Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
no co je,kde ste dnes vsetky? to ma ani neprivitate doma??? :-D ;-)
Odpovedať
vitaj vitaj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciao mari :-) tak teda vitaj :-) sorry,ze som cerveny koberec nestihla natiahnut :-D ale mam tooolko prace dnes... uz nech je piatok... alebo aspon vecer, nech idem spat :-D
Odpovedať
:-D jaj kocky, ako vam v dobrom zavidim, ze zarezavate.. ja len lehnim a secko sa ma potom chyta ]-( :-( uz sa tesim do robotky x-)
Odpovedať
Caute holky... zubarku som prezila,este idem v piatok :-| Mari,vitaj,aj si v tom obrovskom newyorkeri bola na vaclavaku?tam maju vzdy super zlavy..napr.jarny kabatik som tam kupila za 120kč namiesto 1000kč :-D
Odpovedať
adeli, my sme cely utorok len po nakupoch behali :-D ale NY sme obisli :-| skor Zara, C a A, H a M, ... ja som si kupila botasky Nike x-) vysnivane x-) biele, na lepenie x-) su cacane :-N x-) aj drahy si kupil botasky, bo za dvoje tam sme dali take loove, ako u nas za jedny :-| v septembri sa u nas open new OC x-) takze sa tesim na uvadzacie ceny x-) :-D ;-)
Odpovedať
dobre ranko, ja uz vlasy umyte ;-) dnes som si privstala-idem dokimu po vysledky biochemie a vyteru z hrdla ;-) a potom ma caka aj nemila navsteva-uradu prace :-D :-S u nas je tropicky den-uz by sa mohlo trosken ochladit :-| 8-) a co vy dnes? som pridala fotky z prahy na FB ;-) x-)
Odpovedať
Mari,ty maniacka na nakupy :-D :-D :-D ja by som tiez bola,len som svorc :-p No skoda,ze ste neboli v tom NY...tam sa to fakt oplati...za stovku tricka a ine,no nekup to :-D :-D :-D A co,do robotky sa tesis??? Mas aj na tych spuntov vymyslenu nejaku taktiku??? :-N Ja sa budem zase venovat nasej malej pirani,vecer asi na kofolku - tradicne :-D :-D :-D Nech este nekoncia prazdninkyyyy :-| ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
adeli, v nitrianskom NY su tricka za 3eura..za to nemusim chodit az do prahy :-D ;-) hej, tesiiiim saaaa do skoly x-) no buduci tyzden na nich nieco vymyslim :-D ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som dnes mala taaaazkyyy den.. vobec nic sa mi nechce... ale este idem ku kamoske na jeden fernetik, ale predtym do sprsky - netecie nam tepla voda, tak to bude srandy kopec :-) :-D ale uz sa tesim, kamoska sa akurat vratila z dovolenky, tak sa budeme vykecavat x-) no a zajtra uz piatok... co viac mozem chciet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
x-) ahojte x-) mari...no vitaj domka. Aj ked si už od stredy, ale aj tak ťa vítam :-D Takže bolo super?No to je dobré. Je to tvoj posledný výlet pred prácou? =-)
Odpovedať
kati, ale pocasie na vikend nic moc :-S ]-( 8-( bys, asi.. posledny.. ale ved neva, ja sa uz tesim do prace :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hviezdi, tak ako nasa oslavenkyna :-) x-) vsetko naaaaj. k meninkam x-) hlavne aby si bola zdrava, stastna, spokojna a aby ti v zivote vyslo vsetko tak, ako si si vysnivala ;-) x-) posielam cmuk :-N ;-) :-)
Odpovedať
dakujem x-) no zrovna dnes ma kolega dovcu, tak robim na 3 Pc :-p :-D ááááááááááááááááá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej hviezdi vsetko naaaaj x-) a co sa tyka troch pc - ja takto ficim cely tyzden.. a este ma cakaju tri dni z buduceho.. ale neva, aspon mi skor zbehne cas :-D mari pocasie sice nebude naj ale snad to nejako prezijem.. musim si vymysliet nejaky program na vikend.. strasne sa mi nechce byt doma, mam pocit ze straaasne musim niekam vypadnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi...aj ja sa pripájam ku gratulácii....prajem všetko naj x-) x-)
Odpovedať
ahojte :-) :-) :-) my sme boli na agraci, aj sme sa na si si si previezli :-) ale kocky, neviem co to, teda viem..ale nejaka som smutna, nestastna posledne dni.. a najhorsie na tom je, ze si neviem pomoct a to je pre mna katastrofa :-( :-( :-( bojiiiim sa, ze ma cakaju nelahke dni |-|
Odpovedať
Profilova fotka
mari a co sa deje? si nervozna z prace alebo?
Odpovedať
netyka sa to prace, ale nasho spolocneho byvania.. stale sa nic nedeje.. tuto noc som spala u draheho.. citila som sa tam nejako cudne, ze tam nepatrim.. ale pri nom som sa vyspala ako babatko x-) nic ma nebolelo, bola som max. stastna a spokojna.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari hlavne toma do nicoho netlac... mozno je spokojny tak ako ste... rozpravali ste sa o tom, pripadne na niecom dohodli? ja som sa az po rozchode dozvedela, ze miki nebol pripraveny na to, aby sme spolu byvali... 8-( :-S neboj vsetko bude dobre, len bud trpezliva - tom ta lubi - je to vidiet na kazdej vasej fotke, tak si to nepokaz x-)
Odpovedať
kati, ale dokedy mam cakat a byt trpezliva? uz sa v nom-co sa tyka tohto- nevyznam 8-( a som z toho max nesvoja, ide mi z toho hlava puknut :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari naozaj netlac nanho, chlapi potrebuju viac casu, nie kazdy je "presvedceny" o tom, ze chce s niekym byvat. a kam by si chcela ist? do podnajmu? radsej si setrite peniazky... mari ja som si tym, ze som mikiho do niecoho tlacila pokazila vztah a dnes viem, ze je sice pekne spolu byvat, ale ak sa na to niekto este neciti, netreba ho do nicoho tlacit... ja som odstrasujuci priklad toho, ze hoci sme sa veeeelmi lubili, tak tym, ze som hovorila o buducnosti (svadba, byvanie) som ho "vydesila" natolko, ze cuvol... ja by som uz dnes vela veci urobila inac.... drzim ti palce, aby si to zvladla a ja verim, ze to dokazes x-)
Odpovedať
kati, ale moj drahy chce so mnou byvat.. len sa boji.. do nicoho ho netlacim, sam uz vie, ze je cas sa osamostatnit.. snad sa to skoro vyriesi :-) ja uz bez neho nechcem zaspavat 8-( a od septembra, ked kazde rano budem musiet byt svieza a vyspata, nebudeme sa moct do 23h. prechadzat po vonku.. budem sa potrebovat osprsit a zalahnut.. a potom pride to, ze budeme malo spolu.. a to nechceme :-| najvhodnejsie by bolo zacat spolu byvat.. a ja som aj za podnajom.. a co.. tak sa troska uskromnim-ale budem s nim-co je pre mna naj. ... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dufam, ze sa to vyriesi a vy budete spokojni obaja :-))
Odpovedať
kati, ved uvidime.. :-| ;-) :-) adeli, grilujete? :-) :-p u nas su prehanky, rano prsalo, teraz je oblacno-co mi celkom po tom tropickom lete aj vyhovuje ;-) hviezdi, domcekujes? :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky pisal mi miki... ze co robim a taaak... som mu vravela, ze som bola vcera vonku, tak hned sa pytal, ze s kym... :-. ja ho tak lubim stale... uz len tri tyzdne a bude na chvilku na slovensku... hmm to bude nieco... ale ja to zvladnem ;-)
Odpovedať
kati, obdivujem ta, ze sa s nim stretnes.. ja by som neodolala a vletela mu do narucia :-D ;-) toma som nevidela od rana, ale uz teraz sa na neho tesim, ako mu dam pusu a vtlacim sa mu do "usmevu" :-D ;-) :-) :-) bud silna ;-) :-)
Odpovedať
u nas burka :-. :-| Nie Mari dnes som nebola, ale je tam otec,mamin svagor na brigoske, lebo betonuju.... tam by som nemala co pomoct :-| my sme boli u babky doteraz :-) kaktusik, ja tomu vasmu vztahu nerozumiem :-| preco ti pise, vyzveda ? ved ste sa cerstvo rozisli... zeby dufal v navrat?? =-) musi to byt pre teba tazke,.... ja neverim v priatelstvo po rozchode |-| aspon nie hned ...
Odpovedať
Profilova fotka
mari - no ved toho sa bojim, ze mu vletim do narucia... ale ked som premyslala nad tym, ake to asi bude tak som dospela k dvom variantom: bud to zvladnem a budem sa tvarit v pohode, umiata atd. alebo sa hned ako ho uvidim rozplacem... a toho sa bojim... lebo ja ked mam v sebe pretlak emocii, tak sa vzdy rozplacem :-D hviezdi - ani ja tomu nerozumiem... a v priatelstvo po rozchode neverim ani ja.. po par rokoch je to uz ok, ale teraz urcite nie.. aj teraz cez tyzden som sa stretla so svojim jednym byvalym - videla som ho asi po troch rokoch a uplne v pohode sme sa dve hodinky vykecavali :-) je zenaty a ma uzasneho syna x-) a ci miki dufa v navrat? neviem, ci by som mu dokazala dat "druhu sancu"... bojim sa toho, ze by to znova nemuselo vyjst a to uz by som nezvladla... ;-(
Odpovedať
hviezdi, joj, krocik po krociku a mozte sa stahovat :-) sa mate.. :-| ;-) kati, no som zvedava, ako to zvladnes.. ale budem drzat paste ;-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?