Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng dakujem za privitanie, o tebe som sa este nic nedocitala, asi som zacala moc neskoro... kde zijes a kolko mas rokov?pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka: V Polo Nautico za 600 Euro mesice? To jsou blazni. Tak ja teda s tchanovcema delat nechci, bylo mi to jiz nabizeno,ale ne,dekuji. Tady neni tak slozite si vzit hotel do pronajmu,ale potrebujes tak cca 150 tisic na pronajem. @oky : No prave, ja taky preferuji spis tam,kde to znam a je mi dobre, ale je blby,ze v tom hotelu v zime nedelas skoro nic a v leto to pak je full immersion. U part time je to takove vyrovnane.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka, ahoj, ja bydlim mezi Modenou a Bolognou a je mi 29...za dva mesice uz 30!!! 8-( . pracuju v obchodni firme na obchodnim oddeleni, nakupuji a prodavam elektronicke soucatsky. docela me to bavi a rysuje se mi smlouva na dobu neurcitou od 1. brezna x-) . tak snad to tentokrat klapne. jiank jsem z Brna. dekuji za typy na knizky s krteckem, pristi tyden v Brne mrknu.
Odpovedať
Profilova fotka
@Dito, tak to je sen prodavat boty. ja boty uplne zboznuju, ale snazim se neutracet hodne, hihi. miluju vysoke podpadky. a neboj, to nevadi, ze nevis, jaka spicka zrovna leti...v obchode bude zarucene jen ten typ, co leti ;-) . ja uz leta marne shanim lodicky s jehlovym podpadkem bez zeppy vpredu a je to nadlidsky ukol, protoze je moderni zeppe, jsou vsechny se zvysenou spickou ]-( . to bych ti pak prisla udelat kseft, hihi x-) . a kdyby jsi prodavala i kabelky, tak to bych prijela snad hned :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng gratuluji ke smlouve na dobu neurcitou, woooooow x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja jsem videla jen italske Benvenuti al sud, libilo se mi to kvuli herci - jak on se jen jmenuje? Ten hlavni hrdina. Dobrej komik. Ale jinak to bylo takove preslazene a aby se jizani neurazili, samozrejme, takze takova idylka, nikde ani odpadek, domky malebne opryskane, zadne graffiti, zadna kriminalita, no kez by to tak opravdu bylo. Yizheng, zkus v Brne i Barvice, tam se taky Krtecek obcas objevi.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka: na recepci by me to taky bavilo, ale ted je to s praci natolik bidne, ze asi bez znamosti se neda sehnat nic. uz jsem z toho dost otravena.. vetsina nasich znamych dela v IT, coz je mi platne jak mrtvemu zimnik :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina Gratuluji k Lindusce, je proste kouzelna x-) @yellowbanna Kdyz ja nak nejsem na ten italsky styl komedii.. Hispanista se ve mne holt nezapre, miluju napr. filmy Julia Medema x-) Ja teda koukam, jak tva svagrova bydli.. a to ji nevadi, ze to tam maji takove, rekneme, neutulne? Ta kladka, pod nimi nic.. :-. @salsiccia Zdalipak vis, ze ti budou v unoru davat Biutiful (nebojte, AJ jsem si jeste nezprznila) s Bardemem? ;-) @ditakir Presne, chybi mi nadhled.. :-N Mozna, kdyby ty filmy byly treba francouzske, tak by me to tak nebralo, ale takhle si to beru asi moc osobne, musim se polepsit ;-) @danieladaniela Haha, i mne Simo rika, ze jsem moc velka intelektualka, kdyz se nebavim u nekterych jeho filmu :-D @lejinka V Ikea je spousta hezkych veci, hlavne doplnky. My tak zaridili (mozna to je silne slovo :-) ) pokoj pro hosty (ktery snad bude v budoucnu pro deticky), ale loznici jsme chteli poradnou, aby nam neco vydrzela ;-) @jennynka5 I ja se chci moc kouknout na Sicilii :) Uz proto, ze tam ma Simo koreny: tchan je z Catania a mamka tchyne taky. Musi to tam byt uzasne. Simo mi vypravel, ze se koupal v more a padaly na neho, ted premyslim, co to bylo, no proste neco z Etny na neho padalo :) Tchan tam jezdival 1x rocne a vzdycky privezl same dobrutky, ja uplne miluju arancini. To je takova sisata smazena koule plnena ryzi s ragu, mozzarelou a snad jeste necim, mnaaam x-) @oky Zapas byl super a vyhrali jsme 2:0 8-) Stadion Juve se stavi novy, tak se hralo na Stadio Olimpico. No, jak tam romanisti meli zakaz vstupu, bylo tam trochu smutno a kdyz padly ty goly, tak jsme v tom hrobovem tichu byli slyset jen my 2 :-D Ja mela vylozene bojovou naladu, Simo me musel krotit ;-) Byli jsme tam jeste s 5 klukama, ani jeden romanista. Jedna vec me prekvapila, a sice, jak nam tam nekolikrat kontrolovali listek a obcanku/pas, pusobilo to tak hlidane. Potom jsme meli projit prohlidkou, takoveto prosacovani. Byla tam jedna zenska a sami chlapi, ja si to namirila mezi ty chlapy, rikala jsem si, ti na me sahat preci nebudou :-) A ten kluk mi rika: La ragazza non porta niente, vero? A ja, ze vero. No, to jsem ale mohla v kapse prenest buhvico. Holky, vy nemate rady pivo?? Myslim tim nase ceske poradne pivo?? :-D K tem bramboram, Simo nas proste povazuje za bramborovou velmoc, kde se delaji ty nejlepsi brambory na svete :-) A k testovinam, jenze oni podle receptu rozlisuji i vajecne a nevajecne, semola.. Ja vybiram podle oka, ktere se mi zrovna libi a kolikrat ani neznam ty spravne nazvy. Treba jsem schopna klidne rict orecchini :-D @ditakir Sla bych do toho, vidim sama plus! :-) A navic v luxusnim obchode.. ;-) Az te to prestane bavit, vzdycky si muzes najit neco jineho, to prece neznamena, ze bys tam pracovala cely zivot :-) @lejinka To je moc fajn, ze jsi v praci spokojena a ze te bavi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys Drzim ti palce s hledanim prace, ktera by te bavila! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng : No vidis,tak takhle si predstavuji idealni prodavaclu v obuvi. Me se samozrejme taky botky libi,ale dam vic na pohodli, takze moje nozky nevidely podpadky uz hodne dlouho ;-) Jo a prodavaji se tam i doplnky, jako kabelky, rukavice, puncochace,ale to je jen takovy okrajovy artikl. @danieladaniela : Jmenuje se Claudio Bisio. Mam ho taky rada. Moc se mi libi v Zeligu a ted hraje taky ve filmech Maschi contro femmine a Femmine contro maschi. Nevidela jsi Mediterraneo? Tam byl jeste jako mladik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir no tu to tiez nie je problem, dokonca za najom chcu aj menej, ale aj tak... 100 000 v supliku nemam =-) @yizheng blahozelam k zmluve, dufajme ze vsetko vyjde, ono je to celkom problem natrafit na zmluvu na dobu neurcitu
Odpovedať
Profilova fotka
@reys a skusala si poslat maily na rozne hotely? ja ked som bola v rime tak som mala celkom dost ponuk, ved tam je to hotel na hotely. a kde presne byvas? drzim aj ja palce! skus poslat par zivotopisov a pojde to hned lahsie,uvidis.. drzim palce!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sisiko : Tuhle se me Cristian zeptal, zda-li bych mohla obcas udelat jako prilohu neco jineho nez brambory :-D Ja tim,ze nemam rada zeleninu a naopak zboznuji brambory, cpu je ke vsemu. A pivo nemam rada zadne.... Ted se tu rozciluji nad clankama ohledne zakazu koureni v Cechach. Nekdy me fakt udivuje ta lidska blbost. Jak nekdo muze rict,ze je to omezovani svobody? A to,ze mi nekdo nici zdravi, neni omezovani svobody? Klesl u me i Jan Kraus (ktery se mi normalne libi),ze se dost kriticky vyjadril k zakonu na zakaz koureni. Proboha, kdyz to funguje vsude, proc by to nemohlo fungovat i v CR? Copak tam jsou takovi parezy????
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : No jasne, zkus rozeslat zivotopisy, urcite nekde hledaji. A Ty umis jazyky. Priloz k tomu foto a uvidis,ze se Ti nekdo ozve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, diky za podporu! obavam se, ze to tak snadne nebude, CV posilam uz mesic vsude mozne (inzeraty, firmy, hotely, cestovky,...) a vubec, ale VUBEC NIKDO se neozval. je to dost deprimujici...
Odpovedať
Profilova fotka
Pockeeeej, v Mediterraneo je on??? Tam je to takovej drobecek. Ten film mam strasne rada, hlavne ten zacatek, italska armada proste... navic mi to manzel vzdycky komentuje, on byl na vojne dustojnik a ma neuveritelny historky. Uz to vidim, kdyby mel narod povstat a branit vlast. Moje nejoblibenejsi je, jak za nim jeho prapor komplet pribehl v noci v pyzamech, ze je v jejich baraku UNA BESTIA! Vsichni v panice, on z nich nemohl nic poradnyho dostat, tak vzal hul a sel se podivat, co to tam radi za krvelacnou stvuru. Byl to NETOPYR. Jo a nejvic na vetvi jsem byla z Associazione delle mamme, ktera objizdi kasarna a kontroluje, jestli pasta neni stracotta a podobne ujmy na synaccich. A armada z nich ma veliky strach. (Jednou si muze predvolal jeho velitel, ze mu vojaci vyhrozuji, ze zavolaji Associazione delle mamme - on je totiz nutil ubehnout dve ste metru!)
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela : Ja jsem ten film videla nekolikrat, me se libi hodne ta hudba. A vubec,je to takovy hezky film. Bisio je ten,jak se porad snazi dostat z toho ostrova. O te asociaci jsem nikdy neslysela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela Nejdriv jsem si rikala, jestli prece jenom nepopisujes nejaky film.. to se tam fakt delo?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dneska mam v praci volneji, je konec mesice...tak jsem vas konecne stihla docist. Rospi strasne moc blahopreju k Linde, je to nadherny miminko!!! je fakt krasna! tu smlouvu mi slibuji uz pres pul roku a porad nic. ted jsem pohrozila, ze odejdu, ze mam nabidky a oni, ze odejit nesmim, ze na smlouve se uz pracuje, a vcera me capo znovu ribadito, ze smlouva bude od 1. brezna. tak se necham prekvapit. uz tu jsem 2 roky jako apprendista a to po 10 letech prace fakt neni to prave orechove ]-( ty filmy, o kterych tu pisete neznam, budu muset zapatrat na netu a neco shlidnout, abych byla v obraze. kde na ty italske filmy koukate? na youtube? ja jsem na tohle desny ignorant Claudio Bisio je super, mam ho rada jako herce. k tem testovinam to mam stejne jako vy. maslicky nebo muslicky pro me je to jedno! uvarim, co mam zrovna doma. akorat rozlisuji vajecne a nevajecne. a s brokolici delam jenom orecchiete, ty mi s jinym druhem nejak nechutnaji a ani nevim proc :-D brambory jsou hruza a des. ja bych je delala ke vsemu, ale tyhle jsou dobre jen na kasi nebo pecene v troube. ve vode se rozvari desne rychle a jsou moucne. a chybi mi, ze tu nejsou nove brambory z jara jako v CR. varene s maslem a pazitkou patrili k mym oblibenym jidlum x-) . jenom dotaz, chutna vam zdejsi bramborova kase? na me ma divnou chut, davaji do ni parmezan nebo co a neni tak jemna jako ta ceska. ja doma delam kasi po nasem, ale treba u tchyne nebo u babicky mi nechutna.
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng Bramborova kase, tady? Jedla jsem 2x polentu a dekuji, nemusim.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko, jo jo, jak tchyne, tak manzova babicka delaji bramborovou kasi, ale davaji do ni i myslim citron, je divne nakysla. polenta je fuj, ta me nechutna vubec :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, teda to se fakt neda stihat, ted sem docitala 4 stranky dozadu:) Ja sem nemela cas se tu ukazat. Vcera sem tu mela tu slovenskou kamaradku a dnes sme byli od rana u tchanovcu a pak u zubare a vecer jeste v cirkuse. Zubar sileny, delala mi castecne cisteni zubu a myslela sem, ze vyletim z kresla...uz na to nejdu, pokud mi to predtim nejak neumrtvi. Pak mi pracoval na tech mych dvou budoucich korunkach a to taky bylo neco. A to me jeste cekaji dve dalsi navstevy, fuj. No a cirkus byl moc fajn, Davidkovi se to libilo, vsemu tleskal a rikal bravo, vyfotili sme se i se slonem:) Zitra nam zas ma prijit dalsi slovenska kamaradka i s rodinou na veceri, tak zitra budu jen uklizet a varit, menicko uz mam vymyslene, jen to dat nejak do kupy:) Ted ani nevim, na co tady driv reagovat, popsaly ste tu tisic veci:) No predem bych chtela pografulovat Rospine k nadherne holcicce, je fakt krasna. Mrzi me, ze jsi mela tak dlouhy a bolestivy porod, ale to uz je ted urcite zapomenute, ze:) A jak se citis jako novopecena maminka? A co manzel, vzil se rychle do role tatinka?:) A mala je hodna a spinka dobre? Jej, to uzasne mit male miminko, ja uz bych se klidne nechala ukecat i na druhe:) Diti, ta nabidka prace je moc fajn, taky bych to brala. Je to idealni i na to, az maly bude chodit do skolky. A co jinak, uz jste zdravy? A federico to od tebe chytl taky? Psaly ste tu hodne o filmech, ale k tomu se radsi nevyjadruju, skoro nic sem nevidela a kdyz, tak jen nejake ty sladaky:) Ja nejsem moc na nejake hluboke filmy, kde se musi premyslet:) No a co se tyce jidla...kysane zeli kupuju v lidlu v plechovce a je moc dobre...ale stejne si vozim domaci zavarene od maminky:) Testoviny uz taky rozlisuju, driv mi to bylo jedno, ale giorgio si na tom zakladal, tak ted uz vim, jaky druh ma byt ke ktere omacce atd:) A jak ste tu psaly o bramborach...ted se zrovna prodavaji nove-patate novelle-a jsou moc dobre, zrovna sem si jich pytel koupila. jinak ty klasicke se sice trochu rozpadaji, ale da se to, ja je stejne uvarim i se slupkou a jim jen omastene maslem:) Sisiko, tak vidim, ze zapas se vam libil. Doufam, ze ste to prezili v poradku, kdyz ste tam byli skoro jedini fanousci Rima:) A planujete navstevu dalsiho zapasu? Lejinka, trochu opozdene te tu taky vitam!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko! @paulina21 dakujem :) k tym bramboram, ja ich teda moc nevarim, nejako mi osobne zas nechybaju, ale je fakt ze su tu troska praskove.. ja robim tak maximalne kasu a to samozrejme tu nasu, a to doma tatinko robil taku specialnu ze tam daval aj syrokrem mlieko a maslo, takze ona je strasne dobra.. a potom este gateau a to je velmi dobre z tychto zemiakov. Inak keby som urobila nasu ryzu ako prilohu by ma tu asi vysmiali, ze ci su v nemocnici, teda aspon moj priatel ma k tomu taky pristup, pretoze oni z tej ryze akurat tak nejake risotto a to je uplne nieco ine no... a paulino, maslo mi tu pride tiez o dost ine ako u nas, uz som si zvykla, ale to nase je ovela zltsie a ma inu chut, ja mam velmi rada zas maslo a ked som videla to ich, biele a bez chuti... da sa najst aj troska lepsie, ale nie je to ono :-) ako to ty vsetko stihas? tolko navstev a varenia a upratovania... ja nevarim moc rada pre vela ludi, to nevies ci mas byt s nimi alebo v kuchyni alebo sa ti vsetci natlacia do kuchyne a koniec, ja potrebujem moj priestor a klud pri vareni.. asi som malo spolocenska
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka jeje, to my mame ryzi casto, ja ji miluju a Mick uz si taky zvykl...chutna mu...risotto jsem se naucila delat po italsku (jak rika muj tatka - rozvarenou ryzi), ale ryzi jako prilohu delam po svem... mozna je to i tim, ze ji jen nevarim, to by byla fakt nemocnicni...nejdriv ji oprazim na oleji, pak zaliju uz varici vodou a misto soli davam bujon. Je pak takova do zluta a chutnejsi. Nas tatka ji pak jeste i s kastrolem strka do trouby misto vareni...to taky neni spatne ;-) Brambory mame taky casto, kasi miluju a dokonce mi chutna i ta s parmezanem... no a testoviny bych mohla jist furt...takze s karbohydratama problem nemam :-D Uplne nejradsi mam spaghetti aglio e olio. Uplne jednoduche, rychle, ale ujedla bych se toho... hned v zavesu je carbonara ;-) V Irsku vydavali za Carbonaru smetanovou omacku s houbama 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka nejak jsem te nedocetla...mas pravdu s tim maslem, i Mick to uznal..ted jsme koupili nejake belgicke..tak jsem zvedava, jake bude...taky mi to italske prijde takove nijake... v Irsku zas byly vsechny soleny...to je na hlavu :-D a s tim varenim to mam uplne stejne...ja nemam rada, kdyz na me lidi koukaji, kdyz varim...Mick mi nevadi, ale uz kdyz je tu jeho maminka, znervoznim... a nedej boze, kdyz bych mela varit pro vic lidi, potrebuju se soustredit a mit svuj klid, tak jako ty...radsi se zavru v kuchyni, pustim radio a jedu...to ted ale nejde, kdyz mame kuchyn spojenou s obyvakem...zjistila jsem, ze pro me to neni uplne idealni, ja hlasuju za oddelenou kuchyn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng: Takhle, kase mi docela chutna,ale neni nad moji :-D Ja si pamatuji,ze v Salernu jsem ji udelala kamaradum a jeden kamarad jeste nez ji ochutnal,zacal do ni sypat pepr a me to nastvalo. On byl zvykly tam davat pepr... Ty filmy mame na DVD a neco jsem videla v TV (za tech 10 let jsem uz neco stihla ;-) ) Polenta me chutna jen s ragu. Samotna ne. @paulina21 : Me uz je lepe,ale jsem porad takova slaba. Fede uz horecku nema,ale ma peknou rymu. Takze vikend stravime doma. Byla jsem si promluvit s tou kamoskou ohledne prace a je 3,5 hodiny dopoledne,tak to je super. Docela se zacinam priklanet k tomu,ze bych tam sla. Prvni rok dostanu 13. plat a od druheho roku i 14. Hlavne je super, ze bych byla prihlasena,takze by mi sly contributi na duchod. A to,ze to mam 10 minut od domu. Akorat budu muset asi tyden nebo dva jezdit do Bologne,do hlavniho obchodu,abych se naucila vse okolo bot. @lejinka : Ja taky davam do kase mleko a maslo a mam ji hodne nadychanou :-) jo a gateau delam taky a moc mi chutna. @yellowbanna : My spotrebujeme tak jedno maslo za rok ;-) Manzelova rodina ho vubec neji (oni maji sileny strach z tuku, kvuli zdravi a kvuli tloustce ;-) ),takze ho pouzivam jen ja obcas na vareni a na chleba.
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna: Koukalas na tu stranku Cesi a Slovaci v zahranici? Je tam nekolik holek z okoli Milana. @yizheng: Z Bologne tam jsou 2 kluci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, ja som zacala citat vase forum od 70tej strany, uz som na 92-hej :-) aspon mi to v praci uteka strasne rychlo, na FB uz ani nechodim :-D no a chcela by som sa spytat, brala z vas niektora uz disoccupazione? co na to treba? tu prave strasne vela ludi v lete a v zime ziju len z podpory. @ditakir je mi luto ze ti zrusili tie rodinne prispevky od 1.maja, ja som o tom doteraz nevedela, ale na gynde na SR mi sestricka vravela, ze ak sa u nas odhlasim zo zdravotnej nebudem mat narok na matersku ani na prispevok, ani na nic... co uz.. a ako to teda funguje tu v it? ked sa vam narodi miminko vam daju nejaky jednorazovy prispevok? a potom materska 5 mesiacov a potom uz len tie assegni familiari do 15teho roka dietata?
Odpovedať
@sisiko to ten zapas musel byt hezky ... a jeste kdyz jste ho vyhrali :-) ... ja pamatuju, ze muj prvni hokejovy zapas byl asi 6:1 pro nas ... to se to fandilo :-D ... a ta atmosfera ... ... ceske pivo mam rada, ale musim na nej mit chut. Treba si dame s Danielem napul jedno k veceri. Mnaaam :-D ... ale tak jednou za 2 mesice :-D (vozim do Italie z CR ... babicka nam vzdycky na Vanoce koupi to darkove baleni 8mi piv a mame ho minimalne na rok :-D ) ... italske pivo jsem parkrat zkusila, ale to ne-e 8-( @yizheng bramborovou kasi dela i tchynka stejnou jako ja: proste s maslem a mlekem ... je ale fakt, ze kdyz zbude z obedu tak si ji Daniel ohreje treba k veceri a prihodi si do ni Philadelphii. Ale podle me, nejlepsi bramborovou kasi delaji v Recku: rikaji ji Scordalia a do kase primichavaji cesnek a olivovy olej - mnaaaaaaaaam. Delam nekdy i doma (s Danielem ulitavame na cesneku x-) ) .... a polenta mi jede :-D Zejmena v tom jiz zminovanem Bergamu: polenta (nebo polenta taragna) con funghi porcini a nebo con ... hm, a ted mi to vypadlo :-N ... proste podobne nasemu gulasi :-D A to mi pripomnelo: miluju (bergamaske) pizzocchery x-) ... asi me vubec nejoblibenejsi jidlo v Italii @lejinka co to je gateau ? @paulina21 maslo mi tu taky nejede ... teda hlavne kdyz si ho mam dat na pecivo ... ma fakt divnou chut ... takze jsem pecivo s maslem odbourala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir koukala a odtam jsem se dostala na Cesi a Slovaci v Italii...ale mam trochu problem s tim, ze tam kazdy jen napise, ahoj, jsem v Milane, je tu jeste nekdo? Proste o tom cloveku nic nevim, ze je taky Cech na setkani nestaci =-) S vama si tu uz povidam dost dlouho na to, abych vedela, ze bych se s vama rada potkala i v realu...ale takhle? Akorat jsem tam narazila na post jedne holciny, ktera tam uz nekdy v listopadu psala, ze je v Milane, neumi jeste italsky a ma male mimco :-) A jeji manzel je ze Sicilie! Tak na to jsem reagovala, tak doufam, ze si to precte...preci jen uz to bylo v listopadu :-| @lejinka to jsi dobra, ze to ctes tak poctive... :-) Ja kdyz se pridavala, tak jsem jen koukla asi na stranku pred tim a rovnou zacala psat...takze jsem holky "neznala" :-D Ale uz jsem si rikala, ze az bude trochu casu, kouknu se namatkou na nektere starsi stranky, preci jen sem uz pisu treti rok :-o tak to bude sranda.... @oky ja na pivo moc nejsem...driv jsem ho pivala, ale v Irsku jsem prestala... jsem vic na vino, preci jen ta jizni Morava ;-) to uz musi byt fakt vhodne jidlo, abych si dala trochu piva... Mick ceske pivo ale zboznuje, vzdycky kdyz jedeme domu, ma pro nej nas tatka nachystany vyber ruznych znacek na ochutnani...i kdyz uz se vi, ze ma nejradsi Budvar, Gambrinus a Radegast :-D Z domu si ale vozime par lahvi vina... mame ted "dvorniho dodavatele" v Cejkovicich, kde jsme se brali... na vinnem kostu jsme tam jeste s nasim tatkou vybrali jednoho vinare, od ktereho nam vino moc chutnalo a objednali jsme vino na svatbu... oni z toho byli dost vedle, ze bylo jejich vino na "italske" svatbe a od te doby tam jednou za cas jede tatka doplnit zasoby :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?