Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem mari.. budem to potrebovat...
Odpovedať
ahojte :-) ako budete nedelovat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no ja dnes budem nedelovať tak, že pôjdem na návštevu s manželíkom a matúškom. Muž pôjde večer domov do NR a ja tu ešte týžden ostanem x-)
Odpovedať
bys, ahoj :-) este stale bystricujes? :-D ;-) x-) ja utekam s kamoskou po nakupoch.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, ja dnes len spim :-D teraz som si dala kremes od svokricky, urobila presso a pockam priatela x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hviezdi :-))) mohla si jeden kremes poslat :-D ja dnes tiez len oddychujem, straasne sa mi nic nechce... ale uz sa tesim do prace..
Odpovedať
ja som bola na nakupy :-D ;-) teraz letim do vane a potom na kofcu s kamoskou :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte zienky moje... Tak sme vcera grilovali,aj ked za hroznych podmienok...predpokladali sme,ze moze sprchnut,tak som vsetko nachystala pod taky altanok...avsak premokol,takze vsetko zmoknute,musela som to poutierat a behat v dazdi :-D :-D :-D ale nakoniec to dopadlo celkom fajn az na zaver,ked moj drahy bol spolocensky indisponovany a chcela som po nom utierat riad...baby,taku show ste mali vidiet...najprv vobec nechapal,co po nom chcem,potom nieco utrel,polozil to spat medzi tie mokre veci...tak som ho sprdla,urazil sa,o chvilu sa vratil a zacal tie umyte veci opat umyvat,namiesto toho,aby ich utrel :-D :-D :-D no prosto total mimo,tak som ho poslala chrapat,ale nahnevana som bola...ti chlapi su hrozni :-p :-p :-p Mari,tak napis prve pocity z novej prace ;-) no a s tym byvanim maju baby pravdu...radsej nechaj tomu volny priebeh...my sme sa s byvalym velmi ponahlali spolu byvat a vydrzali sme to pol roka a potom rozchod (teda jeden z rozchodov) :-D Bys,tak si pekne uzivaj bez muzika :-D Kati,ten tvoj byvaly tiez nema poriadok v citoch,asi by bolo ozaj najlepsie nepisat,nevidiet sa...ak teda nechcete to dat opat dokopy...to hovorim z vlastnej skusenosti :-D Hviezdi,a co mate nove na dome?Ako to ide?
Odpovedať
Adel, tak to bola veru "show" :-D ja by som ho asi pretrhla ]-( :-N :-N no a na dome vcera zaliali betonom uz podlahove kurenie na prvom podlazi... zas o kus dal :-) takze teraz kym je este pekne, sa bude zase chvilu robit vonku a potom v zime sa moze postupne aj vnutro dorabat 8-) neviem ci dnes zaspim, ked som si poobede schrupla :-D :-N to bude zas rano vstavanie :-| :-p
Odpovedať
adeli, nechala som tomu volny priebeh 7rokov :-D uz teraz som na rade, aby som nieco podnikla ja.. ale uz sa to hybe spravnym smerom x-) x-) x-) idem spat, zajtra dam vediet, co a ako ;-) :-) :-)
Odpovedať
Hviezdi,no veru "show" :-p aj ja by som strasne rada uz konecne robila nieco na dome,no je to stale na mrtvom bode... Mari,to je nieco take,ako my so svadbou...tiez chceme,ale nemame odvahu zacat to vybavovat...tiez si hovorim,ze poviem vtedy a vtedy to ideme vybavit,no na druhu stranu sa bojim,ze to budem silit a nakoniec to zle dopadne...tak neviem veru... :-(
Odpovedať
adeli, ale ved vy chcete svadbu obaja, nie? =-) ;-) :-N nooo.. ja som dnes prezila perfisny dnik x-)rano predstavenie v skole-super mily kolektiv :-)priemerny vek kolo 40r. ;-)telocvikari-mladi ma aj vybozkavali :-D ;-) skola sa preraba, takze vyucko zacne asi az 7.9. :-) 3. a 4.9. pojdeme na tury-s deckami 8-) potom som isla za drahusikom, sli sme spolu na obedik :-p a potom do TO-na jogurtovo-ovocny pohar :-D ;-) :-p teraz letim do vane, bo som upotena :-S a vecer za drahusikom x-) x-) x-) vysledky mocu su OK :-) :-) :-)tak sa vytesujem x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mari tak ty si mala supersky den :-)) ja som teraz dorazila domov a tusim si idem lahnut, sak taka som unavena ako keby som kanaly kopala :-D
Odpovedať
No mari,komu je lepsie ;-) ;-) ;-) Baby,myslite si na mna zajtra...uz koniec vypisovania dopoludnia...kruta realita v novej praci :-N
Odpovedať
ahojte, dopijam liter vody a idem na dalsi :-D som sa dala nalomit na detoxikaciu-preco to neskusit, ked kamoska hovori, ze jej skoncili bolesti hlavy, unava a je zdrava a plna sil ;-) a nie je to vobec tazke, tak idem do toho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mari...a to budeš koľko dní piť len vodu? =-) adeli....tak čakáme na pocity ako sa ti darilo v práci. :-)
Odpovedať
bys, nebudem pit len vodu :-D ;-) mam vypit denne min. 2.5l vody ;-) a doobeda co najviac, kedze vtedy dochadza k vylucovaniu ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a aj niečo budeš jesť?Nejaké vajíčka alebo čo ja viem čo?
Odpovedať
Profilova fotka
no mari tolko vody - to ja by som bola stale na wc.... ale drzim palce :-)
Odpovedať
vsetko budem jest :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako dlho bude trvať táto tvoja očista?
Odpovedať
nooo, to neviem :-D ale pitny rezim chcem dodrziavat ;-) to by nema byt problem.. vypit 2.5l vody :-) ak mi to odstrani bolesti hlavy a choroby, vydrzim to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to piješ vodu preto lebo si smädná, alebo na silu?
Odpovedať
nie som smadna, ale nepijem to ani na silu ;-) proste pijem, mam tu flasu s vodou a musim ju vypit.. vzdy,ked sa na nu pozriem-napijem sa ;-) :-p
Odpovedať
adeli, cakam na spravy ;-) :-)
Odpovedať
Caute baby,tak prvy den v pohodicke,kolegyne zatial zlatucke :-) dufam,ze si budeme vychadzat :-) Dnes sme len upratovali,mali sme poradu,zoznamovali sme sa :-) Mari,aj ja som rozmyslala nad pitim vody,no ja by som musela kazdych 5 min na zachod,a to ako ucitelka asi moct nebudem :-|ale hlavne kvoli tej unave a bolesti hlavy by to bolo super :-)
Odpovedať
adeli, mne to dnes zabralo :-) myslim, ze to nebude problem.. pojdem na zachod vzdy cez prestavku abo si odskocim aj z hodiny :-N ;-)
Odpovedať
baby, pozerali ste spravy? dnes v topolcanoch na ulici-pod kalvariou- presne tam,kde sme vcera parkovali a ja som cakala v aute draheho-vybuchla bomba 8-( keby sme tam dnes, na tom mieste a v tom case-uz je po mne :-( :-( :-( no nie je to strasne? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je sila... pocula som o tom, ale neviem co sa presne stalo...
Odpovedať
Profilova fotka
mari...aj ja som o tom počula. No hrozné :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?