Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sefino siel mimo firmu - trocha si oddychnem.. teda pracovat musim tak ci tak, ale tempo trocha zvolnim - boli ma hlavka 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
prihlasila som sa na anglictinu :-) siedmeho septembra zacinam - takze pondelky a stvrtky mam obsadene... ale tesim sa na to x-)
Odpovedať
ahojte ja som rozbehana :-| vcera som bola na stretku z modreho konika :-. 8-( 8-( 8-( dnes na vylete v piestanoch x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som práve na Donovaloch. Si užívame kosuuu. Asi budeme len do zajtra :-p mari...čo sa stalo na stretku? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som dnes vyspinkana do ruzova.. vcera ma zalomilo, ked som si o siedmej citala casopis a spala som az do rana.. asi som bola naozaj unavena... hej mari co tie divne smajliky? bys - ja by som take donovaly hned brala, nech je tam pre mna za mna aj minus dvadsat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kaktusik...včera večer som si aj myslela, že je tu mínus 20 :-N Teda aj mi soplík v nose zmrzol :-D
Odpovedať
Ahojky...no jo,uz je po lete...aj vy mate pocit,ze ste si ho vobec neuzili???O chvilu bude zase ta hnnusna zima...fuj ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
bys :-D :-D :-D adeli neboj este bude teplucko, aj na vikend hlasia zlepsenie pocasia x-) a este bude potom babie leto.. este si uzijeme slniecka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
adeli a vieš, že aj ja som už nad tým tak uvažovala? Aj ja ma pocit, že už leto skončilo. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata fuj fuj take pesimisticke myslienky.... nono dostanete :-D slnko este bude a hotovo... aha aj teraz vykuklo spoza oblacika... alebo nie? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik..to bola fatamorgána :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pockaj idem pozriet este raz... neverim, ze to slnko si zobralo dovolenku 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no čo si zistila?
Odpovedať
ja viem,ze bude slniecko,ale uz ho budem vidiet len z okna skoly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
svietiiiiii :-D :-D x-) huraaaaa
Odpovedať
prestavam mat rada BA :-D :-D ;-) zase prsalo ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale prd... ved potom bolo pekne... aspon tam, kde som chodila ja :-) inac musim sa pochvalit - mam nove nechty.. asi odfotim a poslem, nech sa aj vy pokochate... a este som stihla aj kozmeticku a depilaciu.. tak uz len to slnko treba, aby som sa cez vikend mohla ist opalovat
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko x-) x-) aké máte počasko?Žeby bolo dnes krásne? Mari dnes si mala ísť do BA :-) kaktusik...idem kuk tie tvoje pazúriky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale však ich tu nemáš :-( Tak kde ich mám pozrieť? =-)
Odpovedať
v NR oblacno..ale mne to celkom vyhovuje.. ;-)
Odpovedať
V Kopcany city krasne slnecno :-N Sakra,chcelo by to nejaky vylet...coked drahy stale pracuje a este aj cez vikend ]-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
bys - nestihla som odfotit... teda aj by som stihla,ale stale sa mi restartoval telefon... tak skusim dnes vecer... adeli tak si urob vylet s havinom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik....no a ja som sa tak na tie tvoje nechtíky tešila x-) adeli...takže slniečko ti v dobrom závidím. Kiežby tu na donovaloch trošku vyšlo. Aspon by sa tu trošičku oteplilo :-p
Odpovedať
ja idem prat, treba nachystat veci do prahy :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby mna taaak boli hrdlo... ako keby som mala gulicky v krku a nejde to prehltnut... musim si ist upit strepfen...
Odpovedať
Profilova fotka
mari...a kedy odchádzate? =-) kaktusik....tak šup šup do lekárne ;-) A nerozprávaj, len píš ;-) :-D
Odpovedať
bys, v nedelu vecer..
Odpovedať
Profilova fotka
no sak ani nerozpravam :-)) iba ked musim telefon dvihnut v robotke... a po praci idem vonku s byvalym kolegom tak sa asi vykecavaniu nevyhnem :-))
Odpovedať
tak ako? ja som si cele poobedie polehnila :-D :-p predtym som prala.. ;-)
Odpovedať
mam o prsten viac :-D -50% - no nekup to :-D :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?