Ako často ste spolu?

4. dec 201038840
  • no sefino siel mimo firmu - trocha si oddychnem.. teda pracovat musim tak ci tak, ale tempo trocha zvolnim - boli ma hlavka 😦

• prihlasila som sa na anglictinu 🙂 siedmeho septembra zacinam - takze pondelky a stvrtky mam obsadene... ale tesim sa na to 😵

• ahojte
    ja som rozbehana 😐
    vcera som bola na stretku z modreho konika 😕 😦 😦 😦
    dnes na vylete v piestanoch 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ahojte

ja som práve na Donovaloch. Si užívame kosuuu. Asi budeme len do zajtra 😛

mari...čo sa stalo na stretku? 🤔

• ahojte 🙂 ja som dnes vyspinkana do ruzova.. vcera ma zalomilo, ked som si o siedmej citala casopis a spala som az do rana.. asi som bola naozaj unavena...

hej mari co tie divne smajliky?

bys - ja by som take donovaly hned brala, nech je tam pre mna za mna aj minus dvadsat... 😃

• no kaktusik...včera večer som si aj myslela, že je tu mínus 20 😬 Teda aj mi soplík v nose zmrzol 😃

• Ahojky...no jo,uz je po lete...aj vy mate pocit,ze ste si ho vobec neuzili???O chvilu bude zase ta hnnusna zima...fuj 😢

• bys 😃 😃 😃

adeli neboj este bude teplucko, aj na vikend hlasia zlepsenie pocasia 😵 a este bude potom babie leto.. este si uzijeme slniecka 😵

• adeli a vieš, že aj ja som už nad tým tak uvažovala? Aj ja ma pocit, že už leto skončilo. 😒

• no dievcata fuj fuj take pesimisticke myslienky.... nono dostanete 😃 slnko este bude a hotovo... aha aj teraz vykuklo spoza oblacika... alebo nie? 😛

• kaktusik..to bola fatamorgána 😃 😃

• no pockaj idem pozriet este raz... neverim, ze to slnko si zobralo dovolenku 😦

• no čo si zistila?

• ja viem,ze bude slniecko,ale uz ho budem vidiet len z okna skoly 😃

• svietiiiiii 😃 😃 😵 huraaaaa

• Sponzor fóra
  • prestavam mat rada BA 😃 😃 😉 zase prsalo 😠 😐

• ale prd... ved potom bolo pekne... aspon tam, kde som chodila ja 🙂

inac musim sa pochvalit - mam nove nechty.. asi odfotim a poslem, nech sa aj vy pokochate... a este som stihla aj kozmeticku a depilaciu.. tak uz len to slnko treba, aby som sa cez vikend mohla ist opalovat

• dobré ránečko 😵 😵

aké máte počasko?Žeby bolo dnes krásne? Mari dnes si mala ísť do BA 🙂

kaktusik...idem kuk tie tvoje pazúriky 🙂

• ale však ich tu nemáš 😞 Tak kde ich mám pozrieť? 🤔

• v NR oblacno..ale mne to celkom vyhovuje.. 😉

• V Kopcany city krasne slnecno 😬
    Sakra,chcelo by to nejaky vylet...coked drahy stale pracuje a este aj cez vikend 😠 😒

• bys - nestihla som odfotit... teda aj by som stihla,ale stale sa mi restartoval telefon... tak skusim dnes vecer...

adeli tak si urob vylet s havinom 🙂

• kaktusik....no a ja som sa tak na tie tvoje nechtíky tešila 😵

adeli...takže slniečko ti v dobrom závidím. Kiežby tu na donovaloch trošku vyšlo. Aspon by sa tu trošičku oteplilo 😛

• ja idem prat, treba nachystat veci do prahy 🙂 🙂 🙂

• juj baby mna taaak boli hrdlo... ako keby som mala gulicky v krku a nejde to prehltnut... musim si ist upit strepfen...

• mari...a kedy odchádzate? 🤔

kaktusik....tak šup šup do lekárne 😉 A nerozprávaj, len píš 😉 😃

• bys, v nedelu vecer..

• no sak ani nerozpravam 🙂) iba ked musim telefon dvihnut v robotke... a po praci idem vonku s byvalym kolegom tak sa asi vykecavaniu nevyhnem 🙂)

• tak ako? ja som si cele poobedie polehnila 😃 😛 predtym som prala.. 😉

• mam o prsten viac 😃 -50% - no nekup to 😃 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém