Ako často ste spolu?

4. dec 201038840
  • ahojte...kde ste?🤔

• bys ja som tu, len mam tolko roboty ze neviem co skor... dokopy som aj tak nic poriadne este neurobila... ale jazykovku mam vybavenu, tak som spokojna.. a teraz som chcela ist na obed, ale sefino pisal mail z dovolenky, tak este nieco riesim.. uz chcem vecer....

• babulky - mam dilemu - mam moznost ist do chorvatska v piatok - ale mam dostat mrchu.. tak som premyslala, ze by som si to trocha posunula... len neviem ci to je dobry napad - mam doma este norethisteron co som posledne brala, tak rozmyslam ze si ho nasadim.... asi zajtra zavolam ujovi doktorovi..... nechcem si to rozhadzat

• Sponzor fóra
  • ahojte 🙂

ja som dnes bola predposlednykrat na urade prace 🙂 🙂 🙂 nabuduce - o tyzden poslednykrat 😵 😵 😵

kati, ja by som si pravidelnost nekazila.. 😐 😉

bys, ja som doobeda zbrirala po chrenovej 😦 som nachodena jak puk 😕

• hviezdi, kde siii 😃 😃 😃 😉

• aha aha, ze aha 😦 😦 😦

• dobré ránko 😵

kati...ani ja by som si cyklus asi nerozhádzala 😒

mari....a čo si robila na chrenke? Okukovala budúcich žiakov? 😃

• bys, bola som v skole, na urade praci a potom v maxe a to vseeetko som obehala napeso 😕

• fíha...tak to si mala riadnu túru 😛 Šiklo by sa ti nejaké autíčko 🙂

• no urcite, potom by som bola tlsta 😃 😃 😃

• mi ani nehovor...mne muž kúpil na výročie svadby auto.....tak teraz už budem len tlstnúť 😃

• no komu lepsie 🙂 🙂 🙂

• že? Ja som si takého super muža zobrala 😵 😵 A ešte to ide napísať namna 😃

• bre ranko damy 😃

tak som sa rozhodla, ze kaslem na chorvatsko... nebudem si ja mrchu presuvat kvoli par dnom pri mor - ked aj tak hlasia na nic pocasie.. sa bojim, ze by sa mi to pokaslalo a zas by si robila co chce - mrcha jedna... tak idem zajtra na chatu - na jednu noc - sice tam nie je voda ani poriadne wecko, ale snad to vydrzim 🙂) hrozne sa tesim, dnes som volala kamoske, ze teda idem s nimi na chatu - ta sa ako tesilaaaa 😃

• 😃 bys 😃

• Sponzor fóra
  • bys, uz ta nebude musiez vyvazat a do maxu ta bude posielat samu 😃 😉 mne to vyhovuje, ze mam "sofera" 😵 😵 😵

• mari...no len ešte neviem parkovať 😬 😃

kati...no dobre si to vymyslela 😉

• kati, aj podla mna to bude takto lepsie 😉 🙂 🙂

• no som rada, ze ste odobrili moje rozhodnutie 🙂) inac tak mi je dnes na blinkani 😶 od rana sa mi v hlave toci ako blaznive, zaludok ako na vode... no fuj...

• kati...daj si hylak alebo niečo. Uľaví sa ti 😉

• a to je cooo? ja by som si radsej dala slofika 😃

• hylak dávam malému ked ho bruško bolí. Je to tak hnusné, ale fakt to zaberá 😉

• jaj no tak pojdem sa opytat do lekarne asi 🙂 alebo sa po ceste vyblinkam niekde do krickov a dobre 😃 😃 ale aj tak mam super naladu, zajtra chataaa juchuuuu

• Caute baby,tak ja mam dnes volno,bola som u doktora...vcera som cely den vystrihovala kvetinky na nastenku 😃 😃 😃

Jaj Kati,hned by som sla k moru,no ked ma byt hnusne...

Bys,aj ja chcem autoooo,to je paradicka...

Mari,no co,kedy si dame nejake tipy na zaujimave vyucko? 🙂

• adeli..tak nech ti frájo kúpi 😃 Môže investovať trošku do svojej lásky, no nééé? 😃

• a čo si bola u dr.? 🤔

• dobré ránko 😵

no včera ste toho napííísali 🤔 😃

• no bys nestihacky 🙂 mari si lieci draheho, adeli sa venuje havinkovi, hviezdi je neviem kde a ja dnes idem na chatu... 🙂) a co ty este si v BB? mne sa to mesto taaaak paaaci 😵

• ešte som v BB, ale len do nedele 😐 Aj mne sa viac páči BB ako NR 😛

no vidím, že všetky majú čo robiť, len matka na materskej sa asi nudí 😃 😃 A prajem ti, nech ti je supeeer na chate 😵 😵

• ze matka na materskej 🙂 tak uz mas pomerne velkeho chlapa, tak sa chvilku zahra aj sam... tak sa mozes nudit 🙂) moja kamoska je inac alergicka na spojenie materska dovolenka - ide ju z toho porazit, a obcas ju muz podpichce, ze co moja nestihas, ved si na dovolenke 😃 taky kastrol by som po nom hodila 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém