mi tam coraz viac x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a zajtra idem cvicit po praci.. no a potom do cistiarne odniest satky, nech som na ocinovej oslave kocka... a este hopky supky do da vinci vybrat nejaky pekny papier na menovky... ja sa tak tesiiim na nasich... naposledy som bola doma v juli...
Odpovedať
kocky, ja uz nicomu nechapem :-D :-D kamos ma prvu frajerku, chodili spolu pol roka, on konci vysku a o mesiac sa musi zenit,bo cakaju babo.. x-) x-) ked mi to brat povedal, skoro som odpadla :-D ;-) vsetci sa okolo mna beru, rodia.. pomoooc, asi sa to pomaly bude tykat aj mna :-D ;-) x-) x-)
Odpovedať
hviezdi, ty aj zijes??? :-( :-( adeli, teba som zaregistrovala na FB,ale tu sa uz ani neukazes? :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari :-)) to je super :-)) dufam, ze sa tesia... mne tiez v poslednej dobe trocha "sviha" s tym, ze chcem babo.. no asi vypisem konkurz na tatina :-D taaaakze baby ak viete o nejakom sympatickom, zabavnom mladom muzovi - sem s nim :-D :-D :-p
Odpovedať
Caute baby, som tu :-) Len nejako nestiham...teraz sme mali toho v praci vela... Baby,dnes som sa mala prvy raz ukazat v skole-psychologii,no presvihla som termin :-( :-( :-( Oni stale nieco menia a vymyslaju...som z toho na nervy...veru,neviem,ako to dostudujem :-|
Odpovedať
kuk,ja uz po sprche, som bola KO po celom dni na slnku 8-( idem si porobit pripravy na zajtra a potom hajde na vychadzku za drahym x-) ale daaaako sa mi nechce :-| asi vela chodim, strasne ma bolia svaly :-( adeli, a co vcul? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som teraz prisla z prace... nevladzem, asi sa supnem do sprchy a potom rovno do postele.. ale predtym si spravim ulohu z angliny.. a pozriem na nete casti panelaku, ktore som nestihla :-)) tooo sa bude pri tom spat.... :-) inac v sobotu mam skolu.. ja sa neskutocne tesim.. len sa bojim, ze pred statnicami ma ten smiech prejde :-D budem vam tu chodit vyplakavat a po psychicku podporu dobre? a potom ked zostatnicujem tak vas pozvem do mlynov na super kaavu.. mnam...
Odpovedať
kati, pamataj si, co si napisala.. :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pamatam :-) uz teraz som si to napisala do kalendara.. a co ja mam v kalendari, tak na t nezabudnem :-D juj len som si chute narobila... takeee super caffe latte som este nemala mnaaaaam.... a celkovo sa mi mlyny velmi pacia... normalne laska na prvy pohlad a to neznasam nakupne centra...
Odpovedať
kati, to az tak.. :-D ;-) a co sa ti tam tak silno paci? :-N ;-) mne z obchodov intersport, mango a HaM ;-) :-) ale tiez ten "balkon", ktory je nezakryty a vidiet z neho na centrum Nitry.. x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru az tak... tym ze je to take sklenene, tak je to take presvetlene a citila som sa velmi prijemne.. a co sa tyka obchodov - ja mam strasne rada taky jeden - len ma teraz nenapadne nazov... ty brdo mozem byt taka "blba"? mam to na jazyku, len to neviem povedat.. ale je to na Ch.... a este som nasla jeden obchod, kde som si kupila rifle - vsade mali len take uzke po celych nohach - asi viem mari ake.. no fuj... ten obchod sa tusim volal Lindex a dostala som aj taku karticku, kde budem zbierat peciatky pri nakupe a ked tam budem 11x tak mi z nakupu odrataju 20 € :-D nooo tak aspon mam dovod chodit do nitry :-)) nieze by sa mi tam o mesiac nestahovala segra :-p
Odpovedať
ahojte, ja uz cakam na drahusika, kolo 17sme dosli z modry-boli sme od vcera u znamych na vinobrani ;-) :-p teraz letime kamosovi na hrob, dnes by mal narodeniny.. |-| toto pocasko ma max dostava :-D ;-) 8-) prekrasna jesen, fakt.. x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte :-) citim sa ako by som celu noc visela za ruky dole :-D celu sobotu sme robili na dome stropy, dnes dokoncime ;-) a zajtra zas pondelok, tak budem v praci oddychovat snad :-N tak uzite si peknu nedelu aj cely tyzden ;-) adeli, a ty ani neodpises? ]-( :-| :-D ;-) papa
Odpovedať
kuk, ja travim celu nedeli na drahusikovom dvore.. :-D slnim sa 8-) a on pri mne cisti brm brm ;-) prave pozeram hriesny tanec x-) hviezdi, ojojoooj, takze hniezdocko lasky bude krocik po krociku hotoveee ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee tak ja som sa prave vratila z brna... bolo perfektne, troska ma pripieklo slniecko a som straaaaasne unavena... ale stalo to za to... no ale ak mam pravdu povedat Jan Pavol II. bol ooovela lepsiii.... no aj tak mam zazitok na cely zivot :-) vsetkym prajem krasny zvysok nedele, ja idem spat... nejako nevladzem.....
Odpovedať
kati, tak dobru. aj ja som uz pripravena na spanok.. |-| verim,ze ten zazitok stal za to.. ;-) a aj ja mam nufacik cerveny od slniecka.. :-D 8-)
Odpovedať
ahojte, tak ja som dnes prezila prve rodicko.. nastastie za mnou neboli ziadni rodicia, takze som to prezila v kabinete :-D :-D ;-) ale som max. KO, postel to istiiiii |-| drahy maka na sebe :-N :-N zajtra ide prednasat az do BB =-) ;-) sikulnicek moj najdrahsi x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som dnes podala vykon... z domu som odchadzala o pol osmej a prisla som teraz... som chodiaca mrtvolka, ale anglina sa mi paci coraz viac :-)) uz sa viem predstavit, povedat odkial som a aku mam izbu, vypytat si telefonne cislo... no same uzitocne veci :-x babulky moje dobru nocku.. p.s. ked mi skonci tento tyzdnovy blazinec v praci a doma, tak sa chystam do mlynov.. kto sa prida? :-D
Odpovedať
kaktusik, what is your name and surname? and where are you from? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariiiii :-D I am from Stara Lubovna, but i live in Bratislava :-D :-p a pomeee uz do tych mlynov, kedy mas vyplatu :-D ked sa nikto neprida, spravime si stretko my dve :-)))))
Odpovedať
Ahojte zienky...sorry,ze nepisem,nejako mam stale co robit...Hviezdi,hned to napravim.... Kati,aj ja som bola cez vikend v brne,ale na tanecnej party :-D Konecne som sa odreagovala...normalne mi to pomohlo,lebo uz tak rok som bola upjata jak trubka :-D :-D :-D Tos,aj ja by som isla na nakupy :-N vyplata snad bude tento tyzden...no idem cez vikend do Modry na stretavku zo strednej a v nedelu mozno na nakupy do Brna... Mari,mna caka rodicko zajtra :-p Asi sa rodicia aj pridu stazovat,pretoze som prisnejsia ako ucitelka predtym :-|
Odpovedať
Profilova fotka
adeli len bud pekne prisna.. deckam treba ukazat odkial pokial... ja by som bola asi ina ucitelka... by sa deti pototo od strachu :-D my sme mali strasne prisnu slovencinarku na strednej ale cim dlhsie nas ucila, tym sme ju mali radsej... potom uz trocha povolila, ale tie zaciatky boli tazke.. no sla na to dobre... tiez bola po skole a dostala takych pubertakov ako sme boli my - no katastrofa...
Odpovedať
kati, prva vyplata az kolo 15teho :-S 8-( musim vydrzat.. :-| ;-) adeli, len bud prisna, to je dobre.. aj ja som. sa u mna nejake patky zacinaju risovat :-x ]-( :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari nevadiiii, ja aj tak skor nemam cas :-D mam pocit, ze nic nestiham... no strasneeeee :-p
Odpovedať
ahojteeee, tak konecne patrim k tym,co sa vytesuju,ze je vikend :-D :-D :-D ;-) cez prazdniny som mala vikend kazdy den.. :-D ;-) spala som do 10tej a teraz idem prat, upratovat.. poobede k babke.. a vecer mozno out s kamosmi ;-) :-) ako dnes sobotujete? :-) hviezdi, domcekujete? :-N ;-) kati, nakupujes? :-D ;-) adeliii, opravujes pisomky? :-D ;-) :-)
Odpovedať
ano mari presne tak ;-) uz mame vchodove dvereeeee x-) najkrajsi bod soboty 8-) okrem toho aj parapety vnutri a vonku :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?